Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
036
NOR 0
bent bakke
Seilforening:
Flekkerøy brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
bent bakke
, Flekkerøy brettseilerklubb
Klasse: Brett - Master
NOR 215
Arne Frithjof Askvig
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 215
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arne Frithjof Askvig
, Asker Seilforening
Klasse: Brett - U20
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 424
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Bjørne
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 43
jakob ruud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
jakob ruud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 142
rune nilsen
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
rune nilsen
, Sola Brettseilerforening
Klasse: Brett - Master
NOR 141
Kristian K Wendelborg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian K Wendelborg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - Damer
NOR 95
Arvid Leeber
Seilforening:
Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 95
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arvid Leeber
, Tønsberg Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Senior
NOR 54
Erlend Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 54
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erlend Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 52
Erik Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 52
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - Master
NOR 2120
Henrik Wetlesen Borge
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2120
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Wetlesen Borge
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 67
Finn Lippestad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 67
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finn Lippestad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 137
Live Rabo Lund-Roland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Live Rabo Lund-Roland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U17
Matteo Fregosi Maaø
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Matteo Fregosi Maaø
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofia Fregosi Maaø
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - Damer
NOR 107
Isak Hessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Hessen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 7
sebastian Wang-Hansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
sebastian Wang-Hansen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - Senior
NOR 23
Maria Mollestad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Mollestad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - Damer
NOR 13
Lene Kyte
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lene Kyte
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - Damer
Miriam Rasmussen
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Miriam Rasmussen
, Molde Seilforening
Klasse: Brett - Damer
NOR 106
Audun Muribø
Seilforening:
Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 106
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Audun Muribø
, Tønsberg Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Senior
NOR 252
endre funnemark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 252
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
endre funnemark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U20
NOR 510
sjur funnemark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 510
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
sjur funnemark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U20
NOR 654
Fredrik L Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 654
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik L Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 27
Christoffer Agasøster Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Seilnummer:
NOR 27
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christoffer Agasøster Gangdal
, Stord Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 126
hannah kirkestuen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
hannah kirkestuen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U20
NOR 69
Lars Due-Tønnessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 69
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Due-Tønnessen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - Master
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 57
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Ulrichsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U20
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 373
Egil Stige
Seilforening:
Giske Seilforening
Seilnummer:
NOR 373
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Egil Stige
, Giske Seilforening
Klasse: Brett - Master
NOR 182
Jone Vikingstad
Seilforening:
Karmøy Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 182
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jone Vikingstad
, Karmøy Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Senior
NOR 4
Magne Frønsdal
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magne Frønsdal
, Sola Brettseilerforening
Klasse: Brett - Senior
NOR 2345
Baard Sætre
Seilforening:
Bergen Brettseiling Klubb
Seilnummer:
NOR 2345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Baard Sætre
, Bergen Brettseiling Klubb
Klasse: Brett - Master
NOR 47
Simen Lindstad Dokken
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 47
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Simen Lindstad Dokken
, Asker Seilforening
Klasse: Brett - U20
NOR 41
Martin Møller Hovda
Seilforening:
Karmøy Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Møller Hovda
, Karmøy Brettseilerklubb
Klasse: Brett - U20
NOR 121
Haakon Brunvoll Nustad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 121
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Haakon Brunvoll Nustad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U17
Last ned CSV fil