Klasse: 29er |
NOR 2056
Tomas Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Mads Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tomas Mathisen |
Risør Seilforening |
NOR 1962
Erik Rougier
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Jan Rougier
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Rougier |
Stavanger Seilforening |
NOR 943
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 943
|
|
Marie Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 943
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 987
Jens Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Stian Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jens Bjørnstad |
Asker Seilforening |
NOR 1606
Andreas Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Herman Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 1594
Marius Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1594
|
|
Alexander Ringstad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 1594
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 1892
Edvard Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Sindre L. S. Ekern
Seilforening: Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Edvard Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Jeppe Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1665
Julie Emberland Eilif Tanberg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1665
|
|
Julie Emberland Eilif Tanberg
Seilforening: Seilnummer: NOR 1665
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julie Emberland Eilif Tanberg |
Asker Seilforening |
NOR 1620
Pål Kirkebø
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 1620
|
|
Rasmus Wichstrøm Munter
Seilforening: Seilnummer: NOR 1620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Kirkebø |
Risør Seilforening |
SWE 1699
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: SWE 1699
|
|
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: SWE 1699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1602
Emilie Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1602
|
|
Maren Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 1035
Sivert Svane With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1035
|
|
Alexander Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1035
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sivert Svane With |
Asker Seilforening |
NOR 1374
Astrid Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Anders Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Astrid Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 916
Markus Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 916
|
|
Casper Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 1210
Synne Tomsdatter
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1210
|
|
Hedevig Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1210
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Synne Tomsdatter |
Bærum Seilforening |
NOR 204
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 204
|
|
Sofie Thurmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 204
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 1745
Gunhild Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Line Pedersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gunhild Johansen |
Asker Seilforening |
NOR 1595
Oskar Keller
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Matteus Hjelmberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oskar Keller |
Bærum Seilforening |
NOR 1621
Jacob Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1621
|
|
Jostein Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Undrum |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |
Klasse: RS Feva |
NOR 5804
Henrik Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5804
|
|
Eirik Mathias Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 5593
Sebastian Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
Tinius Wilhelmsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Alveberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5211
Amalie Fadler Opdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Jan Andreas Salvesen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Fadler Opdal |
Bærum Seilforening |
NOR 5213
Isak Svennæs
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Iver Jaavold
Seilforening: B?m Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Svennæs |
Bærum Seilforening |
NOR 4849
Arthur Llewelyn
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4849
|
|
Alexander Boulland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Llewelyn |
Bærum Seilforening |
NOR 3317
Anne Sophie van Dijke
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3317
|
|
Hanna Himberg Marthinsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3317
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anne Sophie van Dijke |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3317
Anne Line Nilsson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3317
|
|
Marie Øverby
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3317
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anne Line Nilsson |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |