4. september - 6. september 2015
NM i Andunge 2015 Asker
Hovedsponsor
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Invitasjon
For deltagerne
Seilingsbestemmelser Andunge NM 2015
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
026
NOR 33
Lasse Naumann
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mariand
Seilnummer:
NOR 33
Mari Børretzen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mariand
Seilnummer:
NOR 33
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MARIAND
Lasse Naumann
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mariand
Seilnummer:
NOR 33
Mari Børretzen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mariand
Seilnummer:
NOR 33
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lasse Naumann
, Asker Seilforening
Mari Børretzen, Asker Seilforening
Christian Walther, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
SWE 71
Lars Gelin
Seilforening:
Vikingarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Elin
Seilnummer:
SWE 71
Lotta Gelin
Seilforening:
Vikingarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Elin
Seilnummer:
SWE 71
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ELIN
Lars Gelin
Seilforening:
Vikingarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Elin
Seilnummer:
SWE 71
Lotta Gelin
Seilforening:
Vikingarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Elin
Seilnummer:
SWE 71
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Gelin
, Vikingarnas Segelsällskap
Lotta Gelin, Vikingarnas Segelsällskap
Klasse: Andunge
NOR 138
Lars Erik Aaby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 138
Jørgen Aaby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Erik Aaby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 138
Jørgen Aaby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Erik Aaby
, Asker Seilforening
Jørgen Aaby, Asker Seilforening
Lars Petter Aaby, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 164
HÅVARD ALSTAD
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 164
Preben Sparre-Enger
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 164
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HÅVARD ALSTAD
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 164
Preben Sparre-Enger
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 164
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HÅVARD ALSTAD
, Asker Seilforening
Preben Sparre-Enger, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 162
Bjørn Wilhelm Bjelke
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
NOR162
Seilnummer:
NOR 162
Bjørn Gulbrandsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NOR162
Seilnummer:
NOR 162
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NOR162
Bjørn Wilhelm Bjelke
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
NOR162
Seilnummer:
NOR 162
Bjørn Gulbrandsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NOR162
Seilnummer:
NOR 162
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Wilhelm Bjelke
, Asker Seilforening
Bjørn Gulbrandsen, Tønsberg Seilforening
Klasse: Andunge
SWE 94
Lars Westerlind
Seilforening:
Korshamns Båtklubb
Båtnavn:
Birgitta
Seilnummer:
SWE 94
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BIRGITTA
Lars Westerlind
Seilforening:
Korshamns Båtklubb
Båtnavn:
Birgitta
Seilnummer:
SWE 94
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Westerlind
, Korshamns Båtklubb
Klasse: Andunge
NOR 75
Sophie Danielsen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Pink Panther
Seilnummer:
NOR 75
Sunniva Risan
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Pink Panther
Seilnummer:
NOR 75
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PINK PANTHER
Sophie Danielsen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Pink Panther
Seilnummer:
NOR 75
Sunniva Risan
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Pink Panther
Seilnummer:
NOR 75
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sophie Danielsen
, Asker Seilforening
Sunniva Risan, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 105
Odd Hagen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Andunge
Seilnummer:
NOR 105
Trine Borgmo
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Andunge
Seilnummer:
NOR 105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ANDUNGE
Odd Hagen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Andunge
Seilnummer:
NOR 105
Trine Borgmo
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Andunge
Seilnummer:
NOR 105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Odd Hagen
, Asker Seilforening
Trine Borgmo, Asker Seilforening
Anders Lie Hagen, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
SWE 56
Nils-Erik Smitt
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 56
Christina Johansson
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 56
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Erik Smitt
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 56
Christina Johansson
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
SWE 56
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Erik Smitt
, Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Christina Johansson,
Klasse: Andunge
NOR 160
Linn Ronneberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 160
Anita Ekeheien Lien
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 160
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Linn Ronneberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 160
Anita Ekeheien Lien
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 160
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Linn Ronneberg
, Asker Seilforening
Anita Ekeheien Lien, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 41
Siri Sorteberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Grashoppan
Seilnummer:
NOR 41
Cecilia L. Mæhle
Seilforening:
Båtnavn:
Grashoppan
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GRASHOPPAN
Siri Sorteberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Grashoppan
Seilnummer:
NOR 41
Cecilia L. Mæhle
Seilforening:
Båtnavn:
Grashoppan
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Siri Sorteberg
, Asker Seilforening
Cecilia L. Mæhle,
Stine Lien, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 161
Morten Jensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
AMBER AND
Seilnummer:
NOR 161
Mikkel Hoff Jensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
AMBER AND
Seilnummer:
NOR 161
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
AMBER AND
Morten Jensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
AMBER AND
Seilnummer:
NOR 161
Mikkel Hoff Jensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
AMBER AND
Seilnummer:
NOR 161
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Morten Jensen
, Asker Seilforening
Mikkel Hoff Jensen, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 172
Alexandra Wang
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Garfield
Seilnummer:
NOR 172
Petter Hagelund
Seilforening:
Asker
Båtnavn:
Garfield
Seilnummer:
NOR 172
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GARFIELD
Alexandra Wang
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Garfield
Seilnummer:
NOR 172
Petter Hagelund
Seilforening:
Asker
Båtnavn:
Garfield
Seilnummer:
NOR 172
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexandra Wang
, Åsgårdstrand Seilforening
Petter Hagelund, Asker
Hans Dahlseng, Asker
Klasse: Andunge
NOR 169
Brødrene Landsværk
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 169
Erling Landsværk
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 169
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Brødrene Landsværk
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 169
Erling Landsværk
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 169
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Brødrene Landsværk
, Asker Seilforening
Erling Landsværk, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
SWE 18
Claes-Henrik Möse
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Mareld
Seilnummer:
SWE 18
Christer Jensen
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Mareld
Seilnummer:
SWE 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MARELD
Claes-Henrik Möse
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Mareld
Seilnummer:
SWE 18
Christer Jensen
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Mareld
Seilnummer:
SWE 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Claes-Henrik Möse
, Långedrags Segelsällskap
Christer Jensen, Långedrags Segelsällskap
Ulf Bondesson, Långedrags Segelsällskap
Klasse: Andunge
NOR 107
Pål Persen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Flying Duckman
Seilnummer:
NOR 107
Erling Nielsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Flying Duckman
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FLYING DUCKMAN
Pål Persen
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Flying Duckman
Seilnummer:
NOR 107
Erling Nielsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Flying Duckman
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Persen
, Kragerø Seilforening
Erling Nielsen, Horten Seilforening
Fredrik Nielsen,
Klasse: Andunge
NOR 90
EINAR GLØERSEN
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 90
Øivind Dahle
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EINAR GLØERSEN
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 90
Øivind Dahle
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EINAR GLØERSEN
, Asker Seilforening
Øivind Dahle, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 137
Anders Larsson
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Point 2 Point
Seilnummer:
NOR 137
Frank Ormstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Point 2 Point
Seilnummer:
NOR 137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
POINT 2 POINT
Anders Larsson
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Point 2 Point
Seilnummer:
NOR 137
Frank Ormstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Point 2 Point
Seilnummer:
NOR 137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Larsson
, Asker Seilforening
Frank Ormstad, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 114
Trond Kaarem
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
RAV1
Seilnummer:
NOR 114
Pål Prøitz
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
RAV1
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RAV1
Trond Kaarem
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
RAV1
Seilnummer:
NOR 114
Pål Prøitz
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
RAV1
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Kaarem
, Oslo Seilforening
Pål Prøitz, Oslo Seilforening
Helene Kaarem, Oslo Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 23
Per Ryen.
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Ever
Seilnummer:
NOR 23
Kjell-arne Ryen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Ever
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EVER
Per Ryen.
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Ever
Seilnummer:
NOR 23
Kjell-arne Ryen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Ever
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Per Ryen.
, Asker Seilforening
Kjell-arne Ryen, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 145
Øistein Skyberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mornings
Seilnummer:
NOR 145
Snorre Strandrud
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mornings
Seilnummer:
NOR 145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MORNINGS
Øistein Skyberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mornings
Seilnummer:
NOR 145
Snorre Strandrud
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mornings
Seilnummer:
NOR 145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øistein Skyberg
, Asker Seilforening
Snorre Strandrud, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 133
Øyvind Thoresen
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Skøy
Seilnummer:
NOR 133
Gjert Aaby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Skøy
Seilnummer:
NOR 133
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SKøY
Øyvind Thoresen
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Skøy
Seilnummer:
NOR 133
Gjert Aaby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Skøy
Seilnummer:
NOR 133
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øyvind Thoresen
, Røyken Seilforening
Gjert Aaby, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 96
Lars Henrik Folke Ossum
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Den Grimme Ælling
Seilnummer:
NOR 96
Arnulf Østrem
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Den Grimme Ælling
Seilnummer:
NOR 96
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DEN GRIMME ÆLLING
Lars Henrik Folke Ossum
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Den Grimme Ælling
Seilnummer:
NOR 96
Arnulf Østrem
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Den Grimme Ælling
Seilnummer:
NOR 96
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Henrik Folke Ossum
, Asker Seilforening
Arnulf Østrem, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 111
Camilla Nore
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Henrik Nore
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Camilla Nore
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Henrik Nore
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Camilla Nore
, Asker Seilforening
Henrik Nore, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 106
Sissel Johnsen Lie
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 106
Bjørn Lie
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 106
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sissel Johnsen Lie
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 106
Bjørn Lie
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 106
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sissel Johnsen Lie
, Kongelig Norsk Seilforening
Bjørn Lie, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 146
torgeir pedersen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 146
Terje Sorteberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
torgeir pedersen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 146
Terje Sorteberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
torgeir pedersen
, Asker Seilforening
Terje Sorteberg, Asker Seilforening
Victor Sorteberg, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Andunge
Last ned CSV fil