28. november - 29. november 2015
Juletreseilas Tønsberg Seilforening
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
019
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Robertstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3849
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3652
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3652
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3679
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix Sommerfelt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3647
Tobias Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3647
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Frigstad
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3239
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3239
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Quamme
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Ødeby Karlsen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3774
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Haaland
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3183
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3183
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas August Stjernstrøm
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3701
Marie Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3701
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 4400
Marie S ofie Ekeberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 4400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie S ofie Ekeberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3568
Marie Butler Wang
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3568
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Butler Wang
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3685
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3621
Alexander Schmeling
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Schmeling
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3427
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aslak Brynsrud
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sivert Foyn-Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3853
Caspar Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3853
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caspar Wedel Jarlsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3214
Fanny Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fanny Wedel Jarlsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Olaf Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
Last ned CSV fil