Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Invitasjon
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
035
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett A
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3692
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser
NOR 3845
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3364
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3364
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3776
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aslak Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3699
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Audun Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett C
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett A
NOR 3470
Sander Hendrikse
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3470
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sander Hendrikse
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3840
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3880
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3880
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John-Øivind Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206866
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser
NOR 205715
Victor Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victor Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser
NOR 3847
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanna Katle Fjon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3768
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3768
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liv Cornelia Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3722
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peter Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Laser
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Celia Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser
NOR 3851
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3851
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3461
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arvid Elias Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205714
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Malin Elvingdal
, Ran Seilforening
Klasse: Laser
NOR 207544
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 207544
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Nesheim Dahl
, Haugesund Seilforening
Klasse: Laser
NOR 3608
Hanna Nesheim Dahl
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3608
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanna Nesheim Dahl
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 203538
Anna Skaar
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 203538
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Skaar
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Laser
NOR 207105
Magnus Tangye
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 207105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Tangye
, Ran Seilforening
Klasse: Laser
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Tobias Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser
Last ned CSV fil