Resultater

Endelige resultater      Startlister     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Rating <0,95

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Saltøya rundt <0,95
1 NOR-14981

Søren Mikkelsen

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: bb10meter
Seilnummer: NOR 14981
NOR Rating: NOR 0,9219
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:38:16 5:23:16 4:58:01 1
Total 04.06.2016 15:38:16 5:23:16 4:58:01 1
BANDIT

Søren Mikkelsen

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: bb10meter
Seilnummer: NOR 14981
NOR Rating: NOR 0,9219
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:38:16 5:23:16 4:58:01 1
Total 04.06.2016 15:38:16 5:23:16 4:58:01 1

Søren Mikkelsen (Malvik og Stjørdal Seilforening)
bb10meter 5:23:16 4:58:01 1 1
2 NOR-11809

Pål Austeen

Seilforening: Innherred Seilforening
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11809
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:49:57 5:34:57 5:15:11 2
Total 04.06.2016 15:49:57 5:34:57 5:15:11 2
SPLITTER PINE

Pål Austeen

Seilforening: Innherred Seilforening
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11809
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:49:57 5:34:57 5:15:11 2
Total 04.06.2016 15:49:57 5:34:57 5:15:11 2

Pål Austeen (Innherred Seilforening)
Hanse 341 5:34:57 5:15:11 2 2
3 NOR-15054

Magne Kjerkreit

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: J Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15054
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:16:02 6:01:02 5:28:10 3
Total 04.06.2016 16:16:02 6:01:02 5:28:10 3
LAZY

Magne Kjerkreit

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: J Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15054
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:16:02 6:01:02 5:28:10 3
Total 04.06.2016 16:16:02 6:01:02 5:28:10 3

Magne Kjerkreit (Malvik og Stjørdal Seilforening)
J Sun Fast 37 6:01:02 5:28:10 3 3
4 NOR-10861

Jon Kåre Hellan

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: Finngulf 28
Seilnummer: NOR 10861
NOR Rating: NOR 0,8640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:50:03 6:35:03 5:41:19 4
Total 04.06.2016 16:50:03 6:35:03 5:41:19 4
OCTARINE

Jon Kåre Hellan

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: Finngulf 28
Seilnummer: NOR 10861
NOR Rating: NOR 0,8640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:50:03 6:35:03 5:41:19 4
Total 04.06.2016 16:50:03 6:35:03 5:41:19 4

Jon Kåre Hellan (Trondhjems Seilforening)
Finngulf 28 6:35:03 5:41:19 4 4
5 NOR-18088

Frode Wisth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: sun fast 37
Seilnummer: NOR 18088
NOR Rating: NOR 0,9110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:55:14 6:40:14 6:04:36 5
Total 04.06.2016 16:55:14 6:40:14 6:04:36 5
MIPIA

Frode Wisth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: sun fast 37
Seilnummer: NOR 18088
NOR Rating: NOR 0,9110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:55:14 6:40:14 6:04:36 5
Total 04.06.2016 16:55:14 6:40:14 6:04:36 5

Frode Wisth (Trondhjems Seilforening)
sun fast 37 6:40:14 6:04:36 5 5

Rating >0,95

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Saltøya rundt >0,95
1 NOR-12485

Hege Johannesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:07:25 4:42:25 4:36:29 1
Total 04.06.2016 15:07:25 4:42:25 4:36:29 1
LEDA 3

Hege Johannesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:07:25 4:42:25 4:36:29 1
Total 04.06.2016 15:07:25 4:42:25 4:36:29 1

Hege Johannesen (Trondhjems Seilforening)
First 34.7 4:42:25 4:36:29 1 1
2 NOR-9983

Erling Gevik

Seilforening: Innherred Seilforening
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9983
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:26:09 5:01:09 5:01:27 2
Total 04.06.2016 15:26:09 5:01:09 5:01:27 2
PULVERHEKSA

Erling Gevik

Seilforening: Innherred Seilforening
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9983
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:26:09 5:01:09 5:01:27 2
Total 04.06.2016 15:26:09 5:01:09 5:01:27 2

Erling Gevik (Innherred Seilforening)
CB 365 5:01:09 5:01:27 2 2
3 NOR-14418

Erik Christensen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14418
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:42:26 5:17:26 5:22:11 3
Total 04.06.2016 15:42:26 5:17:26 5:22:11 3
ELANTHEA

Erik Christensen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14418
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:42:26 5:17:26 5:22:11 3
Total 04.06.2016 15:42:26 5:17:26 5:22:11 3

Erik Christensen (Trondhjems Seilforening)
Elan 350 5:17:26 5:22:11 3 3
4 NOR-11363

Arve Leren

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11363
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:08:58 5:43:58 5:36:03 4
Total 04.06.2016 16:08:58 5:43:58 5:36:03 4
ONIRO II

Arve Leren

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11363
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:08:58 5:43:58 5:36:03 4
Total 04.06.2016 16:08:58 5:43:58 5:36:03 4

Arve Leren (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Hanse 371 5:43:58 5:36:03 4 4
5 NOR-14151

Morten Bjerkholt

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 14151
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:01:39 5:36:39 5:38:19 5
Total 04.06.2016 16:01:39 5:36:39 5:38:19 5
HERA

Morten Bjerkholt

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 14151
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:01:39 5:36:39 5:38:19 5
Total 04.06.2016 16:01:39 5:36:39 5:38:19 5

Morten Bjerkholt (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Dufour 40 5:36:39 5:38:19 5 5
6 NOR-10503

Einar Sveian

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 10503
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:13:02 5:48:02 5:44:54 6
Total 04.06.2016 16:13:02 5:48:02 5:44:54 6
CITIUS

Einar Sveian

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 10503
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:13:02 5:48:02 5:44:54 6
Total 04.06.2016 16:13:02 5:48:02 5:44:54 6

Einar Sveian (Trondhjems Seilforening)
Dufour 40 HR 5:48:02 5:44:54 6 6
7 NOR-13937

Jan Stenhaug

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Bavaria match 38
Seilnummer: NOR 13937
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:11:42 5:46:42 5:45:18 7
Total 04.06.2016 16:11:42 5:46:42 5:45:18 7
MUSTANG SALLY

Jan Stenhaug

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Bavaria match 38
Seilnummer: NOR 13937
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:11:42 5:46:42 5:45:18 7
Total 04.06.2016 16:11:42 5:46:42 5:45:18 7

Jan Stenhaug (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Bavaria match 38 5:46:42 5:45:18 7 7
8 NOR-14484

ØYVIND HEMB

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Hunter Legend 41
Seilnummer: NOR 14484
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:32:52 6:07:52 5:58:40 8
Total 04.06.2016 16:32:52 6:07:52 5:58:40 8
BLUE MOON

ØYVIND HEMB

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Hunter Legend 41
Seilnummer: NOR 14484
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:32:52 6:07:52 5:58:40 8
Total 04.06.2016 16:32:52 6:07:52 5:58:40 8

ØYVIND HEMB (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Hunter Legend 41 6:07:52 5:58:40 8 8
9 NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:40:29 6:15:29 6:01:12 9
Total 04.06.2016 16:40:29 6:15:29 6:01:12 9
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:40:29 6:15:29 6:01:12 9
Total 04.06.2016 16:40:29 6:15:29 6:01:12 9

Paul Høiskar (Trondhjems Seilforening)
First 34.7 6:15:29 6:01:12 9 9
10 NOR-15193

Inge Hassel

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: NOR 15193
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LERKE

Inge Hassel

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: NOR 15193
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Inge Hassel (Trondhjems Seilforening)
Dehler 35 DNC (11)

Tur & Hav

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Saltøya rundt Tur & hav
1 NOR-9699

Anders Aalberg

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 9699
NOR Rating: NOR 1,07
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 17:08:25 7:03:25 7:33:03 1
Total 04.06.2016 17:08:25 7:03:25 7:33:03 1
VIRGO

Anders Aalberg

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 9699
NOR Rating: NOR 1,07
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 17:08:25 7:03:25 7:33:03 1
Total 04.06.2016 17:08:25 7:03:25 7:33:03 1

Anders Aalberg (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Maxi Fenix 7:03:25 7:33:03 1 1
2 AFG-243

Eivind Ovrelid

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: TRT1200
Seilnummer: AFG 243
NOR Rating: AFG 1,46
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:40:32 5:35:32 8:09:52 2
Total 04.06.2016 15:40:32 5:35:32 8:09:52 2
ISOLA

Eivind Ovrelid

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båttype: TRT1200
Seilnummer: AFG 243
NOR Rating: AFG 1,46
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 15:40:32 5:35:32 8:09:52 2
Total 04.06.2016 15:40:32 5:35:32 8:09:52 2

Eivind Ovrelid (Trondhjems Seilforening)
TRT1200 5:35:32 8:09:52 2 2
3 NOR-15140

Hugo Brekke

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Jeanneau Sun fast 37
Seilnummer: NOR 15140
NOR Rating: NOR 1,24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:51:13 6:46:13 8:23:42 3
Total 04.06.2016 16:51:13 6:46:13 8:23:42 3
RUNA

Hugo Brekke

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båttype: Jeanneau Sun fast 37
Seilnummer: NOR 15140
NOR Rating: NOR 1,24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 04.06.2016 16:51:13 6:46:13 8:23:42 3
Total 04.06.2016 16:51:13 6:46:13 8:23:42 3

Hugo Brekke (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Jeanneau Sun fast 37 6:46:13 8:23:42 3 3
Last ned CSV fil


Last updated: 2021-05-05 04:14:52Cache read