7. mai - 8. mai 2016
NC2 - Norgescup Optimist og Europajolle
Arrangører
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Egenerklæring
Kart NC Ålesund
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
098
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Olaf Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3773
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Gudmestad Andreassen
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3650
Even Baanrud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Baanrud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oda Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3860
Joachim BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Joachim BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3762
Markus August Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Markus August Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3819
Mathias Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathias Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3975
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3975
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3427
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aslak Brynsrud
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3846
Halvor Bråten
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3846
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Halvor Bråten
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3684
Erik Bøen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3684
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Bøen
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3671
Ingrid Bøen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3671
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Bøen
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3471
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3471
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3878
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3878
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kaja Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3893
Nora Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3893
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nora Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arvid Elias Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3144
Marta Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marta Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3809
Marie Sofie Ekeberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3809
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Sofie Ekeberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3771
Marthe Elvrum
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3771
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marthe Elvrum
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3825
Sondre Fagerborg
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3825
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sondre Fagerborg
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anna Elisabeth Fagerhøi
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3847
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hanna Katle Fjon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3881
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3850
FREDRIKKE FOSS
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FREDRIKKE FOSS
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3772
Sebastian Vonheim Fosserud
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3772
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sebastian Vonheim Fosserud
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sivert Foyn-Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3191
Andre Fugledal
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3191
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andre Fugledal
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3729
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3880
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3880
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John-Øivind Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3840
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3250
Guro Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3250
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Guro Gjesdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3003
Sunniva Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3003
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Gjesdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3332
Georg Grønfur
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3332
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Georg Grønfur
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3889
Henrik Grønlund
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3889
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Grønlund
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3884
Henrik Haaland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Haaland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3738
Daniel Emil Egeberg Hansen
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3738
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Emil Egeberg Hansen
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3470
Sander Hendrikse
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3470
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sander Hendrikse
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3685
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3627
Abel G. Horneland
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 3627
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Abel G. Horneland
, Molde Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3776
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aslak Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3699
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Audun Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3368
Julia Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3368
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julia Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3890
Nicolai Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3890
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nicolai Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3845
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3885
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3885
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3364
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3364
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3339
Live Kristiansen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3339
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Live Kristiansen
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 63
Marte Krohn-Dale
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 63
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marte Krohn-Dale
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3701
Marie Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3701
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3692
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3467
Johanne Løtveit
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3467
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johanne Løtveit
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3768
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3768
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liv Cornelia Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3769
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3769
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3821
jesper Moberg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3821
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
jesper Moberg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3009
Heine Leander Molnes
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3009
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Heine Leander Molnes
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3100
Endre Mork
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3100
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Endre Mork
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3869
Eira Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eira Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3868
Lea Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lea Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3555
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3555
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Diane Ninauve-Jutulstad
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3610
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 3610
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ragnar Spilling Olsen
, Brevik Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3746
Thea Paulsrud
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3746
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thea Paulsrud
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3681
Tobias Paulsrud
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3681
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Paulsrud
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3219
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jenny Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3861
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vilde Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3895
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3895
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ulrik Quamme
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Robertstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3740
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Røgeberg
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3790
Ludvig Linus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3790
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ludvig Linus Rønold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3786
Martin Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3786
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3679
Felix Christian Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3679
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Felix Christian Sommerfelt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas August Stjernstrøm
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3886
Fabian Victor Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3886
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fabian Victor Svendsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Sverdrup
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3824
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3824
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas Alexander Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3292
Ingrid G Søvik
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3292
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid G Søvik
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3917
Sarah Thodesen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sarah Thodesen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3775
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rudolf Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3901
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3901
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3851
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3851
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 310
Kristian Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 310
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristian Vale
, Arendals Seilforening
Klasse: Europajolle
NOR 3452
Markus Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 3452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Markus Vale
, Arendals Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 384
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 384
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3831
Marieke Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3831
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marieke Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3721
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vincent Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3542
Ida Linn Vittersø
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ida Linn Vittersø
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3888
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3712
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3712
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3853
Caspar Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3853
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Caspar Wedel Jarlsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hedvig Ødeby Karlsen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3862
Helle Øren-Svensen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 3862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helle Øren-Svensen
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3849
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3652
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3652
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3604
Nicolai Østeby
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 3604
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nicolai Østeby
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
Last ned CSV fil