Arrangører
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
013
NOR 3353
Hanna Himberg Marthinsen
Alder:
21
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3353
Jonas Bjørndahl
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3353
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanna Himberg Marthinsen (21)
, Tønsberg Seilforening
Jonas Bjørndahl, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Feva - 2-dager
NOR 3413
Sindre Kallio Andersen
Alder:
15
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 3413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Kallio Andersen (15)
, Brevik Seilforening
Klasse: Optimist - B, 1-dag
NOR 3701
Marie Jacobsen Lepperød
Alder:
17
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3701
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Jacobsen Lepperød (17)
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - A, 2-dager
NOR 3651
Jacob Andresen
Alder:
16
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3651
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Andresen (16)
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - B, 2-dager
NOR 3853
Caspar Wedel Jarlsberg
Alder:
17
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3853
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caspar Wedel Jarlsberg (17)
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - A, 2-dager
NOR 3214
Fanny Wedel Jarlsberg
Alder:
14
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fanny Wedel Jarlsberg (14)
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - B-Rekrutt, 2-dager
NOR 3542
Ida Linn Vittersø
Alder:
18
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida Linn Vittersø (18)
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - A, 2-dager
NOR 3610
Ragnar Spilling Olsen
Alder:
18
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 3610
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ragnar Spilling Olsen (18)
, Brevik Seilforening
Klasse: Optimist - A, 2-dager
NOR 3458
Tora Strand
Alder:
18
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3458
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tora Strand (18)
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - A, 2-dager
NOR 3039
Amund Bråten
Alder:
15
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3039
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amund Bråten (15)
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - B-Rekrutt, 2-dager
NOR 3635
Herman Bakke-Jakobsen
Alder:
18
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3635
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Bakke-Jakobsen (18)
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - A, 2-dager
NOR 7
Trym Aanesen
Alder:
17
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 7
Tobias Rossvoll
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trym Aanesen (17)
, Brevik Seilforening
Tobias Rossvoll, Brevik Seilforening
Klasse: RS Feva - 2-dager
NOR 194136
Ole Martin Lunde Lidal
Alder:
20
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 194136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Martin Lunde Lidal (20)
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser Radial - 2-dager
Last ned CSV fil