Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

First 31.7

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-9797

Jan-Kristian Vedeler

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797
NOR Rating: NOR

Øyvind Nilsson

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SJAMAN

Jan-Kristian Vedeler

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797
NOR Rating: NOR

Øyvind Nilsson

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan-Kristian Vedeler (Tønsberg Seilforening)
3 1111
2 NOR-10107

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Joy
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR

Olga Zaykova

Seilforening:
Teamnavn: Team Joy
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JOY IV

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Joy
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR

Olga Zaykova

Seilforening:
Teamnavn: Team Joy
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

TROND GUNDERSEN (Asker Seilforening)
7 2332
3 NOR-10324

Frode Heggdal Larsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ZIGGY

Frode Heggdal Larsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frode Heggdal Larsen (Kongelig Norsk Seilforening)
7 5223
4 NOR-12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RAGNHILD

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvard Aspelund (Bundefjorden Seilforening)
11 3454
5 NOR-12106

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team Fortissimo
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FORTISSIMO

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team Fortissimo
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Kjellesvik (Bundefjorden Seilforening)
13 4545
6 NOR 9775-

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 9775

Pål Smitt-Amundsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 9775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BILBO

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 9775

Pål Smitt-Amundsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 9775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas Smitt-Amundsen (Kongelig Norsk Seilforening)
19 6776
7 NOR-11649

ANDERS REKAA

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: LUREK
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11649
NOR Rating: NOR

Kjell Arne Rekaa

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: LUREK
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11649
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUREK

ANDERS REKAA

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: LUREK
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11649
NOR Rating: NOR

Kjell Arne Rekaa

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: LUREK
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11649
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

ANDERS REKAA (Soon Seilforening)
19 7667
8 NOR-10176

Espen Kringlen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176
NOR Rating: NOR

Ulrich Walach

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RAPTOR

Espen Kringlen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176
NOR Rating: NOR

Ulrich Walach

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Espen Kringlen (Kongelig Norsk Seilforening)
27 98DNF (10)DNS (10)
9 NOR-11175

LARS MARIUS VALSTAD

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR

Grete Valstad

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HAVKATT

LARS MARIUS VALSTAD

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR

Grete Valstad

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

LARS MARIUS VALSTAD (Oslo Seilforening)
28 8DNC (10)DNC (10)DNC (10)

NOR Rating - Baneseilas - begge dager

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1 NOR-15666

JON SVERRE HØIDEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SONS OF HURRICANES
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:08:40 0:36:40 0:39:03 1
Total 24.09.2016 15:08:40 0:36:40 0:39:03 1
SONS OF HURRICANES

JON SVERRE HØIDEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SONS OF HURRICANES
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:08:40 0:36:40 0:39:03 1
Total 24.09.2016 15:08:40 0:36:40 0:39:03 1

JON SVERRE HØIDEN (Bundefjorden Seilforening)
Sinergia 40 5 121111
2 NOR-9660

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:14:08 0:42:08 0:39:59 2
Total 24.09.2016 15:14:08 0:42:08 0:39:59 2
ANDANTE

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:14:08 0:42:08 0:39:59 2
Total 24.09.2016 15:14:08 0:42:08 0:39:59 2

Terje Hall Torgersen (Bundefjorden Seilforening)
X-332 10 212243
3 NOR-11172

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:09:58 0:37:58 0:41:34 4
Total 24.09.2016 15:09:58 0:37:58 0:41:34 4
GRåTASS

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:09:58 0:37:58 0:41:34 4
Total 24.09.2016 15:09:58 0:37:58 0:41:34 4

Bente Vikenes (Asker Seilforening)
Grand Soleil 42R 16 453822
4 NOR-15038

Rune Øveraas

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Xpronto
Båttype: XP38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,058
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:16:37 0:44:37 0:47:12 17
Total 24.09.2016 15:16:37 0:44:37 0:47:12 16
XPRONTO

Rune Øveraas

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Xpronto
Båttype: XP38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,058
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:16:37 0:44:37 0:47:12 17
Total 24.09.2016 15:16:37 0:44:37 0:47:12 16

Rune Øveraas ()
XP38 19 1635434
5 NOR-13990

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:15:52 0:43:52 0:43:12 6
Total 24.09.2016 15:15:52 0:43:52 0:43:12 6
WASABI

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:15:52 0:43:52 0:43:12 6
Total 24.09.2016 15:15:52 0:43:52 0:43:12 6

HENNING FØSKER (Nesodden Seilforening)
First 35 28 689266
6 NOR-11197

Finn Gustav Skofteland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9840

Henning Carlsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:14:41 0:42:41 0:42:00 5
Total 24.09.2016 15:14:41 0:42:41 0:42:00 5
MULEN

Finn Gustav Skofteland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9840

Henning Carlsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:14:41 0:42:41 0:42:00 5
Total 24.09.2016 15:14:41 0:42:41 0:42:00 5

Finn Gustav Skofteland (Bærum Seilforening)
First 36,7 29 54125510
7 NOR-160

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,031

Frank Ormstad

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,031
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:11:31 0:39:31 0:40:44 3
Total 24.09.2016 15:11:31 0:39:31 0:40:44 3
POINT 2 POINT

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,031

Frank Ormstad

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,031
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:11:31 0:39:31 0:40:44 3
Total 24.09.2016 15:11:31 0:39:31 0:40:44 3

Anders Larsson (Asker Seilforening)
11 Meter 36 3971389
8 USA-50390

marius andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: PAKALOLO
Båttype: Mumm36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:15:16 0:43:16 0:46:02 16
Total 24.09.2016 15:15:16 0:43:16 0:46:02 15
PAKALOLO

marius andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: PAKALOLO
Båttype: Mumm36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:15:16 0:43:16 0:46:02 16
Total 24.09.2016 15:15:16 0:43:16 0:46:02 15

marius andersen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Mumm36 41 151066145
9 NOR-14109

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,9880

Axel Heder

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:17:03 0:45:03 0:44:30 9
Total 24.09.2016 15:17:03 0:45:03 0:44:30 9
LITTLE WING

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,9880

Axel Heder

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:17:03 0:45:03 0:44:30 9
Total 24.09.2016 15:17:03 0:45:03 0:44:30 9

Kristian Heder (Asker Seilforening)
T-34 41 97117167
10 NOR-14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:13:36 0:41:36 0:43:15 7
Total 24.09.2016 15:13:36 0:41:36 0:43:15 7
VINDFANG

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:13:36 0:41:36 0:43:15 7
Total 24.09.2016 15:13:36 0:41:36 0:43:15 7

Tormod S. Petersen (Nesodden Seilforening)
HP1030 44 761312712
11 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:16:36 0:44:36 0:45:53 15
Total 24.09.2016 15:16:36 0:44:36 0:45:53 14
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:16:36 0:44:36 0:45:53 15
Total 24.09.2016 15:16:36 0:44:36 0:45:53 14

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 48 1414411118
12 NOR-13946

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,949
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:19:11 0:47:11 0:44:46 10
Total 24.09.2016 15:19:11 0:47:11 0:44:46 10
JUST 4 FUN

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,949
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:19:11 0:47:11 0:44:46 10
Total 24.09.2016 15:19:11 0:47:11 0:44:46 10

Christian Toverud (Bundefjorden Seilforening)
Salona 34 48 1011810915
13 SWE-9267

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Teamnavn:
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,0810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:12:31 0:40:31 0:43:47 8
Total 24.09.2016 15:12:31 0:40:31 0:43:47 8
PILA

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Teamnavn:
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,0810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:12:31 0:40:31 0:43:47 8
Total 24.09.2016 15:12:31 0:40:31 0:43:47 8

Gustav Gabinus (Bohuslänska Jaktklubben)
Mannerberg 38 54 81114191011
14 NOR-14438

Harald Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Momentum
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14438
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:15:34 0:43:34 0:44:57 11
Total 24.09.2016 15:15:34 0:43:34 0:44:57 11
MOMENTUM

Harald Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Momentum
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14438
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:15:34 0:43:34 0:44:57 11
Total 24.09.2016 15:15:34 0:43:34 0:44:57 11

Harald Klæboe (Drøbaksund Seilforening)
Elan 350 56 11131091513
15 NOR-998

Per K. Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Zikk Zakk 8
Båtnavn: Zikk Zakk 8
Båttype: J 70
Seilnummer: NOR 998
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:19:47 0:47:47 0:44:57 12
Total 24.09.2016 15:19:47 0:47:47 0:44:57 12
ZIKK ZAKK 8

Per K. Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Zikk Zakk 8
Båtnavn: Zikk Zakk 8
Båttype: J 70
Seilnummer: NOR 998
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:19:47 0:47:47 0:44:57 12
Total 24.09.2016 15:19:47 0:47:47 0:44:57 12

Per K. Lie (Bundefjorden Seilforening)
J 70 70 111616141316
16 NOR-8438

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,0220

Jens Gran

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:16:25 0:44:25 0:45:23 14
Total 24.09.2016 15:16:25 0:44:25 0:45:23 13
SPIRIT II

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,0220

Jens Gran

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:16:25 0:44:25 0:45:23 14
Total 24.09.2016 15:16:25 0:44:25 0:45:23 13

Jon Ramm-Pettersen (Asker Seilforening)
Baltic43 71 1315151612DNF (21)
17 NOR-10779

Erik Poppe

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hermine II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10779
NOR Rating: NOR 0,9980

Frøydis Oldervoll

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Hermine II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10779
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:22:37 0:50:37 0:53:00 RDG 20
Total 24.09.2016 15:22:37 0:50:37 0:53:00 RDG 19
HERMINE II

Erik Poppe

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hermine II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10779
NOR Rating: NOR 0,9980

Frøydis Oldervoll

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Hermine II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10779
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:22:37 0:50:37 0:53:00 RDG 20
Total 24.09.2016 15:22:37 0:50:37 0:53:00 RDG 19

Erik Poppe (Bærum Seilforening)
Elan 37 82 192017151714
18 NOR-9007

Kim Lie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Farroson
Båttype: FARR 40ILC
Seilnummer: NOR 9007
NOR Rating: NOR 1,1460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:15:29 0:43:29 0:49:49 18
Total 24.09.2016 15:15:29 0:43:29 0:49:49 17
FARROSON

Kim Lie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Farroson
Båttype: FARR 40ILC
Seilnummer: NOR 9007
NOR Rating: NOR 1,1460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:15:29 0:43:29 0:49:49 18
Total 24.09.2016 15:15:29 0:43:29 0:49:49 17

Kim Lie (Nesodden Seilforening)
FARR 40ILC 89 171920171917
19 NOR-14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:21:18 0:49:18 0:50:49 19
Total 24.09.2016 15:21:18 0:49:18 0:50:49 18
MARIALENE

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:21:18 0:49:18 0:50:49 19
Total 24.09.2016 15:21:18 0:49:18 0:50:49 18

Steinar Jørgensen (Drøbaksund Seilforening)
Elan 350 90 181818181818
20 NOR-661

mads block hellum

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crimaria
Båttype: j-80 OD
Seilnummer: NOR 661
NOR Rating: NOR 0,9260

Christian Jacobsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Crimaria
Båttype: j-80 OD
Seilnummer: NOR 661
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:20:58 0:48:58 0:45:20 RAF 13
Total RAF 20
CRIMARIA

mads block hellum

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crimaria
Båttype: j-80 OD
Seilnummer: NOR 661
NOR Rating: NOR 0,9260

Christian Jacobsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Crimaria
Båttype: j-80 OD
Seilnummer: NOR 661
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:20:58 0:48:58 0:45:20 RAF 13
Total RAF 20

mads block hellum (Nesodden Seilforening)
j-80 OD 99 RAF (21)1719DNC (21)DNC (21)DNC (21)

NOR Rating - Distanse begge dager uten spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2
1 NOR-145

Erik berg

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Kismet
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,7760

Rune Trondsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Kismet
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,7760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 17:03:45 2:48:45 2:10:57 1
Total 24.09.2016 17:03:45 2:48:45 2:10:57 1
KISMET

Erik berg

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Kismet
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,7760

Rune Trondsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Kismet
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,7760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 17:03:45 2:48:45 2:10:57 1
Total 24.09.2016 17:03:45 2:48:45 2:10:57 1

Erik berg (Oslo Seilforening)
Knarr 2 11
2 NOR-11789

DAG BJØRNSEN

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Siahgahay
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,9220

Rune Buchert

Seilforening:
Teamnavn: Siahgahay
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:54:17 2:39:17 2:26:51 3
Total 24.09.2016 16:54:17 2:39:17 2:26:51 3
SIAHGAHAY

DAG BJØRNSEN

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Siahgahay
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,9220

Rune Buchert

Seilforening:
Teamnavn: Siahgahay
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:54:17 2:39:17 2:26:51 3
Total 24.09.2016 16:54:17 2:39:17 2:26:51 3

DAG BJØRNSEN (Nesodden Seilforening)
sun fast 36 5 32
3 NOR-10000

Geir Jåsund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Achieva
Båtnavn: Achieva
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 10000
NOR Rating: NOR 0,8710

Lars Egsæter

Seilforening:
Teamnavn: Achieva
Båtnavn: Achieva
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 10000
NOR Rating: NOR 0,8710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 17:00:05 2:45:05 2:23:47 2
Total 24.09.2016 17:00:05 2:45:05 2:23:47 2
ACHIEVA

Geir Jåsund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Achieva
Båtnavn: Achieva
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 10000
NOR Rating: NOR 0,8710

Lars Egsæter

Seilforening:
Teamnavn: Achieva
Båtnavn: Achieva
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 10000
NOR Rating: NOR 0,8710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 17:00:05 2:45:05 2:23:47 2
Total 24.09.2016 17:00:05 2:45:05 2:23:47 2

Geir Jåsund (Nesodden Seilforening)
Jeanneau SO 349 5 23
4 NOR-7111

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,927

Trygve Næss

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,927
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:54:43 2:39:43 2:28:03 4
Total 24.09.2016 16:54:43 2:39:43 2:28:03 4
SOMLE

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,927

Trygve Næss

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,927
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:54:43 2:39:43 2:28:03 4
Total 24.09.2016 16:54:43 2:39:43 2:28:03 4

Morten Hansen (Oppegård Seilforening)
Omega 36 8 44
5 NOR-9340

Erling Sundronning

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Den Hvite Heksa
Båtnavn: La Strega Bianca
Båttype: BB 13.5
Seilnummer: NOR 9340
NOR Rating: NOR 1,189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:45:15 2:30:15 2:58:38 5
Total 24.09.2016 16:45:15 2:30:15 2:58:38 5
LA STREGA BIANCA

Erling Sundronning

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Den Hvite Heksa
Båtnavn: La Strega Bianca
Båttype: BB 13.5
Seilnummer: NOR 9340
NOR Rating: NOR 1,189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:45:15 2:30:15 2:58:38 5
Total 24.09.2016 16:45:15 2:30:15 2:58:38 5

Erling Sundronning (Kongelig Norsk Seilforening)
BB 13.5 11 5DNC (6)

NOR Rating - Distanseseilas - begge dager

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2
1 NOR-9555

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:32:43 2:17:43 2:21:01 1
Total 24.09.2016 16:32:43 2:17:43 2:21:01 1
SNEHVIT

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:32:43 2:17:43 2:21:01 1
Total 24.09.2016 16:32:43 2:17:43 2:21:01 1

ARILD BERG (Bærum Seilforening)
N-Yachts 41 3 12
2 NOR-7007

vidar hansson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: aker brygge
Båtnavn: dnb garanti
Båttype: dynamic 43
Seilnummer: NOR 7007
NOR Rating: NOR 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:31:47 2:16:47 2:24:18 5
Total 24.09.2016 16:31:47 2:16:47 2:24:18 5
DNB GARANTI

vidar hansson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: aker brygge
Båtnavn: dnb garanti
Båttype: dynamic 43
Seilnummer: NOR 7007
NOR Rating: NOR 1,0550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:31:47 2:16:47 2:24:18 5
Total 24.09.2016 16:31:47 2:16:47 2:24:18 5

vidar hansson (Kongelig Norsk Seilforening)
dynamic 43 6 51
3 NOR-14660

Iver Iversen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tango
Båttype: Mumm36
Seilnummer: NOR 14660
NOR Rating: NOR 1,0580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:28:47 2:13:47 2:21:32 2
Total 24.09.2016 16:28:47 2:13:47 2:21:32 2
TANGO

Iver Iversen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tango
Båttype: Mumm36
Seilnummer: NOR 14660
NOR Rating: NOR 1,0580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:28:47 2:13:47 2:21:32 2
Total 24.09.2016 16:28:47 2:13:47 2:21:32 2

Iver Iversen (Nesodden Seilforening)
Mumm36 6 24
4 NOR-306

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,9900

John Boberg

Seilforening:
Teamnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:38:06 2:23:06 2:21:40 3
Total 24.09.2016 16:38:06 2:23:06 2:21:40 3
MELGES 24/7 SAILING TEAM

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,9900

John Boberg

Seilforening:
Teamnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:38:06 2:23:06 2:21:40 3
Total 24.09.2016 16:38:06 2:23:06 2:21:40 3

Steinar Waler (Røyken Seilforening)
Melges 24 6 33
5 NOR-13550

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team TimeOut
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,9020

Kim Morbech

Seilforening:
Teamnavn: Team TimeOut
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:52:59 2:37:59 2:22:30 4
Total 24.09.2016 16:52:59 2:37:59 2:22:30 4
TIMEOUT

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team TimeOut
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,9020

Kim Morbech

Seilforening:
Teamnavn: Team TimeOut
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:52:59 2:37:59 2:22:30 4
Total 24.09.2016 16:52:59 2:37:59 2:22:30 4

Michael Kristiansen (Nesodden Seilforening)
Elan 31 9 45
6 NOR-14473

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0030

Finn L Engelsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:48:07 2:33:07 2:33:34 8
Total 24.09.2016 16:48:07 2:33:07 2:33:34 8
ANTICOMA

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0030

Finn L Engelsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:48:07 2:33:07 2:33:34 8
Total 24.09.2016 16:48:07 2:33:07 2:33:34 8

Knut Lind (Bergens Seilforening)
Jeanneau 409 14 86
7 NOR-12502

KIM KNUDSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Braveheart
Båttype: IMX-38
Seilnummer: NOR 12502
NOR Rating: NOR 1,008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:44:15 2:29:15 2:30:26 7
Total 24.09.2016 16:44:15 2:29:15 2:30:26 7
BRAVEHEART

KIM KNUDSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Braveheart
Båttype: IMX-38
Seilnummer: NOR 12502
NOR Rating: NOR 1,008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:44:15 2:29:15 2:30:26 7
Total 24.09.2016 16:44:15 2:29:15 2:30:26 7

KIM KNUDSEN (Kongelig Norsk Seilforening)
IMX-38 15 78
8 NOR-10580

Eirik Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27,7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,9040

Arild Hvattum

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27,7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:55:37 2:40:37 2:25:11 6
Total 24.09.2016 16:55:37 2:40:37 2:25:11 6
STAKKATO

Eirik Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27,7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,9040

Arild Hvattum

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27,7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:55:37 2:40:37 2:25:11 6
Total 24.09.2016 16:55:37 2:40:37 2:25:11 6

Eirik Nordli (Bundefjorden Seilforening)
First 27,7 16 610
9 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:50:40 2:35:40 2:35:40 9
Total 24.09.2016 16:50:40 2:35:40 2:35:40 9
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:50:40 2:35:40 2:35:40 9
Total 24.09.2016 16:50:40 2:35:40 2:35:40 9

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening)
SO 409 Performance 16 97
10 NOR-14939

Colin Bevan

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xmeralda
Båttype: Xc 42
Seilnummer: NOR 14939
NOR Rating: NOR 1,012

Beate Bevan

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Xmeralda
Båttype: Xc 42
Seilnummer: NOR 14939
NOR Rating: NOR 1,012
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:48:55 2:33:55 2:35:45 10
Total 24.09.2016 16:48:55 2:33:55 2:35:45 10
XMERALDA

Colin Bevan

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xmeralda
Båttype: Xc 42
Seilnummer: NOR 14939
NOR Rating: NOR 1,012

Beate Bevan

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Xmeralda
Båttype: Xc 42
Seilnummer: NOR 14939
NOR Rating: NOR 1,012
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:48:55 2:33:55 2:35:45 10
Total 24.09.2016 16:48:55 2:33:55 2:35:45 10

Colin Bevan (Nesodden Seilforening)
Xc 42 19 109

Shorthanded

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2
1 NOR-13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,063

Øyvind Rishoff

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,063
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:34:20 2:41:20 2:51:29 1
Total 24.09.2016 15:34:20 2:41:20 2:51:29 1
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,063

Øyvind Rishoff

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,063
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:34:20 2:41:20 2:51:29 1
Total 24.09.2016 15:34:20 2:41:20 2:51:29 1

Elling Rishoff (Asker Seilforening
Øyvind Rishoff ())
First 40 2 11
2 NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9300

Asbjørn Lønmo

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:02:05 3:09:05 2:55:50 2
Total 24.09.2016 16:02:05 3:09:05 2:55:50 2
JAKOBINE

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9300

Asbjørn Lønmo

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:02:05 3:09:05 2:55:50 2
Total 24.09.2016 16:02:05 3:09:05 2:55:50 2

Yngve Lønmo (Hurum Seilforening
Asbjørn Lønmo ())
J/92 4 22
3 NOR-10083

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Reunion
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9320

Bjørn Forslund

Seilforening:
Teamnavn: Reunion
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:04:10 3:11:10 2:58:10 4
Total 24.09.2016 16:04:10 3:11:10 2:58:10 4
LEKEN

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Reunion
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9320

Bjørn Forslund

Seilforening:
Teamnavn: Reunion
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:04:10 3:11:10 2:58:10 4
Total 24.09.2016 16:04:10 3:11:10 2:58:10 4

Bjarne Birkeland (Bærum Seilforening
Bjørn Forslund ())
J/92 7 43
4 NOR-2908

Sigbjørn Aarak

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908
NOR Rating: NOR 0,8300

Hans Petter Evensen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908
NOR Rating: NOR 0,8300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:26:05 3:33:05 2:56:51 3
Total 24.09.2016 16:26:05 3:33:05 2:56:51 3
FELICITY

Sigbjørn Aarak

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908
NOR Rating: NOR 0,8300

Hans Petter Evensen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908
NOR Rating: NOR 0,8300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:26:05 3:33:05 2:56:51 3
Total 24.09.2016 16:26:05 3:33:05 2:56:51 3

Sigbjørn Aarak (Asker Seilforening
Hans Petter Evensen ())
Cumulus 7 34
5 NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9810

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:59:20 3:06:20 3:02:47 6
Total 24.09.2016 15:59:20 3:06:20 3:02:47 6
MORILD

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9810

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:59:20 3:06:20 3:02:47 6
Total 24.09.2016 15:59:20 3:06:20 3:02:47 6

Olav Mork Bjørnås (Nesodden Seilforening
Børre Søraas-Sæther ())
Elan 37 16 610
6 NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150

Edward Campbell

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:59:40 3:06:40 3:09:27 12
Total 24.09.2016 15:59:40 3:06:40 3:09:27 12
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150

Edward Campbell

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:59:40 3:06:40 3:09:27 12
Total 24.09.2016 15:59:40 3:06:40 3:09:27 12

Colin Campbell (Hurum Seilforening
Edward Campbell ())
Sun Fast 3600 17 125
7 NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9840

Emil Moholth

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:05:30 3:12:30 3:09:25 11
Total 24.09.2016 16:05:30 3:12:30 3:09:25 11
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9840

Emil Moholth

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:05:30 3:12:30 3:09:25 11
Total 24.09.2016 16:05:30 3:12:30 3:09:25 11

Jon Moholth (Tønsberg Seilforening
Emil Moholth ())
Elan 37 18 117
8 NOR-9899

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,9400

Ingrid Danielsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:08:40 3:15:40 3:03:55 7
Total 24.09.2016 16:08:40 3:15:40 3:03:55 7
DRØM

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,9400

Ingrid Danielsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:08:40 3:15:40 3:03:55 7
Total 24.09.2016 16:08:40 3:15:40 3:03:55 7

Endre Marken (Bærum Seilforening
Ingrid Danielsen ())
X-332 18 711
9 NOR-11351

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9940

Tom Lillemoen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:05:03 3:12:03 3:10:53 13
Total 24.09.2016 16:05:03 3:12:03 3:10:53 13
ARIEL

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9940

Tom Lillemoen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:05:03 3:12:03 3:10:53 13
Total 24.09.2016 16:05:03 3:12:03 3:10:53 13

Henning Gundersen (Kongelig Norsk Seilforening
Tom Lillemoen ())
X-37 21 138
10 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9060

Håkon Lønsethagen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:19:55 3:26:55 3:07:27 9
Total 24.09.2016 16:19:55 3:26:55 3:07:27 9
SINBAD

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9060

Håkon Lønsethagen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:19:55 3:26:55 3:07:27 9
Total 24.09.2016 16:19:55 3:26:55 3:07:27 9

Bjørn Hansen (Bærum Seilforening
Håkon Lønsethagen ())
Impala 31 21 912
11 NOR-12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9980

Lars Erik Hilsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:14:25 3:21:25 3:21:00 16
Total 24.09.2016 16:14:25 3:21:25 3:21:00 16
CEBINA

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9980

Lars Erik Hilsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:14:25 3:21:25 3:21:00 16
Total 24.09.2016 16:14:25 3:21:25 3:21:00 16

Eirik Bjargo (Bærum Seilforening
Lars Erik Hilsen ())
grand soleil 40 22 166
12 NOR-14777

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0140

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:57:40 3:04:40 3:07:15 8
Total 24.09.2016 15:57:40 3:04:40 3:07:15 8
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0140

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:57:40 3:04:40 3:07:15 8
Total 24.09.2016 15:57:40 3:04:40 3:07:15 8

Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening
Erling Moen Synnes ())
Elan 350 23 815
13 NOR-101

Christian Cook

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Excalibur
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 101
NOR Rating: NOR 0,8800

Jens Christoffer Patterson Elvestad

Seilforening:
Teamnavn: Excalibur
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 101
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:27:30 3:34:30 3:08:45 10
Total 24.09.2016 16:27:30 3:34:30 3:08:45 10
EXCALIBUR

Christian Cook

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Excalibur
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 101
NOR Rating: NOR 0,8800

Jens Christoffer Patterson Elvestad

Seilforening:
Teamnavn: Excalibur
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 101
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:27:30 3:34:30 3:08:45 10
Total 24.09.2016 16:27:30 3:34:30 3:08:45 10

Christian Cook (Kongelig Norsk Seilforening
Jens Christoffer Patterson Elvestad ())
X-79 26 1016
14 NOR-14739

Steingrim Bersvendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 1,0060

Ragnar Maalen-Johansen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:03:58 3:10:58 3:12:06 14
Total 24.09.2016 16:03:58 3:10:58 3:12:06 14
DEIDRES SAMBA IV

Steingrim Bersvendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 1,0060

Ragnar Maalen-Johansen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:03:58 3:10:58 3:12:06 14
Total 24.09.2016 16:03:58 3:10:58 3:12:06 14

Steingrim Bersvendsen (Bærum Seilforening
Ragnar Maalen-Johansen ())
Bavaria 40 Cruiser Sport 27 1413
15 NOR-10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Fredrik&Andreas
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400

Andreas Drøsdal

Seilforening:
Teamnavn: Fredrik&Andreas
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:16:15 3:23:15 3:31:22 19
Total 24.09.2016 16:16:15 3:23:15 3:31:22 19
XBOX

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Fredrik&Andreas
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400

Andreas Drøsdal

Seilforening:
Teamnavn: Fredrik&Andreas
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:16:15 3:23:15 3:31:22 19
Total 24.09.2016 16:16:15 3:23:15 3:31:22 19

Fredrik Holm (Kongelig Norsk Seilforening
Andreas Drøsdal ())
IMX 40 28 199
16 NOR-15443

Lars Henrik Torgersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sara Charlotte
Båttype: Arcona 410 Hybrid
Seilnummer: NOR 15443
NOR Rating: NOR 1,055

Henrik Torgersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sara Charlotte
Båttype: Arcona 410 Hybrid
Seilnummer: NOR 15443
NOR Rating: NOR 1,055
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:44:45 2:51:45 3:01:11 5
Total 24.09.2016 15:44:45 2:51:45 3:01:11 5
SARA CHARLOTTE

Lars Henrik Torgersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sara Charlotte
Båttype: Arcona 410 Hybrid
Seilnummer: NOR 15443
NOR Rating: NOR 1,055

Henrik Torgersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sara Charlotte
Båttype: Arcona 410 Hybrid
Seilnummer: NOR 15443
NOR Rating: NOR 1,055
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 15:44:45 2:51:45 3:01:11 5
Total 24.09.2016 15:44:45 2:51:45 3:01:11 5

Lars Henrik Torgersen (Kongelig Norsk Seilforening
Henrik Torgersen ())
Arcona 410 Hybrid 29 5DNF (24)
17 NOR-13573

Geir Melby

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9400

Jørn Husemoen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:17:58 3:24:58 3:12:40 15
Total 24.09.2016 16:17:58 3:24:58 3:12:40 15
AMARONE

Geir Melby

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9400

Jørn Husemoen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:17:58 3:24:58 3:12:40 15
Total 24.09.2016 16:17:58 3:24:58 3:12:40 15

Geir Melby (Asker Seilforening
Jørn Husemoen ())
Elan 340 33 1518
18 NOR-12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9850

Kurt Arne Mosand

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:17:40 3:24:40 3:21:35 18
Total 24.09.2016 16:17:40 3:24:40 3:21:35 18
TROLLFJORD

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9850

Kurt Arne Mosand

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:17:40 3:24:40 3:21:35 18
Total 24.09.2016 16:17:40 3:24:40 3:21:35 18

Svein Arild Hildrum (Asker Seilforening
Kurt Arne Mosand ())
Swedestar 370 35 1817
19 NOR-10044

Gunnar Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,9690

Ann-Mari Paasche Jenssen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WENDIGO 2

Gunnar Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,9690

Ann-Mari Paasche Jenssen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Gunnar Gundersen (Kongelig Norsk Seilforening
Ann-Mari Paasche Jenssen ())
Dehleer 36 JV 38 DNC (24)14
20 NOR-12296

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9880

Lise Preston

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:27:25 3:34:25 3:31:50 20
Total 24.09.2016 16:27:25 3:34:25 3:31:50 20
FRI FLYT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9880

Lise Preston

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:27:25 3:34:25 3:31:50 20
Total 24.09.2016 16:27:25 3:34:25 3:31:50 20

Petter Hegle (Holmestrand Seilforening
Lise Preston ())
Hanse 370e 39 2019
21 NOR-14994

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:20:24 3:27:24 3:21:10 17
Total 24.09.2016 16:20:24 3:27:24 3:21:10 17
COOKIE MONSTER

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.09.2016 16:20:24 3:27:24 3:21:10 17
Total 24.09.2016 16:20:24 3:27:24 3:21:10 17

Vilhelm Vardøy (Bundefjorden Seilforening)
Seascape 27 41 17DNF (24)
22 NOR-4254

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SUPERNOVA

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Albin Nova 48 DNC (24)DNC (24)
23 NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9440

Stein Thorstensen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 21
Total DNC 21
TUSSå

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9440

Stein Thorstensen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 21
Total DNC 21

Frank Sandberg (Drøbaksund Seilforening
Stein Thorstensen ())
Sun Fast 35 48 DNC (24)DNC (24)

X-35

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1 NOR-202

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR

Simen Hauland

Seilforening:
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
VORTEX

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR

Simen Hauland

Seilforening:
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Moe (Kongelig Norsk Seilforening)
7 113212
2 NOR-21

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Barkis
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR

Hans Skaar

Seilforening:
Teamnavn: Team Barkis
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BARCAROLE OPUS IV

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Barkis
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR

Hans Skaar

Seilforening:
Teamnavn: Team Barkis
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

BJØRN VADHOLM (Kongelig Norsk Seilforening)
9 221153
3 NOR-191

Kristian Bjerkvold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR

Amund Høsøien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
XARABI

Kristian Bjerkvold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR

Amund Høsøien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristian Bjerkvold (Kongelig Norsk Seilforening)
17 432544
4 NOR-19

Andreas Wettre

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR

Øistein Karlsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BILBO

Andreas Wettre

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR

Øistein Karlsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Wettre (Bundefjorden Seilforening)
18 344435
5 NOR-157

David Øverby

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Runabout
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 157
NOR Rating: NOR

Jan Martin Brodin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Runabout
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 157
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RUNABOUT

David Øverby

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Runabout
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 157
NOR Rating: NOR

Jan Martin Brodin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Runabout
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 157
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

David Øverby (Bundefjorden Seilforening)
20 DNC (7)DNC (7)DNC (7)321
6 NOR-88

G. Yngve Amundsen

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR

Åsmund Svendsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
AKHILLEVS-X

G. Yngve Amundsen

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR

Åsmund Svendsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

G. Yngve Amundsen (Ullern Seilforening)
27 55566DNF (7)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-24 19:25:21Cache read