Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
Kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
010
NOR 139
Carl-Fredrik Joys
Båtnavn:
JOY III
Seilnummer:
NOR 139
Gunnhild Kvam Joys
Båtnavn:
JOY III
Seilnummer:
NOR 139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JOY III
Carl-Fredrik Joys
Båtnavn:
JOY III
Seilnummer:
NOR 139
Gunnhild Kvam Joys
Båtnavn:
JOY III
Seilnummer:
NOR 139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carl-Fredrik Joys
Gunnhild Kvam Joys
Klasse: Knarr
NOR 33
Elling L. Bjelland
Båtnavn:
Ving
Seilnummer:
NOR 33
Unni Handal
Båtnavn:
Ving
Seilnummer:
NOR 33
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VING
Elling L. Bjelland
Båtnavn:
Ving
Seilnummer:
NOR 33
Unni Handal
Båtnavn:
Ving
Seilnummer:
NOR 33
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elling L. Bjelland
Unni Handal
Klasse: Knarr
NOR 141
Martin Bjelland
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Elna-Nini Von Erpecom Dahl
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILLIAN EDEL
Martin Bjelland
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Elna-Nini Von Erpecom Dahl
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Bjelland
Elna-Nini Von Erpecom Dahl
Klasse: Knarr
NOR 150
Tor Helge Valen
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Rolf Berge
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KARI
Tor Helge Valen
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Rolf Berge
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tor Helge Valen
Rolf Berge
Jan Christian Hjellestad
Klasse: Knarr
NOR 135
Lars Hvidsten
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Jan Møller Nielsen
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FEI
Lars Hvidsten
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Jan Møller Nielsen
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Hvidsten
Jan Møller Nielsen
ingvar Pilskog
Klasse: Knarr
NOR 124
Georg von Erpecom
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Christa von Erpecom
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
IRINA III
Georg von Erpecom
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Christa von Erpecom
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Georg von Erpecom
Christa von Erpecom
Klasse: Knarr
NOR 143
Johan G Hvide
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Audun Haldorsen
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CARPE DIEM
Johan G Hvide
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Audun Haldorsen
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johan G Hvide
Audun Haldorsen
Geir B. Myre
Karianne Jaarvik
Klasse: Knarr
NOR 129
John Kjellevold
Båtnavn:
Tuva
Seilnummer:
NOR 129
Aage Lien
Båtnavn:
Tuva
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TUVA
John Kjellevold
Båtnavn:
Tuva
Seilnummer:
NOR 129
Aage Lien
Båtnavn:
Tuva
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Kjellevold
Aage Lien
Klasse: Knarr
NOR 151
Per Øyvind Enger
Båtnavn:
151
Seilnummer:
NOR 151
Nina Krogh
Båtnavn:
151
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
151
Per Øyvind Enger
Båtnavn:
151
Seilnummer:
NOR 151
Nina Krogh
Båtnavn:
151
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Per Øyvind Enger
Nina Krogh
Andreas Enger
Klasse: Knarr
NOR 50
Urban Ringstad
Båtnavn:
Elida
Seilnummer:
NOR 50
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ELIDA
Urban Ringstad
Båtnavn:
Elida
Seilnummer:
NOR 50
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Urban Ringstad
Klasse: Knarr
Last ned CSV fil