Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: NOR Rating - 0 - t.o.m 0,920
FIN 10009

Davide Lamparelli

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Alhena
Båttype: L28
Seilnummer: FIN 10009
NOR Rating: FIN 0,7727

Ole Johannes Sætre

Seilforening:
Båtnavn: Alhena
Båttype: L28
Seilnummer: FIN 10009
NOR Rating: FIN 0,7727
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:23:50 4:23:50 3:23:51 1
Total 01.10.2016 16:23:50 4:23:50 3:23:51 1
Alhena

Davide Lamparelli

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Alhena
Båttype: L28
Seilnummer: FIN 10009
NOR Rating: FIN 0,7727

Ole Johannes Sætre

Seilforening:
Båtnavn: Alhena
Båttype: L28
Seilnummer: FIN 10009
NOR Rating: FIN 0,7727
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:23:50 4:23:50 3:23:51 1
Total 01.10.2016 16:23:50 4:23:50 3:23:51 1
L28 Davide Lamparelli Stord Seilforening 0,773
NOR 5112

Tor Inge Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR 0,9080

Michaela Weissova

Seilforening:
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:26:25 4:26:25 4:01:54 6
Total 01.10.2016 16:26:25 4:26:25 4:01:54 6
Tora

Tor Inge Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR 0,9080

Michaela Weissova

Seilforening:
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:26:25 4:26:25 4:01:54 6
Total 01.10.2016 16:26:25 4:26:25 4:01:54 6
Albin Nova Tor Inge Miljeteig Stord Seilforening 0,908
NOR 14232

Otto Hægland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8660

Lasse Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:23:07 4:23:07 3:47:51 4
Total 01.10.2016 16:23:07 4:23:07 3:47:51 4
Tayo

Otto Hægland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8660

Lasse Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:23:07 4:23:07 3:47:51 4
Total 01.10.2016 16:23:07 4:23:07 3:47:51 4
Linjett 32 Otto Hægland Os Seilforening 0,866
NOR 113

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Expreso
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 113
NOR Rating: NOR 0,8470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:25:58 4:25:58 3:45:16 3
Total 01.10.2016 16:25:58 4:25:58 3:45:16 3
Expreso

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Expreso
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 113
NOR Rating: NOR 0,8470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:25:58 4:25:58 3:45:16 3
Total 01.10.2016 16:25:58 4:25:58 3:45:16 3
Express Ingvald Miljeteig Stord Seilforening 0,847
NOR 6816

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,8360

Helge Dahl

Seilforening:
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,8360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:20:19 4:20:19 3:37:37 2
Total 01.10.2016 16:20:19 4:20:19 3:37:37 2
God Tid

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,8360

Helge Dahl

Seilforening:
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,8360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:20:19 4:20:19 3:37:37 2
Total 01.10.2016 16:20:19 4:20:19 3:37:37 2
First 305 Håvard Dahl Ran Seilforening 0,836
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: NOR Rating - 0,921- t.o.m 0,984
NOR 13519

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:20:30 4:20:30 4:07:44 2
Total 01.10.2016 16:20:30 4:20:30 4:07:44 2
FRI

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:20:30 4:20:30 4:07:44 2
Total 01.10.2016 16:20:30 4:20:30 4:07:44 2
Hanse 350 John Bjordal Stord Seilforening 0,951
NOR 13582

Øystein Forland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9780

Kari Hope

Seilforening:
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:20:51 4:20:51 4:15:06 4
Total 01.10.2016 16:20:51 4:20:51 4:15:06 4
MoJo

Øystein Forland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9780

Kari Hope

Seilforening:
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:20:51 4:20:51 4:15:06 4
Total 01.10.2016 16:20:51 4:20:51 4:15:06 4
Salona 37 Øystein Forland Stord Seilforening 0,978
NOR 15285

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9520

Kenneth Dahlberg

Seilforening:
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:19:00 4:19:00 4:06:34 1
Total 01.10.2016 16:19:00 4:19:00 4:06:34 1
Moin

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9520

Kenneth Dahlberg

Seilforening:
Båtnavn: Moin
Båttype: Bavaria 38 ac
Seilnummer: NOR 15285
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:19:00 4:19:00 4:06:34 1
Total 01.10.2016 16:19:00 4:19:00 4:06:34 1
Bavaria 38 ac Leiv Henning Haugland Stord Seilforening 0,952
NOR 13434

Hermod Opstvedt

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9800

Arvid Øvreeide

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:34:15 4:34:15 4:28:45 5
Total 01.10.2016 16:34:15 4:34:15 4:28:45 5
Marlin

Hermod Opstvedt

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9800

Arvid Øvreeide

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:34:15 4:34:15 4:28:45 5
Total 01.10.2016 16:34:15 4:34:15 4:28:45 5
Dehler 34 SV Hermod Opstvedt Os Seilforening 0,980
NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9810

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:10:42 3
Total 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:10:42 3
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9810

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:10:42 3
Total 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:10:42 3
First 34.7 Jan Vidar Nordstrand Nordhordland Seilforening 0,981
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: NOR Rating - 0,985 og over
NOR 5690

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0220

Inge Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:35 4:15:35 4:21:12 8
Total 01.10.2016 16:15:35 4:15:35 4:21:12 8
Amelia

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0220

Inge Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:35 4:15:35 4:21:12 8
Total 01.10.2016 16:15:35 4:15:35 4:21:12 8
Luffe 44 sigurd utbjoe Stord Seilforening 1,022
NOR 14445

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1080

Ole-Jan Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:39:20 4:39:20 5:09:30 12
Total 01.10.2016 16:39:20 4:39:20 5:09:30 12
Argo

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1080

Ole-Jan Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
NOR Rating: NOR 1,1080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:39:20 4:39:20 5:09:30 12
Total 01.10.2016 16:39:20 4:39:20 5:09:30 12
First 45 Kenneth Midttun Askøy Seilforening 1,108
NOR 8948

Noah Antonsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Fronta II
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 8948
NOR Rating: NOR 1,0150

Kent Spissøy

Seilforening:
Båtnavn: Fronta II
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 8948
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 14:38:38 2:38:38 2:41:00 1
Total 01.10.2016 14:38:38 2:38:38 2:41:00 1
Fronta II

Noah Antonsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Fronta II
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 8948
NOR Rating: NOR 1,0150

Kent Spissøy

Seilforening:
Båtnavn: Fronta II
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 8948
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 14:38:38 2:38:38 2:41:00 1
Total 01.10.2016 14:38:38 2:38:38 2:41:00 1
One Off Noah Antonsen Stord Seilforening 1,015
NOR 12048

John Kjellevold

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0270

Lars Jårvik

Seilforening:
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:18:19 4:18:19 4:25:17 10
Total 01.10.2016 16:18:19 4:18:19 4:25:17 10
Astrid Sofie

John Kjellevold

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0270

Lars Jårvik

Seilforening:
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:18:19 4:18:19 4:25:17 10
Total 01.10.2016 16:18:19 4:18:19 4:25:17 10
Arcona 400 John Kjellevold Bergens Seilforening 1,027
NOR 14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:21 4:15:21 4:16:06 4
Total 01.10.2016 16:15:21 4:15:21 4:16:06 4
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:21 4:15:21 4:16:06 4
Total 01.10.2016 16:15:21 4:15:21 4:16:06 4
DEHLER 38 Kjetil Knudsen Bergens Seilforening 1,003
NOR 11518

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,003

Ole Morten Lom

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:18:38 4:18:38 4:19:24 6
Total 01.10.2016 16:18:38 4:18:38 4:19:24 6
Tina II

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,003

Ole Morten Lom

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:18:38 4:18:38 4:19:24 6
Total 01.10.2016 16:18:38 4:18:38 4:19:24 6
Dufour 40 HR SVEIN SKOGLUND Os Seilforening 1,003
NOR 15291

Knut Jørgen Haaland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:18:43 4:18:43 4:20:16 7
Total 01.10.2016 16:18:43 4:18:43 4:20:16 7
Angelina

Knut Jørgen Haaland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:18:43 4:18:43 4:20:16 7
Total 01.10.2016 16:18:43 4:18:43 4:20:16 7
Oceanis 46 Knut Jørgen Haaland Bergens Seilforening 1,006
NOR 15395

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: LYRA
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0330

Dag Martin Stokka

Seilforening:
Båtnavn: LYRA
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:30:03 4:30:03 4:38:57 11
Total 01.10.2016 16:30:03 4:30:03 4:38:57 11
LYRA

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: LYRA
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0330

Dag Martin Stokka

Seilforening:
Båtnavn: LYRA
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:30:03 4:30:03 4:38:57 11
Total 01.10.2016 16:30:03 4:30:03 4:38:57 11
Hanse 430 Are Pedersen Stord Seilforening 1,033
NOR 14138

Helge Haglund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Venti
Båttype: Jeanneau SO 39i Performance
Seilnummer: NOR 14138
NOR Rating: NOR 0,9960

Truls Furnes

Seilforening:
Båtnavn: Venti
Båttype: Jeanneau SO 39i Performance
Seilnummer: NOR 14138
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:19:53 4:19:53 4:18:50 5
Total 01.10.2016 16:19:53 4:19:53 4:18:50 5
Venti

Helge Haglund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Venti
Båttype: Jeanneau SO 39i Performance
Seilnummer: NOR 14138
NOR Rating: NOR 0,9960

Truls Furnes

Seilforening:
Båtnavn: Venti
Båttype: Jeanneau SO 39i Performance
Seilnummer: NOR 14138
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:19:53 4:19:53 4:18:50 5
Total 01.10.2016 16:19:53 4:19:53 4:18:50 5
Jeanneau SO 39i Performance Helge Haglund Bergens Seilforening 0,996
NOR 11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9910

Lise Marie Mehammer

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:13:15 2
Total 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:13:15 2
Tussi

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9910

Lise Marie Mehammer

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:13:15 2
Total 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:13:15 2
Bavaria 38 Match Paul Øyvind Mehammer Os Seilforening 0,991
NOR 11168

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
NOR Rating: NOR 0,9940

Torbjørn Haugsdal

Seilforening:
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:14:01 3
Total 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:14:01 3
Silius

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
NOR Rating: NOR 0,9940

Torbjørn Haugsdal

Seilforening:
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:14:01 3
Total 01.10.2016 16:15:34 4:15:34 4:14:01 3
Elan 37 Toril Haugsdal Ran Seilforening 0,994
NOR 10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,9970

Fredrik Karlsen

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:25:40 4:25:40 4:24:52 9
Total 01.10.2016 16:25:40 4:25:40 4:24:52 9
Obelix

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,9970

Fredrik Karlsen

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:25:40 4:25:40 4:24:52 9
Total 01.10.2016 16:25:40 4:25:40 4:24:52 9
X-37 Knut Erik Hjorth Askøy Seilforening 0,997
Deltagere i klassen: 12
 
Klasse: NOR Rating - Shorthanded (1 eller 2 ombord)
NOR 3216

Ragnar Rommetveit

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Fjordfryd
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3216
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:25:30 4:25:30 4:08:30 2
Total 01.10.2016 16:25:30 4:25:30 4:08:30 2
Fjordfryd

Ragnar Rommetveit

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Fjordfryd
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3216
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:25:30 4:25:30 4:08:30 2
Total 01.10.2016 16:25:30 4:25:30 4:08:30 2
x-102 Ragnar Rommetveit Stord Seilforening 0,936
NOR 15507

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,8640

Arve Rønnekleiv

Seilforening:
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,8640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:30:07 4:30:07 3:53:22 1
Total 01.10.2016 16:30:07 4:30:07 3:53:22 1
Sanssoucy

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,8640

Arve Rønnekleiv

Seilforening:
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,8640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:30:07 4:30:07 3:53:22 1
Total 01.10.2016 16:30:07 4:30:07 3:53:22 1
Oceanis 361 Martin van Velzen Stord Seilforening 0,864
NOR 11074

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9725

Erling Gangdal

Seilforening:
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:30:10 4:30:10 4:22:44 7
Total 01.10.2016 16:30:10 4:30:10 4:22:44 7
Match

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9725

Erling Gangdal

Seilforening:
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:30:10 4:30:10 4:22:44 7
Total 01.10.2016 16:30:10 4:30:10 4:22:44 7
Bavaria 35 Match Rolf Granli Gangdal Stord Seilforening 0,973
NOR 6874

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9760

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:19:55 4:19:55 4:13:40 5
Total 01.10.2016 16:19:55 4:19:55 4:13:40 5
Kelso

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9760

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:19:55 4:19:55 4:13:40 5
Total 01.10.2016 16:19:55 4:19:55 4:13:40 5
Crown 39 Jon Hardie Os Seilforening 0,976
NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9730

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:17:09 4:17:09 4:10:12 3
Total 01.10.2016 16:17:09 4:17:09 4:10:12 3
vito 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9730

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:17:09 4:17:09 4:10:12 3
Total 01.10.2016 16:17:09 4:17:09 4:10:12 3
Elan 37 Nina Rosenlund Ran Seilforening 0,973
NOR 14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:27:02 4:27:02 4:10:28 4
Total 01.10.2016 16:27:02 4:27:02 4:10:28 4
Skarven

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:27:02 4:27:02 4:10:28 4
Total 01.10.2016 16:27:02 4:27:02 4:10:28 4
Jeanneau Per Aga Os Seilforening 0,938
NOR 12212

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1540

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening:
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:09 4:15:09 4:54:26 8
Total 01.10.2016 16:15:09 4:15:09 4:54:26 8
Rubber Duck

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1540

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening:
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:15:09 4:15:09 4:54:26 8
Total 01.10.2016 16:15:09 4:15:09 4:54:26 8
Express 40 Morten Offerdal Askøy Seilforening 1,154
NOR 14443

Sølvi Uthaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: First Mandela II
Båttype: Beneteau First 35 (2009)
Seilnummer: NOR 14443
NOR Rating: NOR 0,9760

Henrik Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: First Mandela II
Båttype: Beneteau First 35 (2009)
Seilnummer: NOR 14443
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:28:22 4:28:22 4:21:55 6
Total 01.10.2016 16:28:22 4:28:22 4:21:55 6
First Mandela II

Sølvi Uthaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: First Mandela II
Båttype: Beneteau First 35 (2009)
Seilnummer: NOR 14443
NOR Rating: NOR 0,9760

Henrik Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: First Mandela II
Båttype: Beneteau First 35 (2009)
Seilnummer: NOR 14443
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:28:22 4:28:22 4:21:55 6
Total 01.10.2016 16:28:22 4:28:22 4:21:55 6
Beneteau First 35 (2009) Sølvi Uthaug Bergens Seilforening 0,976
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: Tur & Hav - Turklasse
NOR 00000

Arvid Lilledal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Apodia3
Båttype: Bavaria40C
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000

Magnar Myklatun

Seilforening:
Båtnavn: Apodia3
Båttype: Bavaria40C
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 3
Apodia3

Arvid Lilledal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Apodia3
Båttype: Bavaria40C
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000

Magnar Myklatun

Seilforening:
Båtnavn: Apodia3
Båttype: Bavaria40C
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 3
Bavaria40C Arvid Lilledal Stord Seilforening 0,000
NOR 13648

Roald Raunholm

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Cloelia
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 13648
NOR Rating: NOR 0,8880

Trond Atle Sjøvold

Seilforening:
Båtnavn: Cloelia
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 13648
NOR Rating: NOR 0,8880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 3
Cloelia

Roald Raunholm

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Cloelia
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 13648
NOR Rating: NOR 0,8880

Trond Atle Sjøvold

Seilforening:
Båtnavn: Cloelia
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 13648
NOR Rating: NOR 0,8880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 3
Bavaria 36 Roald Raunholm Stord Seilforening 0,888
NOR 00000

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000

Kristian Granberg

Seilforening:
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:20:00 4:20:00 1
Total 01.10.2016 16:20:00 4:20:00 1000:40:39 1
Memento Mori

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000

Kristian Granberg

Seilforening:
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:20:00 4:20:00 1
Total 01.10.2016 16:20:00 4:20:00 1000:40:39 1
Hanse 350 Knud Nagell Dahl Stord Seilforening 0,000
NOR 12586

Trond Taraldsøy

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: SO 39 DS
Seilnummer: NOR 12586
NOR Rating: NOR 0,0000

Andreas Taraldsøy

Seilforening:
Båtnavn: Chablis
Båttype: SO 39 DS
Seilnummer: NOR 12586
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:45:33 4:45:33 1
Total 01.10.2016 16:45:33 4:45:33 1000:40:39 2
Chablis

Trond Taraldsøy

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: SO 39 DS
Seilnummer: NOR 12586
NOR Rating: NOR 0,0000

Andreas Taraldsøy

Seilforening:
Båtnavn: Chablis
Båttype: SO 39 DS
Seilnummer: NOR 12586
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 01.10.2016 16:45:33 4:45:33 1
Total 01.10.2016 16:45:33 4:45:33 1000:40:39 2
SO 39 DS Trond Taraldsøy Stord Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 4
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-05-01 09:24:20Cache read