3. juni - 5. juni 2017
Pinseleir på Fjærholmen
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Invitasjon
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
270
Thorvald Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thorvald Larsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
Elise Alexandra Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elise Alexandra Høegh
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
Sofie Werner
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofie Werner
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
Naif Abdurazaq
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Naif Abdurazaq
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Quamme
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
DEN 8134
Eldar Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
DEN 8134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eldar Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Øyvind Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Brattum
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Elise Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Emilie Eriksen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elise Brattum
, Asker Seilforening
Emilie Eriksen, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 0000
Niklas Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Niklas Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 0
Gretha Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gretha Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0
Ingrid Haugen Selliken
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Haugen Selliken
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Carl Kristian Staib Knudsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carl Kristian Staib Knudsen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Max Saxebøl Ottesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Max Saxebøl Ottesen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Oliver Arnesen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Gunnar Højer
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oliver Arnesen
, Asker Seilforening
Gunnar Højer,
Klasse: RS Feva
NOR 0000
Ana Emilie Winther
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ana Emilie Winther
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Haakon Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Haakon Birkeland
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Selma Gjertsen Ebbesen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Karoline Torbjørnsdal
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Selma Gjertsen Ebbesen
, Bærum Seilforening
Karoline Torbjørnsdal, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 0000
Charlotte Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Charlotte Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Madeleine Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Madeleine Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Oscar Magnus Samseth
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Olav Grønlund
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Magnus Samseth
, Asker Seilforening
Olav Grønlund, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 0000
Lotta Matilde Kleven
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lotta Matilde Kleven
, Bærum Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 00
Mathilde Sverdrup
Seilforening:
Cape Crow Yacht Club
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Sverdrup
, Cape Crow Yacht Club
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 0
Mikkel Børge-Ask
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikkel Børge-Ask
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 000
Emilie F Kleppen
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie F Kleppen
, Molde Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Ea Krogenæs
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ea Krogenæs
, Bærum Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 0000
Ida Kristine Bue
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida Kristine Bue
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Fredrik Bue
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Bue
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Magnus August Silnes
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus August Silnes
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Hedda Eline Berntsen
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Viktoria Klevstad
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedda Eline Berntsen
, Soon Seilforening
Viktoria Klevstad, Soon Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 0000
Adrian Asp
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Adrian Asp
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Viktoria Ewelina Romstad
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Viktoria Ewelina Romstad
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Aleksander Romstad
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aleksander Romstad
, Moss Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 0000
Kalle Nyquist
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kalle Nyquist
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 000
Phillip Malkin
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Phillip Malkin
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0
Ina Victoria Winther
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ina Victoria Winther
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 000
Jacob Ness
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Ness
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1
Sebastian Tinholt
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Benjamin Lunde
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Tinholt
, Asker Seilforening
Benjamin Lunde, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 1
Kathleen Tinholt
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kathleen Tinholt
, Asker Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 1
Linn Farstad
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Linn Farstad
, Molde Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1
Margrethe Frøslie
Seilforening:
Randsfjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Margrethe Frøslie
, Randsfjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1
Kim Andre Hagen
Seilforening:
Randsfjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Erland Wingar Elnes
Seilforening:
Randsfjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kim Andre Hagen
, Randsfjord Seilforening
Erland Wingar Elnes, Randsfjord Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 1
Tinius Wingar-Elnes
Seilforening:
Randsfjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Tobias Sund
Seilforening:
Randsfjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tinius Wingar-Elnes
, Randsfjord Seilforening
Tobias Sund, Randsfjord Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 001
Kaja Strand Karlsen
Seilforening:
Hvitsten Seilforening
Seilnummer:
NOR 001
Iris Mæhle
Seilforening:
Hvitsten Seilforening
Seilnummer:
NOR 001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Strand Karlsen
, Hvitsten Seilforening
Iris Mæhle, Hvitsten Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 001
Iris Mæhle
Seilforening:
Hvitsten Seilforening
Seilnummer:
NOR 001
Kaja Karlsen
Seilforening:
Hvitsten Seilforening
Seilnummer:
NOR 001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iris Mæhle
, Hvitsten Seilforening
Kaja Karlsen, Hvitsten Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 1
Thea Wærsten
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thea Wærsten
, Bærum Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 1
Anna charlotte Gaasøy Holsbøvåg
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna charlotte Gaasøy Holsbøvåg
, Molde Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3
Mats Børge-Ask
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Børge-Ask
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 04
Anton Sommernes
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 04
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anton Sommernes
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 4
Lilje Ekdahl
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lilje Ekdahl
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 5
Fredrikke Frich Aschjem
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrikke Frich Aschjem
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 5
Lilly Camilla Hommefoss
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lilly Camilla Hommefoss
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 06
Samson Heltberg
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 06
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Samson Heltberg
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 07
Regine Rom
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 07
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Regine Rom
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 07
Edvard Aasen
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 07
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Edvard Aasen
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 8
Antonia Mia Samseth
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Antonia Mia Samseth
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 08
Cornelia Scott Guttormsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 08
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cornelia Scott Guttormsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 8
Martine Høyte
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martine Høyte
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 10
Adelin Rafaelsen
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 10
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Adelin Rafaelsen
, Molde Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 12
Pernille Frich Aschjem
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 12
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pernille Frich Aschjem
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 12
Agnes Evensen Solhjell
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 12
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Agnes Evensen Solhjell
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 12
Karen Evensen Solhjell
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 12
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karen Evensen Solhjell
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0013
Kristoffer H. Nessheim
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 0013
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer H. Nessheim
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 14
Scott Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Scott Berg
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 17
Markus Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 17
Kristian Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 17
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus Vale
, Arendals Seilforening
Kristian Vale, Arendals Seilforening
Klasse: 29er
NOR 22
Anna Sommernes
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Sommernes
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 43
Oscar Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 78
Linus Alkanger-Eriksson
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 78
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Linus Alkanger-Eriksson
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 101
Ingeborg K. Skjoldager
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 101
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingeborg K. Skjoldager
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 117
Sofie Kjærnes Kristensen
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofie Kjærnes Kristensen
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 123
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 123
Albert Høegh Kongshaug
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Albert Høegh Kongshaug
, Bærum Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 336
Oda J. Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 336
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda J. Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 383
Linus Ekdahl
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 383
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Linus Ekdahl
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 830
Ferdinand Toll-Kjær
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand Toll-Kjær
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1111
Viktor Raddum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1111
Alfred Raddum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Viktor Raddum
, Asker Seilforening
Alfred Raddum, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 1111
Amalie Raddum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Raddum
, Asker Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 1199
Arthur Llewelyn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1199
Dagny Mohn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1199
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Llewelyn
, Kongelig Norsk Seilforening
Dagny Mohn, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1234
Sophie Caroline Myhre
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1234
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sophie Caroline Myhre
, Bærum Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 1595
Elise Bøe LUDVIGSEN
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1595
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elise Bøe LUDVIGSEN
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1606
Henrik Schrader Bordal
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 1606
Eirik Mathias Silnes
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 1606
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Schrader Bordal
, Moss Seilforening
Eirik Mathias Silnes, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1699
Helene Yuee Jonson
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 1699
Sebestian Wirak
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1699
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helene Yuee Jonson
, Bundefjorden Seilforening
Sebestian Wirak, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1745
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1745
William Svensrud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Poppe Oldervoll
, Bærum Seilforening
William Svensrud, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1892
Lukas Bengston
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1892
Sebastian Alveberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1892
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lukas Bengston
, Kongelig Norsk Seilforening
Sebastian Alveberg, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1962
Vilde Berg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1962
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1962
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Berg
, Tønsberg Seilforening
Karoline Brudevoll Rognlien, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2044
Pia Andersen Dahl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2044
Nora Edland
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2044
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Andersen Dahl
, Kongelig Norsk Seilforening
Nora Edland, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2056
Caroline Heiberg
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 2056
Marie Schrader Bordal
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 2056
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Heiberg
, Moss Seilforening
Marie Schrader Bordal, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2057
Jeppe Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2057
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jeppe Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Alexander Hylen Klippenberg, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2319
Emilie Andersen Dahl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2319
Maren Edland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2319
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie Andersen Dahl
, Kongelig Norsk Seilforening
Maren Edland, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2497
Sarah Thodesen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2497
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2497
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sarah Thodesen
, Bundefjorden Seilforening
Vilde Skirstad Pollen, Bærum Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2508
Ella Syrrist
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 2508
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ella Syrrist
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 2662
Mathias Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2662
Alex Franks Penty
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2662
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathias Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Alex Franks Penty, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2663
Emil Dagsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 2663
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 2663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Dagsberg
, Tønsberg Seilforening
Jørgen Smith-Meyer, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2904
Ona Boge
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 2904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ona Boge
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 2931
Alexander Thorvaldsen Wilhelmsen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 2931
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Thorvaldsen Wilhelmsen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 2945
Emanuel Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 2945
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emanuel Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 2965
Balder Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2965
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Balder Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2977
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 2990
Maria Wergeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2990
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Wergeland
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 2994
Oliver Werner
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oliver Werner
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3018
Cornelius Sannerud
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3018
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cornelius Sannerud
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3019
Mira Megrund Bartho
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3019
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mira Megrund Bartho
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3020
Sivert Songe-Møller
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3020
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sivert Songe-Møller
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3051
Hedda Devold
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 3051
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedda Devold
, Molde Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3064
Tuva Svindland
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3064
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Svindland
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3069
Selma Smith Kvalvaag
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Selma Smith Kvalvaag
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3086
Cedrik Sannerud
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3086
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cedrik Sannerud
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3089
Anna Helene Salvanes
Seilforening:
Søgne Seilforening
Seilnummer:
NOR 3089
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Helene Salvanes
, Søgne Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3099
Georg Kamfjord
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3099
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Georg Kamfjord
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3137
Eline Haarstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eline Haarstad
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanne Birkeland
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3164
Jørgen Hvatum
Seilforening:
Ikke medlem av forening
Seilnummer:
NOR 3164
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jørgen Hvatum
, Ikke medlem av forening
Klasse: Optimist
NOR 3185
Iver Elias Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3185
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iver Elias Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3199
Caroline Karlsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3199
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Karlsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3214
Fanny Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fanny Wedel Jarlsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3218
Mats Pøhner
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 3218
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Pøhner
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3219
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sarah Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3235
Markus August Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3235
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus August Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3242
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3256
Øyvind Solbakken
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3256
Gjermund Ihlebekk
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3256
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Solbakken
, Soon Seilforening
Gjermund Ihlebekk, Soon Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3259
Fillip Kjærnes Kristensen
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3259
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fillip Kjærnes Kristensen
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Ødeby Karlsen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3284
Champoléon Zimmer
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 3284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Champoléon Zimmer
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3285
Ebba Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3285
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ebba Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3311
Fritjof Nielsen, Ruud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3311
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fritjof Nielsen, Ruud
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3333
Liv Smith Kvalvaag
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3333
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liv Smith Kvalvaag
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3363
Ole J. Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3363
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole J. Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3369
Elise Sverdrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3369
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elise Sverdrup
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3397
Mette Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mette Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3400
Malin Wessel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Malin Wessel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3404
Selmer Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Selmer Foyn-Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3414
Andrea Sedivy-Kristiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andrea Sedivy-Kristiansen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3439
Martine bjørum
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3439
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martine bjørum
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3447
Henrik Bjørndahl
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3447
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Bjørndahl
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3471
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3471
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3476
Helene Grundvig Hvidsten
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3476
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helene Grundvig Hvidsten
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3479
Lukas Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3479
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lukas Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3525
Johannes Olai Silnes
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3525
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Olai Silnes
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3532
Iselin Ruud
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3532
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iselin Ruud
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3542
Ida-Linn Vittersø
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida-Linn Vittersø
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3545
Sebastian Wright Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Wright Stakston
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3546
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3546
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaisa Sofie Kleven
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3547
Emilian Samseth Samseth
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3547
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilian Samseth Samseth
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Una Bryhni Utheim
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3567
Ole willy Salvanes
Seilforening:
Søgne Seilforening
Seilnummer:
NOR 3567
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole willy Salvanes
, Søgne Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3578
Hannah Saxebøl Ottesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3578
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannah Saxebøl Ottesen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3581
Jacob Wærsten
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3581
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Wærsten
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3585
Marius Kamfjord
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3585
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Kamfjord
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christine Gyllenhammar-Wiig
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Elisabeth Fagerhøi
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3619
Ole Jakob Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3619
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Jakob Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3622
Jenny Pøhner
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 3622
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Pøhner
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3625
Sondre Elias Midtgård
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3625
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sondre Elias Midtgård
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3625
Eirik kaspersen Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3625
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eirik kaspersen Bugge
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3644
Astrid Aas
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3644
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Astrid Aas
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mia Klæboe
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3651
Peter Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3651
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peter Andresen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3665
Henrik Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3665
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3677
Mira H. Nessheim
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3677
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mira H. Nessheim
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3678
Ulrik Møller Broen
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3678
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Møller Broen
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3679
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix Sommerfelt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3685
Marcus Wessel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marcus Wessel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3688
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3688
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Olaf Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julie Sverdrup
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Slaatrem-Hammer
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3701
Marie J. Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3701
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie J. Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3709
Nanna Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3709
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nanna Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3710
Linnea Monstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3710
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Linnea Monstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3711
Kristian Høstvang
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3711
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian Høstvang
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3718
Pernille Baann Eftang
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pernille Baann Eftang
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3721
Marieke Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3721
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marieke Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3726
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3727
Lars Emil Bue
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3727
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Emil Bue
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3730
Vilde Tønnessen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3730
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Tønnessen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3740
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Røgeberg
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3741
Ida Louise Øyen Skaar
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 3741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida Louise Øyen Skaar
, Molde Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3745
Thale Høyte
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thale Høyte
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3765
Noah Boge
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3765
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Noah Boge
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3782
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karsten Grav Kringlebotn
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3788
Eline Ringvold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3788
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eline Ringvold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3789
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Langaas-Holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3804
Ida Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3804
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sivert Foyn-Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Philip Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3822
Julia Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3822
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julia Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3824
Jonas Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3824
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3826
Marie Butler Wang
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3826
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Butler Wang
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eskil Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3845
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3846
Amund Bråten
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3846
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amund Bråten
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3848
Hedvig Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Kaastad Ørjavik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3855
Ferdinand August Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3855
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand August Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3860
Stian BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stian BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3861
Magnus Pollen Briså
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Pollen Briså
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3862
Helle Øren-Svensen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 3862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Øren-Svensen
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3864
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anine Skjæret Halstensen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas August Stjernstrøm
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3866
Fredrik Staib Knudsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3866
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Staib Knudsen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3867
Karoline Staib Knudsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3867
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Staib Knudsen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3868
Edvin Iver Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Edvin Iver Stakston
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3868
Lea Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lea Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3869
Eira Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eira Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3878
Thomas Efskind
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3878
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas Efskind
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3881
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3882
Wilhelm Ringvold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3882
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Wilhelm Ringvold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3883
Herman Bruaset Andersen
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Bruaset Andersen
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nikolai Løhren Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3889
Jacob Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3889
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Andresen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3894
Ferdinand Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3894
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3898
Mari Grundvig Hvidsten
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3898
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mari Grundvig Hvidsten
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3899
Mikkel Jansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3899
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikkel Jansen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3900
Felix Toll-Kjær
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix Toll-Kjær
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3907
Agnes Rom
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3907
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Agnes Rom
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3910
JennySkirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JennySkirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3912
Liva Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liva Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3914
Nicklas Høst-Verbraaak
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3914
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicklas Høst-Verbraaak
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3919
Markus August Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3919
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus August Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3930
Nicolai Østeby
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 3930
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicolai Østeby
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3934
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3939
Sara Syrrist
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3939
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sara Syrrist
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3948
Nora Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3948
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3960
Mathilde Robertstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3960
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Robertstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 4136
Elisabet Ødegaard Hansteen
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 4136
Sunniva Bogen Eriksen
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 4136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elisabet Ødegaard Hansteen
, Holmestrand Seilforening
Sunniva Bogen Eriksen, Holmestrand Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 4137
Samuel Jahre
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 4137
Milan Reime
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 4137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Samuel Jahre
, Holmestrand Seilforening
Milan Reime, Holmestrand Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 4820
Axel Eklund
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 4820
Mateo Hellquist
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 4820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Axel Eklund
, Fredrikstad Seilforening
Mateo Hellquist, Fredrikstad Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5209
Filippa Blakstad nilsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5209
August Wergeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5209
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Filippa Blakstad nilsson
, Bærum Seilforening
August Wergeland, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5211
Jo Ingve Nymann Jåvold
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5211
Nicholas Johan Berryman
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jo Ingve Nymann Jåvold
, Bærum Seilforening
Nicholas Johan Berryman, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5774
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5774
Sander Kjendebakke
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5774
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Poppe Oldervoll
, Bærum Seilforening
Sander Kjendebakke, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5893
Ida Olstrøm
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 5893
Nora Bruaset Anderen
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 5893
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida Olstrøm
, Moss Seilforening
Nora Bruaset Anderen, Moss Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5975
Philip Østli Andreassen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 5975
Magnus Malmin
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 5975
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Philip Østli Andreassen
, Drammens Seilforening
Magnus Malmin, Drammens Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5978
Nikolai Vedeler Amundsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5978
Kristian Dønvold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5978
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nikolai Vedeler Amundsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Kristian Dønvold, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5983
Wilhelm Harlem
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5983
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Wilhelm Harlem
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 8795
Leo Grønvold Lunde
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 8795
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Leo Grønvold Lunde
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 9999
Filip Samuel Valen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 9999
Karen Krogenæs
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 9999
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Filip Samuel Valen
, Bærum Seilforening
Karen Krogenæs, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 14633
Silje Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 14633
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Silje Brattum
, Asker Seilforening
Klasse: 11:Mod - Knøtter
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 188599
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannah Sofie Kjellevold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Skjønborg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 198747
Jacob J. Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 198747
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob J. Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 201392
Emil Schøning-Olsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 201392
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Schøning-Olsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 201735
Magnus behrens
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 201735
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus behrens
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 203265
Joachim BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Joachim BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 203265
Caroline Sofia Rosmo
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Sofia Rosmo
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Andresen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204355
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204904
Vincent Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 204904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vincent Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 206862
Helene Grenne
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 206862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helene Grenne
, Horten Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 206870
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 206870
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ragnar Spilling Olsen
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207109
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John Butler Wang
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 207539
Caspar Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 207539
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caspar Wedel Jarlsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207541
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein August Wikesland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 207543
Victoria espeseth
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207543
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victoria espeseth
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207546
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martine Bjørve Thuen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 208724
Sivert With
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 208724
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sivert With
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 209553
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Uffe Tomasgaard
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 210214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Grønlund
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 210216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 210217
Marthe Elvrum
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 210217
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marthe Elvrum
, Soon Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 210993
Even Baanrud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210993
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Baanrud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Kaastad Ørjavik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 211142
Knuta Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 211142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knuta Bugge
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 206361
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 206361
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Bakke-Jakobsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 3300
Isabella Petterson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3300
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isabella Petterson
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3504
Maud Mariann Myhre
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3504
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maud Mariann Myhre
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist
Nor 3817 3555
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
Nor 3817 3555
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Diane Ninauve-Jutulstad
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
SWE 3593
Francis Gautneb
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
SWE 3593
Aksel Strøm
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
SWE 3593
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Francis Gautneb
, Drammens Seilforening
Aksel Strøm, Drammens Seilforening
Klasse: RS Feva
SWE 9999
Jonatan Rosander
Seilforening:
Rådasjöns Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 9999
Joar Persson
Seilforening:
Rådasjöns Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 9999
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonatan Rosander
, Rådasjöns Segelsällskap
Joar Persson, Rådasjöns Segelsällskap
Klasse: RS Feva
Last ned CSV fil