2. september - 3. september 2017
NM Drake og Klassem. RS Elite og Princess
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
Seilerfest
Seilingsbestemmelser
Resultater
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
035
N 14
Birger Sevaldson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nøtterøyjenta
Seilnummer:
N 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NøTTERøYJENTA
Birger Sevaldson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nøtterøyjenta
Seilnummer:
N 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Birger Sevaldson
, Tønsberg Seilforening
Klasse: IOD Princess
NOR 287
Tor Møinichen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Powerplay
Seilnummer:
NOR 287
Espen Guttormsen
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Powerplay
Seilnummer:
NOR 287
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
POWERPLAY
Tor Møinichen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Powerplay
Seilnummer:
NOR 287
Espen Guttormsen
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Powerplay
Seilnummer:
NOR 287
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tor Møinichen
, Kongelig Norsk Seilforening
Espen Guttormsen, Soon Seilforening
Henrik Møinichen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Drake
NOR 59
Espen Furuhaug
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Big Time
Seilnummer:
NOR 59
Michael Ludvigsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Big Time
Seilnummer:
NOR 59
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIG TIME
Espen Furuhaug
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Big Time
Seilnummer:
NOR 59
Michael Ludvigsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Big Time
Seilnummer:
NOR 59
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Espen Furuhaug
, Tønsberg Seilforening
Michael Ludvigsen, Tønsberg Seilforening
Elise Ludvigsen, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Elite
NOR 50
Rune Johansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Hot Rod
Seilnummer:
NOR 50
Haakon Haraldsen
Seilforening:
Circolo Nautico Cervia
Båtnavn:
Hot Rod
Seilnummer:
NOR 50
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HOT ROD
Rune Johansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Hot Rod
Seilnummer:
NOR 50
Haakon Haraldsen
Seilforening:
Circolo Nautico Cervia
Båtnavn:
Hot Rod
Seilnummer:
NOR 50
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rune Johansen
, Tønsberg Seilforening
Haakon Haraldsen, Circolo Nautico Cervia
Arrtu Lindquist, Finland.
Klasse: Soling
GBR 62
Børge Bjørndahl
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
GBR 62
Jon Kristensen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
GBR 62
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Børge Bjørndahl
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
GBR 62
Jon Kristensen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
GBR 62
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Børge Bjørndahl
, Tønsberg Seilforening
Jon Kristensen, Tønsberg Seilforening
Ketil Sollien, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Elite
NOR 23
Sven Feen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
AVEC
Seilnummer:
NOR 23
Sveinung Takle
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
AVEC
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
AVEC
Sven Feen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
AVEC
Seilnummer:
NOR 23
Sveinung Takle
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
AVEC
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sven Feen
, Tønsberg Seilforening
Sveinung Takle, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Elite
NOR 284
Pål Berg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Sven Ellefsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DEJA VU
Pål Berg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Sven Ellefsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Deja vu
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pål Berg
, Kongelig Norsk Seilforening
Sven Ellefsen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Drake
NOR 149
Jens Pran
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Cloud Nine
Seilnummer:
NOR 149
Dag Pettersen
Seilforening:
Båtnavn:
Cloud Nine
Seilnummer:
NOR 149
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CLOUD NINE
Jens Pran
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Cloud Nine
Seilnummer:
NOR 149
Dag Pettersen
Seilforening:
Båtnavn:
Cloud Nine
Seilnummer:
NOR 149
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Pran
, Tønsberg Seilforening
Dag Pettersen,
Bjørn Gulbrandsen, Asker Seilforening
Klasse: Soling
NOR 141
Pål Kristiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tassen
Seilnummer:
NOR 141
Elisabeth Sedivy
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tassen
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TASSEN
Pål Kristiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tassen
Seilnummer:
NOR 141
Elisabeth Sedivy
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tassen
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pål Kristiansen
, Tønsberg Seilforening
Elisabeth Sedivy, Tønsberg Seilforening
Klasse: Soling
NOR 267
Ole Christian Gahr Vordahl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Pretty Woman
Seilnummer:
NOR 267
Joakim Storksen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Pretty Woman
Seilnummer:
NOR 267
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PRETTY WOMAN
Ole Christian Gahr Vordahl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Pretty Woman
Seilnummer:
NOR 267
Joakim Storksen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Pretty Woman
Seilnummer:
NOR 267
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Christian Gahr Vordahl
, Kongelig Norsk Seilforening
Joakim Storksen, Kongelig Norsk Seilforening
Fabian Stenberg, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Drake
NOR 39
Svein Kristiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Jitterbug
Seilnummer:
NOR 39
Jon Unger Norveel
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Jitterbug
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JITTERBUG
Svein Kristiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Jitterbug
Seilnummer:
NOR 39
Jon Unger Norveel
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Jitterbug
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Svein Kristiansen
, Tønsberg Seilforening
Jon Unger Norveel, Tønsberg Seilforening
Steinar Krauss, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Elite
NOR 281
Steinar Basberg
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Icecube
Seilnummer:
NOR 281
Caja Basberg
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Icecube
Seilnummer:
NOR 281
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ICECUBE
Steinar Basberg
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Icecube
Seilnummer:
NOR 281
Caja Basberg
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Icecube
Seilnummer:
NOR 281
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steinar Basberg
, Fredrikstad Seilforening
Caja Basberg, Fredrikstad Seilforening
Alexander Ferner, Fredrikstad Seilforening
Klasse: Drake
NOR 289
Leif w erichsen
Seilforening:
Christiania Seilforening
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Jan Enok Andersen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MISS W.
Leif w erichsen
Seilforening:
Christiania Seilforening
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Jan Enok Andersen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Miss W.
Seilnummer:
NOR 289
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Leif w erichsen
, Christiania Seilforening
Jan Enok Andersen, Fredrikstad Seilforening
Oscar W. Erichsen, Christiania Seilforening
Klasse: Drake
NOR 20
Einar L. Christiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar L. Christiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar L. Christiansen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: IOD Princess
NOR 6
Steinar Wøien
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seksern
Seilnummer:
NOR 6
Niels Espeland
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seksern
Seilnummer:
NOR 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SEKSERN
Steinar Wøien
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seksern
Seilnummer:
NOR 6
Niels Espeland
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seksern
Seilnummer:
NOR 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steinar Wøien
, Tønsberg Seilforening
Niels Espeland, Tønsberg Seilforening
Harald Øverland, Ulstein Seilforening
Klasse: IOD Princess
GBR 70
Hilde Schøyen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Skyfri
Seilnummer:
GBR 70
Randi Tyse
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Skyfri
Seilnummer:
GBR 70
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SKYFRI
Hilde Schøyen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Skyfri
Seilnummer:
GBR 70
Randi Tyse
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Skyfri
Seilnummer:
GBR 70
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hilde Schøyen
, Tønsberg Seilforening
Randi Tyse, Tønsberg Seilforening
Synnøve Bohlin, Tønsberg Seilforening
Hilde Syrrist, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Elite
NOR 271
Ludvig Daae
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
dona
Seilnummer:
NOR 271
Andreas Daae
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
dona
Seilnummer:
NOR 271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DONA
Ludvig Daae
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
dona
Seilnummer:
NOR 271
Andreas Daae
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
dona
Seilnummer:
NOR 271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ludvig Daae
, Bundefjorden Seilforening
Andreas Daae, Bundefjorden Seilforening
Hans Petter Lundgaard, Tønsberg Seilforening
Klasse: Drake
NOR 38
Ivar Brekke
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tollboden
Seilnummer:
NOR 38
Per Buvoll
Seilforening:
Båtnavn:
Tollboden
Seilnummer:
NOR 38
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TOLLBODEN
Ivar Brekke
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tollboden
Seilnummer:
NOR 38
Per Buvoll
Seilforening:
Båtnavn:
Tollboden
Seilnummer:
NOR 38
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ivar Brekke
, Tønsberg Seilforening
Per Buvoll,
Thomas Wannemaker,
Klasse: RS Elite
NOR 150
Hans Petter Jostad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hans Petter Jostad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hans Petter Jostad
, Asker Seilforening
Klasse: Soling
NOR 291
BJØRN O SISSENER
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Ar Gwellan
Seilnummer:
NOR 291
Carolle Reitzer
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Ar Gwellan
Seilnummer:
NOR 291
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
AR GWELLAN
BJØRN O SISSENER
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Ar Gwellan
Seilnummer:
NOR 291
Carolle Reitzer
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Ar Gwellan
Seilnummer:
NOR 291
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BJØRN O SISSENER
, Kongelig Norsk Seilforening
Carolle Reitzer, Kongelig Norsk Seilforening
John hatch, Fredrikstad Seilforening
Klasse: Drake
NOR 286
Peder Anker
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Spirit
Seilnummer:
NOR 286
Henrik Huitfeldt
Seilforening:
Båtnavn:
Spirit
Seilnummer:
NOR 286
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SPIRIT
Peder Anker
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Spirit
Seilnummer:
NOR 286
Henrik Huitfeldt
Seilforening:
Båtnavn:
Spirit
Seilnummer:
NOR 286
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peder Anker
, Kongelig Norsk Seilforening
Henrik Huitfeldt,
Tom Henrik Sundby,
Klasse: Drake
NOR 103
Reidar Sårheim
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
JOE COOL
Seilnummer:
NOR 103
Knut Eivind Larsen
Seilforening:
Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn:
JOE COOL
Seilnummer:
NOR 103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JOE COOL
Reidar Sårheim
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
JOE COOL
Seilnummer:
NOR 103
Knut Eivind Larsen
Seilforening:
Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn:
JOE COOL
Seilnummer:
NOR 103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Sårheim
, Tønsberg Seilforening
Knut Eivind Larsen, Gåsøkalven Seilselskab
Klasse: Soling
SWE 375
Martin Pålsson
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
5 i 12
Seilnummer:
SWE 375
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
5 I 12
Martin Pålsson
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
5 i 12
Seilnummer:
SWE 375
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Pålsson
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: Drake
NOR 22
Otto Berg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 22
Torkild Strand
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Otto Berg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 22
Torkild Strand
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Otto Berg
, Tønsberg Seilforening
Torkild Strand, Tønsberg Seilforening
Trond Frøshaug, Tønsberg Seilforening
Klasse: IOD Princess
NOR 125
Ole Morten Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
luna
Seilnummer:
NOR 125
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LUNA
Ole Morten Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
luna
Seilnummer:
NOR 125
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Morten Andresen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Soling
NOR 295
Christian Nygaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Odd-Erik Aks
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FRIENDSHIP
Christian Nygaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Odd-Erik Aks
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Friendship
Seilnummer:
NOR 295
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Nygaard
, Kongelig Norsk Seilforening
Odd-Erik Aks, Kongelig Norsk Seilforening
Jan Monrad Hansen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Drake
NOR 294
Pål Gabrielsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
9-9 Roll
Seilnummer:
NOR 294
Morten Gabrielsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
9-9 Roll
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
9-9 ROLL
Pål Gabrielsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
9-9 Roll
Seilnummer:
NOR 294
Morten Gabrielsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
9-9 Roll
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pål Gabrielsen
, Fredrikstad Seilforening
Morten Gabrielsen, Fredrikstad Seilforening
Peer Mork Knutsen, Halden Seilforening
Klasse: Drake
NOR 278
Jørgen Stang Heffermehl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Bjørn Hildan
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TERRIER VI
Jørgen Stang Heffermehl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Bjørn Hildan
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Terrier VI
Seilnummer:
NOR 278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jørgen Stang Heffermehl
, Kongelig Norsk Seilforening
Bjørn Hildan, Kongelig Norsk Seilforening
Erik Stange Ankre, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Drake
NOR 108
Jostein Frederick Aker
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
SotaSota
Seilnummer:
NOR 108
Jørgen Smith Meyer
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
SotaSota
Seilnummer:
NOR 108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SOTASOTA
Jostein Frederick Aker
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
SotaSota
Seilnummer:
NOR 108
Jørgen Smith Meyer
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
SotaSota
Seilnummer:
NOR 108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Frederick Aker
, Tønsberg Seilforening
Jørgen Smith Meyer, Tønsberg Seilforening
Magnus Behrens, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Elite
NOR 77
Ulf Lundvall
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Easy Does It
Seilnummer:
NOR 77
Willem Pieter Vinke
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Easy Does It
Seilnummer:
NOR 77
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
EASY DOES IT
Ulf Lundvall
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Easy Does It
Seilnummer:
NOR 77
Willem Pieter Vinke
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Easy Does It
Seilnummer:
NOR 77
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulf Lundvall
, Tønsberg Seilforening
Willem Pieter Vinke, Tønsberg Seilforening
Espen Aker, Ulricehamns Kappseglingssällskap
Klasse: RS Elite
NOR 60
Halvor Schøyen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 60
Tom Eriksen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Halvor Schøyen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 60
Tom Eriksen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Halvor Schøyen
, Tønsberg Seilforening
Tom Eriksen, Tønsberg Seilforening
Georg Ellila, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Elite
NOR 273
Håkon Vestby
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Miss Chow
Seilnummer:
NOR 273
Gustav Rygh
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Miss Chow
Seilnummer:
NOR 273
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MISS CHOW
Håkon Vestby
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Miss Chow
Seilnummer:
NOR 273
Gustav Rygh
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Miss Chow
Seilnummer:
NOR 273
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håkon Vestby
, Tønsberg Seilforening
Gustav Rygh, Tønsberg Seilforening
Lars Reidulf, Tønsberg Seilforening
Klasse: Drake
NOR 23
Reidar Sørensen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Knut Henrik Kristiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TARTAR
Reidar Sørensen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Knut Henrik Kristiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Sørensen
, Tønsberg Seilforening
Knut Henrik Kristiansen, Tønsberg Seilforening
Arne Albek Halling, Tønsberg Seilforening
Klasse: IOD Princess
NOR 4
Ditlef Christiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Adele
Seilnummer:
NOR 4
Ole Rambech
Seilforening:
Båtnavn:
Adele
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ADELE
Ditlef Christiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Adele
Seilnummer:
NOR 4
Ole Rambech
Seilforening:
Båtnavn:
Adele
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ditlef Christiansen
, Asker Seilforening
Ole Rambech,
Kristian Sole, Horten Seilforening
Klasse: IOD Princess
NOR 5
Alexander Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tenden
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TENDEN
Alexander Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tenden
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Elite
Last ned CSV fil