16. september - 17. september 2017
KM 2.4 mR & 12,5 kvm Møre- og Romsdal Seilkrets
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: 12,5 kvm
NOR 87
Anders Teigen Hole
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
The Duke
Seilnummer:
NOR 87
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
The Duke
Anders Teigen Hole
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
The Duke
Seilnummer:
NOR 87
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Teigen Hole
Ålesunds Seilforening
NOR 65
Roger Moa
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Shanty
Seilnummer:
NOR 65
Hilde Tynes
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Shanty
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Shanty
Roger Moa
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Shanty
Seilnummer:
NOR 65
Hilde Tynes
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Shanty
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Roger Moa
Ålesunds Seilforening
NOR 115
Ola Herje jr.
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi III
Seilnummer:
NOR 115
Lars Roar Olsvik
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi III
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Siggi III
Ola Herje jr.
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi III
Seilnummer:
NOR 115
Lars Roar Olsvik
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi III
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Herje jr.
Ålesunds Seilforening
NOR 120
anthony Hayers
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
woodpecker
Seilnummer:
NOR 120
Heidi Kværndok
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
woodpecker
Seilnummer:
NOR 120
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
woodpecker
anthony Hayers
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
woodpecker
Seilnummer:
NOR 120
Heidi Kværndok
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
woodpecker
Seilnummer:
NOR 120
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
anthony Hayers
Ålesunds Seilforening
NOR 127
Kristian Haahjem
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
AFICIONADO
Seilnummer:
NOR 127
Kjetil Escobar Vassbakk
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
AFICIONADO
Seilnummer:
NOR 127
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
AFICIONADO
Kristian Haahjem
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
AFICIONADO
Seilnummer:
NOR 127
Kjetil Escobar Vassbakk
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
AFICIONADO
Seilnummer:
NOR 127
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristian Haahjem
Ålesunds Seilforening
NOR 112
Marius Maaseide
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Yvonne
Seilnummer:
NOR 112
Knut Maaseide
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Yvonne
Seilnummer:
NOR 112
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Yvonne
Marius Maaseide
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Yvonne
Seilnummer:
NOR 112
Knut Maaseide
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Yvonne
Seilnummer:
NOR 112
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Maaseide
Ålesunds Seilforening
Deltagere i klassen: 6
Klasse: 2.4 mR
NOR 132 115
Ola Herje jr.
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi XI
Seilnummer:
NOR 132 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Siggi XI
Ola Herje jr.
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi XI
Seilnummer:
NOR 132 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Herje jr.
Ålesunds Seilforening
NOR 102
Lars Roar Olsvik
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
M&M
Seilnummer:
NOR 102
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
M&M
Lars Roar Olsvik
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
M&M
Seilnummer:
NOR 102
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Roar Olsvik
Ålesunds Seilforening
NOR 118
Pål Kragset
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Sjøblomsten
Seilnummer:
NOR 118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sjøblomsten
Pål Kragset
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Sjøblomsten
Seilnummer:
NOR 118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Kragset
Ålesunds Seilforening
NOR 133
anthony Hayers
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
sayon
Seilnummer:
NOR 133
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
sayon
anthony Hayers
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
sayon
Seilnummer:
NOR 133
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
anthony Hayers
Ålesunds Seilforening
NOR 112
Trond Mele
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Albatross
Seilnummer:
NOR 112
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albatross
Trond Mele
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Albatross
Seilnummer:
NOR 112
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Mele
Ålesunds Seilforening
NOR 140
Espen Arne Anderssen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 140
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Arne Anderssen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 140
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Arne Anderssen
Ålesunds Seilforening
Deltagere i klassen: 6
Last ned CSV fil