|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
127 |
|
|
Agnes Hjorth Pettersen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Ella Linnea Bakke |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Markus August Bakke |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Lyder Fonneland Sandberg |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Marte Børja Berg |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Mats Børja Berg |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Mille Børja Berg |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Marte Børja Berg |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Mats Børja Berg |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Jacob Eftedal |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Viktoria Romstad |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Viktoria Romstad |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Erik Samson Jakobsen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Sofie Juriks |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Trym Mathisen Guldvog |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Erlend Møller |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Edvard Møller |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Sondre Pålsrud Aune |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Oliver Breiseth Zachariassen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Emilie Breiseth Zachariassen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
OliverBreiseth Zachariassen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Gabriel Bakke Hjelde |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Jonas Quinn Dotson |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Alice Emilie Leikanger |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Olivia Borge Malmo |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Hedda Borge Malmo |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Marie Raspotnig |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Ingeborg Kvendseth Skjoldager |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Sanna Mjaavatn Haug |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Hennie Holm Olsen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Christian Fledsberg Vatne |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Johannes Fledsberg Vatne |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Oscar Bøymo Kaarbø |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Miguel Haraldsvik |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Erik Roalsvik |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Mads Sommerstad-Kolltveit |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Aleksander Romstad |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Ella Sofie Syrrist |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Sara Louise Syrrist |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Nora svendsen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Heidi Møller Broen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Heidi Møller Broen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Kaja Kastet |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Bo Lindquist-Ellingsen |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Adrian J Knudsen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Eliot J Knudsen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Anny Sakhayo Olanto Wade Rotøy |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Adam Abdoulaye |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Joey Turpijn |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Liv Turpijn |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Sebastian Hagen Lafjell |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Elias Tjernsli |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Hedda Folsland Bruun |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Ellinor Pollen Østring |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Louise Pollen Østring |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Ola Johan Olstrøm |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Jonathan nore |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Solveig nore |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Ask Nodland |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Christian Mathias Andresen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Christian Mathias Andresen |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Sofie Torgersen |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Albert Mønnich |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Kristian Ystgaard Oswald |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Jacob Alexander Berg |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Benjamin Grøndahl |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Ida Aatangen |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Magnus Silnes |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Fillip Kjærnes Kristensen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Johannes Silnes |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Sofie Kjærnes Kristensen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Tiril wilhelmsen |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Celine Falleth |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Maria Hallan |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Sigurd Tønnesen Nordling |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Ravn Nordling Tønnesen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Sol Kopperud |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Thea Nissen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Andrea Nissen |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!! TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Kaja Fuglum |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Katinka Kildahl Lauritsen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Johanna Tønnesen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Ella Bollingmo |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Filip Kiserud |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Didrik Løvås Walbom |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Cedrik Sannerud |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Cornelius Sannerud |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Arian Amundsen Borgaas |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Oscar Dilling |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Edvard Ek-Stenmo |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Ingeborg Ek-Stenmo |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Tidemand Mork Sandersen |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Theodor Mork Sandersen |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Ane Emilie Danielsen Kvernstad |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Jesper Bjørnebye-Borgaas |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Georg Jenseg |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Asbjørn Kastet |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Anton Mosseros |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Michael Kalid ibrahim Rasmussen |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Aman Khan |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Daniel Roald |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Babar Khan |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Anny Rotøy |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Konrad Koczur |
Klasse: Uke 26, 26.-29. juni - merk kun 4 dager!!
|
|
|
|
|
Leon André Wold |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Maiken R. Richardsen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Olivia Gylseth |
Klasse: Uke 27, 3. juli-7. juli
|
|
|
|
|
Henrik Haugland |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Trym Nygaard |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Verona Skei |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Celine Grøndahl |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Lucas Pålsson |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Armin Maroufinejad |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Narin Maroufinejad |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Vanessa Thomassen |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Christian Andre Thomassen |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Edvard Frosterød |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Carl Olav Akselsen |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Astri Akselsen |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Jonathan Langseth Harveg |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Johannes Ek-Stenmo |
Klasse: Uke 32, 7.-11. august
|
|
|
|
|
Sander Østberg |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august
|
|
|
|
|
Marcus Bakke |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Fillip Kjærnes Kristensen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
sofie Kjærnes Kristensen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Herman Bruaset Andersen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|
|
|
Ulrik Møller Broen |
Klasse: Uke 33, 14.-18. august - TRENINGSGRUPPE FOR MSF SEILERE
|
|
|