Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
024
SPLEIS
BERNT AANONSEN
Båtnavn:
Spleis
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BERNT AANONSEN
Klasse: Middag - 1 Person
VINNA
Helge Andreassen
Båtnavn:
Vinna
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helge Andreassen
Klasse: Middag - 2 personer
JULIE
Tom Antonsen
Båtnavn:
Julie
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tom Antonsen
Klasse: Middag - 1 Person
ALBERTINE
Fritz Leo Breivik
Båtnavn:
Albertine
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fritz Leo Breivik
Klasse: Middag - 1 Person
EL DORADO
Roar Bårdsen
Båtnavn:
El Dorado
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Roar Bårdsen
Klasse: Middag - 2 personer
NIRVANA
Nils Eldby
Båtnavn:
Nirvana
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils Eldby
Klasse: Middag - 2 personer
VALKYRJEN
Håkon Sten Gustavsen
Båtnavn:
Valkyrjen
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håkon Sten Gustavsen
Klasse: Middag - 2 personer
HAVLøYE
Jan Eric Hauge
Båtnavn:
Havløye
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Eric Hauge
Klasse: Middag - 1 Person
JULIE
Jens Petter Beranek Holm
Båtnavn:
Julie
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Petter Beranek Holm
Klasse: Middag - 1 Person
ZIGGY
Tobias Juul Johnsen
Båtnavn:
Ziggy
Medaljer
År
Mesterskap
Medalje
Klasse
2013
OL
1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Juul Johnsen
Klasse: Middag - 1 Person
HAVLøYE
Lasse Karstensen
Båtnavn:
Havløye
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lasse Karstensen
Klasse: Middag - 1 Person
KOMITE
Hege Kvalnes
Båtnavn:
komite
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hege Kvalnes
Klasse: Middag - 2 personer
ZIGGY
Kai Linde
Båtnavn:
Ziggy
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kai Linde
Klasse: Middag - 1 Person
LA SIRENA
Kurt-Arne Mosand
Båtnavn:
la Sirena
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kurt-Arne Mosand
Klasse: Middag - 2 personer
LUCILLE
Harry Nilsen
Båtnavn:
Lucille
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Harry Nilsen
Klasse: Middag - 2 personer
VILJA
HELGE NILSEN
Båtnavn:
Vilja
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HELGE NILSEN
Klasse: Middag - 1 Person
PATOS
Ken Olsen
Båtnavn:
Patos
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ken Olsen
Klasse: Middag - 3 personer
VINNA
Remii Rasmussen
Båtnavn:
Vinna
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Remii Rasmussen
Klasse: Middag - 1 Person
ALBERTINE
Ola Sakshaug
Båtnavn:
Albertine
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Sakshaug
Klasse: Middag - 1 Person
SPLEIS
Magnus Sivertsen Sørvig
Båtnavn:
Spleis
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Sivertsen Sørvig
Klasse: Middag - 1 Person
VILJA
OLAV TARALDSEN
Båtnavn:
Vilja
Beste prestasjoner
2008
Overall seier Nordland Offshore Race
2012
Andreplass i Shetland Race
2009
Klubbmester BSF
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
OLAV TARALDSEN
Klasse: Middag - 1 Person
ASHIKI
Svein Tenggren
Båtnavn:
Ashiki
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Svein Tenggren
Klasse: Middag - 2 personer
NERTHUZ
Johnny Østerhus
Båtnavn:
Nerthuz
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johnny Østerhus
Klasse: Middag - 2 personer
HAVHESTEN
ASBJØRN ØVERÅS
Båtnavn:
Havhesten
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ASBJØRN ØVERÅS
Klasse: Middag - 2 personer
Last ned CSV fil