Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating - < 0,970

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng 07.06.2017
1 NOR-91

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:26:56 1:16:56 1:01:37 1
Total 07.06.2017 01:26:56 1:16:56 1:01:37 1
JUNO VI

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:26:56 1:16:56 1:01:37 1
Total 07.06.2017 01:26:56 1:16:56 1:01:37 1

Geir Grinde (Bærum Seilforening)
H-båt 1:16:56 1:01:37 1 1
2 NOR-150

Hans Petter Jostad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Solingen
Båttype: soling
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR 0,866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:21:16 1:11:16 1:01:43 2
Total 07.06.2017 01:21:16 1:11:16 1:01:43 2
SOLINGEN

Hans Petter Jostad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Solingen
Båttype: soling
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR 0,866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:21:16 1:11:16 1:01:43 2
Total 07.06.2017 01:21:16 1:11:16 1:01:43 2

Hans Petter Jostad (Asker Seilforening)
soling 1:11:16 1:01:43 2 2
3 NOR-11110

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:21 1:12:21 1:02:34 3
Total 07.06.2017 01:22:21 1:12:21 1:02:34 3
LUPONA

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:21 1:12:21 1:02:34 3
Total 07.06.2017 01:22:21 1:12:21 1:02:34 3

Wolfgang Eichstetter (Asker Seilforening)
Kron 1:12:21 1:02:34 3 3
4 NOR-15453

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,737
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:35:08 1:25:08 1:02:44 4
Total 07.06.2017 01:35:08 1:25:08 1:02:44 4
4ALL

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,737
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:35:08 1:25:08 1:02:44 4
Total 07.06.2017 01:35:08 1:25:08 1:02:44 4

Endre Christensen (Bærum Seilforening)
C55 1:25:08 1:02:44 4 4
5 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:20:38 1:10:38 1:04:12 5
Total 07.06.2017 01:20:38 1:10:38 1:04:12 5
SINBAD

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:20:38 1:10:38 1:04:12 5
Total 07.06.2017 01:20:38 1:10:38 1:04:12 5

Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 1:10:38 1:04:12 5 5
6 NOR-10107

Trond Gundersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Joy IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,926
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:19:26 1:09:26 1:04:17 6
Total 07.06.2017 01:19:26 1:09:26 1:04:17 6
JOY IV

Trond Gundersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Joy IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,926
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:19:26 1:09:26 1:04:17 6
Total 07.06.2017 01:19:26 1:09:26 1:04:17 6

Trond Gundersen (Asker Seilforening)
First 31.7 1:09:26 1:04:17 6 6
7 NOR-13550

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:39 1:12:39 1:05:27 7
Total 07.06.2017 01:22:39 1:12:39 1:05:27 7
TIMEOUT

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:39 1:12:39 1:05:27 7
Total 07.06.2017 01:22:39 1:12:39 1:05:27 7

Michael Kristiansen (Nesodden Seilforening)
Elan 31 1:12:39 1:05:27 7 7
8 NOR-5175

Ragnar Andreassen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,88
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:24:47 1:14:47 1:05:48 8
Total 07.06.2017 01:24:47 1:14:47 1:05:48 8
INDY

Ragnar Andreassen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,88
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:24:47 1:14:47 1:05:48 8
Total 07.06.2017 01:24:47 1:14:47 1:05:48 8

Ragnar Andreassen (Bundefjorden Seilforening)
Omega 30 1:14:47 1:05:48 8 8
9 NOR-837

Bjørn Gulbrandsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Settanta
Båttype: J/70
Seilnummer: NOR 837
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:45 1:12:45 1:06:07 9
Total 07.06.2017 01:22:45 1:12:45 1:06:07 9
SETTANTA

Bjørn Gulbrandsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Settanta
Båttype: J/70
Seilnummer: NOR 837
NOR Rating: NOR 0,909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:22:45 1:12:45 1:06:07 9
Total 07.06.2017 01:22:45 1:12:45 1:06:07 9

Bjørn Gulbrandsen (Asker Seilforening)
J/70 1:12:45 1:06:07 9 9
10 NOR-12512

Stine Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:21:07 1:11:07 1:07:33 10
Total 07.06.2017 01:21:07 1:11:07 1:07:33 10
ENDORFINE

Stine Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:21:07 1:11:07 1:07:33 10
Total 07.06.2017 01:21:07 1:11:07 1:07:33 10

Stine Lien (Asker Seilforening)
Elan 340 1:11:07 1:07:33 10 10
11 NOR-10224

Carl Hermann Corneliussen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: A IV
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10224
NOR Rating: NOR 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:27:07 1:17:07 1:08:47 11
Total 07.06.2017 01:27:07 1:17:07 1:08:47 11
A IV

Carl Hermann Corneliussen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: A IV
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10224
NOR Rating: NOR 0,892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:27:07 1:17:07 1:08:47 11
Total 07.06.2017 01:27:07 1:17:07 1:08:47 11

Carl Hermann Corneliussen (Asker Seilforening)
First 27.7 1:17:07 1:08:47 11 11
12 NOR-12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:24:49 1:14:49 1:09:39 12
Total 07.06.2017 01:24:49 1:14:49 1:09:39 12
FADERNES BESLUTNING

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:24:49 1:14:49 1:09:39 12
Total 07.06.2017 01:24:49 1:14:49 1:09:39 12

jan nic. langfeldt (Asker Seilforening)
makTEN 1:14:49 1:09:39 12 12
13 NOR-15097

Bjørn Clausen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Maren
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 15097
NOR Rating: NOR 0,924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:28:23 1:18:23 1:12:25 13
Total 07.06.2017 01:28:23 1:18:23 1:12:25 13
MAREN

Bjørn Clausen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Maren
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 15097
NOR Rating: NOR 0,924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:28:23 1:18:23 1:12:25 13
Total 07.06.2017 01:28:23 1:18:23 1:12:25 13

Bjørn Clausen (Nesodden Seilforening)
Bavaria 36 AC 1:18:23 1:12:25 13 13

NOR Rating - > 0,969

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng 07.06.2017
1 NOR-10042

Tor Ingebrigtsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 10042
NOR Rating: NOR 0,99
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:35:26 1:30:26 1:29:31 1
Total 07.06.2017 01:35:26 1:30:26 1:29:31 1
DAWN II

Tor Ingebrigtsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 10042
NOR Rating: NOR 0,99
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:35:26 1:30:26 1:29:31 1
Total 07.06.2017 01:35:26 1:30:26 1:29:31 1

Tor Ingebrigtsen (Asker Seilforening)
Grand Soleil 40c 1:30:26 1:29:31 1 1
2 NOR-14109

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:38:21 1:33:21 1:32:13 2
Total 07.06.2017 01:38:21 1:33:21 1:32:13 2
LITTLE WING

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:38:21 1:33:21 1:32:13 2
Total 07.06.2017 01:38:21 1:33:21 1:32:13 2

Kristian Heder (Asker Seilforening)
T-34 1:33:21 1:32:13 2 2
3 NOR-9299

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,031
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:34:34 1:29:34 1:32:20 3
Total 07.06.2017 01:34:34 1:29:34 1:32:20 3
OLISABETH

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,031
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:34:34 1:29:34 1:32:20 3
Total 07.06.2017 01:34:34 1:29:34 1:32:20 3

Svein Are Løtveit (Asker Seilforening)
Luffe 40MH 1:29:34 1:32:20 3 3
4 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:37:10 1:32:10 1:34:44 4
Total 07.06.2017 01:37:10 1:32:10 1:34:44 4
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:37:10 1:32:10 1:34:44 4
Total 07.06.2017 01:37:10 1:32:10 1:34:44 4

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 1:32:10 1:34:44 4 4
5 NOR-11197

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:41:45 1:36:45 1:35:06 5
Total 07.06.2017 01:41:45 1:36:45 1:35:06 5
MULEN

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:41:45 1:36:45 1:35:06 5
Total 07.06.2017 01:41:45 1:36:45 1:35:06 5

Henning Carlsen (Bærum Seilforening)
First 36,7 1:36:45 1:35:06 5 5
6 NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:36:11 6
Total 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:36:11 6
LUCKY LADY II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:36:11 6
Total 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:36:11 6

Morten Lycke (Bærum Seilforening)
First 36,7 1:38:09 1:36:11 6 6
7 NOR-13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,061
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:37:41 1:32:41 1:38:20 8
Total 07.06.2017 01:37:41 1:32:41 1:38:20 7
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,061
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:37:41 1:32:41 1:38:20 8
Total 07.06.2017 01:37:41 1:32:41 1:38:20 7

Elling Rishoff (Asker Seilforening)
First 40 1:32:41 1:38:20 7 7
8 NOR-21

Bjørn Vadholm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,012
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:39:19 9
Total 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:39:19 8
BARCAROLE OPUS IV

Bjørn Vadholm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,012
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:39:19 9
Total 07.06.2017 01:43:09 1:38:09 1:39:19 8

Bjørn Vadholm (Kongelig Norsk Seilforening)
X-35 One design 1:38:09 1:39:19 8 8
9 NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,982
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:46:51 1:41:51 1:40:01 10
Total 07.06.2017 01:46:51 1:41:51 1:40:01 9
MORILD

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,982
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:46:51 1:41:51 1:40:01 10
Total 07.06.2017 01:46:51 1:41:51 1:40:01 9

Olav Mork Bjørnås (Nesodden Seilforening)
Elan 37 1:41:51 1:40:01 9 9
10 NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9832
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:15 1:43:15 1:41:30 11
Total 07.06.2017 01:48:15 1:43:15 1:41:30 10
JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9832
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:15 1:43:15 1:41:30 11
Total 07.06.2017 01:48:15 1:43:15 1:41:30 10

Torgeir Sten Askvig (Asker Seilforening)
J/109 1:43:15 1:41:30 10 10
11 NOR-13990

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:11 1:43:11 1:41:31 12
Total 07.06.2017 01:48:11 1:43:11 1:41:31 11
WASABI

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: NESODDEN
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:11 1:43:11 1:41:31 12
Total 07.06.2017 01:48:11 1:43:11 1:41:31 11

HENNING FØSKER (Nesodden Seilforening)
First 35 1:43:11 1:41:31 11 11
12 NOR-6251

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,927
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:56:42 1:51:42 1:43:32 13
Total 07.06.2017 01:56:42 1:51:42 1:43:32 12
RED LADY

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,927
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:56:42 1:51:42 1:43:32 13
Total 07.06.2017 01:56:42 1:51:42 1:43:32 12

Petter Albrektsen (Bærum Seilforening)
Contrast 36 1:51:42 1:43:32 12 12
13 NOR-567

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Joy
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:58:01 1:53:01 1:44:12 14
Total 07.06.2017 01:58:01 1:53:01 1:44:12 13
JOY

Vidar Henrik Halvorsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Joy
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 567
NOR Rating: NOR 0,922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:58:01 1:53:01 1:44:12 14
Total 07.06.2017 01:58:01 1:53:01 1:44:12 13

Vidar Henrik Halvorsen (Bærum Seilforening)
J80 1:53:01 1:44:12 13 13
14 NOR-11220

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria35 Mach
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,996
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:50:24 1:45:24 1:44:58 15
Total 07.06.2017 01:50:24 1:45:24 1:44:58 14
SAEVITIA

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria35 Mach
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,996
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:50:24 1:45:24 1:44:58 15
Total 07.06.2017 01:50:24 1:45:24 1:44:58 14

Morten Sollerud (Asker Seilforening)
Bavaria35 Mach 1:45:24 1:44:58 14 14
15 NOR-15229

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:49:35 1:44:35 1:46:27 16
Total 07.06.2017 01:49:35 1:44:35 1:46:27 15
WINIFI

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:49:35 1:44:35 1:46:27 16
Total 07.06.2017 01:49:35 1:44:35 1:46:27 15

Arne Sørlie (Bærum Seilforening)
Dehler 38 1:44:35 1:46:27 15 15
16 NOR-14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,04
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:00 1:43:00 1:47:07 17
Total 07.06.2017 01:48:00 1:43:00 1:47:07 16
FRISKUS VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: ASKER
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,04
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 01:48:00 1:43:00 1:47:07 17
Total 07.06.2017 01:48:00 1:43:00 1:47:07 16

Frode Brattum (Asker Seilforening)
Hanse 445 1:43:00 1:47:07 16 16
17 NOR-9899

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Drøm
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,945
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 02:04:00 1:59:00 1:52:27 18
Total 07.06.2017 02:04:00 1:59:00 1:52:27 17
DRøM

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Drøm
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,945
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 02:04:00 1:59:00 1:52:27 18
Total 07.06.2017 02:04:00 1:59:00 1:52:27 17

Endre Marken (Bærum Seilforening)
X-332 1:59:00 1:52:27 17 17
18 NOR-14971

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Seayou2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 02:07:33 2:02:33 2:02:10 19
Total 07.06.2017 02:07:33 2:02:33 2:02:10 18
SEAYOU2

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Seayou2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 07.06.2017 02:07:33 2:02:33 2:02:10 19
Total 07.06.2017 02:07:33 2:02:33 2:02:10 18

Harald Masst (Bærum Seilforening)
Seascape 27 2:02:33 2:02:10 18 18
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-26 21:50:26Cache read