11. august - 13. august 2017
Norgesmesterskap Oselvar
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
kunngjøring
seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
018
NOR 1
Åge Milde
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Bjørn Rasmussen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BAMBI
Åge Milde
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Bjørn Rasmussen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Åge Milde
, Milde Båtlag
Bjørn Rasmussen, Milde Båtlag
Ørjan William Børve, Milde Båtlag
Klasse: Oselvar
NOR 5
Kjell Totland
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Marita Børve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JO
Kjell Totland
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Marita Børve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjell Totland
, Milde Båtlag
Marita Børve, Milde Båtlag
Atle Bergseth, Milde Båtlag
Klasse: Oselvar
NOR 157
Knut-Ove Gjersvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Bjørn Tønnessen
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MOSSI
Knut-Ove Gjersvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Bjørn Tønnessen
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Knut-Ove Gjersvik
, Båtlaget Njord/Tysnes
Bjørn Tønnessen, Båtlaget Njord/Tysnes
Emil Jensen Malum, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar
NOR 22
Egil Bortne
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Ørjan Hatlem Nordbø
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FANT
Egil Bortne
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Ørjan Hatlem Nordbø
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Egil Bortne
, Milde Båtlag
Ørjan Hatlem Nordbø, Milde Båtlag
Svein Drevsjømoen, Milde Båtlag
Klasse: Oselvar
NOR 20
Nils-Ove Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Harald Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TERNA
Nils-Ove Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Harald Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Ove Nipen
, Milde Båtlag
Harald Nipen, Milde Båtlag
Ove Gram Nipen, Milde Båtlag
Klasse: Oselvar
NOR 21
Erling Nesse
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Geir Myre
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ULRIK
Erling Nesse
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Geir Myre
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Nesse
, Milde Båtlag
Geir Myre, Bergens Seilforening
Tord Hjellestad, Hjellestad Seilforening
Klasse: Oselvar
NOR 190
Erlend Marius Henriksen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Torgrim Henriksen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MOSKEN
Erlend Marius Henriksen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Torgrim Henriksen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erlend Marius Henriksen
, Moss Seilforening
Torgrim Henriksen, Hjellestad Seilforening
Gaute Henriksen, Hjellestad Seilforening
Klasse: Oselvar
NOR 41
Svein Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41
Åshild Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SEIRA
Svein Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41
Åshild Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Svein Økland
, Båtlaget Njord/Tysnes
Åshild Økland, Båtlaget Njord/Tysnes
Sindre Økland, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar
NOR 56
Gisle Didriksen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Sigmund Sandvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GNEISTEN
Gisle Didriksen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Sigmund Sandvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gisle Didriksen
, Milde Båtlag
Sigmund Sandvik, Båtlaget Njord/Tysnes
Jan Skibenes, Milde Båtlag
Klasse: Oselvar
NOR 180
Kåre Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Kristin Teigland Gjerstad Kleppe
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GLIMT
Kåre Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Kristin Teigland Gjerstad Kleppe
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kåre Gjerstad
, Båtlaget Njord/Tysnes
Kristin Teigland Gjerstad Kleppe, Båtlaget Njord/Tysnes
Thor Aakre, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar
NOR 18
Jan Vee
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Jan Malmin Hansen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BERSERK
Jan Vee
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Jan Malmin Hansen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Vee
, Båtlaget Njord/Tysnes
Jan Malmin Hansen, Milde Båtlag
Eline Teigland Bakke, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar
NOR 150
Terje van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Gro I. van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ÆGIR
Terje van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Gro I. van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terje van der Meeren
, Austevoll Seilforening
Gro I. van der Meeren, Austevoll Seilforening
Yngve van der Meeren, Austevoll Seilforening
Klasse: Oselvar
NOR 122
Tor Elling Halvorsen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Peder
Seilnummer:
NOR 122
George Martin Børve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Peder
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PEDER
Tor Elling Halvorsen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Peder
Seilnummer:
NOR 122
George Martin Børve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Peder
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tor Elling Halvorsen
, Asker Seilforening
George Martin Børve, Milde Båtlag
Yngve Træland, Milde Båtlag
Klasse: Oselvar
NOR 91
Kjell Stangeland
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Stolmaren
Seilnummer:
NOR 91
Steinar Kalvenes
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Stolmaren
Seilnummer:
NOR 91
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
STOLMAREN
Kjell Stangeland
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Stolmaren
Seilnummer:
NOR 91
Steinar Kalvenes
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Stolmaren
Seilnummer:
NOR 91
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjell Stangeland
, Austevoll Seilforening
Steinar Kalvenes, Austevoll Seilforening
Christoffer Huun, Austevoll Seilforening
Klasse: Oselvar
NOR 13
Christian Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Helga Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CARMENCITA
Christian Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Helga Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Østervold
, Austevoll Seilforening
Helga Østervold, Austevoll Seilforening
Kjetil Østervold, Austevoll Seilforening
Klasse: Oselvar
NOR 126
Bernhard Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Robert Dalland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SUSI
Bernhard Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Robert Dalland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bernhard Gjerstad
, Båtlaget Njord/Tysnes
Robert Dalland, Båtlaget Njord/Tysnes
Vegard Kleppe Gjerstad, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar
NOR 59
Arild T. Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Torunn Nødland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SPRETTEN
Arild T. Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Torunn Nødland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arild T. Gjerstad
, Båtlaget Njord/Tysnes
Torunn Nødland, Båtlaget Njord/Tysnes
Steffen Sleire Oppdal, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar
NOR 146
Anders Jelmert
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Øistein Jelmert Skjolddal
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILLAND
Anders Jelmert
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Øistein Jelmert Skjolddal
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Jelmert
, Austevoll Seilforening
Øistein Jelmert Skjolddal, Austevoll Seilforening
Lillian Helen Skjolddal, Austevoll Seilforening
Klasse: Oselvar
Last ned CSV fil