Resultater

Endelige resultater      Startlister      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NM ORCi

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
1 NOR-10185

PER BUTLER WANG

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fri av Fjærholmen
Båttype: DEHLER 36 JV
Seilnummer: NOR 10185
NOR Rating: NOR 0,000

Harald Walle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fri av Fjærholmen
Båttype: DEHLER 36 JV
Seilnummer: NOR 10185
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FRI AV FJæRHOLMEN

PER BUTLER WANG

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fri av Fjærholmen
Båttype: DEHLER 36 JV
Seilnummer: NOR 10185
NOR Rating: NOR 0,000

Harald Walle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fri av Fjærholmen
Båttype: DEHLER 36 JV
Seilnummer: NOR 10185
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

PER BUTLER WANG (Tønsberg Seilforening)
1 1
2 NOR-13540

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 565,000

Ole Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 565,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MAGIC

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 565,000

Ole Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 565,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aasmund Drolsum (Soon Seilforening)
2 2
3 SWE-49

Sten Haeger

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kwanza
Båttype: X-41
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 0,000

Christian Haeger

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Kwanza
Båttype: X-41
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KWANZA

Sten Haeger

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kwanza
Båttype: X-41
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 0,000

Christian Haeger

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Kwanza
Båttype: X-41
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sten Haeger (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
3 3
4 NOR-15666

JON SVERRE HØIDEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 581,300

Kristian Skard

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 581,300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SONS OF HURRICANES

JON SVERRE HØIDEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 581,300

Kristian Skard

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 581,300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

JON SVERRE HØIDEN (Bundefjorden Seilforening)
4 4
5 NOR-12443

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,133

Erik Rosenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,133
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
WHITE SHADOW

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,133

Erik Rosenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,133
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Torkjel Valland (Bergens Seilforening)
5 5
6 NOR-12243

Dag Skarsgård

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Karoline
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 0,000

Per M Kragholm

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Karoline
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KAROLINE

Dag Skarsgård

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Karoline
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 0,000

Per M Kragholm

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Karoline
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Dag Skarsgård (Asker Seilforening)
6 6
7 NOR-12343

TORE KANDAHL

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,126

Finn Landberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DESTIN

TORE KANDAHL

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,126

Finn Landberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

TORE KANDAHL (Asker Seilforening)
7 7
8 NOR-12143

Claus Landmark

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,125

Klaes Nyløf

Seilforening: KSSS
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SANTA

Claus Landmark

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,125

Klaes Nyløf

Seilforening: KSSS
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Claus Landmark (Soon Seilforening)
8 8
9 NOR-14700

Kristoffer Spone

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: TOO Bonita
Båttype: Xp 44
Seilnummer: NOR 14700
NOR Rating: NOR 535,400

Pål Berntsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: TOO Bonita
Båttype: Xp 44
Seilnummer: NOR 14700
NOR Rating: NOR 535,400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TOO BONITA

Kristoffer Spone

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: TOO Bonita
Båttype: Xp 44
Seilnummer: NOR 14700
NOR Rating: NOR 535,400

Pål Berntsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: TOO Bonita
Båttype: Xp 44
Seilnummer: NOR 14700
NOR Rating: NOR 535,400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristoffer Spone (Kongelig Norsk Seilforening)
9 9
10 NOR-11655

Joachim Amland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,000

Henrik Terjesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIDIG 3

Joachim Amland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,000

Henrik Terjesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Joachim Amland (Ullern Seilforening)
10 10
11 NOR-16000

Christen With

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,000

Magnus Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RAA GLEDE

Christen With

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,000

Magnus Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christen With (Asker Seilforening)
11 11
12 NOR-15183

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,046

Jørgen Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRANVILLE EXPRESS

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,046

Jørgen Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Birger Lie (Bundefjorden Seilforening)
12 12
13 NOR-10910

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,047

Andreas Daae

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ILLE MORO

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,047

Andreas Daae

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

LUDVIG DAAE (Bundefjorden Seilforening)
13 13
14 NOR-12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 543,000

Tor Grimstvedt

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 543,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ZORRO

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 543,000

Tor Grimstvedt

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 543,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Robberstad (Stavanger Seilforening)
14 14
15 SWE-11

lars aarum

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,000

Gunnar Johansen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FARRARI

lars aarum

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,000

Gunnar Johansen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

lars aarum (Sarpsborg Seilforening)
15 15
16 NOR-9618

Eirik Brekke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: X-382
Seilnummer: NOR 9618
NOR Rating: NOR 628,000

Thorstein Bryde

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: X-382
Seilnummer: NOR 9618
NOR Rating: NOR 628,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FELICIA IV

Eirik Brekke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: X-382
Seilnummer: NOR 9618
NOR Rating: NOR 628,000

Thorstein Bryde

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: X-382
Seilnummer: NOR 9618
NOR Rating: NOR 628,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eirik Brekke (Tønsberg Seilforening)
16 16
17 NOR-9660

Gunder Valle

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 654,200

Konrad Nøkleby

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 654,200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ANDANTE

Gunder Valle

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 654,200

Konrad Nøkleby

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 654,200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gunder Valle (Bundefjorden Seilforening)
17 17
18 NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,999

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,999

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Torgeir Sten Askvig (Asker Seilforening)
18 18
19 NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,000

Paul Skrede

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUCKY LADY II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,000

Paul Skrede

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Lycke (Bærum Seilforening)
19 19
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-24 00:16:36Cache read