|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
040 |
|
|
Marie Bordal, Moss Seilforening |
Klasse: 29er - Påmelding enkeltperson
|
|
|
|
|
Henrik Bordal, Moss Seilforening |
Klasse: 29er - Påmelding enkeltperson
|
|
|
|
|
Eirik Mathias Silnes, Moss Seilforening |
Klasse: 29er - Påmelding enkeltperson
|
|
|
|
|
Vilde Berg, Tønsberg Seilforening |
Klasse: 29er - Påmelding enkeltperson
|
|
|
|
|
Emil Dagsberg, Tønsberg Seilforening |
Klasse: 29er - Påmelding enkeltperson
|
|
|
|
|
Jacob Undrum, Tønsberg Seilforening |
Klasse: 29er - Påmelding enkeltperson
|
|
|
|
|
Alexander Hylen Klippenberg, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: 29er - Påmelding enkeltperson
|
|
|
|
|
Jeppe Nilsen, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: 29er - Påmelding enkeltperson
|
|
|
|
|
Sverre Poppe Oldervoll, Bærum Seilforening William Svensrud, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: 29er - To seilere (hele båten)
|
|
|
|
|
Tomas Mathisen, Risør Seilforening Mads Mathisen, Risør Seilforening |
Klasse: 29er - To seilere (hele båten)
|
|
|
|
|
Emilie Andersen Dahl, Kongelig Norsk Seilforening Maren Edland, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: 29er - To seilere (hele båten)
|
|
|
|
|
Pia Andersen Dahl, Kongelig Norsk Seilforening Nora Edland, Asker Seilforening |
Klasse: 29er - To seilere (hele båten)
|
|
|
|
|
Vilde Skirstad Pollen, Bærum Seilforening Sarah Christine Thodesen, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: 29er - To seilere (hele båten)
|
|
|
|
|
Daniel Emil Egeberg Hansen, Lillesand Seilforening |
Klasse: Laser 4.7
|
|
|
|
|
Wenche Talloen, Lillesand Seilforening |
Klasse: Laser 4.7
|
|
|
|
|
Kaja Malmbekk, Asker Seilforening |
Klasse: Laser 4.7
|
|
|
|
|
Hanna Katle Fjon, Stavanger Seilforening |
Klasse: Laser 4.7
|
|
|
|
|
Karoline Eirin Vabø, Ran Seilforening |
Klasse: Laser 4.7
|
|
|
|
|
Guro Gjesdal, Stavanger Seilforening |
Klasse: Laser 4.7
|
|
|
|
|
Emil Schøning-Olsen, Tønsberg Seilforening |
Klasse: Laser 4.7
|
|
|
|
|
Anders Lindemark, Stavanger Seilforening |
Klasse: Laser 4.7
|
|
|
|
|
Theodor Middelthon, Stavanger Seilforening |
Klasse: Laser 4.7
|
|
|
|
|
Liv Cornelia Middelthon, Stavanger Seilforening |
Klasse: Laser 4.7
|
|
|
|
|
Tobias Sandmo Birkeland, Ran Seilforening |
Klasse: Laser 4.7
|
|
|
|
|
Hannah Sofie Kjellevold, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Oda Skeide Bates, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Simen Guldberg, Ran Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Henrik Grønlund, Asker Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Andreas Hjellestad Hella, Hjellestad Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Thomas j. Frigstad, Lillesand Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Knuta Bugge, Drøbaksund Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Celia Valeur Børresen, Ran Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Inger Margrethe Vabø, Ran Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Fredrik Andresen, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Erik Karlsen, Ran Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Even Baanrud, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Sivert Svane With, Asker Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Magnus Behrens, Tønsberg Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Didrik Jelstad, Åsane Seilforening |
Klasse: Laser Radial
|
|
|
|
|
Helle Oppedal, Stavanger Seilforening |
Klasse: RS:X
|
|
|