Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Båter i pitstop     

Foreløpige resultater

Klasse:

Are Wiig Class

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-14557

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9340

Seilbakgrunn
Seilte Twostar i 2016. ellers Hollenderseilaser, Færderseilaser, Twostar 4-5 ganger

Ole Ingar Apalnes

Seilforening:
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9340

Seilbakgrunn
Seilte twostar i 2018, ellers færderseilaser og hollenderseilaser
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 16.06.2018 09:01:40 23:01:40 21:30:28 1
Total 16.06.2018 09:01:40 23:01:40 21:30:28 1
Flyer

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9340

Seilbakgrunn
Seilte Twostar i 2016. ellers Hollenderseilaser, Færderseilaser, Twostar 4-5 ganger

Ole Ingar Apalnes

Seilforening:
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9340

Seilbakgrunn
Seilte twostar i 2018, ellers færderseilaser og hollenderseilaser
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 16.06.2018 09:01:40 23:01:40 21:30:28 1
Total 16.06.2018 09:01:40 23:01:40 21:30:28 1

Skipper: Helge Rongevær (Fredrikstad Seilforening)
Ole Ingar Apalnes ()
Dehler 36 cws 24:01:40 22:26:31 OK
2 NOR-13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella Devil
Båttype: Sun Fast 3299
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630

Charlotta Johansson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella Devil
Båttype: Sun Fast 3299
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 16.06.2018 09:27:20 23:27:20 22:35:15 2
Total 16.06.2018 09:27:20 23:27:20 22:35:15 2
Cruella Devil

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella Devil
Båttype: Sun Fast 3299
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630

Charlotta Johansson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella Devil
Båttype: Sun Fast 3299
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 16.06.2018 09:27:20 23:27:20 22:35:15 2
Total 16.06.2018 09:27:20 23:27:20 22:35:15 2

Skipper: Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Charlotta Johansson (Asker Seilforening)
Sun Fast 3299 24:27:20 23:33:02 OK

Racing/Cruising 1

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850

Henrik Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:24:40 17:09:40 16:54:13 2
Strømstad - Mål 16.06.2018 09:34:09 3:09:29 3:06:38 2
Total 16.06.2018 09:34:09 20:19:09 20:00:51 1
Eldorado

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850

Henrik Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:24:40 17:09:40 16:54:13 2
Strømstad - Mål 16.06.2018 09:34:09 3:09:29 3:06:38 2
Total 16.06.2018 09:34:09 20:19:09 20:00:51 1

Skipper: Alf Magne Andersen (Nesodden Seilforening)
Henrik Andersen (Nesodden Seilforening)
X-37 21:19:09 20:59:57 OK
2 NOR-12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890

Ole Kristian Kvissel

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:18:03 17:03:03 16:51:47 1
Strømstad - Mål 16.06.2018 09:29:18 3:11:15 3:09:08 3
Total 16.06.2018 09:29:18 20:14:18 20:00:55 2
Trollfjord

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890

Ole Kristian Kvissel

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:18:03 17:03:03 16:51:47 1
Strømstad - Mål 16.06.2018 09:29:18 3:11:15 3:09:08 3
Total 16.06.2018 09:29:18 20:14:18 20:00:55 2

Skipper: Svein Arild Hildrum (Asker Seilforening)
Ole Kristian Kvissel (Oslo Seilforening)
Swedestar 370 21:14:18 21:00:16 OK
3 NOR-12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9650

Morten Knudsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:48:44 17:33:44 16:56:51 3
Strømstad - Mål 16.06.2018 10:08:42 3:19:58 3:12:58 6
Total 16.06.2018 10:08:42 20:53:42 20:09:49 3
Lethe

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9650

Morten Knudsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:48:44 17:33:44 16:56:51 3
Strømstad - Mål 16.06.2018 10:08:42 3:19:58 3:12:58 6
Total 16.06.2018 10:08:42 20:53:42 20:09:49 3

Skipper: Øyvind Knudsen (Moss Seilforening)
Morten Knudsen (Arendals Seilforening)
First 34.7 21:53:42 21:07:43 OK
4 NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 04:39:08 18:24:08 17:04:38 5
Strømstad - Mål 16.06.2018 11:05:33 3:26:25 3:11:33 5
Total 16.06.2018 11:05:33 21:50:33 20:16:11 5
Jakobine

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 04:39:08 18:24:08 17:04:38 5
Strømstad - Mål 16.06.2018 11:05:33 3:26:25 3:11:33 5
Total 16.06.2018 11:05:33 21:50:33 20:16:11 5

Skipper: Yngve Lønmo (Hurum Seilforening)
Asbjørn Lønmo (Hurum Seilforening)
J/92 22:50:33 21:11:52 OK
5 NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:23:42 17:08:42 16:58:24 4
Strømstad - Mål 16.06.2018 09:40:07 3:16:25 3:14:27 8
Total 16.06.2018 09:40:07 20:25:07 20:12:51 4
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:23:42 17:08:42 16:58:24 4
Strømstad - Mål 16.06.2018 09:40:07 3:16:25 3:14:27 8
Total 16.06.2018 09:40:07 20:25:07 20:12:51 4

Skipper: Jon Moholth (Tønsberg Seilforening)
Emil Moholth (Tønsberg Seilforening)
Elan 37 21:25:07 21:12:15 OK
6 NOR-11001

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 1,0028

Kjetil Ingeberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 1,0028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:25:03 17:10:03 17:12:56 6
Strømstad - Mål 16.06.2018 09:41:38 3:16:35 3:17:08 9
Total 16.06.2018 09:41:38 20:26:38 20:30:04 6
Easy Match

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 1,0028

Kjetil Ingeberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 1,0028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:25:03 17:10:03 17:12:56 6
Strømstad - Mål 16.06.2018 09:41:38 3:16:35 3:17:08 9
Total 16.06.2018 09:41:38 20:26:38 20:30:04 6

Skipper: Albert Roll (Asker Seilforening)
Kjetil Ingeberg (Asker Seilforening)
Bavaria 38 Match 21:26:38 21:30:14 OK
7 NOR-12119

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9460

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 05:06:39 18:51:39 17:50:32 7
Strømstad - Mål 16.06.2018 11:41:46 3:35:07 3:23:30 11
Total 16.06.2018 11:41:46 22:26:46 21:14:02 7
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9460

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 05:06:39 18:51:39 17:50:32 7
Strømstad - Mål 16.06.2018 11:41:46 3:35:07 3:23:30 11
Total 16.06.2018 11:41:46 22:26:46 21:14:02 7

Skipper: Bjørn Børresen (Bærum Seilforening)
Louisa Børresen (Bærum Seilforening)
Hallberg-Rassy 43 23:26:46 22:10:48 OK
8 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9020

Tore Thoen Neidel

Seilforening:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 06:20:55 20:05:55 18:07:44 9
Strømstad - Mål 16.06.2018 12:51:30 3:30:35 3:09:56 4
Total 16.06.2018 12:51:30 23:36:30 21:17:40 9
Sinbad

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9020

Tore Thoen Neidel

Seilforening:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 06:20:55 20:05:55 18:07:44 9
Strømstad - Mål 16.06.2018 12:51:30 3:30:35 3:09:56 4
Total 16.06.2018 12:51:30 23:36:30 21:17:40 9

Skipper: Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Tore Thoen Neidel ()
Impala 31 24:36:30 22:11:48 OK
9 NOR-11351

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 04:12:40 17:57:40 17:56:35 8
Strømstad - Mål 16.06.2018 10:31:55 3:19:15 3:19:03 10
Total 16.06.2018 10:31:55 21:16:55 21:15:38 8
Ariel

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 04:12:40 17:57:40 17:56:35 8
Strømstad - Mål 16.06.2018 10:31:55 3:19:15 3:19:03 10
Total 16.06.2018 10:31:55 21:16:55 21:15:38 8

Skipper: Henning Gundersen (Kongelig Norsk Seilforening)
Tom Lillemoen (Kongelig Norsk Seilforening)
X-37 22:16:55 22:15:34 OK
10 NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 06:27:18 20:12:18 18:31:40 10
Strømstad - Mål 16.06.2018 12:57:59 3:30:41 3:13:11 7
Total 16.06.2018 12:57:59 23:42:59 21:44:51 10
Vindtora

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 06:27:18 20:12:18 18:31:40 10
Strømstad - Mål 16.06.2018 12:57:59 3:30:41 3:13:11 7
Total 16.06.2018 12:57:59 23:42:59 21:44:51 10

Skipper: Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Klas Ekeland (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Pogo 8,50 24:42:59 22:39:53 OK
11 NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9460

Ole Petter Laksholm

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 06:55:29 20:40:29 19:33:29 11
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:11:17 3:15:48 3:05:13 1
Total 16.06.2018 13:11:17 23:56:17 22:38:42 11
Tusså

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9460

Ole Petter Laksholm

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 06:55:29 20:40:29 19:33:29 11
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:11:17 3:15:48 3:05:13 1
Total 16.06.2018 13:11:17 23:56:17 22:38:42 11

Skipper: Frank Sandberg (Drøbaksund Seilforening)
Ole Petter Laksholm (Soon Seilforening)
Sun Fast 35 24:56:17 23:35:29 OK
12 NOR-15360

Terje Gårdsmoen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coccos
Båttype: Jeannaeu Sun Odyssey 349
Seilnummer: NOR 15360
NOR Rating: NOR 0,8730

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Coccos
Båttype: Jeannaeu Sun Odyssey 349
Seilnummer: NOR 15360
NOR Rating: NOR 0,8730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:13:55 12
Total 16.06.2018 13:13:55 1000:40:39 12
Coccos

Terje Gårdsmoen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coccos
Båttype: Jeannaeu Sun Odyssey 349
Seilnummer: NOR 15360
NOR Rating: NOR 0,8730

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Coccos
Båttype: Jeannaeu Sun Odyssey 349
Seilnummer: NOR 15360
NOR Rating: NOR 0,8730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:13:55 12
Total 16.06.2018 13:13:55 1000:40:39 12

Skipper: Terje Gårdsmoen (Asker Seilforening)
Stig Hagestande (Kongelig Norsk Seilforening)
Jeannaeu Sun Odyssey 349 27:58:55 24:25:41 OK
13 SWE-131

Robert Trolled

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 0,9878

Magnus Arvidsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 0,9878
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad DNF 12
Strømstad - Mål DNF 12
Total DNF 13
Dehlight

Robert Trolled

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 0,9878

Magnus Arvidsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Dehlight
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 131
NOR Rating: SWE 0,9878
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad DNF 12
Strømstad - Mål DNF 12
Total DNF 13

Skipper: Robert Trolled (Segelsällskapet Viken Ägir)
Magnus Arvidsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Dehler 38 DNF

Racing/Cruising 2

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-9861

Magnus R. Tvete

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: FIRSTLADY
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9861
NOR Rating: NOR 1,0370

Are Eklund

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: FIRSTLADY
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9861
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 02:19:28 15:49:28 16:24:35 4
Strømstad - Mål 16.06.2018 12:18:55 6:59:27 7:14:58 3
Total 16.06.2018 12:18:55 22:48:55 23:39:33 1
FIRSTLADY

Magnus R. Tvete

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: FIRSTLADY
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9861
NOR Rating: NOR 1,0370

Are Eklund

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: FIRSTLADY
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9861
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 02:19:28 15:49:28 16:24:35 4
Strømstad - Mål 16.06.2018 12:18:55 6:59:27 7:14:58 3
Total 16.06.2018 12:18:55 22:48:55 23:39:33 1

Skipper: Magnus R. Tvete (Fredrikstad Seilforening)
Are Eklund (Fredrikstad Seilforening)
First 40.7 23:48:55 24:41:47 OK
2 NOR-10333

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Xana
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10333
NOR Rating: NOR 1,0520

Thomas Robberstad

Seilforening:
Båtnavn: Xana
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10333
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 01:55:19 15:25:19 16:13:25 3
Strømstad - Mål 16.06.2018 11:59:25 7:04:06 7:26:09 4
Total 16.06.2018 11:59:25 22:29:25 23:39:34 2
Xana

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Xana
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10333
NOR Rating: NOR 1,0520

Thomas Robberstad

Seilforening:
Båtnavn: Xana
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10333
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 01:55:19 15:25:19 16:13:25 3
Strømstad - Mål 16.06.2018 11:59:25 7:04:06 7:26:09 4
Total 16.06.2018 11:59:25 22:29:25 23:39:34 2

Skipper: Per Haugen (Oppegård Seilforening)
Thomas Robberstad ()
IMX 40 23:29:25 24:42:42 OK
3 NOR-13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0110

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:04:10 16:34:10 16:45:06 5
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:10:23 7:06:13 7:10:54 2
Total 16.06.2018 13:10:23 23:40:23 23:56:00 3
Bagheera

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0110

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:04:10 16:34:10 16:45:06 5
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:10:23 7:06:13 7:10:54 2
Total 16.06.2018 13:10:23 23:40:23 23:56:00 3

Skipper: Eivind Carlsen (Fredrikstad Seilforening)
Henning Carlsen (Bærum Seilforening)
Dehler 39sq 24:40:23 24:56:40 OK
4 NOR-12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0060

Seilbakgrunn
60 år med aktiv regattaseiling snipe, yngling, storbåt

Beste prestasjoner
2016 Nr 1 Færdern
2007 Nr 1 Shetland Race
2003 Nr 1 Færdern
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1984 NM 1 Maxi 84

Dag Eilert Dæhlin

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:24:20 16:54:20 17:00:25 6
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:32:02 7:07:42 7:10:15 1
Total 16.06.2018 13:32:02 24:02:02 24:10:40 4
cebina

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0060

Seilbakgrunn
60 år med aktiv regattaseiling snipe, yngling, storbåt

Beste prestasjoner
2016 Nr 1 Færdern
2007 Nr 1 Shetland Race
2003 Nr 1 Færdern
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1984 NM 1 Maxi 84

Dag Eilert Dæhlin

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:24:20 16:54:20 17:00:25 6
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:32:02 7:07:42 7:10:15 1
Total 16.06.2018 13:32:02 24:02:02 24:10:40 4

Skipper: Eirik Bjargo (Bærum Seilforening)
Dag Eilert Dæhlin (Kongelig Norsk Seilforening)
grand soleil 40 25:02:02 25:11:02 OK
5 NOR-13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1470

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 01:21:17 14:51:17 17:02:18 7
Strømstad - Mål 16.06.2018 11:31:13 7:09:56 8:13:08 7
Total 16.06.2018 11:31:13 22:01:13 25:15:26 5
Black Pearl

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1470

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 01:21:17 14:51:17 17:02:18 7
Strømstad - Mål 16.06.2018 11:31:13 7:09:56 8:13:08 7
Total 16.06.2018 11:31:13 22:01:13 25:15:26 5

Skipper: Sverre Marius Ellingsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Rune Aasberg (Bundefjorden Seilforening)
Pogo 40 23:01:13 26:24:15 OK
6 NOR-10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0430

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:14:37 16:44:37 17:27:48 8
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:52:45 7:38:08 7:57:49 6
Total 16.06.2018 13:52:45 24:22:45 25:25:37 6
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0430

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:14:37 16:44:37 17:27:48 8
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:52:45 7:38:08 7:57:49 6
Total 16.06.2018 13:52:45 24:22:45 25:25:37 6

Skipper: Arne Hammersland (Bærum Seilforening)
Halvor Aaslestad (Stavanger Seilforening)
IMX-40 25:22:45 26:28:13 OK
7 NOR-15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0830

Seilbakgrunn
Seilt siden jeg var 9, deltatt i div regattaer seilt grønnland og svalbard og en del turer over Nordsjøen. seilt nåværende båt siden 2011

Beste prestasjoner
2018 skagen race singel handed
2017 oslo grønnland oslo
2013 oslo rundt svalbard oslo

Marie Grønneberg-Fensbekk

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0830

Seilbakgrunn
seilt div båter i og utenfor reggatta og et år på folkehøyskole med seiling
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:43:24 17:13:24 18:39:10 10
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:42:28 6:59:04 7:33:50 5
Total 16.06.2018 13:42:28 24:12:28 26:13:00 7
Feelgood

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0830

Seilbakgrunn
Seilt siden jeg var 9, deltatt i div regattaer seilt grønnland og svalbard og en del turer over Nordsjøen. seilt nåværende båt siden 2011

Beste prestasjoner
2018 skagen race singel handed
2017 oslo grønnland oslo
2013 oslo rundt svalbard oslo

Marie Grønneberg-Fensbekk

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0830

Seilbakgrunn
seilt div båter i og utenfor reggatta og et år på folkehøyskole med seiling
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:43:24 17:13:24 18:39:10 10
Strømstad - Mål 16.06.2018 13:42:28 6:59:04 7:33:50 5
Total 16.06.2018 13:42:28 24:12:28 26:13:00 7

Skipper: Christer Lie (Bærum Seilforening)
Marie Grønneberg-Fensbekk (Fredrikstad Seilforening)
Arcona 430 25:12:28 27:18:00 OK
8 NOR-8104

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0380

Seilbakgrunn
Har seilt hele livet.. fra 1956 - 60 med G-9 Pandora via A-jolle som 8 åring.. og de siste 21 år med Jeanneau 51 "Fri"
Langtur til Grand Canari i 1974 med S/Y Captiva som manskap.
Deltatt i div Ferder seilaser og Skagen race.
Har Kystskiper og astronavigasjon.

Peder Brand

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0380

Seilbakgrunn
Har seilt i 21 år med Jeanneau 51 "Fri" som mannskap og i de siste årene som skipper.
Har deltatt i div Ferderseilaser.
Har Kystskipper og astronavigasjon.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:47:31 17:17:31 17:56:56 9
Strømstad - Mål 16.06.2018 15:08:59 8:21:28 8:40:31 8
Total 16.06.2018 15:08:59 25:38:59 26:37:27 8
Fri

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0380

Seilbakgrunn
Har seilt hele livet.. fra 1956 - 60 med G-9 Pandora via A-jolle som 8 åring.. og de siste 21 år med Jeanneau 51 "Fri"
Langtur til Grand Canari i 1974 med S/Y Captiva som manskap.
Deltatt i div Ferder seilaser og Skagen race.
Har Kystskiper og astronavigasjon.

Peder Brand

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0380

Seilbakgrunn
Har seilt i 21 år med Jeanneau 51 "Fri" som mannskap og i de siste årene som skipper.
Har deltatt i div Ferderseilaser.
Har Kystskipper og astronavigasjon.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Strømstad 16.06.2018 03:47:31 17:17:31 17:56:56 9
Strømstad - Mål 16.06.2018 15:08:59 8:21:28 8:40:31 8
Total 16.06.2018 15:08:59 25:38:59 26:37:27 8

Skipper: Jo G. Brand (Kongelig Norsk Seilforening)
Peder Brand (Åsgårdstrand Seilforening)
Jeanneau 51 26:38:59 27:39:44 OK
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-23 06:16:55Cache read