Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Tidsprogram for arrangementet
Tildelte gavepremier og pokaler
Banerapport
Kunngjøring og innbydelse
Regattaorganisasjon
For deltagerne
Egenerklæring
Tidsprogram for arrangementet
Seilingsbestemmelser
Protestprotokoll
Kunngjøring og innbydelse
Gavepremier
MB 90 års fest
NSF NM Regler 2018
Klasseregler Oselvar
Veiledning NSF seilerlisens
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Oselvar
NOR 13
Olav H. Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Christian Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carmencita
Olav H. Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Christian Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Olav H. Østervold
Austevoll Seilforening
NOR 146
Anders Jelmert
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Øistein Jelmert Skjolddal
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lilland
Anders Jelmert
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Øistein Jelmert Skjolddal
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Jelmert
Austevoll Seilforening
NOR 150
Terje van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Gro Ingleid van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ægir
Terje van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Gro Ingleid van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terje van der Meeren
Austevoll Seilforening
NOR 18
Jan Vee
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Jan Malmin Hansen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Berserk
Jan Vee
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Jan Malmin Hansen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Vee
Båtlaget Njord/Tysnes
NOR 59
Arild Teigland Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Torunn Nødland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Spretten
Arild Teigland Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Torunn Nødland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arild Teigland Gjerstad
Båtlaget Njord/Tysnes
NOR 126
Bernhard Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Vegard Gjerstad Kleppe
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Susi
Bernhard Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Vegard Gjerstad Kleppe
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bernhard Gjerstad
Båtlaget Njord/Tysnes
NOR 41
Svein Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41
Åshild Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Seira
Svein Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41
Åshild Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Svein Økland
Båtlaget Njord/Tysnes
NOR 157
Knut-Ove Gjersvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Åsne Instanes
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mossi
Knut-Ove Gjersvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Åsne Instanes
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Knut-Ove Gjersvik
Båtlaget Njord/Tysnes
NOR 180
Kåre Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Kristin Teigland Gjerstad Kleppe
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Glimt
Kåre Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Kristin Teigland Gjerstad Kleppe
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kåre Gjerstad
Båtlaget Njord/Tysnes
NOR 122
Viktor Kalve Grytdal
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Peder
Seilnummer:
NOR 122
Lars Henrik Ulleland
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Peder
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peder
Viktor Kalve Grytdal
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Peder
Seilnummer:
NOR 122
Lars Henrik Ulleland
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Peder
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Viktor Kalve Grytdal
Hjellestad Seilforening
NOR 113
Fredrik Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Margrethe
Seilnummer:
NOR 113
Tilla Skjold Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Margrethe
Seilnummer:
NOR 113
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Margrethe
Fredrik Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Margrethe
Seilnummer:
NOR 113
Tilla Skjold Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Margrethe
Seilnummer:
NOR 113
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Hansen
Hjellestad Seilforening
NOR 5
Petter Strømme
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Tiliam Strømme
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jo
Petter Strømme
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Tiliam Strømme
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Petter Strømme
Milde Båtlag
NOR 21
Erling Nesse
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Tord Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ulrik
Erling Nesse
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Tord Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Nesse
Milde Båtlag
NOR 1
Åge Milde
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Vemund Aarbakke
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bambi
Åge Milde
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Vemund Aarbakke
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Åge Milde
Milde Båtlag
NOR 56
Jan Skibenes
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Sigmund Sandvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gneisten
Jan Skibenes
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Sigmund Sandvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Skibenes
Milde Båtlag
NOR 22
Egil Bortne
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Ørjan Hatlem Norbø
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fant
Egil Bortne
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Ørjan Hatlem Norbø
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Egil Bortne
Milde Båtlag
NOR 16
Stein Olav Drange
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Stegg
Seilnummer:
NOR 16
Jørn Skibenes
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Stegg
Seilnummer:
NOR 16
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Stegg
Stein Olav Drange
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Stegg
Seilnummer:
NOR 16
Jørn Skibenes
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Stegg
Seilnummer:
NOR 16
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Stein Olav Drange
Milde Båtlag
NOR 2
Gisle Didriksen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kryss
Seilnummer:
NOR 2
Heine Didriksen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kryss
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kryss
Gisle Didriksen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kryss
Seilnummer:
NOR 2
Heine Didriksen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kryss
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gisle Didriksen
Milde Båtlag
NOR 65
Jan-Erik Christophersen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 65
Mats Alexander Christophersen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Teddy
Jan-Erik Christophersen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 65
Mats Alexander Christophersen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan-Erik Christophersen
Milde Båtlag
NOR 134
Jan Fossberg
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Topaz
Seilnummer:
NOR 134
Line Fossberg
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
Topaz
Seilnummer:
NOR 134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Topaz
Jan Fossberg
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Topaz
Seilnummer:
NOR 134
Line Fossberg
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
Topaz
Seilnummer:
NOR 134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Fossberg
Milde Båtlag
NOR 20
Nils-Ove Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Harald Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terna
Nils-Ove Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Harald Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Ove Nipen
Milde Båtlag
NOR 190
Erlend Marius Henriksen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Gaute Henriksen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mosken
Erlend Marius Henriksen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Gaute Henriksen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erlend Marius Henriksen
Moss Seilforening
Deltagere i klassen: 22
Last ned CSV fil