Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8840

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:55:13 21:45:13 19:13:48 1
Total 26.05.2018 10:55:13 21:45:13 19:13:48 1
MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8840

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:55:13 21:45:13 19:13:48 1
Total 26.05.2018 10:55:13 21:45:13 19:13:48 1

Bjørn Rundhovde (Nordhordland Seilforening)
Arne Øi (Nordhordland Seilforening)
Aphrodite 101 21:45:13 19:13:48
2 NOR-3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9060

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:52:17 21:42:17 19:39:52 2
Total 26.05.2018 10:52:17 21:42:17 19:39:52 2
MARILD

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9060

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 10:52:17 21:42:17 19:39:52 2
Total 26.05.2018 10:52:17 21:42:17 19:39:52 2

Stig Gard Paulsen (Seilforeningen 1928)
Matt Kallenberg (Seilforeningen 1928)
Mixer Cr 21:42:17 19:39:52
3 NOR-14232

OTTO HÆGLAND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8700

ove gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 12:31:14 23:21:14 20:19:04 3
Total 26.05.2018 12:31:14 23:21:14 20:19:04 3
TAYO

OTTO HÆGLAND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8700

ove gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 12:31:14 23:21:14 20:19:04 3
Total 26.05.2018 12:31:14 23:21:14 20:19:04 3

OTTO HÆGLAND (Os Seilforening)
ove gullbrå (Hjellestad Seilforening)
Linjett32 23:21:14 20:19:04
4 NOR-12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Miss Marianne
Båttype: Bavaria 33 cr
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8660

Bjørn M Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Miss Marianne
Båttype: Bavaria 33 cr
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 12:38:26 23:28:26 20:19:42 4
Total 26.05.2018 12:38:26 23:28:26 20:19:42 4
MISS MARIANNE

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Miss Marianne
Båttype: Bavaria 33 cr
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8660

Bjørn M Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Miss Marianne
Båttype: Bavaria 33 cr
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 12:38:26 23:28:26 20:19:42 4
Total 26.05.2018 12:38:26 23:28:26 20:19:42 4

Jarle Vika (Åsane Seilforening)
Bjørn M Andersen (Åsane Seilforening)
Bavaria 33 cr 23:28:26 20:19:42
5 NOR-14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9150

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:25:42 22:15:42 20:22:09 5
Total 26.05.2018 11:25:42 22:15:42 20:22:09 5
CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9150

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:25:42 22:15:42 20:22:09 5
Total 26.05.2018 11:25:42 22:15:42 20:22:09 5

Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening)
Tor Lohne (Askøy Seilforening)
Hanse 325 22:15:42 20:22:09
6 NOR-11651

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9180

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:38:41 22:28:41 20:38:05 6
Total 26.05.2018 11:38:41 22:28:41 20:38:05 6
BåTENVåR

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9180

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 11:38:41 22:28:41 20:38:05 6
Total 26.05.2018 11:38:41 22:28:41 20:38:05 6

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter (Askøy Seilforening)
Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening)
First 31.7 22:28:41 20:38:05
Last ned CSV fil


Last updated: 2021-06-21 07:52:44Cache read