Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
021
PATOS
Ken Olsen
Båtnavn:
Patos
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ken Olsen
Klasse: Middag - 3 personer
SY JULIE
Ola Sakshaug
Båtnavn:
SY Julie
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Sakshaug
Klasse: Middag - 1 Person
HAVLøYE
Jan Eric Hauge
Båtnavn:
Havløye
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Eric Hauge
Klasse: Middag - 1 Person
VALKYRJEN
Håkon Sten Gustavsen
Båtnavn:
Valkyrjen
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håkon Sten Gustavsen
Klasse: Middag - 2 personer
EL DORADO
ROAR BÅRDSEN
Båtnavn:
EL DORADO
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ROAR BÅRDSEN
Klasse: Middag - 2 personer
VINNA
Helge Andreassen
Båtnavn:
Vinna
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helge Andreassen
Klasse: Middag - 2 personer
VILJA
Olav Taraldsen
Båtnavn:
Vilja
Beste prestasjoner
2008
Overall seier Nordland Offshore Race
2012
Andreplass i Shetland Race
2009
Klubbmester BSF
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Taraldsen
Klasse: Middag - 1 Person
S/Y JULIE
Tom Antonsen
Båtnavn:
S/Y Julie
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tom Antonsen
Klasse: Middag - 1 Person
SPLEIS
BERNT AANONSEN
Båtnavn:
Spleis
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BERNT AANONSEN
Klasse: Middag - 1 Person
LUCILLE
Harry Nilsen
Båtnavn:
Lucille
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Harry Nilsen
Klasse: Middag - 2 personer
MULIGHETEN
Håkon Byberg
Båtnavn:
MULIGHETEN
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håkon Byberg
Klasse: Middag - 1 Person
MÅS
Per Edvard Saupstad
Båtnavn:
MÅS
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Per Edvard Saupstad
Klasse: Middag - 1 Person
NOAS ARK
Jon-Roger Myrvoll
Båtnavn:
Noas Ark
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jon-Roger Myrvoll
Klasse: Middag - 1 Person
EGO
Hege Kvalnes
Båtnavn:
EGO
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hege Kvalnes
Klasse: Middag - 2 personer
HAVLøYE
HELGE NILSEN
Båtnavn:
Havløye
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HELGE NILSEN
Klasse: Middag - 1 Person
ALBERTINE
Fritz Leo Breivik
Båtnavn:
Albertine
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fritz Leo Breivik
Klasse: Middag - 1 Person
HAVLøYE
Ingrid Egelandsaa
Båtnavn:
Havløye
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Egelandsaa
Klasse: Middag - 1 Person
HAVLøYE
Sven m/frue Tenggren
Båtnavn:
Havløye
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sven m/frue Tenggren
Klasse: Middag - 2 personer
ARTEMIS
Karl Albrektsen
Båtnavn:
Artemis
Seilbakgrunn
Har seilt siden 1998, med egen båt fra 26 fot opp til nåværende båt på 40 fot.
Beste prestasjoner
2017
Vinner i klasse 2 LYS Vestjordseilasen
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karl Albrektsen
Klasse: Middag - 2 personer
HAVLøYE
Jens Petter Beranek Holm
Båtnavn:
Havløye
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Petter Beranek Holm
Klasse: Middag - 1 Person
HAVLøYE
Anita Byberg
Båtnavn:
Havløye
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anita Byberg
Klasse: Middag - 1 Person
Last ned CSV fil