Klasse: Andunge |
NOR 111
Pål Persen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Super Duck Seilnummer: NOR 111
|
|
Ellen Fostvedt
Seilforening: Båtnavn: Super Duck Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Super Duck
Pål Persen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Super Duck Seilnummer: NOR 111
|
|
Ellen Fostvedt
Seilforening: Båtnavn: Super Duck Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Persen |
Asker Seilforening |
NOR 164
Håvard Alstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Alstad & Sparre - Enger Seilnummer: NOR 164
|
|
Preben Sparre Enger
Seilforening: Båtnavn: Alstad & Sparre - Enger Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alstad & Sparre - Enger
Håvard Alstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Alstad & Sparre - Enger Seilnummer: NOR 164
|
|
Preben Sparre Enger
Seilforening: Båtnavn: Alstad & Sparre - Enger Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Håvard Alstad |
Asker Seilforening |
NOR 41
EINAR GLØERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gresshoppan Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gresshoppan
EINAR GLØERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gresshoppan Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
EINAR GLØERSEN |
Asker Seilforening |
NOR 169
Anita Ekeheien Lien
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 169
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anita Ekeheien Lien
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 169
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anita Ekeheien Lien |
Asker Seilforening |
NOR 33
Lasse Naumann
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mariand Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mariand
Lasse Naumann
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mariand Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lasse Naumann |
Asker Seilforening |
NOR 132
Jostein Houmstuen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein Houmstuen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein Houmstuen |
Asker Seilforening |
NOR 44
Trine Møksvold Borgmo
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 44
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trine Møksvold Borgmo
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 44
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trine Møksvold Borgmo |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Finnjolle |
NOR 5
Frank M. Ormstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: White Snake Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
White Snake
Frank M. Ormstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: White Snake Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frank M. Ormstad |
Asker Seilforening |
NOR 12
Tore Glen Berg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mosjons Apparatet Seilnummer: NOR 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mosjons Apparatet
Tore Glen Berg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mosjons Apparatet Seilnummer: NOR 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tore Glen Berg |
Asker Seilforening |
NOR 55
Arild Heldal
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 55
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arild Heldal
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 55
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arild Heldal |
Røyken Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 186381
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 123
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 189630
Reidar Fosse
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 189630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Reidar Fosse
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 189630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Reidar Fosse |
Asker Seilforening |
NOR 153734
Finn Hanssen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 153734
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Finn Hanssen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 153734
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Finn Hanssen |
Bærum Seilforening |
NOR 201111
Nina Dirix
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nina Dirix
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nina Dirix |
Asker Seilforening |
NOR 205659
Morten Lie
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 205659
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Lie
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 205659
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Lie |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: RS Feva |
NOR 5795
Elise Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5795
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elise Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5795
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elise Brattum |
Asker Seilforening |
NOR 5596
Benjamin Ryen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5596
|
|
Ask Vestbøstad
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: NOR 5596
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin Ryen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5596
|
|
Ask Vestbøstad
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: NOR 5596
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin Ryen |
Asker Seilforening |
NOR 4155
Theodor Hermansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 4155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Hermansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 4155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Hermansen |
Asker Seilforening |
NOR 5969
Sebastian Tinholt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5969
|
|
Alexander Reis
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: NOR 5969
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sebastian Tinholt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5969
|
|
Alexander Reis
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: NOR 5969
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sebastian Tinholt |
Asker Seilforening |
NOR 4155
Theodor Godheim
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 4155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Godheim
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 4155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Godheim |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |