|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
052 |
|
|
Ole Valderhaug |
Klasse: Kurs 01: Lørdag 23.06 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Ole Valderhaug |
Klasse: Kurs 02: Søndag 24.06 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Guro Steine |
Klasse: Kurs 07: Tirsdag 03.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Guro Steine |
Klasse: Kurs 08: Torsdag 05.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Camilla Lindemark |
Klasse: Kurs 07: Tirsdag 03.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Camilla Lindemark |
Klasse: Kurs 08: Torsdag 05.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Annie Gangsaas |
Klasse: Kurs 07: Tirsdag 03.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Annie Gangsaas |
Klasse: Kurs 08: Torsdag 05.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Lars Dybwad |
Klasse: Kurs 09: Lørdag 07.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Mette Dybwad Torstensen |
Klasse: Kurs 09: Lørdag 07.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Mette Dybwad Torstensen |
Klasse: Kurs 10: Søndag 08.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Lars Dybwad |
Klasse: Kurs 10: Søndag 08.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Steinar Jørgensen |
Klasse: Kurs 09: Lørdag 07.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Steinar Jørgensen |
Klasse: Kurs 10: Søndag 08.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Stefan Jönsson |
Klasse: Kurs 08: Torsdag 05.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Petter Manger |
Klasse: Kurs 09: Lørdag 07.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Petter Manger |
Klasse: Kurs 10: Søndag 08.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Bente Manger |
Klasse: Kurs 09: Lørdag 07.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Bente Manger |
Klasse: Kurs 10: Søndag 08.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Max Engesæth Kleivenes |
Klasse: Kurs 07: Tirsdag 03.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Max Engesæth Kleivenes |
Klasse: Kurs 08: Torsdag 05.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Kristin Bjørgo |
Klasse: Kurs 13: Lørdag 14.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Frode Kvalø |
Klasse: Kurs 11: Tirsdag 10.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Sofie Kvalø |
Klasse: Kurs 11: Tirsdag 10.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Trond Andersen |
Klasse: Kurs 11: Tirsdag 10.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Agnes Helene Andersen |
Klasse: Kurs 11: Tirsdag 10.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Iben Astrid Andersen |
Klasse: Kurs 11: Tirsdag 10.07 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Marius Foss |
Klasse: Kurs 13: Lørdag 14.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Marius Foss |
Klasse: Kurs 14: Søndag 15.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Trond Andersen |
Klasse: Kurs 13: Lørdag 14.07 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Caroline Langberg |
Klasse: Kurs 04: Torsdag 28.06 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Kristin Gråbø |
Klasse: Kurs 04: Torsdag 28.06 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Bjørn Lyngstad |
Klasse: Kurs 15: Lørdag 11.08 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Mads Skraastad |
Klasse: Kurs 03: Tirsdag 26.06 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Grete Wold |
Klasse: Kurs 03: Tirsdag 26.06 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Noah Skraastad Wold |
Klasse: Kurs 03: Tirsdag 26.06 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Julia Skraastad Wold |
Klasse: Kurs 03: Tirsdag 26.06 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Dag Olav Flesland |
Klasse: Kurs 17: Tirsdag 14.08 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Dag Olav Flesland |
Klasse: Kurs 15: Lørdag 11.08 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Frank Tichy |
Klasse: Kurs 17: Tirsdag 14.08 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
May Linn Sørensen Måleng |
Klasse: Kurs 17: Tirsdag 14.08 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
May Linn Sørensen Måleng |
Klasse: Kurs 19: Lørdag 18.08 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Jan Gunnar Måleng |
Klasse: Kurs 17: Tirsdag 14.08 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Jan Gunnar Måleng |
Klasse: Kurs 19: Lørdag 18.08 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Kjersti Nøkleby |
Klasse: Kurs 17: Tirsdag 14.08 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Kjersti Nøkleby |
Klasse: Kurs 19: Lørdag 18.08 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Bjørn Erik Eriksen |
Klasse: Kurs 18: Torsdag 16.08 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Helena Eriksen |
Klasse: Kurs 18: Torsdag 16.08 - kl. 17.00-20.00
|
|
|
|
|
Geir Åge Løset |
Klasse: Kurs 15: Lørdag 11.08 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Kristin Løset Krogsrud |
Klasse: Kurs 15: Lørdag 11.08 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Thomas Andersen |
Klasse: Kurs 19: Lørdag 18.08 - kl. 12.00-15.00
|
|
|
|
|
Einar kjus |
Klasse: Kurs 19: Lørdag 18.08 - kl. 12.00-15.00
|
|
|