Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating - m spinnaker < 0,969

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:38:50 4:33:50 4:23:42 1
Total 08.09.2018 15:38:50 4:33:50 4:23:42 1
SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:38:50 4:33:50 4:23:42 1
Total 08.09.2018 15:38:50 4:33:50 4:23:42 1

Roy Nilsen (Stord Seilforening)
J Sun Odyssey 40.3 4:33:50 4:23:42 1 1
2 NOR-11459

Kristian Bekkenes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:43:55 4:38:55 4:23:51 2
Total 08.09.2018 15:43:55 4:38:55 4:23:51 2
NOVA

Kristian Bekkenes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:43:55 4:38:55 4:23:51 2
Total 08.09.2018 15:43:55 4:38:55 4:23:51 2

Kristian Bekkenes (Bergens Seilforening)
Wasa 38 4:38:55 4:23:51 2 2
3 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:05:10 5:00:10 4:25:20 3
Total 08.09.2018 16:05:10 5:00:10 4:25:20 3
MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:05:10 5:00:10 4:25:20 3
Total 08.09.2018 16:05:10 5:00:10 4:25:20 3

Bjørn Rundhovde (Nordhordland Seilforening)
Aphrodite 101 5:00:10 4:25:20 3 3
4 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:45:57 4:40:57 4:25:29 4
Total 08.09.2018 15:45:57 4:40:57 4:25:29 4
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:45:57 4:40:57 4:25:29 4
Total 08.09.2018 15:45:57 4:40:57 4:25:29 4

Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
X-332 4:40:57 4:25:29 4 4
5 NOR-14447

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:04:08 4:59:08 4:33:42 5
Total 08.09.2018 16:04:08 4:59:08 4:33:42 5
CALLUNA

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:04:08 4:59:08 4:33:42 5
Total 08.09.2018 16:04:08 4:59:08 4:33:42 5

FRODE TVERANGER HAUGLAND (Askøy Seilforening)
Hanse 325 4:59:08 4:33:42 5 5
6 NOR-15507

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: SansSoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,9030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:13:39 5:08:39 4:38:42 6
Total 08.09.2018 16:13:39 5:08:39 4:38:42 6
SANSSOUCY

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: SansSoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,9030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:13:39 5:08:39 4:38:42 6
Total 08.09.2018 16:13:39 5:08:39 4:38:42 6

Martin van Velzen (Stord Seilforening)
Oceanis 361 5:08:39 4:38:42 6 6
7 NOR-10497

Håvard Gikling

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:05:23 5:00:23 4:41:45 7
Total 08.09.2018 16:05:23 5:00:23 4:41:45 7
UTLA

Håvard Gikling

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:05:23 5:00:23 4:41:45 7
Total 08.09.2018 16:05:23 5:00:23 4:41:45 7

Håvard Gikling (Florø Seilforening)
Dufour 34 5:00:23 4:41:45 7 7
8 NOR-4665

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:10:14 5:05:14 4:44:28 8
Total 08.09.2018 16:10:14 5:05:14 4:44:28 8
FERDINAND

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:10:14 5:05:14 4:44:28 8
Total 08.09.2018 16:10:14 5:05:14 4:44:28 8

Trond Berntsen (Askøy Seilforening)
Wauquiez Pretorien 5:05:14 4:44:28 8 8
9 NOR-631

Helge Stokstad

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FØNIX
Båttype: Scampi 30
Seilnummer: NOR 631
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:42:16 5:37:16 4:45:19 9
Total 08.09.2018 16:42:16 5:37:16 4:45:19 9
FØNIX

Helge Stokstad

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FØNIX
Båttype: Scampi 30
Seilnummer: NOR 631
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:42:16 5:37:16 4:45:19 9
Total 08.09.2018 16:42:16 5:37:16 4:45:19 9

Helge Stokstad (Nordhordland Seilforening)
Scampi 30 5:37:16 4:45:19 9 9
10 NOR-11651

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:20:20 5:15:20 4:49:28 10
Total 08.09.2018 16:20:20 5:15:20 4:49:28 10
BåTENVåR

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:20:20 5:15:20 4:49:28 10
Total 08.09.2018 16:20:20 5:15:20 4:49:28 10

Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening)
First 31.7 5:15:20 4:49:28 10 10
11 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:36:04 5:31:04 5:17:49 11
Total 08.09.2018 16:36:04 5:31:04 5:17:49 11
VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:36:04 5:31:04 5:17:49 11
Total 08.09.2018 16:36:04 5:31:04 5:17:49 11

Bård Singstad (Ran Seilforening)
VQ32 5:31:04 5:17:49 11 11
12 NOR-11364

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:51:55 5:46:55 5:24:22 12
Total 08.09.2018 16:51:55 5:46:55 5:24:22 12
LIPSE

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:51:55 5:46:55 5:24:22 12
Total 08.09.2018 16:51:55 5:46:55 5:24:22 12

Roald Skjoldal (Ran Seilforening)
Bavaria 36 AC (2001) 5:46:55 5:24:22 12 12
13 NOR-11460

KENNETH O AASE

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Najaden
Båttype: Rhapsody 34
Seilnummer: NOR 11460
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NAJADEN

KENNETH O AASE

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Najaden
Båttype: Rhapsody 34
Seilnummer: NOR 11460
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

KENNETH O AASE (Bergens Seilforening)
Rhapsody 34 DNC (14)

NOR Rating - m spinnaker > 0,970

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:20:45 4:15:45 4:10:38 1
Total 08.09.2018 15:20:45 4:15:45 4:10:38 1
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:20:45 4:15:45 4:10:38 1
Total 08.09.2018 15:20:45 4:15:45 4:10:38 1

Jon Hardie (Milde Båtlag)
Crown 39 4:15:45 4:10:38 1 1
2 NOR-15395

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:16:50 4:11:50 4:16:06 2
Total 08.09.2018 15:16:50 4:11:50 4:16:06 2
LYRA

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:16:50 4:11:50 4:16:06 2
Total 08.09.2018 15:16:50 4:11:50 4:16:06 2

Are Pedersen (Stord Seilforening)
Hanse 430 4:11:50 4:16:06 2 2
3 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:23:57 4:18:57 4:17:54 3
Total 08.09.2018 15:23:57 4:18:57 4:17:54 3
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LEVENS
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:23:57 4:18:57 4:17:54 3
Total 08.09.2018 15:23:57 4:18:57 4:17:54 3

Willy Forland (Ran Seilforening)
Elan 37 4:18:57 4:17:54 3 3
4 NOR-10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:26:00 4:21:00 4:18:39 4
Total 08.09.2018 15:26:00 4:21:00 4:18:39 4
TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:26:00 4:21:00 4:18:39 4
Total 08.09.2018 15:26:00 4:21:00 4:18:39 4

PÅL HOLST (Bergens Seilforening)
Elan 37 4:21:00 4:18:39 4 4
5 NOR-11500

Leif Arild Åsheim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:28:27 4:23:27 4:20:33 5
Total 08.09.2018 15:28:27 4:23:27 4:20:33 5
PROMINEO RACING

Leif Arild Åsheim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:28:27 4:23:27 4:20:33 5
Total 08.09.2018 15:28:27 4:23:27 4:20:33 5

Leif Arild Åsheim (Stavanger Seilforening)
J/109 4:23:27 4:20:33 5 5
6 NOR-11074

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:32:27 4:27:27 4:21:50 6
Total 08.09.2018 15:32:27 4:27:27 4:21:50 6
MATCH

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:32:27 4:27:27 4:21:50 6
Total 08.09.2018 15:32:27 4:27:27 4:21:50 6

Erling Gangdal (Stord Seilforening)
Match 35 4:27:27 4:21:50 6 6
7 NOR-11357

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:21:40 4:16:40 4:28:59 7
Total 08.09.2018 15:21:40 4:16:40 4:28:59 7
KRABBELURE

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:21:40 4:16:40 4:28:59 7
Total 08.09.2018 15:21:40 4:16:40 4:28:59 7

Henrik Wigers Larsen (Bergens Seilforening)
First 45f5 4:16:40 4:28:59 7 7
8 NOR-14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:49:01 4:44:01 4:38:03 8
Total 08.09.2018 15:49:01 4:44:01 4:38:03 8
VITO 4

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:49:01 4:44:01 4:38:03 8
Total 08.09.2018 15:49:01 4:44:01 4:38:03 8

Petter Ankjær-Jensen (Ran Seilforening)
Elan 37 4:44:01 4:38:03 8 8
9 NOR-15644

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Snow white
Båttype: Elan s4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:40:12 4:35:12 4:41:48 9
Total 08.09.2018 15:40:12 4:35:12 4:41:48 9
SNOW WHITE

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Snow white
Båttype: Elan s4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:40:12 4:35:12 4:41:48 9
Total 08.09.2018 15:40:12 4:35:12 4:41:48 9

Henrik Julius Nilsen (Bergens Seilforening)
Elan s4 4:35:12 4:41:48 9 9
10 NOR-14550

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:43:00 4:38:00 4:45:13 10
Total 08.09.2018 15:43:00 4:38:00 4:45:13 10
YABADOO

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:43:00 4:38:00 4:45:13 10
Total 08.09.2018 15:43:00 4:38:00 4:45:13 10

Trond Wickman (Bergens Seilforening)
Hanse 430 4:38:00 4:45:13 10 10
11 NOR-13590

MAGNE AALEN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: (Hotel) Cesar
Båttype: Bavaria 41H
Seilnummer: NOR 13590
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:00:45 4:55:45 4:48:03 11
Total 08.09.2018 16:00:45 4:55:45 4:48:03 11
(HOTEL) CESAR

MAGNE AALEN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: (Hotel) Cesar
Båttype: Bavaria 41H
Seilnummer: NOR 13590
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:00:45 4:55:45 4:48:03 11
Total 08.09.2018 16:00:45 4:55:45 4:48:03 11

MAGNE AALEN (Bergens Seilforening)
Bavaria 41H 4:55:45 4:48:03 11 11
12 NOR-12800

Pål Rasmus Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:59:06 4:54:06 4:48:13 12
Total 08.09.2018 15:59:06 4:54:06 4:48:13 12
VILJA

Pål Rasmus Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:59:06 4:54:06 4:48:13 12
Total 08.09.2018 15:59:06 4:54:06 4:48:13 12

Pål Rasmus Njølstad (Bergens Seilforening)
First 36.7 4:54:06 4:48:13 12 12
13 NOR-14605

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:24:01 5:19:01 5:14:33 13
Total 08.09.2018 16:24:01 5:19:01 5:14:33 13
CAROLINA AV ALVøEN II

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:24:01 5:19:01 5:14:33 13
Total 08.09.2018 16:24:01 5:19:01 5:14:33 13

Frank Nyheim (Askøy Seilforening)
Elan 37 5:19:01 5:14:33 13 13
14 NOR-12475

Bjarte Sjursen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Saramarie
Båttype: Bavaria 41 Holiday
Seilnummer: NOR 12475
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:21:52 5:16:52 5:16:13 14
Total 08.09.2018 16:21:52 5:16:52 5:16:13 14
SARAMARIE

Bjarte Sjursen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Saramarie
Båttype: Bavaria 41 Holiday
Seilnummer: NOR 12475
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:21:52 5:16:52 5:16:13 14
Total 08.09.2018 16:21:52 5:16:52 5:16:13 14

Bjarte Sjursen (Bergens Seilforening)
Bavaria 41 Holiday 5:16:52 5:16:13 14 14
15 NOR-12212

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RUBBERDUCK

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,1580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ole-Jørgen MIchelsen (Askøy Seilforening)
Express 40 DNC (17)
15 NOR-102

Ørjan Ådland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ti Punch
Båttype: Mini transat proto
Seilnummer: NOR 102
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
TI PUNCH

Ørjan Ådland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ti Punch
Båttype: Mini transat proto
Seilnummer: NOR 102
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ørjan Ådland (Bergens Seilforening)
Mini transat proto DNC (17)

NOR Rating - u spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12700

CARL JOHAN WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:14:55 4:09:55 4:11:54 1
Total 08.09.2018 15:14:55 4:09:55 4:11:54 1
WINOCEAN

CARL JOHAN WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:14:55 4:09:55 4:11:54 1
Total 08.09.2018 15:14:55 4:09:55 4:11:54 1

CARL JOHAN WICKMANN (Bergens Seilforening)
First 40.7 4:09:55 4:11:54 1 1
2 NOR-10533

Petter Strømme

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: STORM
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 10533
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:28:50 4:23:50 4:25:56 2
Total 08.09.2018 15:28:50 4:23:50 4:25:56 2
STORM

Petter Strømme

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: STORM
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 10533
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:28:50 4:23:50 4:25:56 2
Total 08.09.2018 15:28:50 4:23:50 4:25:56 2

Petter Strømme (Milde Båtlag)
First 40,7 4:23:50 4:25:56 2 2
3 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:24:55 4:19:55 4:32:54 3
Total 08.09.2018 15:24:55 4:19:55 4:32:54 3
FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:24:55 4:19:55 4:32:54 3
Total 08.09.2018 15:24:55 4:19:55 4:32:54 3

Arvid Høgelid (Milde Båtlag)
First 44.7 4:19:55 4:32:54 3 3
4 NOR-15668

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:25:46 5:20:46 4:43:52 4
Total 08.09.2018 16:25:46 5:20:46 4:43:52 4
FRI FLYT

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:25:46 5:20:46 4:43:52 4
Total 08.09.2018 16:25:46 5:20:46 4:43:52 4

Bernt Bjørnsen (Bergens Seilforening)
Hanse 385 5:20:46 4:43:52 4 4
5 NOR-15831

Joachim Strøm-Erichsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hva
Båttype: Hanse 495
Seilnummer: NOR 15831
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:00:22 4:55:22 4:51:13 5
Total 08.09.2018 16:00:22 4:55:22 4:51:13 5
HVA

Joachim Strøm-Erichsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hva
Båttype: Hanse 495
Seilnummer: NOR 15831
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:00:22 4:55:22 4:51:13 5
Total 08.09.2018 16:00:22 4:55:22 4:51:13 5

Joachim Strøm-Erichsen (Bergens Seilforening)
Hanse 495 4:55:22 4:51:13 5 5
6 NOR-14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:33:45 5:28:45 5:01:47 6
Total 08.09.2018 16:33:45 5:28:45 5:01:47 6
MARIE G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:33:45 5:28:45 5:01:47 6
Total 08.09.2018 16:33:45 5:28:45 5:01:47 6

Ketil Greve (Stavanger Seilforening)
X-99 JR 5:28:45 5:01:47 6 6
7 NOR-15648

HÅKON MAGNE FJÆREIDE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FRIDA

HÅKON MAGNE FJÆREIDE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

HÅKON MAGNE FJÆREIDE (Ran Seilforening)
Elan 362 DNC (8)

TUR

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-399

Bengt Åge Sørby Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:22:15 4:17:15 4:17:15 1
Total 08.09.2018 15:22:15 4:17:15 4:17:15 1
ODONATA

Bengt Åge Sørby Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:22:15 4:17:15 4:17:15 1
Total 08.09.2018 15:22:15 4:17:15 4:17:15 1

Bengt Åge Sørby Borge (Askøy Seilforening)
Dragonfly 800 Mk II 4:17:15 4:17:15 1 1
2 NOR-9989

Endre Lie

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Noctiluca
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9989
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:25:25 5:20:25 5:20:25 2
Total 08.09.2018 16:25:25 5:20:25 5:20:25 2
NOCTILUCA

Endre Lie

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Noctiluca
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9989
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:25:25 5:20:25 5:20:25 2
Total 08.09.2018 16:25:25 5:20:25 5:20:25 2

Endre Lie (Bergens Seilforening)
Bavaria 34 5:20:25 5:20:25 2 2
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-24 10:33:31Cache read