Klasse: Regatta |
NOR 204
Daniel Ingebretsen
Seilforening: Hurum Seilforening Båttype: J80 Seilnummer: NOR 204
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
J80 |
Daniel Ingebretsen |
Hurum Seilforening |
0
|
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Shorthand |
NOR 10434
Håvard Vestgren
Seilforening: Røyken Seilforening Båttype: Alltiett35 Seilnummer: NOR 10434
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alltiett35 |
Håvard Vestgren |
Røyken Seilforening |
1
|
NOR 12784
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arcona 370 |
RAGNAR ANDREASSEN |
Bundefjorden Seilforening |
2
|
NOR 6647
Harald Hauglin
Seilforening: Hurum Seilforening Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 6647
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First Class 8 |
Harald Hauglin |
Hurum Seilforening |
0
|
NOR 11110
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kron |
wolfgang eichstetter |
Asker Seilforening |
2
|
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 13533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SunFast 3200 |
Eira Naustvik |
Asker Seilforening |
0
|
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Turseiler/nybegynner – lær å kjenne din båt |
NOR 14669
Svend owe Jamth
Seilforening: Røyken Seilforening Båttype: Bavaria Seilnummer: NOR 14669
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria |
Svend owe Jamth |
Røyken Seilforening |
2
|
NOR 11863
Simen Moe
Seilforening: Ingen medlemskap Båttype: Bavaria 30 Cruiser Seilnummer: NOR 11863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 30 Cruiser |
Simen Moe |
Ingen medlemskap |
2
|
NOR 0
Svein Hoff
Seilforening: Røyken Seilforening Båttype: Bavaria 33 Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 33 |
Svein Hoff |
Røyken Seilforening |
1
|
NOR 2224
Andreas Meyer Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 33i Seilnummer: NOR 2224
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeanneau Sun Odyssey 33i |
Andreas Meyer Johansen |
Asker Seilforening |
0
|
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: x. IKKE BRUK !! |
NOR 11001
Albert Roll
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 38 Match |
Albert Roll |
Asker Seilforening |
|
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
0
|
NOR 7250
Trygve Olav Heidal
Seilforening: Hurum Seilforening Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 7250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First Class 8 |
Trygve Olav Heidal |
Hurum Seilforening |
|
NOR 15461
Colin Campbell
Seilforening: Hurum Seilforening Båttype: SF 3600 Seilnummer: NOR 15461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SF 3600 |
Colin Campbell |
Hurum Seilforening |
1
|
Deltagere i klassen: 4 |