Hovedsponsor
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
Tracking
Tracker ! Les dette !!!
Klass 1
Klass 2
Klass 3
Klass 4
Klass 5 - 7
For deltagerne
Notice of Race
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
117
SWE 934
Kjell Andersson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Anna-Lina
Båttype:
Maxi 77
Seilnummer:
SWE 934
NOR Rating:
SWE 0,8300
David Mikkelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Anna-Lina
Båttype:
Maxi 77
Seilnummer:
SWE 934
NOR Rating:
SWE 0,8300
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
ANNA-LINA
Kjell Andersson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Anna-Lina
Båttype:
Maxi 77
Seilnummer:
SWE 934
NOR Rating:
SWE 0,8300
David Mikkelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Anna-Lina
Båttype:
Maxi 77
Seilnummer:
SWE 934
NOR Rating:
SWE 0,8300
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
Kjell Andersson
, Stenungsunds Segelsällskap
David Mikkelsen,
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: Maxi 77
Måltall: 0,8300
SWE 207
Josefin Nederman
Seilforening:
Chalmers Segelsällskap
Båtnavn:
Gwylan
Båttype:
Compis28
Seilnummer:
SWE 207
NOR Rating:
SWE 0,8570
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
GWYLAN
Josefin Nederman
Seilforening:
Chalmers Segelsällskap
Båtnavn:
Gwylan
Båttype:
Compis28
Seilnummer:
SWE 207
NOR Rating:
SWE 0,8570
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
Josefin Nederman
, Chalmers Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: Compis28
Måltall: 0,8570
SWE 378
Pontus Göransson
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn:
Pipistrello
Båttype:
Pogo650
Seilnummer:
SWE 378
NOR Rating:
SWE 0,8580
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
1
Total
1
PIPISTRELLO
Pontus Göransson
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn:
Pipistrello
Båttype:
Pogo650
Seilnummer:
SWE 378
NOR Rating:
SWE 0,8580
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
1
Total
1
Pontus Göransson
, Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: Pogo650
Måltall: 0,8580
SWE 20
Simon Jansson
Seilforening:
Marks Segelklubb
Båtnavn:
Harmony
Båttype:
Dominant 78
Seilnummer:
SWE 20
NOR Rating:
SWE 0,8590
Mattias Nordin
Seilforening:
Båtnavn:
Harmony
Båttype:
Dominant 78
Seilnummer:
SWE 20
NOR Rating:
SWE 0,8590
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
HARMONY
Simon Jansson
Seilforening:
Marks Segelklubb
Båtnavn:
Harmony
Båttype:
Dominant 78
Seilnummer:
SWE 20
NOR Rating:
SWE 0,8590
Mattias Nordin
Seilforening:
Båtnavn:
Harmony
Båttype:
Dominant 78
Seilnummer:
SWE 20
NOR Rating:
SWE 0,8590
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
Simon Jansson
, Marks Segelklubb
Mattias Nordin,
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: Dominant 78
Måltall: 0,8590
SWE 41
Petter Gustavsson
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Rölleka
Båttype:
Nordisk Kryssare 5½
Seilnummer:
SWE 41
NOR Rating:
SWE 0,8600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
RöLLEKA
Petter Gustavsson
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Rölleka
Båttype:
Nordisk Kryssare 5½
Seilnummer:
SWE 41
NOR Rating:
SWE 0,8600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
Petter Gustavsson
, Segelsällskapet Slören
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: Nordisk Kryssare 5½
Måltall: 0,8600
SWE 533
Per Norman
Seilforening:
Smögen Yacht Club
Båtnavn:
Rabalder
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 533
NOR Rating:
SWE 0,8680
Pontus Javette
Seilforening:
Smögen Yacht Club
Båtnavn:
Rabalder
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 533
NOR Rating:
SWE 0,8680
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
RABALDER
Per Norman
Seilforening:
Smögen Yacht Club
Båtnavn:
Rabalder
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 533
NOR Rating:
SWE 0,8680
Pontus Javette
Seilforening:
Smögen Yacht Club
Båtnavn:
Rabalder
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 533
NOR Rating:
SWE 0,8680
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
Per Norman
, Smögen Yacht Club
Pontus Javette, Smögen Yacht Club
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: Cumulus
Måltall: 0,8680
SWE 339
Patrik Ruckman
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Hybris
Båttype:
H-Båt
Seilnummer:
SWE 339
NOR Rating:
SWE 0,8750
Viktor Thedin
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Hybris
Båttype:
H-Båt
Seilnummer:
SWE 339
NOR Rating:
SWE 0,8750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
HYBRIS
Patrik Ruckman
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Hybris
Båttype:
H-Båt
Seilnummer:
SWE 339
NOR Rating:
SWE 0,8750
Viktor Thedin
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Hybris
Båttype:
H-Båt
Seilnummer:
SWE 339
NOR Rating:
SWE 0,8750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
Patrik Ruckman
, Tjörns Segelsällskap
Viktor Thedin, Tjörns Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: H-Båt
Måltall: 0,8750
SWE 308
Henrik Högman
Seilforening:
Sotefjordens Segelsällskap
Båtnavn:
Turbulence
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 308
NOR Rating:
SWE 0,8800
Fredrik Högman
Seilforening:
Båtnavn:
Turbulence
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 308
NOR Rating:
SWE 0,8800
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
TURBULENCE
Henrik Högman
Seilforening:
Sotefjordens Segelsällskap
Båtnavn:
Turbulence
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 308
NOR Rating:
SWE 0,8800
Fredrik Högman
Seilforening:
Båtnavn:
Turbulence
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 308
NOR Rating:
SWE 0,8800
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
Henrik Högman
, Sotefjordens Segelsällskap
Fredrik Högman,
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: Cumulus
Måltall: 0,8800
SWE 280
Johan Johansson
Seilforening:
Hjuviks Båtklubb
Båtnavn:
Vita
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 280
NOR Rating:
SWE 0,8800
Anders Ekberg
Seilforening:
Båtnavn:
Vita
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 280
NOR Rating:
SWE 0,8800
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
VITA
Johan Johansson
Seilforening:
Hjuviks Båtklubb
Båtnavn:
Vita
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 280
NOR Rating:
SWE 0,8800
Anders Ekberg
Seilforening:
Båtnavn:
Vita
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
SWE 280
NOR Rating:
SWE 0,8800
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
Johan Johansson
, Hjuviks Båtklubb
Anders Ekberg,
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: Cumulus
Måltall: 0,8800
SWE 392
Erik Ivarsson
Seilforening:
Varbergs Segelsällskap
Båtnavn:
Summertime
Båttype:
Scampi
Seilnummer:
SWE 392
NOR Rating:
SWE 0,8880
Marcus Hilding Södergren
Seilforening:
Varbergs Segelsällskap
Båtnavn:
Summertime
Båttype:
Scampi
Seilnummer:
SWE 392
NOR Rating:
SWE 0,8880
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
SUMMERTIME
Erik Ivarsson
Seilforening:
Varbergs Segelsällskap
Båtnavn:
Summertime
Båttype:
Scampi
Seilnummer:
SWE 392
NOR Rating:
SWE 0,8880
Marcus Hilding Södergren
Seilforening:
Varbergs Segelsällskap
Båtnavn:
Summertime
Båttype:
Scampi
Seilnummer:
SWE 392
NOR Rating:
SWE 0,8880
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
Erik Ivarsson
, Varbergs Segelsällskap
Marcus Hilding Södergren, Varbergs Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: Scampi
Måltall: 0,8880
SWE 17
Ulf Danielsson
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Sälta
Båttype:
Albin Alpha
Seilnummer:
SWE 17
NOR Rating:
SWE 0,8890
Magnus Andren
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Sälta
Båttype:
Albin Alpha
Seilnummer:
SWE 17
NOR Rating:
SWE 0,8890
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
SäLTA
Ulf Danielsson
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Sälta
Båttype:
Albin Alpha
Seilnummer:
SWE 17
NOR Rating:
SWE 0,8890
Magnus Andren
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Sälta
Båttype:
Albin Alpha
Seilnummer:
SWE 17
NOR Rating:
SWE 0,8890
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
Ulf Danielsson
, Segelsällskapet Viken Ägir
Magnus Andren, Segelsällskapet Viken Ägir
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: Albin Alpha
Måltall: 0,8890
SWE 323
Mats Rydh
Seilforening:
Strömstads Segelsällskap
Båtnavn:
Snus
Båttype:
NF
Seilnummer:
SWE 323
NOR Rating:
SWE 0,892
Anders Landqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Snus
Båttype:
NF
Seilnummer:
SWE 323
NOR Rating:
SWE 0,892
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
SNUS
Mats Rydh
Seilforening:
Strömstads Segelsällskap
Båtnavn:
Snus
Båttype:
NF
Seilnummer:
SWE 323
NOR Rating:
SWE 0,892
Anders Landqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Snus
Båttype:
NF
Seilnummer:
SWE 323
NOR Rating:
SWE 0,892
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
1
Mats Rydh
, Strömstads Segelsällskap
Anders Landqvist,
Klasse: SRS - Klass 1: SRS 0,80 - 0,899
Båttype: NF
Måltall: 0,892
SWE 50
Klas Dahte
Seilforening:
Bohus Malmöns Båtklubb
Båtnavn:
Miss Ellen
Båttype:
Elan 31
Seilnummer:
SWE 50
NOR Rating:
SWE 0,9020
Stig Ljungqvist
Seilforening:
SXK
Båtnavn:
Miss Ellen
Båttype:
Elan 31
Seilnummer:
SWE 50
NOR Rating:
SWE 0,9020
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
MISS ELLEN
Klas Dahte
Seilforening:
Bohus Malmöns Båtklubb
Båtnavn:
Miss Ellen
Båttype:
Elan 31
Seilnummer:
SWE 50
NOR Rating:
SWE 0,9020
Stig Ljungqvist
Seilforening:
SXK
Båtnavn:
Miss Ellen
Båttype:
Elan 31
Seilnummer:
SWE 50
NOR Rating:
SWE 0,9020
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Klas Dahte
, Bohus Malmöns Båtklubb
Stig Ljungqvist, SXK
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Elan 31
Måltall: 0,9020
SWE 82
Fredrik Lindqvist
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
FIA
Båttype:
Maxi 909
Seilnummer:
SWE 82
NOR Rating:
SWE 0,9020
Martin Karlsson
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
FIA
Båttype:
Maxi 909
Seilnummer:
SWE 82
NOR Rating:
SWE 0,9020
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
FIA
Fredrik Lindqvist
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
FIA
Båttype:
Maxi 909
Seilnummer:
SWE 82
NOR Rating:
SWE 0,9020
Martin Karlsson
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
FIA
Båttype:
Maxi 909
Seilnummer:
SWE 82
NOR Rating:
SWE 0,9020
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Fredrik Lindqvist
, Vänersborgs Segelsällskap
Martin Karlsson, Vänersborgs Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Maxi 909
Måltall: 0,9020
SWE 97
Ulf Karlsson
Seilforening:
Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn:
KaraMia
Båttype:
First 28
Seilnummer:
SWE 97
NOR Rating:
SWE 0,904
Jens Karlsson
Seilforening:
Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn:
KaraMia
Båttype:
First 28
Seilnummer:
SWE 97
NOR Rating:
SWE 0,904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
KARAMIA
Ulf Karlsson
Seilforening:
Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn:
KaraMia
Båttype:
First 28
Seilnummer:
SWE 97
NOR Rating:
SWE 0,904
Jens Karlsson
Seilforening:
Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn:
KaraMia
Båttype:
First 28
Seilnummer:
SWE 97
NOR Rating:
SWE 0,904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Ulf Karlsson
, Viaredssjöns Segelsällskap
Jens Karlsson, Viaredssjöns Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: First 28
Måltall: 0,904
SWE 314
Tom Josephson
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Pi
Båttype:
MaxiRacer
Seilnummer:
SWE 314
NOR Rating:
SWE 0,9060
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
5
Total
1
PI
Tom Josephson
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Pi
Båttype:
MaxiRacer
Seilnummer:
SWE 314
NOR Rating:
SWE 0,9060
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
5
Total
1
Tom Josephson
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: MaxiRacer
Måltall: 0,9060
SWE 44
Magnus Nilsson
Seilforening:
Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn:
Paloma Blanca
Båttype:
Comfort 32
Seilnummer:
SWE 44
NOR Rating:
SWE 0,9070
Anders Holmqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Paloma Blanca
Båttype:
Comfort 32
Seilnummer:
SWE 44
NOR Rating:
SWE 0,9070
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
PALOMA BLANCA
Magnus Nilsson
Seilforening:
Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn:
Paloma Blanca
Båttype:
Comfort 32
Seilnummer:
SWE 44
NOR Rating:
SWE 0,9070
Anders Holmqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Paloma Blanca
Båttype:
Comfort 32
Seilnummer:
SWE 44
NOR Rating:
SWE 0,9070
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Magnus Nilsson
, Svanesunds Segelsällskap
Anders Holmqvist,
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Comfort 32
Måltall: 0,9070
SWE 11290
Robert Schmidt
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Granma
Båttype:
Dehler 29
Seilnummer:
SWE 11290
NOR Rating:
SWE 0,9150
Petter Andolf
Seilforening:
Båtnavn:
Granma
Båttype:
Dehler 29
Seilnummer:
SWE 11290
NOR Rating:
SWE 0,9150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
GRANMA
Robert Schmidt
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Granma
Båttype:
Dehler 29
Seilnummer:
SWE 11290
NOR Rating:
SWE 0,9150
Petter Andolf
Seilforening:
Båtnavn:
Granma
Båttype:
Dehler 29
Seilnummer:
SWE 11290
NOR Rating:
SWE 0,9150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Robert Schmidt
, Björlanda Kile Segelsällskap
Petter Andolf,
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Dehler 29
Måltall: 0,9150
SWE 81
Björn Wärnberg
Seilforening:
Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn:
Qetesh
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
SWE 81
NOR Rating:
SWE 0,9180
David Klemetz
Seilforening:
Båtnavn:
Qetesh
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
SWE 81
NOR Rating:
SWE 0,9180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:30:19
33:30:19
30:45:28
2
Total
1
QETESH
Björn Wärnberg
Seilforening:
Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn:
Qetesh
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
SWE 81
NOR Rating:
SWE 0,9180
David Klemetz
Seilforening:
Båtnavn:
Qetesh
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
SWE 81
NOR Rating:
SWE 0,9180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:30:19
33:30:19
30:45:28
2
Total
1
Björn Wärnberg
, Ljungskile Segelsällskap
David Klemetz,
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Albin Nova
Måltall: 0,9180
NOR 7946
Magne Tønnesen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Rassker
Båttype:
Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer:
NOR 7946
NOR Rating:
NOR 0,9200
Stian Tønnesen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Rassker
Båttype:
Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer:
NOR 7946
NOR Rating:
NOR 0,9200
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:35:08
33:35:08
30:53:55
3
Total
1
RASSKER
Magne Tønnesen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Rassker
Båttype:
Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer:
NOR 7946
NOR Rating:
NOR 0,9200
Stian Tønnesen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Rassker
Båttype:
Hallberg-Rassy One-Off
Seilnummer:
NOR 7946
NOR Rating:
NOR 0,9200
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:35:08
33:35:08
30:53:55
3
Total
1
Magne Tønnesen
, Fredrikstad Seilforening
Stian Tønnesen, Fredrikstad Seilforening
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Hallberg-Rassy One-Off
Måltall: 0,9200
SWE 227
Jonas Rinaldo
Seilforening:
Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn:
HavElla
Båttype:
Contrast 33
Seilnummer:
SWE 227
NOR Rating:
SWE 0,9220
Roger Skog
Seilforening:
Kämpingebadens Vattensportklubb
Båtnavn:
HavElla
Båttype:
Contrast 33
Seilnummer:
SWE 227
NOR Rating:
SWE 0,9220
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
HAVELLA
Jonas Rinaldo
Seilforening:
Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn:
HavElla
Båttype:
Contrast 33
Seilnummer:
SWE 227
NOR Rating:
SWE 0,9220
Roger Skog
Seilforening:
Kämpingebadens Vattensportklubb
Båtnavn:
HavElla
Båttype:
Contrast 33
Seilnummer:
SWE 227
NOR Rating:
SWE 0,9220
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Jonas Rinaldo
, Billdals Kappseglingssällskap
Roger Skog, Kämpingebadens Vattensportklubb
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Contrast 33
Måltall: 0,9220
SWE 232
David Selvert
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Eldvatten
Båttype:
Maxi Racer
Seilnummer:
SWE 232
NOR Rating:
SWE 0,9240
Roger Ohlsson
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Eldvatten
Båttype:
Maxi Racer
Seilnummer:
SWE 232
NOR Rating:
SWE 0,9240
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
ELDVATTEN
David Selvert
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Eldvatten
Båttype:
Maxi Racer
Seilnummer:
SWE 232
NOR Rating:
SWE 0,9240
Roger Ohlsson
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Eldvatten
Båttype:
Maxi Racer
Seilnummer:
SWE 232
NOR Rating:
SWE 0,9240
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
David Selvert
, Långedrags Segelsällskap
Roger Ohlsson, Långedrags Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Maxi Racer
Måltall: 0,9240
SWE 1190
Jan Augustsson
Seilforening:
WMY
Båtnavn:
Glymur
Båttype:
Optima101
Seilnummer:
SWE 1190
NOR Rating:
SWE 0,9260
Jonas Liljeström
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Glymur
Båttype:
Optima101
Seilnummer:
SWE 1190
NOR Rating:
SWE 0,9260
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
GLYMUR
Jan Augustsson
Seilforening:
WMY
Båtnavn:
Glymur
Båttype:
Optima101
Seilnummer:
SWE 1190
NOR Rating:
SWE 0,9260
Jonas Liljeström
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Glymur
Båttype:
Optima101
Seilnummer:
SWE 1190
NOR Rating:
SWE 0,9260
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Jan Augustsson
, WMY
Jonas Liljeström, Långedrags Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Optima101
Måltall: 0,9260
SWE 138
Anders Lundh
Seilforening:
Värmdö Båtsällskap
Båtnavn:
Caprice
Båttype:
OE36 Crown
Seilnummer:
SWE 138
NOR Rating:
SWE 0,9280
Matts Lundström
Seilforening:
Värmdö Båtsällskap
Båtnavn:
Caprice
Båttype:
OE36 Crown
Seilnummer:
SWE 138
NOR Rating:
SWE 0,9280
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
CAPRICE
Anders Lundh
Seilforening:
Värmdö Båtsällskap
Båtnavn:
Caprice
Båttype:
OE36 Crown
Seilnummer:
SWE 138
NOR Rating:
SWE 0,9280
Matts Lundström
Seilforening:
Värmdö Båtsällskap
Båtnavn:
Caprice
Båttype:
OE36 Crown
Seilnummer:
SWE 138
NOR Rating:
SWE 0,9280
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Anders Lundh
, Värmdö Båtsällskap
Matts Lundström, Värmdö Båtsällskap
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: OE36 Crown
Måltall: 0,9280
SWE 23
Johan Henricssson
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Piri Piri
Båttype:
Banner 28R
Seilnummer:
SWE 23
NOR Rating:
SWE 0,9350
Emil Henricsson
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Piri Piri
Båttype:
Banner 28R
Seilnummer:
SWE 23
NOR Rating:
SWE 0,9350
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
PIRI PIRI
Johan Henricssson
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Piri Piri
Båttype:
Banner 28R
Seilnummer:
SWE 23
NOR Rating:
SWE 0,9350
Emil Henricsson
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Piri Piri
Båttype:
Banner 28R
Seilnummer:
SWE 23
NOR Rating:
SWE 0,9350
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Johan Henricssson
, De Tio Öarnas Segelsällskap
Emil Henricsson, De Tio Öarnas Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Banner 28R
Måltall: 0,9350
SWE 6875
Lennart Cedenkvist
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Felix Felicis
Båttype:
Dehler 29
Seilnummer:
SWE 6875
NOR Rating:
SWE 0,9360
Lennart Eriksson
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Felix Felicis
Båttype:
Dehler 29
Seilnummer:
SWE 6875
NOR Rating:
SWE 0,9360
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
FELIX FELICIS
Lennart Cedenkvist
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Felix Felicis
Båttype:
Dehler 29
Seilnummer:
SWE 6875
NOR Rating:
SWE 0,9360
Lennart Eriksson
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Felix Felicis
Båttype:
Dehler 29
Seilnummer:
SWE 6875
NOR Rating:
SWE 0,9360
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Lennart Cedenkvist
, Segelsällskapet Slören
Lennart Eriksson, Segelsällskapet Slören
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Dehler 29
Måltall: 0,9360
SWE 10588
Bo Callenberg
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Intermezzo
Båttype:
X-302
Seilnummer:
SWE 10588
NOR Rating:
SWE 0,9370
Lars M Arendal
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Intermezzo
Båttype:
X-302
Seilnummer:
SWE 10588
NOR Rating:
SWE 0,9370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:35:57
31:35:57
29:36:30
1
Total
1
INTERMEZZO
Bo Callenberg
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Intermezzo
Båttype:
X-302
Seilnummer:
SWE 10588
NOR Rating:
SWE 0,9370
Lars M Arendal
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Intermezzo
Båttype:
X-302
Seilnummer:
SWE 10588
NOR Rating:
SWE 0,9370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:35:57
31:35:57
29:36:30
1
Total
1
Bo Callenberg
, Lysekils Segelsällskap Gullmar
Lars M Arendal, Lysekils Segelsällskap Gullmar
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: X-302
Måltall: 0,9370
SWE 137
Inge Johnson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Lovisa
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
SWE 137
NOR Rating:
SWE 0,9400
Örjan Götmalm
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn:
Lovisa
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
SWE 137
NOR Rating:
SWE 0,9400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
LOVISA
Inge Johnson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Lovisa
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
SWE 137
NOR Rating:
SWE 0,9400
Örjan Götmalm
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn:
Lovisa
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
SWE 137
NOR Rating:
SWE 0,9400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Inge Johnson
, Stenungsunds Segelsällskap
Örjan Götmalm, Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Maxi 999
Måltall: 0,9400
SWE 124
Urban Ristorp
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
klara kluck
Båttype:
CB 33
Seilnummer:
SWE 124
NOR Rating:
SWE 0,9400
Asko Malila
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
klara kluck
Båttype:
CB 33
Seilnummer:
SWE 124
NOR Rating:
SWE 0,9400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
KLARA KLUCK
Urban Ristorp
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
klara kluck
Båttype:
CB 33
Seilnummer:
SWE 124
NOR Rating:
SWE 0,9400
Asko Malila
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
klara kluck
Båttype:
CB 33
Seilnummer:
SWE 124
NOR Rating:
SWE 0,9400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Urban Ristorp
, Stenungsunds Segelsällskap
Asko Malila, Stenungsunds Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: CB 33
Måltall: 0,9400
SWE 493
Fredrik Engler
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Salikon
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
SWE 493
NOR Rating:
SWE 0,9420
David Stokholm
Seilforening:
Båtnavn:
Salikon
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
SWE 493
NOR Rating:
SWE 0,9420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
SALIKON
Fredrik Engler
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Salikon
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
SWE 493
NOR Rating:
SWE 0,9420
David Stokholm
Seilforening:
Båtnavn:
Salikon
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
SWE 493
NOR Rating:
SWE 0,9420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Fredrik Engler
, Segelsällskapet Slören
David Stokholm,
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Maxi 999
Måltall: 0,9420
SWE 293
Johan Holmqvist
Seilforening:
Lerkils Båtsällskap
Båtnavn:
Black Pearl
Båttype:
Dehler34
Seilnummer:
SWE 293
NOR Rating:
SWE 0,9420
Joachim Sundberg
Seilforening:
Lerkils Båtsällskap
Båtnavn:
Black Pearl
Båttype:
Dehler34
Seilnummer:
SWE 293
NOR Rating:
SWE 0,9420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
BLACK PEARL
Johan Holmqvist
Seilforening:
Lerkils Båtsällskap
Båtnavn:
Black Pearl
Båttype:
Dehler34
Seilnummer:
SWE 293
NOR Rating:
SWE 0,9420
Joachim Sundberg
Seilforening:
Lerkils Båtsällskap
Båtnavn:
Black Pearl
Båttype:
Dehler34
Seilnummer:
SWE 293
NOR Rating:
SWE 0,9420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Johan Holmqvist
, Lerkils Båtsällskap
Joachim Sundberg, Lerkils Båtsällskap
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Dehler34
Måltall: 0,9420
SWE 9
Gunnar Ödman
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
flamman
Båttype:
SMARAGD
Seilnummer:
SWE 9
NOR Rating:
SWE 0,9440
roger lammassarri
Seilforening:
Hovås Yacht Club
Båtnavn:
flamman
Båttype:
SMARAGD
Seilnummer:
SWE 9
NOR Rating:
SWE 0,9440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:33:45
30:33:45
28:51:03
3
Total
1
FLAMMAN
Gunnar Ödman
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
flamman
Båttype:
SMARAGD
Seilnummer:
SWE 9
NOR Rating:
SWE 0,9440
roger lammassarri
Seilforening:
Hovås Yacht Club
Båtnavn:
flamman
Båttype:
SMARAGD
Seilnummer:
SWE 9
NOR Rating:
SWE 0,9440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:33:45
30:33:45
28:51:03
3
Total
1
Gunnar Ödman
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
roger lammassarri, Hovås Yacht Club
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: SMARAGD
Måltall: 0,9440
SWE 4
Federico Garofalo
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Veloce
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer:
SWE 4
NOR Rating:
SWE 0,947
Johan Berntsson
Seilforening:
Båtnavn:
Veloce
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer:
SWE 4
NOR Rating:
SWE 0,947
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
VELOCE
Federico Garofalo
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Veloce
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer:
SWE 4
NOR Rating:
SWE 0,947
Johan Berntsson
Seilforening:
Båtnavn:
Veloce
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 32i
Seilnummer:
SWE 4
NOR Rating:
SWE 0,947
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
5
Total
1
Federico Garofalo
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Johan Berntsson,
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Jeanneau Sun Fast 32i
Måltall: 0,947
SWE 305
Carl-Inge Jansson
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Miss X
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
SWE 305
NOR Rating:
SWE 0,9470
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
5
Total
1
MISS X
Carl-Inge Jansson
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Miss X
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
SWE 305
NOR Rating:
SWE 0,9470
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
5
Total
1
Carl-Inge Jansson
, Tjörns Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: Omega 34
Måltall: 0,9470
SWE 81
Lars Ove Swedenfeldt
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Swea
Båttype:
CR mr6
Seilnummer:
SWE 81
NOR Rating:
SWE 0,9480
Mats Wilhelmsson
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Swea
Båttype:
CR mr6
Seilnummer:
SWE 81
NOR Rating:
SWE 0,9480
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:51:27
32:51:27
31:08:56
4
Total
1
SWEA
Lars Ove Swedenfeldt
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Swea
Båttype:
CR mr6
Seilnummer:
SWE 81
NOR Rating:
SWE 0,9480
Mats Wilhelmsson
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Swea
Båttype:
CR mr6
Seilnummer:
SWE 81
NOR Rating:
SWE 0,9480
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:51:27
32:51:27
31:08:56
4
Total
1
Lars Ove Swedenfeldt
, Segelsällskapet Viken Ägir
Mats Wilhelmsson, Segelsällskapet Viken Ägir
Klasse: SRS - Klass 2: SRS 0,90 - 0,949
Båttype: CR mr6
Måltall: 0,9480
SWE 60
Leif Jägerbrand
Seilforening:
Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn:
Sunkini
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
SWE 60
NOR Rating:
SWE 0,9490
Bengt Falkenberg
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Sunkini
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
SWE 60
NOR Rating:
SWE 0,9490
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
SUNKINI
Leif Jägerbrand
Seilforening:
Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn:
Sunkini
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
SWE 60
NOR Rating:
SWE 0,9490
Bengt Falkenberg
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Sunkini
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
SWE 60
NOR Rating:
SWE 0,9490
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Leif Jägerbrand
, Ljungskile Segelsällskap
Bengt Falkenberg, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Seascape 24
Måltall: 0,9490
NOR 15689
Christian Huse
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
MAVERICK
Båttype:
SEASCAPE 24
Seilnummer:
NOR 15689
NOR Rating:
NOR 0,9500
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
11
Total
1
MAVERICK
Christian Huse
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
MAVERICK
Båttype:
SEASCAPE 24
Seilnummer:
NOR 15689
NOR Rating:
NOR 0,9500
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
11
Total
1
Christian Huse
, Drammens Seilforening
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: SEASCAPE 24
Måltall: 0,9500
NOR 15524
Stian Mæland
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Skippy
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
NOR 15524
NOR Rating:
NOR 0,9500
Anders Johnsrud
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Skippy
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
NOR 15524
NOR Rating:
NOR 0,9500
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
SKIPPY
Stian Mæland
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Skippy
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
NOR 15524
NOR Rating:
NOR 0,9500
Anders Johnsrud
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Skippy
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
NOR 15524
NOR Rating:
NOR 0,9500
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Stian Mæland
, Bundefjorden Seilforening
Anders Johnsrud, Bundefjorden Seilforening
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Seascape 24
Måltall: 0,9500
SWE 11
Jonny Petersson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Farrgito
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
SWE 11
NOR Rating:
SWE 0,951
Sebastian Glansk
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Farrgito
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
SWE 11
NOR Rating:
SWE 0,951
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
FARRGITO
Jonny Petersson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Farrgito
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
SWE 11
NOR Rating:
SWE 0,951
Sebastian Glansk
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Farrgito
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
SWE 11
NOR Rating:
SWE 0,951
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Jonny Petersson
, Stenungsunds Segelsällskap
Sebastian Glansk, Björlanda Kile Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Platu 25
Måltall: 0,951
SWE 11128
Per Lindell
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Calypso
Båttype:
Pogo 850
Seilnummer:
SWE 11128
NOR Rating:
SWE 0,9520
Fabian Tillig
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Calypso
Båttype:
Pogo 850
Seilnummer:
SWE 11128
NOR Rating:
SWE 0,9520
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:54:25
29:54:25
28:28:17
1
Total
1
CALYPSO
Per Lindell
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Calypso
Båttype:
Pogo 850
Seilnummer:
SWE 11128
NOR Rating:
SWE 0,9520
Fabian Tillig
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Calypso
Båttype:
Pogo 850
Seilnummer:
SWE 11128
NOR Rating:
SWE 0,9520
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:54:25
29:54:25
28:28:17
1
Total
1
Per Lindell
, Björlanda Kile Segelsällskap
Fabian Tillig, Segelsällskapet Slören
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Pogo 850
Måltall: 0,9520
SWE 157
Joakim Axelsson
Seilforening:
Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn:
Luna
Båttype:
Mixer
Seilnummer:
SWE 157
NOR Rating:
SWE 0,9520
Fredrik Wåhlberg
Seilforening:
Båtnavn:
Luna
Båttype:
Mixer
Seilnummer:
SWE 157
NOR Rating:
SWE 0,9520
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:02:21
31:02:21
29:32:57
5
Total
1
LUNA
Joakim Axelsson
Seilforening:
Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn:
Luna
Båttype:
Mixer
Seilnummer:
SWE 157
NOR Rating:
SWE 0,9520
Fredrik Wåhlberg
Seilforening:
Båtnavn:
Luna
Båttype:
Mixer
Seilnummer:
SWE 157
NOR Rating:
SWE 0,9520
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:02:21
31:02:21
29:32:57
5
Total
1
Joakim Axelsson
, Segelsällskapet Åmålsviken
Fredrik Wåhlberg,
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Mixer
Måltall: 0,9520
SWE 56
Lars Larsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Alice
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
SWE 56
NOR Rating:
SWE 0,9540
Conny Andersson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Alice
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
SWE 56
NOR Rating:
SWE 0,9540
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:15:10
32:15:10
30:46:08
9
Total
1
ALICE
Lars Larsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Alice
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
SWE 56
NOR Rating:
SWE 0,9540
Conny Andersson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Alice
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
SWE 56
NOR Rating:
SWE 0,9540
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:15:10
32:15:10
30:46:08
9
Total
1
Lars Larsson
, Stenungsunds Segelsällskap
Conny Andersson, Stenungsunds Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Aphrodite 101
Måltall: 0,9540
SWE 9047
Per Sandberg
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Shanty
Båttype:
Compis 345
Seilnummer:
SWE 9047
NOR Rating:
SWE 0,956
Peter Bäcklund
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Shanty
Båttype:
Compis 345
Seilnummer:
SWE 9047
NOR Rating:
SWE 0,956
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:44:12
31:44:12
30:20:24
8
Total
1
SHANTY
Per Sandberg
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Shanty
Båttype:
Compis 345
Seilnummer:
SWE 9047
NOR Rating:
SWE 0,956
Peter Bäcklund
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Shanty
Båttype:
Compis 345
Seilnummer:
SWE 9047
NOR Rating:
SWE 0,956
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:44:12
31:44:12
30:20:24
8
Total
1
Per Sandberg
, Tjörns Segelsällskap
Peter Bäcklund, Tjörns Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Compis 345
Måltall: 0,956
SWE 02
Dan Nilsson
Seilforening:
Svanviks båtklubb
Båtnavn:
Sicada
Båttype:
CB 33
Seilnummer:
SWE 02
NOR Rating:
SWE 0,9570
Mats Bäcklund
Seilforening:
Svanviksbåtklubb
Båtnavn:
Sicada
Båttype:
CB 33
Seilnummer:
SWE 02
NOR Rating:
SWE 0,9570
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
SICADA
Dan Nilsson
Seilforening:
Svanviks båtklubb
Båtnavn:
Sicada
Båttype:
CB 33
Seilnummer:
SWE 02
NOR Rating:
SWE 0,9570
Mats Bäcklund
Seilforening:
Svanviksbåtklubb
Båtnavn:
Sicada
Båttype:
CB 33
Seilnummer:
SWE 02
NOR Rating:
SWE 0,9570
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Dan Nilsson
, Svanviks båtklubb
Mats Bäcklund, Svanviksbåtklubb
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: CB 33
Måltall: 0,9570
SWE 58
John hansson
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Malvina
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 58
NOR Rating:
SWE 0,9620
August Ruckman
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Malvina
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 58
NOR Rating:
SWE 0,9620
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:57:33
30:57:33
29:46:57
7
Total
1
MALVINA
John hansson
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Malvina
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 58
NOR Rating:
SWE 0,9620
August Ruckman
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Malvina
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 58
NOR Rating:
SWE 0,9620
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:57:33
30:57:33
29:46:57
7
Total
1
John hansson
, Tjörns Segelsällskap
August Ruckman, Tjörns Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Smaragd
Måltall: 0,9620
SWE 8725
Svante Svensson
Seilforening:
Svanvik Båtklubb
Båtnavn:
Bluesette
Båttype:
Albin Stratus
Seilnummer:
SWE 8725
NOR Rating:
SWE 0,9640
Maria Svensson
Seilforening:
Båtnavn:
Bluesette
Båttype:
Albin Stratus
Seilnummer:
SWE 8725
NOR Rating:
SWE 0,9640
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
BLUESETTE
Svante Svensson
Seilforening:
Svanvik Båtklubb
Båtnavn:
Bluesette
Båttype:
Albin Stratus
Seilnummer:
SWE 8725
NOR Rating:
SWE 0,9640
Maria Svensson
Seilforening:
Båtnavn:
Bluesette
Båttype:
Albin Stratus
Seilnummer:
SWE 8725
NOR Rating:
SWE 0,9640
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Svante Svensson
, Svanvik Båtklubb
Maria Svensson,
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Albin Stratus
Måltall: 0,9640
SWE 13
Marcus Wendin
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Gulan
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 13
NOR Rating:
SWE 0,966
Anton Westbom
Seilforening:
Lerums Segelsällskap
Båtnavn:
Gulan
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 13
NOR Rating:
SWE 0,966
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:46:58
30:46:58
29:44:10
6
Total
1
GULAN
Marcus Wendin
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Gulan
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 13
NOR Rating:
SWE 0,966
Anton Westbom
Seilforening:
Lerums Segelsällskap
Båtnavn:
Gulan
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 13
NOR Rating:
SWE 0,966
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:46:58
30:46:58
29:44:10
6
Total
1
Marcus Wendin
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Anton Westbom, Lerums Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Smaragd
Måltall: 0,966
SWE 192
Fredrik Loodin
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Otelia
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 192
NOR Rating:
SWE 0,9660
Torbjörn Mattsson
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Otelia
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 192
NOR Rating:
SWE 0,9660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
OTELIA
Fredrik Loodin
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Otelia
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 192
NOR Rating:
SWE 0,9660
Torbjörn Mattsson
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Otelia
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 192
NOR Rating:
SWE 0,9660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Fredrik Loodin
, Björlanda Kile Segelsällskap
Torbjörn Mattsson, Tjörns Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Smaragd
Måltall: 0,9660
SWE 15
Merit Kaal
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Smeralda
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 15
NOR Rating:
SWE 0,9660
Emma Dalväg
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Smeralda
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 15
NOR Rating:
SWE 0,9660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
SMERALDA
Merit Kaal
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Smeralda
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 15
NOR Rating:
SWE 0,9660
Emma Dalväg
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Smeralda
Båttype:
Smaragd
Seilnummer:
SWE 15
NOR Rating:
SWE 0,9660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Merit Kaal
, Långedrags Segelsällskap
Emma Dalväg, Långedrags Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Smaragd
Måltall: 0,9660
SWE 000
Kjell Siggelin
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Dreamer
Båttype:
Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer:
SWE 000
NOR Rating:
SWE 0,9670
Leif Siggelin
Seilforening:
Båtnavn:
Dreamer
Båttype:
Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer:
SWE 000
NOR Rating:
SWE 0,9670
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
DREAMER
Kjell Siggelin
Seilforening:
Tjörns Segelsällskap
Båtnavn:
Dreamer
Båttype:
Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer:
SWE 000
NOR Rating:
SWE 0,9670
Leif Siggelin
Seilforening:
Båtnavn:
Dreamer
Båttype:
Bavaria 40 Cr 2007-2009
Seilnummer:
SWE 000
NOR Rating:
SWE 0,9670
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Kjell Siggelin
, Tjörns Segelsällskap
Leif Siggelin,
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Bavaria 40 Cr 2007-2009
Måltall: 0,9670
SWE 963
Daniel Hjerpe
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Länsman
Båttype:
First 31.7 HR
Seilnummer:
SWE 963
NOR Rating:
SWE 0,9700
Jonas Rolfsman
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Länsman
Båttype:
First 31.7 HR
Seilnummer:
SWE 963
NOR Rating:
SWE 0,9700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
LäNSMAN
Daniel Hjerpe
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Länsman
Båttype:
First 31.7 HR
Seilnummer:
SWE 963
NOR Rating:
SWE 0,9700
Jonas Rolfsman
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Länsman
Båttype:
First 31.7 HR
Seilnummer:
SWE 963
NOR Rating:
SWE 0,9700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Daniel Hjerpe
, Stenungsunds Segelsällskap
Jonas Rolfsman, Stenungsunds Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: First 31.7 HR
Måltall: 0,9700
SWE 1
Oscar Bergstrand
Seilforening:
Lerkils Båtsällskap
Båtnavn:
Elektra
Båttype:
Beason 36
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 0,9710
Mats Bogestrand
Seilforening:
Sandö
Båtnavn:
Elektra
Båttype:
Beason 36
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 0,9710
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:13:58
30:13:58
29:21:21
4
Total
1
ELEKTRA
Oscar Bergstrand
Seilforening:
Lerkils Båtsällskap
Båtnavn:
Elektra
Båttype:
Beason 36
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 0,9710
Mats Bogestrand
Seilforening:
Sandö
Båtnavn:
Elektra
Båttype:
Beason 36
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 0,9710
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:13:58
30:13:58
29:21:21
4
Total
1
Oscar Bergstrand
, Lerkils Båtsällskap
Mats Bogestrand, Sandö
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Beason 36
Måltall: 0,9710
SWE 9713
Petter Almhagen
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Elsanta
Båttype:
Hanse 342
Seilnummer:
SWE 9713
NOR Rating:
SWE 0,9720
Lars-Anders Helgesson
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Elsanta
Båttype:
Hanse 342
Seilnummer:
SWE 9713
NOR Rating:
SWE 0,9720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
ELSANTA
Petter Almhagen
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Elsanta
Båttype:
Hanse 342
Seilnummer:
SWE 9713
NOR Rating:
SWE 0,9720
Lars-Anders Helgesson
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Elsanta
Båttype:
Hanse 342
Seilnummer:
SWE 9713
NOR Rating:
SWE 0,9720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Petter Almhagen
, De Tio Öarnas Segelsällskap
Lars-Anders Helgesson, De Tio Öarnas Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Hanse 342
Måltall: 0,9720
NOR 15113
Sverre GJULEM
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Båtnavn:
My Life
Båttype:
Life 7.5
Seilnummer:
NOR 15113
NOR Rating:
NOR 0,9750
Helge Rognerud
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Båtnavn:
My Life
Båttype:
Life 7.5
Seilnummer:
NOR 15113
NOR Rating:
NOR 0,9750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
MY LIFE
Sverre GJULEM
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Båtnavn:
My Life
Båttype:
Life 7.5
Seilnummer:
NOR 15113
NOR Rating:
NOR 0,9750
Helge Rognerud
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Båtnavn:
My Life
Båttype:
Life 7.5
Seilnummer:
NOR 15113
NOR Rating:
NOR 0,9750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Sverre GJULEM
, Sarpsborg Seilforening
Helge Rognerud, Sarpsborg Seilforening
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Life 7.5
Måltall: 0,9750
SWE 52
Ulf Johansson
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Yasuragi
Båttype:
Dehler 32
Seilnummer:
SWE 52
NOR Rating:
SWE 0,9790
Peter Nohlin
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Yasuragi
Båttype:
Dehler 32
Seilnummer:
SWE 52
NOR Rating:
SWE 0,9790
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
11
Total
1
YASURAGI
Ulf Johansson
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Yasuragi
Båttype:
Dehler 32
Seilnummer:
SWE 52
NOR Rating:
SWE 0,9790
Peter Nohlin
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Yasuragi
Båttype:
Dehler 32
Seilnummer:
SWE 52
NOR Rating:
SWE 0,9790
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
11
Total
1
Ulf Johansson
, Lysekils Segelsällskap Gullmar
Peter Nohlin, Segelsällskapet Viken Ägir
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Dehler 32
Måltall: 0,9790
NOR 6442
Tord Nilsen
Seilforening:
Halden Seilforening
Båtnavn:
Kiri Storm
Båttype:
Contrast 36
Seilnummer:
NOR 6442
NOR Rating:
NOR 0,9800
Else Marie Andersen
Seilforening:
Halden Seilforening
Båtnavn:
Kiri Storm
Båttype:
Contrast 36
Seilnummer:
NOR 6442
NOR Rating:
NOR 0,9800
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
KIRI STORM
Tord Nilsen
Seilforening:
Halden Seilforening
Båtnavn:
Kiri Storm
Båttype:
Contrast 36
Seilnummer:
NOR 6442
NOR Rating:
NOR 0,9800
Else Marie Andersen
Seilforening:
Halden Seilforening
Båtnavn:
Kiri Storm
Båttype:
Contrast 36
Seilnummer:
NOR 6442
NOR Rating:
NOR 0,9800
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Tord Nilsen
, Halden Seilforening
Else Marie Andersen, Halden Seilforening
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Contrast 36
Måltall: 0,9800
SWE 28
Per Almqvist
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
X-an
Båttype:
Bavaria 39 CR
Seilnummer:
SWE 28
NOR Rating:
SWE 0,9840
Christina Almqvist
Seilforening:
Båtnavn:
X-an
Båttype:
Bavaria 39 CR
Seilnummer:
SWE 28
NOR Rating:
SWE 0,9840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
X-AN
Per Almqvist
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
X-an
Båttype:
Bavaria 39 CR
Seilnummer:
SWE 28
NOR Rating:
SWE 0,9840
Christina Almqvist
Seilforening:
Båtnavn:
X-an
Båttype:
Bavaria 39 CR
Seilnummer:
SWE 28
NOR Rating:
SWE 0,9840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Per Almqvist
, Segelsällskapet Viken Ägir
Christina Almqvist,
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Bavaria 39 CR
Måltall: 0,9840
SWE 27
anders bergmark
Seilforening:
Wikens Båtselskap
Båtnavn:
Piano
Båttype:
Hansson 31
Seilnummer:
SWE 27
NOR Rating:
SWE 0,9870
Rolf Erixon
Seilforening:
Wisby Segelsällskap
Båtnavn:
Piano
Båttype:
Hansson 31
Seilnummer:
SWE 27
NOR Rating:
SWE 0,9870
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:13:00
29:13:00
28:50:12
2
Total
1
PIANO
anders bergmark
Seilforening:
Wikens Båtselskap
Båtnavn:
Piano
Båttype:
Hansson 31
Seilnummer:
SWE 27
NOR Rating:
SWE 0,9870
Rolf Erixon
Seilforening:
Wisby Segelsällskap
Båtnavn:
Piano
Båttype:
Hansson 31
Seilnummer:
SWE 27
NOR Rating:
SWE 0,9870
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:13:00
29:13:00
28:50:12
2
Total
1
anders bergmark
, Wikens Båtselskap
Rolf Erixon, Wisby Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Hansson 31
Måltall: 0,9870
SWE 159
Peter Dahl
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
Tiny
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
SWE 159
NOR Rating:
SWE 0,9910
Peter Berg
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
Tiny
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
SWE 159
NOR Rating:
SWE 0,9910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:50:01
32:50:01
32:32:17
10
Total
1
TINY
Peter Dahl
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
Tiny
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
SWE 159
NOR Rating:
SWE 0,9910
Peter Berg
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
Tiny
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
SWE 159
NOR Rating:
SWE 0,9910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:50:01
32:50:01
32:32:17
10
Total
1
Peter Dahl
, Vänersborgs Segelsällskap
Peter Berg, Vänersborgs Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9910
SWE 10749
Anders Jakobsson
Seilforening:
Viken-Ägir
Båtnavn:
Quintic
Båttype:
Dehler 35 CWS
Seilnummer:
SWE 10749
NOR Rating:
SWE 0,9920
Tomas Bengtsson
Seilforening:
Viken-Ägir
Båtnavn:
Quintic
Båttype:
Dehler 35 CWS
Seilnummer:
SWE 10749
NOR Rating:
SWE 0,9920
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
QUINTIC
Anders Jakobsson
Seilforening:
Viken-Ägir
Båtnavn:
Quintic
Båttype:
Dehler 35 CWS
Seilnummer:
SWE 10749
NOR Rating:
SWE 0,9920
Tomas Bengtsson
Seilforening:
Viken-Ägir
Båtnavn:
Quintic
Båttype:
Dehler 35 CWS
Seilnummer:
SWE 10749
NOR Rating:
SWE 0,9920
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
1
Anders Jakobsson
, Viken-Ägir
Tomas Bengtsson, Viken-Ägir
Klasse: SRS - Klass 3: SRS 0,95 - 0,999
Båttype: Dehler 35 CWS
Måltall: 0,9920
SWE 306
Bertil Rohlén
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
X3M
Båttype:
X-332
Seilnummer:
SWE 306
NOR Rating:
SWE 1,0000
Göran Tennby
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
X3M
Båttype:
X-332
Seilnummer:
SWE 306
NOR Rating:
SWE 1,0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:06:47
30:06:47
30:06:47
5
Total
1
X3M
Bertil Rohlén
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
X3M
Båttype:
X-332
Seilnummer:
SWE 306
NOR Rating:
SWE 1,0000
Göran Tennby
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
X3M
Båttype:
X-332
Seilnummer:
SWE 306
NOR Rating:
SWE 1,0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:06:47
30:06:47
30:06:47
5
Total
1
Bertil Rohlén
, Björlanda Kile Segelsällskap
Göran Tennby, Björlanda Kile Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: X-332
Måltall: 1,0000
SWE 13
Fredrik Ljungmark
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Bonk
Båttype:
X-99
Seilnummer:
SWE 13
NOR Rating:
SWE 1,0010
Jonas Edelberg
Seilforening:
Båtnavn:
Bonk
Båttype:
X-99
Seilnummer:
SWE 13
NOR Rating:
SWE 1,0010
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
BONK
Fredrik Ljungmark
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Bonk
Båttype:
X-99
Seilnummer:
SWE 13
NOR Rating:
SWE 1,0010
Jonas Edelberg
Seilforening:
Båtnavn:
Bonk
Båttype:
X-99
Seilnummer:
SWE 13
NOR Rating:
SWE 1,0010
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
Fredrik Ljungmark
, Segelsällskapet Slören
Jonas Edelberg,
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: X-99
Måltall: 1,0010
SWE 221
Peter Bjelkengren
Seilforening:
Smögen Yacht Club
Båtnavn:
Divann
Båttype:
Diva 355
Seilnummer:
SWE 221
NOR Rating:
SWE 1,0050
Magnus Sjögren
Seilforening:
Båtnavn:
Divann
Båttype:
Diva 355
Seilnummer:
SWE 221
NOR Rating:
SWE 1,0050
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
DIVANN
Peter Bjelkengren
Seilforening:
Smögen Yacht Club
Båtnavn:
Divann
Båttype:
Diva 355
Seilnummer:
SWE 221
NOR Rating:
SWE 1,0050
Magnus Sjögren
Seilforening:
Båtnavn:
Divann
Båttype:
Diva 355
Seilnummer:
SWE 221
NOR Rating:
SWE 1,0050
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
Peter Bjelkengren
, Smögen Yacht Club
Magnus Sjögren,
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Diva 355
Måltall: 1,0050
SWE 4808
Hans Caspersson
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Den röde
Båttype:
Dehler 33
Seilnummer:
SWE 4808
NOR Rating:
SWE 1,0050
Fredrik Eliasson
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Den röde
Båttype:
Dehler 33
Seilnummer:
SWE 4808
NOR Rating:
SWE 1,0050
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:50:07
30:50:07
30:59:22
12
Total
1
DEN RöDE
Hans Caspersson
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Den röde
Båttype:
Dehler 33
Seilnummer:
SWE 4808
NOR Rating:
SWE 1,0050
Fredrik Eliasson
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Den röde
Båttype:
Dehler 33
Seilnummer:
SWE 4808
NOR Rating:
SWE 1,0050
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:50:07
30:50:07
30:59:22
12
Total
1
Hans Caspersson
, Segelsällskapet Slören
Fredrik Eliasson, Segelsällskapet Slören
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Dehler 33
Måltall: 1,0050
SWE 21
Jesper Folkesson
Seilforening:
Båtnavn:
Vindrus
Båttype:
XP33
Seilnummer:
SWE 21
NOR Rating:
SWE 1,0070
Niclas Folkesson
Seilforening:
Båtnavn:
Vindrus
Båttype:
XP33
Seilnummer:
SWE 21
NOR Rating:
SWE 1,0070
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
VINDRUS
Jesper Folkesson
Seilforening:
Båtnavn:
Vindrus
Båttype:
XP33
Seilnummer:
SWE 21
NOR Rating:
SWE 1,0070
Niclas Folkesson
Seilforening:
Båtnavn:
Vindrus
Båttype:
XP33
Seilnummer:
SWE 21
NOR Rating:
SWE 1,0070
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
Jesper Folkesson
,
Niclas Folkesson,
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: XP33
Måltall: 1,0070
SWE 666
Lukas Andersson
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
JARVIS
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
SWE 666
NOR Rating:
SWE 1,0080
Pontus Andersson
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
JARVIS
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
SWE 666
NOR Rating:
SWE 1,0080
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:03:19
30:03:19
30:17:44
8
Total
1
JARVIS
Lukas Andersson
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
JARVIS
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
SWE 666
NOR Rating:
SWE 1,0080
Pontus Andersson
Seilforening:
Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn:
JARVIS
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
SWE 666
NOR Rating:
SWE 1,0080
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:03:19
30:03:19
30:17:44
8
Total
1
Lukas Andersson
, Vänersborgs Segelsällskap
Pontus Andersson, Vänersborgs Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Melges 24
Måltall: 1,0080
SWE 36
Mikael Hätting
Seilforening:
Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn:
Xenia
Båttype:
X99
Seilnummer:
SWE 36
NOR Rating:
SWE 1,0080
Josefine Hätting
Seilforening:
Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn:
Xenia
Båttype:
X99
Seilnummer:
SWE 36
NOR Rating:
SWE 1,0080
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
16
Total
1
XENIA
Mikael Hätting
Seilforening:
Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn:
Xenia
Båttype:
X99
Seilnummer:
SWE 36
NOR Rating:
SWE 1,0080
Josefine Hätting
Seilforening:
Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn:
Xenia
Båttype:
X99
Seilnummer:
SWE 36
NOR Rating:
SWE 1,0080
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
16
Total
1
Mikael Hätting
, Segelsällskapet Westgötarne
Josefine Hätting, Segelsällskapet Westgötarne
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: X99
Måltall: 1,0080
SWE 3
Johan Wetterlundh
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Kaida
Båttype:
Salona 33
Seilnummer:
SWE 3
NOR Rating:
SWE 1,0110
Lars Gärdebäck
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Kaida
Båttype:
Salona 33
Seilnummer:
SWE 3
NOR Rating:
SWE 1,0110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:08:35
30:08:35
30:28:28
10
Total
1
KAIDA
Johan Wetterlundh
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Kaida
Båttype:
Salona 33
Seilnummer:
SWE 3
NOR Rating:
SWE 1,0110
Lars Gärdebäck
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Kaida
Båttype:
Salona 33
Seilnummer:
SWE 3
NOR Rating:
SWE 1,0110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:08:35
30:08:35
30:28:28
10
Total
1
Johan Wetterlundh
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Lars Gärdebäck, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Salona 33
Måltall: 1,0110
SWE 707
Klas Berntsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Stenungsunf
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
SWE 707
NOR Rating:
SWE 1,0200
Peter Nilsson
Seilforening:
Båtnavn:
Stenungsunf
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
SWE 707
NOR Rating:
SWE 1,0200
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
STENUNGSUNF
Klas Berntsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Stenungsunf
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
SWE 707
NOR Rating:
SWE 1,0200
Peter Nilsson
Seilforening:
Båtnavn:
Stenungsunf
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
SWE 707
NOR Rating:
SWE 1,0200
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
Klas Berntsson
, Stenungsunds Segelsällskap
Peter Nilsson,
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Elan 340
Måltall: 1,0200
SWE 95
Björn Asplind
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Emma
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
SWE 95
NOR Rating:
SWE 1,023
Jonas Wallin
Seilforening:
Båtnavn:
Emma
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
SWE 95
NOR Rating:
SWE 1,023
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
16
Total
1
EMMA
Björn Asplind
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Emma
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
SWE 95
NOR Rating:
SWE 1,023
Jonas Wallin
Seilforening:
Båtnavn:
Emma
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
SWE 95
NOR Rating:
SWE 1,023
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
16
Total
1
Björn Asplind
, Segelsällskapet Slören
Jonas Wallin,
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 1,023
SWE 536
Thomas Dahl
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Easy Decision
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
SWE 536
NOR Rating:
SWE 1,0240
Svante Arvidsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Easy Decision
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
SWE 536
NOR Rating:
SWE 1,0240
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
EASY DECISION
Thomas Dahl
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Easy Decision
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
SWE 536
NOR Rating:
SWE 1,0240
Svante Arvidsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Easy Decision
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
SWE 536
NOR Rating:
SWE 1,0240
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
Thomas Dahl
, Stenungsunds Segelsällskap
Svante Arvidsson, Stenungsunds Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Melges 24
Måltall: 1,0240
SWE 6830
Carl Fjällman
Seilforening:
Hjuviks Båtklubb
Båtnavn:
Rebellion
Båttype:
Archambault Grand Surprise
Seilnummer:
SWE 6830
NOR Rating:
SWE 1,0240
Jocke Cordaly
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Rebellion
Båttype:
Archambault Grand Surprise
Seilnummer:
SWE 6830
NOR Rating:
SWE 1,0240
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:35:23
28:35:23
29:09:41
3
Total
1
REBELLION
Carl Fjällman
Seilforening:
Hjuviks Båtklubb
Båtnavn:
Rebellion
Båttype:
Archambault Grand Surprise
Seilnummer:
SWE 6830
NOR Rating:
SWE 1,0240
Jocke Cordaly
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Rebellion
Båttype:
Archambault Grand Surprise
Seilnummer:
SWE 6830
NOR Rating:
SWE 1,0240
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:35:23
28:35:23
29:09:41
3
Total
1
Carl Fjällman
, Hjuviks Båtklubb
Jocke Cordaly, De Tio Öarnas Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Archambault Grand Surprise
Måltall: 1,0240
SWE 11
Anders Dahlsjö
Seilforening:
Lerkils Båtsällskap
Båtnavn:
Lady Godiva
Båttype:
Dominant 105
Seilnummer:
SWE 11
NOR Rating:
SWE 1,029
Jens Svanvik
Seilforening:
Segelsällskapet Kaparen
Båtnavn:
Lady Godiva
Båttype:
Dominant 105
Seilnummer:
SWE 11
NOR Rating:
SWE 1,029
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:43:59
27:43:59
28:32:14
1
Total
1
LADY GODIVA
Anders Dahlsjö
Seilforening:
Lerkils Båtsällskap
Båtnavn:
Lady Godiva
Båttype:
Dominant 105
Seilnummer:
SWE 11
NOR Rating:
SWE 1,029
Jens Svanvik
Seilforening:
Segelsällskapet Kaparen
Båtnavn:
Lady Godiva
Båttype:
Dominant 105
Seilnummer:
SWE 11
NOR Rating:
SWE 1,029
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:43:59
27:43:59
28:32:14
1
Total
1
Anders Dahlsjö
, Lerkils Båtsällskap
Jens Svanvik, Segelsällskapet Kaparen
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Dominant 105
Måltall: 1,029
SWE 6
Anders Kuikka
Seilforening:
Göteborgs Yacht Club
Båtnavn:
Coquette IV
Båttype:
Xp33
Seilnummer:
SWE 6
NOR Rating:
SWE 1,0290
Ann Kuikka
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn:
Coquette IV
Båttype:
Xp33
Seilnummer:
SWE 6
NOR Rating:
SWE 1,0290
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
COQUETTE IV
Anders Kuikka
Seilforening:
Göteborgs Yacht Club
Båtnavn:
Coquette IV
Båttype:
Xp33
Seilnummer:
SWE 6
NOR Rating:
SWE 1,0290
Ann Kuikka
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn:
Coquette IV
Båttype:
Xp33
Seilnummer:
SWE 6
NOR Rating:
SWE 1,0290
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
Anders Kuikka
, Göteborgs Yacht Club
Ann Kuikka, Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Xp33
Måltall: 1,0290
SWE 350
Tomas Wängberg
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Surfer Girl
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
SWE 350
NOR Rating:
SWE 1,0320
Mattias Frode
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Surfer Girl
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
SWE 350
NOR Rating:
SWE 1,0320
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
SURFER GIRL
Tomas Wängberg
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Surfer Girl
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
SWE 350
NOR Rating:
SWE 1,0320
Mattias Frode
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Surfer Girl
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
SWE 350
NOR Rating:
SWE 1,0320
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
Tomas Wängberg
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Mattias Frode, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: First 36.7
Måltall: 1,0320
SWE 44
michael cadier
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Thea
Båttype:
Arcona 340
Seilnummer:
SWE 44
NOR Rating:
SWE 1,034
thorbjörn karlsson
Seilforening:
Båtnavn:
Thea
Båttype:
Arcona 340
Seilnummer:
SWE 44
NOR Rating:
SWE 1,034
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
THEA
michael cadier
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Thea
Båttype:
Arcona 340
Seilnummer:
SWE 44
NOR Rating:
SWE 1,034
thorbjörn karlsson
Seilforening:
Båtnavn:
Thea
Båttype:
Arcona 340
Seilnummer:
SWE 44
NOR Rating:
SWE 1,034
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
michael cadier
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
thorbjörn karlsson,
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Arcona 340
Måltall: 1,034
SWE 140
Johan Mälsjö
Seilforening:
Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn:
Annie
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
SWE 140
NOR Rating:
SWE 1,0340
Oscar Mälsjö
Seilforening:
Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn:
Annie
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
SWE 140
NOR Rating:
SWE 1,0340
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:52:46
30:52:46
31:55:45
14
Total
1
ANNIE
Johan Mälsjö
Seilforening:
Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn:
Annie
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
SWE 140
NOR Rating:
SWE 1,0340
Oscar Mälsjö
Seilforening:
Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn:
Annie
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
SWE 140
NOR Rating:
SWE 1,0340
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:52:46
30:52:46
31:55:45
14
Total
1
Johan Mälsjö
, Billdals Kappseglingssällskap
Oscar Mälsjö, Billdals Kappseglingssällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Dehler 38
Måltall: 1,0340
SWE 279
Krister Ahlqvist
Seilforening:
Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn:
Esquire
Båttype:
Dehler 36sq
Seilnummer:
SWE 279
NOR Rating:
SWE 1,0370
Stefan Möller
Seilforening:
Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn:
Esquire
Båttype:
Dehler 36sq
Seilnummer:
SWE 279
NOR Rating:
SWE 1,0370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
ESQUIRE
Krister Ahlqvist
Seilforening:
Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn:
Esquire
Båttype:
Dehler 36sq
Seilnummer:
SWE 279
NOR Rating:
SWE 1,0370
Stefan Möller
Seilforening:
Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn:
Esquire
Båttype:
Dehler 36sq
Seilnummer:
SWE 279
NOR Rating:
SWE 1,0370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
Krister Ahlqvist
, Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Stefan Möller, Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Dehler 36sq
Måltall: 1,0370
SWE 248
Jonas Karlsson
Seilforening:
Halmstads Segelsällskap
Båtnavn:
FarEast28r
Båttype:
FarEast28r
Seilnummer:
SWE 248
NOR Rating:
SWE 1,0370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:30:44
30:30:44
31:38:28
13
Total
1
FAREAST28R
Jonas Karlsson
Seilforening:
Halmstads Segelsällskap
Båtnavn:
FarEast28r
Båttype:
FarEast28r
Seilnummer:
SWE 248
NOR Rating:
SWE 1,0370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:30:44
30:30:44
31:38:28
13
Total
1
Jonas Karlsson
, Halmstads Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: FarEast28r
Måltall: 1,0370
SWE 197
Mats Andersson
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Aurora
Båttype:
Dehler 35
Seilnummer:
SWE 197
NOR Rating:
SWE 1,0380
Susanne Bjärsvik
Seilforening:
Båtnavn:
Aurora
Båttype:
Dehler 35
Seilnummer:
SWE 197
NOR Rating:
SWE 1,0380
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
AURORA
Mats Andersson
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Aurora
Båttype:
Dehler 35
Seilnummer:
SWE 197
NOR Rating:
SWE 1,0380
Susanne Bjärsvik
Seilforening:
Båtnavn:
Aurora
Båttype:
Dehler 35
Seilnummer:
SWE 197
NOR Rating:
SWE 1,0380
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
Mats Andersson
, Björlanda Kile Segelsällskap
Susanne Bjärsvik,
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Dehler 35
Måltall: 1,0380
SWE 16
Rolf Sörvik
Seilforening:
Segelsällskapet Fram
Båtnavn:
Ingrid af Råå
Båttype:
HP 1030
Seilnummer:
SWE 16
NOR Rating:
SWE 1,0400
Christer Sörvik
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Ingrid af Råå
Båttype:
HP 1030
Seilnummer:
SWE 16
NOR Rating:
SWE 1,0400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
16
Total
1
INGRID AF Råå
Rolf Sörvik
Seilforening:
Segelsällskapet Fram
Båtnavn:
Ingrid af Råå
Båttype:
HP 1030
Seilnummer:
SWE 16
NOR Rating:
SWE 1,0400
Christer Sörvik
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Ingrid af Råå
Båttype:
HP 1030
Seilnummer:
SWE 16
NOR Rating:
SWE 1,0400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
16
Total
1
Rolf Sörvik
, Segelsällskapet Fram
Christer Sörvik, Stenungsunds Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: HP 1030
Måltall: 1,0400
SWE 180
Patrik Persson
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Followme
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
SWE 180
NOR Rating:
SWE 1,0430
Hans Oskarsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Followme
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
SWE 180
NOR Rating:
SWE 1,0430
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:00:54
29:00:54
30:15:45
7
Total
1
FOLLOWME
Patrik Persson
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Followme
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
SWE 180
NOR Rating:
SWE 1,0430
Hans Oskarsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Followme
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
SWE 180
NOR Rating:
SWE 1,0430
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:00:54
29:00:54
30:15:45
7
Total
1
Patrik Persson
, Björlanda Kile Segelsällskap
Hans Oskarsson, Stenungsunds Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Elan 37
Måltall: 1,0430
SWE 10035
Carl Turén
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Nausicaa
Båttype:
First 35
Seilnummer:
SWE 10035
NOR Rating:
SWE 1,0430
Fredrik Folbert
Seilforening:
Karlskrona Segelsällskap
Båtnavn:
Nausicaa
Båttype:
First 35
Seilnummer:
SWE 10035
NOR Rating:
SWE 1,0430
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:55:35
28:55:35
30:10:12
6
Total
1
NAUSICAA
Carl Turén
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Nausicaa
Båttype:
First 35
Seilnummer:
SWE 10035
NOR Rating:
SWE 1,0430
Fredrik Folbert
Seilforening:
Karlskrona Segelsällskap
Båtnavn:
Nausicaa
Båttype:
First 35
Seilnummer:
SWE 10035
NOR Rating:
SWE 1,0430
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:55:35
28:55:35
30:10:12
6
Total
1
Carl Turén
, De Tio Öarnas Segelsällskap
Fredrik Folbert, Karlskrona Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: First 35
Måltall: 1,0430
NED 7407
Bo Axelsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
SEVEN
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NED 7407
NOR Rating:
NED 1,0440
Andreas Axelsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
SEVEN
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NED 7407
NOR Rating:
NED 1,0440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
SEVEN
Bo Axelsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
SEVEN
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NED 7407
NOR Rating:
NED 1,0440
Andreas Axelsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
SEVEN
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NED 7407
NOR Rating:
NED 1,0440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
16
Total
1
Bo Axelsson
, Stenungsunds Segelsällskap
Andreas Axelsson, Stenungsunds Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 1,0440
SWE 1
Anders Brunström
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Vanadis
Båttype:
Arcona 340
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 1,0440
X X
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Vanadis
Båttype:
Arcona 340
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 1,0440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:02:06
29:02:06
30:18:45
9
Total
1
VANADIS
Anders Brunström
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Vanadis
Båttype:
Arcona 340
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 1,0440
X X
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Vanadis
Båttype:
Arcona 340
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 1,0440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:02:06
29:02:06
30:18:45
9
Total
1
Anders Brunström
, Lysekils Segelsällskap Gullmar
X X, Lysekils Segelsällskap Gullmar
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Arcona 340
Måltall: 1,0440
SWE 10811
K-G Sahlin
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
BEA
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
SWE 10811
NOR Rating:
SWE 1,0440
Mats Nyqvist
Seilforening:
Båtnavn:
BEA
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
SWE 10811
NOR Rating:
SWE 1,0440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:42:02
30:42:02
32:03:04
15
Total
1
BEA
K-G Sahlin
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
BEA
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
SWE 10811
NOR Rating:
SWE 1,0440
Mats Nyqvist
Seilforening:
Båtnavn:
BEA
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
SWE 10811
NOR Rating:
SWE 1,0440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:42:02
30:42:02
32:03:04
15
Total
1
K-G Sahlin
, Långedrags Segelsällskap
Mats Nyqvist,
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 1,0440
NOR 15546
Thomas Brachel
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Shen Long
Båttype:
FarEast 28R
Seilnummer:
NOR 15546
NOR Rating:
NOR 1,0450
Ludvig Karlin
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Shen Long
Båttype:
FarEast 28R
Seilnummer:
NOR 15546
NOR Rating:
NOR 1,0450
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
16
Total
1
SHEN LONG
Thomas Brachel
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Shen Long
Båttype:
FarEast 28R
Seilnummer:
NOR 15546
NOR Rating:
NOR 1,0450
Ludvig Karlin
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Shen Long
Båttype:
FarEast 28R
Seilnummer:
NOR 15546
NOR Rating:
NOR 1,0450
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
16
Total
1
Thomas Brachel
, Bundefjorden Seilforening
Ludvig Karlin, Bundefjorden Seilforening
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: FarEast 28R
Måltall: 1,0450
SWE 131
Robert Trolled
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Dehlight
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
SWE 131
NOR Rating:
SWE 1,0490
Andreas Turesson
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Dehlight
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
SWE 131
NOR Rating:
SWE 1,0490
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:19:57
29:19:57
30:46:11
11
Total
1
DEHLIGHT
Robert Trolled
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Dehlight
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
SWE 131
NOR Rating:
SWE 1,0490
Andreas Turesson
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Dehlight
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
SWE 131
NOR Rating:
SWE 1,0490
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:19:57
29:19:57
30:46:11
11
Total
1
Robert Trolled
, Segelsällskapet Viken Ägir
Andreas Turesson, Segelsällskapet Viken Ägir
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: Dehler 38
Måltall: 1,0490
SWE 23
Krister Gustafsson
Seilforening:
XSS
Båtnavn:
Elusive
Båttype:
First 35
Seilnummer:
SWE 23
NOR Rating:
SWE 1,0490
Patrik Rohlin
Seilforening:
Båtnavn:
Elusive
Båttype:
First 35
Seilnummer:
SWE 23
NOR Rating:
SWE 1,0490
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:30:00
28:30:00
29:53:47
4
Total
1
ELUSIVE
Krister Gustafsson
Seilforening:
XSS
Båtnavn:
Elusive
Båttype:
First 35
Seilnummer:
SWE 23
NOR Rating:
SWE 1,0490
Patrik Rohlin
Seilforening:
Båtnavn:
Elusive
Båttype:
First 35
Seilnummer:
SWE 23
NOR Rating:
SWE 1,0490
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:30:00
28:30:00
29:53:47
4
Total
1
Krister Gustafsson
, XSS
Patrik Rohlin,
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: First 35
Måltall: 1,0490
SWE 64
Markus Svensson
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Jolie
Båttype:
First35
Seilnummer:
SWE 64
NOR Rating:
SWE 1,0500
Pelle Nyhlen
Seilforening:
Karlstads Kappeglingsförening
Båtnavn:
Jolie
Båttype:
First35
Seilnummer:
SWE 64
NOR Rating:
SWE 1,0500
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:46:22
27:46:22
29:09:41
2
Total
1
JOLIE
Markus Svensson
Seilforening:
De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn:
Jolie
Båttype:
First35
Seilnummer:
SWE 64
NOR Rating:
SWE 1,0500
Pelle Nyhlen
Seilforening:
Karlstads Kappeglingsförening
Båtnavn:
Jolie
Båttype:
First35
Seilnummer:
SWE 64
NOR Rating:
SWE 1,0500
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:46:22
27:46:22
29:09:41
2
Total
1
Markus Svensson
, De Tio Öarnas Segelsällskap
Pelle Nyhlen, Karlstads Kappeglingsförening
Klasse: SRS - Klass 4: SRS 1,00 - 1,049
Båttype: First35
Måltall: 1,0500
SWE 116
Joakim Bark
Seilforening:
Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn:
Banzai
Båttype:
Dehler 36
Seilnummer:
SWE 116
NOR Rating:
SWE 1,0510
Anders Karlsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Banzai
Båttype:
Dehler 36
Seilnummer:
SWE 116
NOR Rating:
SWE 1,0510
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
BANZAI
Joakim Bark
Seilforening:
Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn:
Banzai
Båttype:
Dehler 36
Seilnummer:
SWE 116
NOR Rating:
SWE 1,0510
Anders Karlsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
Banzai
Båttype:
Dehler 36
Seilnummer:
SWE 116
NOR Rating:
SWE 1,0510
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
Joakim Bark
, Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Anders Karlsson, Stenungsunds Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Dehler 36
Måltall: 1,0510
SWE 11552
Anna Rossander
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Skuggfaxe
Båttype:
J/109
Seilnummer:
SWE 11552
NOR Rating:
SWE 1,0520
Per Ekblom
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Skuggfaxe
Båttype:
J/109
Seilnummer:
SWE 11552
NOR Rating:
SWE 1,0520
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
SKUGGFAXE
Anna Rossander
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Skuggfaxe
Båttype:
J/109
Seilnummer:
SWE 11552
NOR Rating:
SWE 1,0520
Per Ekblom
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Båtnavn:
Skuggfaxe
Båttype:
J/109
Seilnummer:
SWE 11552
NOR Rating:
SWE 1,0520
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
Anna Rossander
, Långedrags Segelsällskap
Per Ekblom, Långedrags Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: J/109
Måltall: 1,0520
NOR 11464
Alf Magne Andersen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Eldorado
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 11464
NOR Rating:
NOR 1,0550
Børre Søraas Sæther
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Eldorado
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 11464
NOR Rating:
NOR 1,0550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:31:34
29:31:34
31:09:00
9
Total
1
ELDORADO
Alf Magne Andersen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Eldorado
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 11464
NOR Rating:
NOR 1,0550
Børre Søraas Sæther
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Eldorado
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 11464
NOR Rating:
NOR 1,0550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:31:34
29:31:34
31:09:00
9
Total
1
Alf Magne Andersen
, Nesodden Seilforening
Børre Søraas Sæther, Nesodden Seilforening
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: X-37
Måltall: 1,0550
SWE 15004
Paul Gaskell-Brown
Seilforening:
Malmö Segelsällskap
Båtnavn:
Spindrift
Båttype:
JOD 35
Seilnummer:
SWE 15004
NOR Rating:
SWE 1,0550
Mats Johnsson
Seilforening:
Malmö Segelsällskap
Båtnavn:
Spindrift
Båttype:
JOD 35
Seilnummer:
SWE 15004
NOR Rating:
SWE 1,0550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:41:04
29:41:04
31:19:01
10
Total
1
SPINDRIFT
Paul Gaskell-Brown
Seilforening:
Malmö Segelsällskap
Båtnavn:
Spindrift
Båttype:
JOD 35
Seilnummer:
SWE 15004
NOR Rating:
SWE 1,0550
Mats Johnsson
Seilforening:
Malmö Segelsällskap
Båtnavn:
Spindrift
Båttype:
JOD 35
Seilnummer:
SWE 15004
NOR Rating:
SWE 1,0550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:41:04
29:41:04
31:19:01
10
Total
1
Paul Gaskell-Brown
, Malmö Segelsällskap
Mats Johnsson, Malmö Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: JOD 35
Måltall: 1,0550
SWE 24
Martin Jonsson
Seilforening:
Lommabuktens Seglarklubb
Båtnavn:
Sunshine IV
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
SWE 24
NOR Rating:
SWE 1,0610
Ola Jönsson
Seilforening:
Båtnavn:
Sunshine IV
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
SWE 24
NOR Rating:
SWE 1,0610
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
SUNSHINE IV
Martin Jonsson
Seilforening:
Lommabuktens Seglarklubb
Båtnavn:
Sunshine IV
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
SWE 24
NOR Rating:
SWE 1,0610
Ola Jönsson
Seilforening:
Båtnavn:
Sunshine IV
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
SWE 24
NOR Rating:
SWE 1,0610
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
Martin Jonsson
, Lommabuktens Seglarklubb
Ola Jönsson,
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Arcona 370
Måltall: 1,0610
SWE 11131
Peter Lundgren
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
La Primera
Båttype:
Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer:
SWE 11131
NOR Rating:
SWE 1,0620
Andreas Håkansson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
La Primera
Båttype:
Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer:
SWE 11131
NOR Rating:
SWE 1,0620
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:35:53
27:35:53
29:18:32
2
Total
1
LA PRIMERA
Peter Lundgren
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
La Primera
Båttype:
Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer:
SWE 11131
NOR Rating:
SWE 1,0620
Andreas Håkansson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
La Primera
Båttype:
Jeanneau Sunfast 3600
Seilnummer:
SWE 11131
NOR Rating:
SWE 1,0620
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:35:53
27:35:53
29:18:32
2
Total
1
Peter Lundgren
, Stenungsunds Segelsällskap
Andreas Håkansson, Stenungsunds Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Måltall: 1,0620
NOR 15670
HARALD WALDER
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Mika
Båttype:
JPK 1080
Seilnummer:
NOR 15670
NOR Rating:
NOR 1,0650
christine walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Mika
Båttype:
JPK 1080
Seilnummer:
NOR 15670
NOR Rating:
NOR 1,0650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:45:42
28:45:42
30:37:52
8
Total
1
MIKA
HARALD WALDER
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Mika
Båttype:
JPK 1080
Seilnummer:
NOR 15670
NOR Rating:
NOR 1,0650
christine walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Mika
Båttype:
JPK 1080
Seilnummer:
NOR 15670
NOR Rating:
NOR 1,0650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:45:42
28:45:42
30:37:52
8
Total
1
HARALD WALDER
, Bærum Seilforening
christine walder, Bærum Seilforening
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: JPK 1080
Måltall: 1,0650
SWE 1
peter lundh
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Fråga Lundh
Båttype:
X-412
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 1,0680
Rasmus Lundh
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Fråga Lundh
Båttype:
X-412
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 1,0680
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
FRåGA LUNDH
peter lundh
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Fråga Lundh
Båttype:
X-412
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 1,0680
Rasmus Lundh
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Fråga Lundh
Båttype:
X-412
Seilnummer:
SWE 1
NOR Rating:
SWE 1,0680
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
peter lundh
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Rasmus Lundh, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: X-412
Måltall: 1,0680
SWE 10070
Magnus Witting
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Farrgo
Båttype:
Farr30
Seilnummer:
SWE 10070
NOR Rating:
SWE 1,0700
Per Algotsson
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Farrgo
Båttype:
Farr30
Seilnummer:
SWE 10070
NOR Rating:
SWE 1,0700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:40:37
26:40:37
28:32:39
1
Total
1
FARRGO
Magnus Witting
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Farrgo
Båttype:
Farr30
Seilnummer:
SWE 10070
NOR Rating:
SWE 1,0700
Per Algotsson
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn:
Farrgo
Båttype:
Farr30
Seilnummer:
SWE 10070
NOR Rating:
SWE 1,0700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:40:37
26:40:37
28:32:39
1
Total
1
Magnus Witting
, Björlanda Kile Segelsällskap
Per Algotsson, Björlanda Kile Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Farr30
Måltall: 1,0700
SWE 35
Lars-Gunnar Gydemo
Seilforening:
Karlstads Segelsällskap
Båtnavn:
Anya
Båttype:
Elan 380
Seilnummer:
SWE 35
NOR Rating:
SWE 1,0720
Jörgen Würtz
Seilforening:
Karlstads Segelsällskap
Båtnavn:
Anya
Båttype:
Elan 380
Seilnummer:
SWE 35
NOR Rating:
SWE 1,0720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:42:07
27:42:07
29:41:47
4
Total
1
ANYA
Lars-Gunnar Gydemo
Seilforening:
Karlstads Segelsällskap
Båtnavn:
Anya
Båttype:
Elan 380
Seilnummer:
SWE 35
NOR Rating:
SWE 1,0720
Jörgen Würtz
Seilforening:
Karlstads Segelsällskap
Båtnavn:
Anya
Båttype:
Elan 380
Seilnummer:
SWE 35
NOR Rating:
SWE 1,0720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:42:07
27:42:07
29:41:47
4
Total
1
Lars-Gunnar Gydemo
, Karlstads Segelsällskap
Jörgen Würtz, Karlstads Segelsällskap
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Elan 380
Måltall: 1,0720
NOR 15340
Øystein Haslum
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Skylark
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15340
NOR Rating:
NOR 1,0720
Nils Petter Stibolt
Seilforening:
Båtnavn:
Skylark
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15340
NOR Rating:
NOR 1,0720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
SKYLARK
Øystein Haslum
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Skylark
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15340
NOR Rating:
NOR 1,0720
Nils Petter Stibolt
Seilforening:
Båtnavn:
Skylark
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15340
NOR Rating:
NOR 1,0720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
Øystein Haslum
, Kongelig Norsk Seilforening
Nils Petter Stibolt,
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Solaris 37
Måltall: 1,0720
SWE 71
Mikael Bäckström
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Rikitin XI
Båttype:
XP-38
Seilnummer:
SWE 71
NOR Rating:
SWE 1,0790
Johan Bäckström
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Rikitin XI
Båttype:
XP-38
Seilnummer:
SWE 71
NOR Rating:
SWE 1,0790
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:13:58
27:13:58
29:23:03
3
Total
1
RIKITIN XI
Mikael Bäckström
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Rikitin XI
Båttype:
XP-38
Seilnummer:
SWE 71
NOR Rating:
SWE 1,0790
Johan Bäckström
Seilforening:
Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn:
Rikitin XI
Båttype:
XP-38
Seilnummer:
SWE 71
NOR Rating:
SWE 1,0790
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:13:58
27:13:58
29:23:03
3
Total
1
Mikael Bäckström
, Segelsällskapet Viken Ägir
Johan Bäckström, Segelsällskapet Viken Ägir
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: XP-38
Måltall: 1,0790
SWE 3
Mattias Wilson
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Draklunne
Båttype:
Bavaria 38 match
Seilnummer:
SWE 3
NOR Rating:
SWE 1,0810
Peter Jacobsson
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Draklunne
Båttype:
Bavaria 38 match
Seilnummer:
SWE 3
NOR Rating:
SWE 1,0810
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:40:20
27:40:20
29:54:49
5
Total
1
DRAKLUNNE
Mattias Wilson
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Draklunne
Båttype:
Bavaria 38 match
Seilnummer:
SWE 3
NOR Rating:
SWE 1,0810
Peter Jacobsson
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Draklunne
Båttype:
Bavaria 38 match
Seilnummer:
SWE 3
NOR Rating:
SWE 1,0810
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:40:20
27:40:20
29:54:49
5
Total
1
Mattias Wilson
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Peter Jacobsson, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Bavaria 38 match
Måltall: 1,0810
SWE 7341
Hans Arthurson
Seilforening:
Hjuviks Båtklubb
Båtnavn:
Flyer
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
SWE 7341
NOR Rating:
SWE 1,0830
Göran Eriksson
Seilforening:
Hjuviks Båtklubb
Båtnavn:
Flyer
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
SWE 7341
NOR Rating:
SWE 1,0830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:43:18
29:43:18
32:11:18
13
Total
1
FLYER
Hans Arthurson
Seilforening:
Hjuviks Båtklubb
Båtnavn:
Flyer
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
SWE 7341
NOR Rating:
SWE 1,0830
Göran Eriksson
Seilforening:
Hjuviks Båtklubb
Båtnavn:
Flyer
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
SWE 7341
NOR Rating:
SWE 1,0830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:43:18
29:43:18
32:11:18
13
Total
1
Hans Arthurson
, Hjuviks Båtklubb
Göran Eriksson, Hjuviks Båtklubb
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0830
SWE 9267
mattis ekvall
Seilforening:
Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn:
Pila
Båttype:
Mannerberg38
Seilnummer:
SWE 9267
NOR Rating:
SWE 1,0900
Helge Ekvall
Seilforening:
Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn:
Pila
Båttype:
Mannerberg38
Seilnummer:
SWE 9267
NOR Rating:
SWE 1,0900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
PILA
mattis ekvall
Seilforening:
Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn:
Pila
Båttype:
Mannerberg38
Seilnummer:
SWE 9267
NOR Rating:
SWE 1,0900
Helge Ekvall
Seilforening:
Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn:
Pila
Båttype:
Mannerberg38
Seilnummer:
SWE 9267
NOR Rating:
SWE 1,0900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
mattis ekvall
, Bohuslänska Jaktklubben
Helge Ekvall, Bohuslänska Jaktklubben
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Mannerberg38
Måltall: 1,0900
SWE 10773
Richard Fornum
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Mum
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
SWE 10773
NOR Rating:
SWE 1,0930
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:43:27
28:43:27
31:23:43
11
Total
1
MUM
Richard Fornum
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Mum
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
SWE 10773
NOR Rating:
SWE 1,0930
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 18:43:27
28:43:27
31:23:43
11
Total
1
Richard Fornum
, Lysekils Segelsällskap Gullmar
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Bavaria 38 Match
Måltall: 1,0930
NOR 203
Jarl Spandow
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
fryd
Båttype:
Swedstar 415
Seilnummer:
NOR 203
NOR Rating:
NOR 1,0940
Max Spandow
Seilforening:
Båtnavn:
fryd
Båttype:
Swedstar 415
Seilnummer:
NOR 203
NOR Rating:
NOR 1,0940
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
FRYD
Jarl Spandow
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
fryd
Båttype:
Swedstar 415
Seilnummer:
NOR 203
NOR Rating:
NOR 1,0940
Max Spandow
Seilforening:
Båtnavn:
fryd
Båttype:
Swedstar 415
Seilnummer:
NOR 203
NOR Rating:
NOR 1,0940
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
Jarl Spandow
, Bærum Seilforening
Max Spandow,
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Swedstar 415
Måltall: 1,0940
SWE 20
Leif Thordenberg
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Trix
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
SWE 20
NOR Rating:
SWE 1,0940
Ulf Palm
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Trix
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
SWE 20
NOR Rating:
SWE 1,0940
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:08:54
29:08:54
31:53:17
12
Total
1
TRIX
Leif Thordenberg
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Trix
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
SWE 20
NOR Rating:
SWE 1,0940
Ulf Palm
Seilforening:
Segelsällskapet Slören
Båtnavn:
Trix
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
SWE 20
NOR Rating:
SWE 1,0940
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 19:08:54
29:08:54
31:53:17
12
Total
1
Leif Thordenberg
, Segelsällskapet Slören
Ulf Palm, Segelsällskapet Slören
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Arcona 380
Måltall: 1,0940
SWE 36
Anders Nordström
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Team UK
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
SWE 36
NOR Rating:
SWE 1,0940
Filip Nordström
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Team UK
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
SWE 36
NOR Rating:
SWE 1,0940
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
14
Total
1
TEAM UK
Anders Nordström
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Team UK
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
SWE 36
NOR Rating:
SWE 1,0940
Filip Nordström
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Team UK
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
SWE 36
NOR Rating:
SWE 1,0940
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
14
Total
1
Anders Nordström
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Filip Nordström, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Arcona 380
Måltall: 1,0940
SWE 10830
Martin Ek
Seilforening:
Hjuviks Båtklubb
Båtnavn:
Elixir
Båttype:
X-40
Seilnummer:
SWE 10830
NOR Rating:
SWE 1,0970
Erik Nordling
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn:
Elixir
Båttype:
X-40
Seilnummer:
SWE 10830
NOR Rating:
SWE 1,0970
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
ELIXIR
Martin Ek
Seilforening:
Hjuviks Båtklubb
Båtnavn:
Elixir
Båttype:
X-40
Seilnummer:
SWE 10830
NOR Rating:
SWE 1,0970
Erik Nordling
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn:
Elixir
Båttype:
X-40
Seilnummer:
SWE 10830
NOR Rating:
SWE 1,0970
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
Martin Ek
, Hjuviks Båtklubb
Erik Nordling, Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: X-40
Måltall: 1,0970
GBR 6503
Gunnar Höglind
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Sailplane
Båttype:
Prima 38
Seilnummer:
GBR 6503
NOR Rating:
GBR 1,0990
Robert Höglind
Seilforening:
Åhus Windsurfing Club
Båtnavn:
Sailplane
Båttype:
Prima 38
Seilnummer:
GBR 6503
NOR Rating:
GBR 1,0990
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
SAILPLANE
Gunnar Höglind
Seilforening:
Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn:
Sailplane
Båttype:
Prima 38
Seilnummer:
GBR 6503
NOR Rating:
GBR 1,0990
Robert Höglind
Seilforening:
Åhus Windsurfing Club
Båtnavn:
Sailplane
Båttype:
Prima 38
Seilnummer:
GBR 6503
NOR Rating:
GBR 1,0990
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
Gunnar Höglind
, Lysekils Segelsällskap Gullmar
Robert Höglind, Åhus Windsurfing Club
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Prima 38
Måltall: 1,0990
SWE 33
Hans Johansson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
BlueS
Båttype:
Xp38
Seilnummer:
SWE 33
NOR Rating:
SWE 1,1080
Henrik Hansson
Seilforening:
Båtnavn:
BlueS
Båttype:
Xp38
Seilnummer:
SWE 33
NOR Rating:
SWE 1,1080
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:35:26
27:35:26
30:34:13
7
Total
1
BLUES
Hans Johansson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn:
BlueS
Båttype:
Xp38
Seilnummer:
SWE 33
NOR Rating:
SWE 1,1080
Henrik Hansson
Seilforening:
Båtnavn:
BlueS
Båttype:
Xp38
Seilnummer:
SWE 33
NOR Rating:
SWE 1,1080
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 17:35:26
27:35:26
30:34:13
7
Total
1
Hans Johansson
, Stenungsunds Segelsällskap
Henrik Hansson,
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Xp38
Måltall: 1,1080
SWE 80
Hans Ristner
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Gertrud
Båttype:
IMX-40
Seilnummer:
SWE 80
NOR Rating:
SWE 1,1150
Jakob Ristner
Seilforening:
Båtnavn:
Gertrud
Båttype:
IMX-40
Seilnummer:
SWE 80
NOR Rating:
SWE 1,1150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
14
Total
1
GERTRUD
Hans Ristner
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn:
Gertrud
Båttype:
IMX-40
Seilnummer:
SWE 80
NOR Rating:
SWE 1,1150
Jakob Ristner
Seilforening:
Båtnavn:
Gertrud
Båttype:
IMX-40
Seilnummer:
SWE 80
NOR Rating:
SWE 1,1150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
14
Total
1
Hans Ristner
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Jakob Ristner,
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: IMX-40
Måltall: 1,1150
NOR 15836
Vilhelm Vardøy
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Crumbles
Båttype:
First 40
Seilnummer:
NOR 15836
NOR Rating:
NOR 1,126
Steinar Torsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Crumbles
Båttype:
First 40
Seilnummer:
NOR 15836
NOR Rating:
NOR 1,126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:49:31
26:49:31
30:12:18
6
Total
1
CRUMBLES
Vilhelm Vardøy
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Crumbles
Båttype:
First 40
Seilnummer:
NOR 15836
NOR Rating:
NOR 1,126
Steinar Torsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Crumbles
Båttype:
First 40
Seilnummer:
NOR 15836
NOR Rating:
NOR 1,126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 16:49:31
26:49:31
30:12:18
6
Total
1
Vilhelm Vardøy
, Bundefjorden Seilforening
Steinar Torsvik, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: First 40
Måltall: 1,126
NOR 355
Vebjørn Sørby
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Olav den femte
Båttype:
Dragonfly 25 Sport
Seilnummer:
NOR 355
NOR Rating:
NOR 1,140
Per Jone Bakker
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Olav den femte
Båttype:
Dragonfly 25 Sport
Seilnummer:
NOR 355
NOR Rating:
NOR 1,140
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
2
Total
1
OLAV DEN FEMTE
Vebjørn Sørby
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Olav den femte
Båttype:
Dragonfly 25 Sport
Seilnummer:
NOR 355
NOR Rating:
NOR 1,140
Per Jone Bakker
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Olav den femte
Båttype:
Dragonfly 25 Sport
Seilnummer:
NOR 355
NOR Rating:
NOR 1,140
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
2
Total
1
Vebjørn Sørby
, Drammens Seilforening
Per Jone Bakker, Stavanger Seilforening
Klasse: SRS - Klass 7: Flerskrog
Båttype: Dragonfly 25 Sport
Måltall: 1,140
NOR 397
Ida Bakker Trulsrud
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Niba Marin
Båttype:
Dragonfly 28 Performance
Seilnummer:
NOR 397
NOR Rating:
NOR 1,150
Nikolai Bakker
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Niba Marin
Båttype:
Dragonfly 28 Performance
Seilnummer:
NOR 397
NOR Rating:
NOR 1,150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 15:25:32
25:25:32
29:14:21
1
Total
1
NIBA MARIN
Ida Bakker Trulsrud
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Niba Marin
Båttype:
Dragonfly 28 Performance
Seilnummer:
NOR 397
NOR Rating:
NOR 1,150
Nikolai Bakker
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Niba Marin
Båttype:
Dragonfly 28 Performance
Seilnummer:
NOR 397
NOR Rating:
NOR 1,150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.06.2019 15:25:32
25:25:32
29:14:21
1
Total
1
Ida Bakker Trulsrud
, Stavanger Seilforening
Nikolai Bakker, Stavanger Seilforening
Klasse: SRS - Klass 7: Flerskrog
Båttype: Dragonfly 28 Performance
Måltall: 1,150
SWE 55
Anders Eriksson
Seilforening:
Segelsällskapet Fram
Båtnavn:
Storm-stina
Båttype:
Arcona 430
Seilnummer:
SWE 55
NOR Rating:
SWE 1,1630
Stina Eriksson
Seilforening:
Segelsällskapet Fram
Båtnavn:
Storm-stina
Båttype:
Arcona 430
Seilnummer:
SWE 55
NOR Rating:
SWE 1,1630
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
STORM-STINA
Anders Eriksson
Seilforening:
Segelsällskapet Fram
Båtnavn:
Storm-stina
Båttype:
Arcona 430
Seilnummer:
SWE 55
NOR Rating:
SWE 1,1630
Stina Eriksson
Seilforening:
Segelsällskapet Fram
Båtnavn:
Storm-stina
Båttype:
Arcona 430
Seilnummer:
SWE 55
NOR Rating:
SWE 1,1630
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
14
Total
1
Anders Eriksson
, Segelsällskapet Fram
Stina Eriksson, Segelsällskapet Fram
Klasse: SRS - Klass 5: SRS 1,05 -
Båttype: Arcona 430
Måltall: 1,1630
Last ned CSV fil