|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
251 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 3571
Birger Sevaldson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Birger Sevaldson Båtnavn: Don Quixote Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571 NOR Rating: NOR 0,9423
|
|
Torkild Strand
Seilforening: Teamnavn: Birger Sevaldson Båtnavn: Don Quixote Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571 NOR Rating: NOR 0,9423
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
DON QUIXOTE
Birger Sevaldson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Birger Sevaldson Båtnavn: Don Quixote Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571 NOR Rating: NOR 0,9423
|
|
Torkild Strand
Seilforening: Teamnavn: Birger Sevaldson Båtnavn: Don Quixote Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571 NOR Rating: NOR 0,9423
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Birger Sevaldson, Tønsberg Seilforening Torkild Strand, Trond Frøshaug, Marie Davidova, Antonina Magdalena Kowalczyk, Preben Borch, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: x-102
Måltall: 0,9423
|
|
|
|
NOR 10579
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9662
|
|
Morten Henriksen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9662
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EXITA
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9662
|
|
Morten Henriksen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9662
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Svein Arild Nilsen, Fredrikstad Seilforening Morten Henriksen, Fredrikstad Seilforening Anita Lien, Fredrikstad Seilforening Erik Martinsen, Fredrikstad Seilforening Erika Kruger, Fredrikstad Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: X-332
Måltall: 0,9662
|
|
|
|
|
|
|
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8920
|
|
Frode Bjerke
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EXCITER
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8920
|
|
Frode Bjerke
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oddvar Eide, Hurum Seilforening Frode Bjerke, Øivind Bergh, Morten Schartum, Asker Trygve Trengereid, Hurum Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Scanmar 33
Måltall: 0,8920
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11243
Trond Jensen
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: SHAMAN sailing team Båtnavn: METTRE Båttype: Delher 34 Seilnummer: NOR 11243 NOR Rating: NOR 0,9682
|
|
Marthe Jensen
Seilforening: Teamnavn: SHAMAN sailing team Båtnavn: METTRE Båttype: Delher 34 Seilnummer: NOR 11243 NOR Rating: NOR 0,9682
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
METTRE
Trond Jensen
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: SHAMAN sailing team Båtnavn: METTRE Båttype: Delher 34 Seilnummer: NOR 11243 NOR Rating: NOR 0,9682
|
|
Marthe Jensen
Seilforening: Teamnavn: SHAMAN sailing team Båtnavn: METTRE Båttype: Delher 34 Seilnummer: NOR 11243 NOR Rating: NOR 0,9682
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trond Jensen, Drammens Seilforening Marthe Jensen, Kjersti Ludviksen, Per arvid Hennum, Drammens Seilforening Stine Mile Ludviksen, Eivind Jensen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Delher 34
Måltall: 0,9682
|
|
|
|
NOR 14628
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Team Vindfang Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628 NOR Rating: NOR 1,0423
|
|
Guy Maekussen
Seilforening: Teamnavn: Team Vindfang Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628 NOR Rating: NOR 1,0423
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VINDFANG
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Team Vindfang Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628 NOR Rating: NOR 1,0423
|
|
Guy Maekussen
Seilforening: Teamnavn: Team Vindfang Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628 NOR Rating: NOR 1,0423
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tormod S. Petersen, Nesodden Seilforening Guy Maekussen, Erik Eriksen, Nesodden Seilforening Terje Sletnes, Cato Zahl Pedersen, Nesodden Seilforening Svend Skjønsberg, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: HP1030
Måltall: 1,0423
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12575
Nils Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575 NOR Rating: NOR 0,9702
|
|
Robert Halvorsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575 NOR Rating: NOR 0,9702
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EXTASE
Nils Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575 NOR Rating: NOR 0,9702
|
|
Robert Halvorsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575 NOR Rating: NOR 0,9702
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils Kamfjord, Tønsberg Seilforening Robert Halvorsen, Tønsberg Seilforening Ole Kleppe, Tønsberg Seilforening Arne Olav Hommefoss, Tønsberg Seilforening Wenche Jervel-Pettersen, Tønsberg Seilforening Vidar Smith Olsen, Tønsberg Seilforening Egil Nystuen, Tønsberg Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: X34
Måltall: 0,9702
|
|
|
|
NOR 11718
Torgeir Moringen
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fast Raven Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11718 NOR Rating: NOR 0,9715
|
|
Lene Ravnevand
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fast Raven Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11718 NOR Rating: NOR 0,9715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FAST RAVEN
Torgeir Moringen
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fast Raven Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11718 NOR Rating: NOR 0,9715
|
|
Lene Ravnevand
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fast Raven Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11718 NOR Rating: NOR 0,9715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torgeir Moringen, Soon Seilforening Lene Ravnevand, Soon Seilforening Knut Gudmund Carlsen, Soon Seilforening Joachim Follestad, Bjørnar Salberg, Jack Goksør, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Sun Fast 35
Måltall: 0,9715
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14551
TROND MÅRVIK
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Luna Båttype: Hanse 355 Seilnummer: NOR 14551 NOR Rating: NOR 0,9606
|
|
Linda Røssland
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Luna Båttype: Hanse 355 Seilnummer: NOR 14551 NOR Rating: NOR 0,9606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LUNA
TROND MÅRVIK
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Luna Båttype: Hanse 355 Seilnummer: NOR 14551 NOR Rating: NOR 0,9606
|
|
Linda Røssland
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Luna Båttype: Hanse 355 Seilnummer: NOR 14551 NOR Rating: NOR 0,9606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TROND MÅRVIK, Soon Seilforening Linda Røssland, Soon Seilforening Audun Larsen, Soon Seilforening Eir Hagen, Soon Seilforening Trond Gøran Olsen, Soon Seilforening Tone Elisabeth Nybro, Soon Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 355
Måltall: 0,9606
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13934
Henning Høyte
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934 NOR Rating: NOR 0,9931
|
|
Jon Fredrik Stuestøl
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934 NOR Rating: NOR 0,9931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FELIXDENSTORE
Henning Høyte
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934 NOR Rating: NOR 0,9931
|
|
Jon Fredrik Stuestøl
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934 NOR Rating: NOR 0,9931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henning Høyte, Tønsberg Seilforening Jon Fredrik Stuestøl, Bjørn Åsheim Hansen, Tønsberg Seilforening Søren Kragh Jespersen, Sejlklubben Esrum Sø Arne Nørgaard Eskesen, Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 35
Måltall: 0,9931
|
|
|
|
NOR 14570
Steinar Jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Marialene Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14570 NOR Rating: NOR 1,0241
|
|
Guro Steine
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Marialene Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14570 NOR Rating: NOR 1,0241
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MARIALENE
Steinar Jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Marialene Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14570 NOR Rating: NOR 1,0241
|
|
Guro Steine
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Marialene Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14570 NOR Rating: NOR 1,0241
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Steinar Jørgensen, Drøbaksund Seilforening Guro Steine, Drøbaksund Seilforening Heidi Almås, Kristian Paulsrud, Kristin Fossnes, Carl Nilsen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Elan 350
Måltall: 1,0241
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10180
Morten Lycke
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Lucky Lady Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180 NOR Rating: NOR 0,9923
|
|
Ivar Lycke
Seilforening: Teamnavn: Team Lucky Lady Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180 NOR Rating: NOR 0,9923
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 17:37:51 |
21:17:51 |
21:08:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LUCKY LADY II
Morten Lycke
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Lucky Lady Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180 NOR Rating: NOR 0,9923
|
|
Ivar Lycke
Seilforening: Teamnavn: Team Lucky Lady Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180 NOR Rating: NOR 0,9923
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 17:37:51 |
21:17:51 |
21:08:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten Lycke, Bærum Seilforening Ivar Lycke, Paul Skrede, Bærum Seilforening Bernt Halseide, Einar Hafberg, Vidar Methi, Magne Øverås, Joakim Hove, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9923
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11073
Jan Sylte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: match35 Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11073 NOR Rating: NOR 1,0062
|
|
Christian Barth
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: match35 Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11073 NOR Rating: NOR 1,0062
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MATCH35
Jan Sylte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: match35 Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11073 NOR Rating: NOR 1,0062
|
|
Christian Barth
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: match35 Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11073 NOR Rating: NOR 1,0062
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Sylte, Drøbaksund Seilforening Christian Barth, Peder Husøy, Stig Henstein, Torstein Meland, Drøbaksund Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Bavaria Match 35
Måltall: 1,0062
|
|
|
|
|
|
|
SWE 11131
Peter Lundgren
Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap Teamnavn: La Primera Båtnavn: La Primera Båttype: Jeanneau Sunfast 3600 Seilnummer: SWE 11131 NOR Rating: SWE 1,0850
|
|
Madeleine Lundgren
Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap Teamnavn: La Primera Båtnavn: La Primera Båttype: Jeanneau Sunfast 3600 Seilnummer: SWE 11131 NOR Rating: SWE 1,0850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LA PRIMERA
Peter Lundgren
Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap Teamnavn: La Primera Båtnavn: La Primera Båttype: Jeanneau Sunfast 3600 Seilnummer: SWE 11131 NOR Rating: SWE 1,0850
|
|
Madeleine Lundgren
Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap Teamnavn: La Primera Båtnavn: La Primera Båttype: Jeanneau Sunfast 3600 Seilnummer: SWE 11131 NOR Rating: SWE 1,0850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peter Lundgren, Stenungsunds Segelsällskap Madeleine Lundgren, Stenungsunds Segelsällskap Andreas Håkansson, Stenungsunds Segelsällskap Fredrik Nilsson, Stenungsunds Segelsällskap Tommy Linder, Lasse Malmkvist, |
Klasse: Kjølbåter - Start Marstrand - SRS
Båttype: Jeanneau Sunfast 3600
Måltall: 1,0850
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14064
Espen Thoegersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Urban Jungle Båtnavn: Black Magic Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 14064 NOR Rating: NOR 0,9851
|
|
Monika Valm
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Urban Jungle Båtnavn: Black Magic Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 14064 NOR Rating: NOR 0,9851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BLACK MAGIC
Espen Thoegersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Urban Jungle Båtnavn: Black Magic Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 14064 NOR Rating: NOR 0,9851
|
|
Monika Valm
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Urban Jungle Båtnavn: Black Magic Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 14064 NOR Rating: NOR 0,9851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Espen Thoegersen, Kongelig Norsk Seilforening Monika Valm, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Espen Killengreen, Gunnlaug Kuløy, Kongelig Norsk Seilforening Katrine Bjerg Lauritzen, Vanja Dietrichson, Ullern Seilforening Patrick Giørtz, Espen Killengreen, Espen Killengreen, Anders Indregard, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 35
Måltall: 0,9851
|
|
|
|
NOR 14031
Thor Erik Karlsen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blue Fox Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 14031 NOR Rating: NOR 0,9917
|
|
Tor Helge Dal
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Blue Fox Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 14031 NOR Rating: NOR 0,9917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BLUE FOX
Thor Erik Karlsen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blue Fox Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 14031 NOR Rating: NOR 0,9917
|
|
Tor Helge Dal
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Blue Fox Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 14031 NOR Rating: NOR 0,9917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thor Erik Karlsen, Horten Seilforening Tor Helge Dal, Martin Hellen Schei, Horten Seilforening Jon Harald Henriksen, Horten Seilforening Maja Almar-Næss, Horten Seilforening Dag Fjeldly, Hendrik Skarpeid, Horten Seilforening Andreas Karlsen, Horten Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9917
|
|
|
|
NOR 11405
Rune Pedersen
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Teamnavn: Tempo Båtnavn: Tempo Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 11405 NOR Rating: NOR 0,9903
|
|
Kjell Arne Olsen
Seilforening: Teamnavn: Tempo Båtnavn: Tempo Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 11405 NOR Rating: NOR 0,9903
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TEMPO
Rune Pedersen
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Teamnavn: Tempo Båtnavn: Tempo Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 11405 NOR Rating: NOR 0,9903
|
|
Kjell Arne Olsen
Seilforening: Teamnavn: Tempo Båtnavn: Tempo Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 11405 NOR Rating: NOR 0,9903
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rune Pedersen, Vågsbygd Seilforening Kjell Arne Olsen, Kristofer Bjørnå, Erlend Sanne, Thomas Vestli, Bernhard Skaar, Geir Lindevik, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 36,7
Måltall: 0,9903
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10745
Eivind Nysether Tytlandsvik
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Eowyn Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10745 NOR Rating: NOR 0,9948
|
|
Steffen Nysæther
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Eowyn Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10745 NOR Rating: NOR 0,9948
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EOWYN
Eivind Nysether Tytlandsvik
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Eowyn Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10745 NOR Rating: NOR 0,9948
|
|
Steffen Nysæther
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Eowyn Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10745 NOR Rating: NOR 0,9948
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eivind Nysether Tytlandsvik, Åsgårdstrand Seilforening Steffen Nysæther, Knut Ove Hauge, Tor Erik Kvisle, Martin Fiskum, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 36,7
Måltall: 0,9948
|
|
|
|
NOR 10528
Hugo Hansen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Wind power team Båtnavn: Felicia Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10528 NOR Rating: NOR 0,9915
|
|
Kalle Hesstvedt
Seilforening: Teamnavn: Wind power team Båtnavn: Felicia Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10528 NOR Rating: NOR 0,9915
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FELICIA
Hugo Hansen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Wind power team Båtnavn: Felicia Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10528 NOR Rating: NOR 0,9915
|
|
Kalle Hesstvedt
Seilforening: Teamnavn: Wind power team Båtnavn: Felicia Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10528 NOR Rating: NOR 0,9915
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Hansen, Tønsberg Seilforening Kalle Hesstvedt, Haakon Seeberg, Gåsøkalven Seilselskab Adriana Cozma, Ellen Margrethe Lunde, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9915
|
|
|
|
NOR 10971
Ebba Friis Eriksen
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Brevik Mixed Crew Båtnavn: Miss Match Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 10971 NOR Rating: NOR 1,0015
|
|
Trine Roald
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Brevik Mixed Crew Båtnavn: Miss Match Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 10971 NOR Rating: NOR 1,0015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MISS MATCH
Ebba Friis Eriksen
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Brevik Mixed Crew Båtnavn: Miss Match Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 10971 NOR Rating: NOR 1,0015
|
|
Trine Roald
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Brevik Mixed Crew Båtnavn: Miss Match Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 10971 NOR Rating: NOR 1,0015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ebba Friis Eriksen, Brevik Seilforening Trine Roald, Brevik Seilforening Annette Abrahamsen, Brevik Seilforening Hanne Gro Dalene, Brevik Seilforening Jon Helland, Brevik Seilforening Andre Gabrielsen, Brevik Seilforening Tom Olsen, Brevik Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Bavaria Match 35
Måltall: 1,0015
|
|
|
|
|
|
|
SWE 69
Peter Gustafsson
Seilforening: GYC Teamnavn: Båtnavn: Blur Båttype: J/111 Seilnummer: SWE 69 NOR Rating: SWE 1,0860
|
|
Pelle Pedersen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Blur Båttype: J/111 Seilnummer: SWE 69 NOR Rating: SWE 1,0860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BLUR
Peter Gustafsson
Seilforening: GYC Teamnavn: Båtnavn: Blur Båttype: J/111 Seilnummer: SWE 69 NOR Rating: SWE 1,0860
|
|
Pelle Pedersen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Blur Båttype: J/111 Seilnummer: SWE 69 NOR Rating: SWE 1,0860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peter Gustafsson, GYC Pelle Pedersen, Jens Allroth, Johan Sahl, Johan Fredriksson, Simon Kindt, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: J/111
Måltall: 1,0860
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12221
Andreas S.T Brunvoll
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: milliways Båttype: Seaquest 36 Seilnummer: NOR 12221 NOR Rating: NOR 1,0364
|
|
Ane Torvanger Brunvoll
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: milliways Båttype: Seaquest 36 Seilnummer: NOR 12221 NOR Rating: NOR 1,0364
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MILLIWAYS
Andreas S.T Brunvoll
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: milliways Båttype: Seaquest 36 Seilnummer: NOR 12221 NOR Rating: NOR 1,0364
|
|
Ane Torvanger Brunvoll
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: milliways Båttype: Seaquest 36 Seilnummer: NOR 12221 NOR Rating: NOR 1,0364
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas S.T Brunvoll, Bærum Seilforening Ane Torvanger Brunvoll, Bærum Seilforening Arne Kristian Dahl, Sarpsborg Seilforening Kjetil Eckhoff, Simen Granviken, Kongelig Norsk Seilforening Olav Gjervan, Claes Watndal, Stian Henriksen, Randsfjord Seilforening Ivar Talmoen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Seaquest 36
Måltall: 1,0364
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12784
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 1,0107
|
|
Aksel Andreassen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 1,0107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BRIS
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 1,0107
|
|
Aksel Andreassen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 1,0107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
RAGNAR ANDREASSEN, Bundefjorden Seilforening Aksel Andreassen, Tor Breivik, Jan Elling, Astrid Solem, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Arcona 370
Måltall: 1,0107
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14951
Kjell Petter Bruun
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team arcKAOS Båtnavn: Arckaos Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 14951 NOR Rating: NOR 1,0764
|
|
Robert Myhrer
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team arcKAOS Båtnavn: Arckaos Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 14951 NOR Rating: NOR 1,0764
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ARCKAOS
Kjell Petter Bruun
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team arcKAOS Båtnavn: Arckaos Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 14951 NOR Rating: NOR 1,0764
|
|
Robert Myhrer
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team arcKAOS Båtnavn: Arckaos Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 14951 NOR Rating: NOR 1,0764
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjell Petter Bruun, Kongelig Norsk Seilforening Robert Myhrer, Bundefjorden Seilforening Kjetil Kragset, Kongelig Norsk Seilforening Sverre Liljedal, Jan-Georg Flinstad, Kim Holum, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Arcona 410
Måltall: 1,0764
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12561
Michael Heldre
Seilforening: Hvaler Seilforening Teamnavn: Team Margaritas Båtnavn: Margaritaville Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12561 NOR Rating: NOR 0,9940
|
|
Jan Rønning
Seilforening: Teamnavn: Team Margaritas Båtnavn: Margaritaville Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12561 NOR Rating: NOR 0,9940
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MARGARITAVILLE
Michael Heldre
Seilforening: Hvaler Seilforening Teamnavn: Team Margaritas Båtnavn: Margaritaville Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12561 NOR Rating: NOR 0,9940
|
|
Jan Rønning
Seilforening: Teamnavn: Team Margaritas Båtnavn: Margaritaville Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12561 NOR Rating: NOR 0,9940
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Michael Heldre, Hvaler Seilforening Jan Rønning, Marius Løken, Leif Edward Rønning, Preben Rasmussen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 370
Måltall: 0,9940
|
|
|
|
|
|
|
NOR 15425
Bjørn Dalen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Marlin Båtnavn: Marlin Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR 1,0547
|
|
Håkon Haarr
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Marlin Båtnavn: Marlin Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR 1,0547
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MARLIN
Bjørn Dalen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Marlin Båtnavn: Marlin Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR 1,0547
|
|
Håkon Haarr
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Marlin Båtnavn: Marlin Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR 1,0547
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn Dalen, Bærum Seilforening Håkon Haarr, Bærum Seilforening Marius Rødde, Bærum Seilforening Helge Dalen, Ålesunds Seilforening Atle Myklebust, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Arcona 380
Måltall: 1,0547
|
|
|
|
NOR 15235
Jacob Natvig Skolleborg
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Magie Båttype: Dehler 38C Seilnummer: NOR 15235 NOR Rating: NOR 0,9950
|
|
Andreas Natvig Skolleborg
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Magie Båttype: Dehler 38C Seilnummer: NOR 15235 NOR Rating: NOR 0,9950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MAGIE
Jacob Natvig Skolleborg
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Magie Båttype: Dehler 38C Seilnummer: NOR 15235 NOR Rating: NOR 0,9950
|
|
Andreas Natvig Skolleborg
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Magie Båttype: Dehler 38C Seilnummer: NOR 15235 NOR Rating: NOR 0,9950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Natvig Skolleborg, Halden Seilforening Andreas Natvig Skolleborg, Halden Seilforening Petter Lie, Halden Seilforening Oda Skolleborg, Halden Seilforening Marius Heiberg, Halden Seilforening Oliver Finden, Halden Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Dehler 38C
Måltall: 0,9950
|
|
|
|
SWE 131
Robert Trolled
Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir Teamnavn: Team Dehlight Båtnavn: Dehlight Båttype: Dehler 38 Seilnummer: SWE 131 NOR Rating: SWE 1,057
|
|
Magnus Arvidsson
Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir Teamnavn: Team Dehlight Båtnavn: Dehlight Båttype: Dehler 38 Seilnummer: SWE 131 NOR Rating: SWE 1,057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
DEHLIGHT
Robert Trolled
Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir Teamnavn: Team Dehlight Båtnavn: Dehlight Båttype: Dehler 38 Seilnummer: SWE 131 NOR Rating: SWE 1,057
|
|
Magnus Arvidsson
Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir Teamnavn: Team Dehlight Båtnavn: Dehlight Båttype: Dehler 38 Seilnummer: SWE 131 NOR Rating: SWE 1,057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Robert Trolled, Segelsällskapet Viken Ägir Magnus Arvidsson, Segelsällskapet Viken Ägir Andreas Samuelsson, Segelsällskapet Viken Ägir Lennart Kullander, Segelsällskapet Viken Ägir Patrik Fajersson, Segelsällskapet Viken Ägir |
Klasse: Kjølbåter - Start Marstrand - SRS
Båttype: Dehler 38
Måltall: 1,057
|
|
|
|
NOR 15229
Arne Sørlie
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Winifi Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15229 NOR Rating: NOR 1,0322
|
|
Eivind Sørlie
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Winifi Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15229 NOR Rating: NOR 1,0322
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 23:13:51 |
26:43:51 |
27:35:29 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
WINIFI
Arne Sørlie
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Winifi Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15229 NOR Rating: NOR 1,0322
|
|
Eivind Sørlie
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Winifi Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15229 NOR Rating: NOR 1,0322
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 23:13:51 |
26:43:51 |
27:35:29 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arne Sørlie, Bærum Seilforening Eivind Sørlie, Espen Sørlie, Lars Ole Ødegaard, Bærum Seilforening Eirik Erdal, Håkon Meyer Thorud, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Dehler 38
Måltall: 1,0322
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11213
Arne Isaksen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xanthippe 3 Båttype: hanse 371 Seilnummer: NOR 11213 NOR Rating: NOR 0,9651
|
|
harald Hagen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Xanthippe 3 Båttype: hanse 371 Seilnummer: NOR 11213 NOR Rating: NOR 0,9651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
XANTHIPPE 3
Arne Isaksen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xanthippe 3 Båttype: hanse 371 Seilnummer: NOR 11213 NOR Rating: NOR 0,9651
|
|
harald Hagen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Xanthippe 3 Båttype: hanse 371 Seilnummer: NOR 11213 NOR Rating: NOR 0,9651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arne Isaksen, Bundefjorden Seilforening harald Hagen, kristian Østlie, Marius Bakke, Bundefjorden Seilforening Sten Von Der Fehr, Sindre Bakke, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: hanse 371
Måltall: 0,9651
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 15558
Johan Mowinckel
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Pamina Båtnavn: Pamina Båttype: Wauquiez Seilnummer: NOR 15558 NOR Rating: NOR 1,0237
|
|
Lars Forberg
Seilforening: Teamnavn: Pamina Båtnavn: Pamina Båttype: Wauquiez Seilnummer: NOR 15558 NOR Rating: NOR 1,0237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
PAMINA
Johan Mowinckel
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Pamina Båtnavn: Pamina Båttype: Wauquiez Seilnummer: NOR 15558 NOR Rating: NOR 1,0237
|
|
Lars Forberg
Seilforening: Teamnavn: Pamina Båtnavn: Pamina Båttype: Wauquiez Seilnummer: NOR 15558 NOR Rating: NOR 1,0237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johan Mowinckel, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Lars Forberg, Dag Tørvold, Henrik Harboe, Hans Christian Koss, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Wauquiez
Måltall: 1,0237
|
|
|
|
DEN 1
Jakob Frost
Seilforening: Faaborg Sejlklub Teamnavn: Frostboxen Båtnavn: Frostboxen Båttype: Frost 38 Seilnummer: DEN 1 NOR Rating: DEN 508,8
|
|
Jonas Pedersen
Seilforening: Faaborg Sejlklub Teamnavn: Frostboxen Båtnavn: Frostboxen Båttype: Frost 38 Seilnummer: DEN 1 NOR Rating: DEN 508,8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 08:09:00 |
13:29:00 |
6860:19:12 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FROSTBOXEN
Jakob Frost
Seilforening: Faaborg Sejlklub Teamnavn: Frostboxen Båtnavn: Frostboxen Båttype: Frost 38 Seilnummer: DEN 1 NOR Rating: DEN 508,8
|
|
Jonas Pedersen
Seilforening: Faaborg Sejlklub Teamnavn: Frostboxen Båtnavn: Frostboxen Båttype: Frost 38 Seilnummer: DEN 1 NOR Rating: DEN 508,8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 08:09:00 |
13:29:00 |
6860:19:12 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Frost, Faaborg Sejlklub Jonas Pedersen, Faaborg Sejlklub Michael Møller, Faaborg Sejlklub Jan Schwartz, Faaborg Sejlklub Christian Schwartz, Faaborg Sejlklub Johan Sommerlund, Faaborg Sejlklub Sune Hinz, Faaborg Sejlklub Kåre Hinz, Faaborg Sejlklub |
Klasse: Kjølbåter - Start Aarhus - Dansk Handicap
Båttype: Frost 38
Måltall: 508,8
|
|
|
|
NOR 14903
Harald Usterud
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: VELOX FUTUO Båtnavn: Seileren Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14903 NOR Rating: NOR 0,9801
|
|
Mariann Nornes
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: VELOX FUTUO Båtnavn: Seileren Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14903 NOR Rating: NOR 0,9801
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SEILEREN
Harald Usterud
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: VELOX FUTUO Båtnavn: Seileren Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14903 NOR Rating: NOR 0,9801
|
|
Mariann Nornes
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: VELOX FUTUO Båtnavn: Seileren Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14903 NOR Rating: NOR 0,9801
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Harald Usterud, Oppegård Seilforening Mariann Nornes, Oppegård Seilforening Ledig Ledig, Leif Roald Halvorsen, Ole Christian Nymoen, Helge Feet, Ulrika Tysk Wrang, Sidney Øivind Tangen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Salona 38
Måltall: 0,9801
|
|
|
|
NOR 14884
Lars Marius Valstad
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Havkatt S Båtnavn: Havkatt S Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14884 NOR Rating: NOR 1,0142
|
|
Paul KNUTSEN
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Havkatt S Båtnavn: Havkatt S Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14884 NOR Rating: NOR 1,0142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
HAVKATT S
Lars Marius Valstad
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Havkatt S Båtnavn: Havkatt S Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14884 NOR Rating: NOR 1,0142
|
|
Paul KNUTSEN
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Havkatt S Båtnavn: Havkatt S Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14884 NOR Rating: NOR 1,0142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Marius Valstad, Oslo Seilforening Paul KNUTSEN, Kongelig Norsk Seilforening Curt Johnson, Oslo Seilforening sverre nesheim, Fredrikstad Seilforening thor gjermund eriksen, Oslo Seilforening torgeir larsen, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Salona 38
Måltall: 1,0142
|
|
|
|
|
|
|
NOR 8801
Rino Fred Jensen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Team Ollie Båtnavn: Ollie Båttype: Finngulf 38 Seilnummer: NOR 8801 NOR Rating: NOR 0,9929
|
|
Atle Johannessen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Team Ollie Båtnavn: Ollie Båttype: Finngulf 38 Seilnummer: NOR 8801 NOR Rating: NOR 0,9929
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
OLLIE
Rino Fred Jensen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Team Ollie Båtnavn: Ollie Båttype: Finngulf 38 Seilnummer: NOR 8801 NOR Rating: NOR 0,9929
|
|
Atle Johannessen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Team Ollie Båtnavn: Ollie Båttype: Finngulf 38 Seilnummer: NOR 8801 NOR Rating: NOR 0,9929
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rino Fred Jensen, Fredrikstad Seilforening Atle Johannessen, Fredrikstad Seilforening Arild Hvattum, Bundefjorden Seilforening Eirik Nordlie, Bundefjorden Seilforening Robert Frorud, Helge Rognevær, Fredrikstad Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Finngulf 38
Måltall: 0,9929
|
|
|
|
NOR-15899 00000
Frode Aure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: EVRY Sailing Team Båtnavn: Glade vannvidd Båttype: Bavaria 40 Seilnummer: NOR-15899 00000 NOR Rating: NOR-15899
|
|
Pernille Susanne Corneliussen
Seilforening: Teamnavn: EVRY Sailing Team Båtnavn: Glade vannvidd Båttype: Bavaria 40 Seilnummer: NOR-15899 00000 NOR Rating: NOR-15899
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GLADE VANNVIDD
Frode Aure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: EVRY Sailing Team Båtnavn: Glade vannvidd Båttype: Bavaria 40 Seilnummer: NOR-15899 00000 NOR Rating: NOR-15899
|
|
Pernille Susanne Corneliussen
Seilforening: Teamnavn: EVRY Sailing Team Båtnavn: Glade vannvidd Båttype: Bavaria 40 Seilnummer: NOR-15899 00000 NOR Rating: NOR-15899
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frode Aure, Kongelig Norsk Seilforening Pernille Susanne Corneliussen, Aud Jørstad, Jan Inge Lønes, Arnt Torp, Eirik Lindgård Jenssen, Margit Aarak, Kjetil Røe, Kristin Sliper, Einar Hagen Klungreseth, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - Turklasse
Båttype: Bavaria 40
Måltall:
|
|
|
|
SWE 11
Anders Dahlsjö
Seilforening: Lerkils Båtsällskap Teamnavn: Lady Godiva sail racing team Båtnavn: Lady Godiva Båttype: Dominant 105 Seilnummer: SWE 11 NOR Rating: SWE 1,0430
|
|
Jens Svanvik
Seilforening: Segelsällskapet Kaparen Teamnavn: Lady Godiva sail racing team Båtnavn: Lady Godiva Båttype: Dominant 105 Seilnummer: SWE 11 NOR Rating: SWE 1,0430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LADY GODIVA
Anders Dahlsjö
Seilforening: Lerkils Båtsällskap Teamnavn: Lady Godiva sail racing team Båtnavn: Lady Godiva Båttype: Dominant 105 Seilnummer: SWE 11 NOR Rating: SWE 1,0430
|
|
Jens Svanvik
Seilforening: Segelsällskapet Kaparen Teamnavn: Lady Godiva sail racing team Båtnavn: Lady Godiva Båttype: Dominant 105 Seilnummer: SWE 11 NOR Rating: SWE 1,0430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Dahlsjö, Lerkils Båtsällskap Jens Svanvik, Segelsällskapet Kaparen Mikael Wassmur, Emma Sundén, Käringö Segelklubb Joachim Keim, Henrik Persson, Göteborgs Yacht Club Carina Arvidsson, De Tio Öarnas Segelsällskap NN NN, |
Klasse: Kjølbåter - Start Marstrand - SRS
Båttype: Dominant 105
Måltall: 1,0430
|
|
|
|
NOR 15606
Ingolf Holmen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Team Ella Båtnavn: ELLA Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 15606 NOR Rating: NOR 0,9105
|
|
David Skogan
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Ella Båtnavn: ELLA Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 15606 NOR Rating: NOR 0,9105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ELLA
Ingolf Holmen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Team Ella Båtnavn: ELLA Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 15606 NOR Rating: NOR 0,9105
|
|
David Skogan
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Ella Båtnavn: ELLA Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 15606 NOR Rating: NOR 0,9105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingolf Holmen, Frognerkilen Seilforening Av 1860 David Skogan, Kongelig Norsk Seilforening Trond Fossum, Tor Elnan, Svenn Robert Berg, Sigmund Hammervold, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3
Måltall: 0,9105
|
|
|
|
NOR 11441
Edvin Borgheim
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Just Do It Båtnavn: Just do it Båttype: Bavaria AC Seilnummer: NOR 11441 NOR Rating: NOR 0,9920
|
|
Hans Inge Søvik
Seilforening: Teamnavn: Team Just Do It Båtnavn: Just do it Båttype: Bavaria AC Seilnummer: NOR 11441 NOR Rating: NOR 0,9920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
JUST DO IT
Edvin Borgheim
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Just Do It Båtnavn: Just do it Båttype: Bavaria AC Seilnummer: NOR 11441 NOR Rating: NOR 0,9920
|
|
Hans Inge Søvik
Seilforening: Teamnavn: Team Just Do It Båtnavn: Just do it Båttype: Bavaria AC Seilnummer: NOR 11441 NOR Rating: NOR 0,9920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Edvin Borgheim, Bærum Seilforening Hans Inge Søvik, Jens Kristian Fagernæs, Ingeborg Borgheim, Sverre Thorstensen, Åsgeir Almås, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Bavaria AC
Måltall: 0,9920
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14736
Øivind Andersen-Gott
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Flugel Gutta Båtnavn: Nofint II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14736 NOR Rating: NOR 0,9505
|
|
Andre Riis-Mysen
Seilforening: Teamnavn: Flugel Gutta Båtnavn: Nofint II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14736 NOR Rating: NOR 0,9505
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NOFINT II
Øivind Andersen-Gott
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Flugel Gutta Båtnavn: Nofint II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14736 NOR Rating: NOR 0,9505
|
|
Andre Riis-Mysen
Seilforening: Teamnavn: Flugel Gutta Båtnavn: Nofint II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14736 NOR Rating: NOR 0,9505
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øivind Andersen-Gott, Bundefjorden Seilforening Andre Riis-Mysen, Morten Haug, Endre Johannessen, Bård Andre Østby, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Måltall: 0,9505
|
|
|
|
NOR 9770
Dag Svendsen
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Quadriga Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9770 NOR Rating: NOR 1,0484
|
|
Kristoffer Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Quadriga Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9770 NOR Rating: NOR 1,0484
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 19:35:14 |
23:05:14 |
24:12:16 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
QUADRIGA
Dag Svendsen
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Quadriga Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9770 NOR Rating: NOR 1,0484
|
|
Kristoffer Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Quadriga Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9770 NOR Rating: NOR 1,0484
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 19:35:14 |
23:05:14 |
24:12:16 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dag Svendsen, Brevik Seilforening Kristoffer Olsen, Kongelig Norsk Seilforening Bent Christian Wilhelmsen, Societe Nautique Rolloise Anders Wilhelmsen, Tønsberg Seilforening Gerhard Lorange, Kongelig Norsk Seilforening Thomas Kielland, Kongelig Norsk Seilforening Kyrre Tjøm, Kongelig Norsk Seilforening Danckert Mellby, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0484
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 15281
Henrik Wollenberg
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Felicita Båtnavn: Felicita Båttype: Bavaria cruiser 40 Seilnummer: NOR 15281 NOR Rating: NOR 0,9735
|
|
Therese Wollenberg
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Felicita Båtnavn: Felicita Båttype: Bavaria cruiser 40 Seilnummer: NOR 15281 NOR Rating: NOR 0,9735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FELICITA
Henrik Wollenberg
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Felicita Båtnavn: Felicita Båttype: Bavaria cruiser 40 Seilnummer: NOR 15281 NOR Rating: NOR 0,9735
|
|
Therese Wollenberg
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Felicita Båtnavn: Felicita Båttype: Bavaria cruiser 40 Seilnummer: NOR 15281 NOR Rating: NOR 0,9735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Wollenberg, Brevik Seilforening Therese Wollenberg, Brevik Seilforening Petter Gjearum, Brevik Seilforening Per Øystein Jacobsen, Brevik Seilforening Gro Dahle Jacobsen, Brevik Seilforening Jon Atle Holmberg, Brevik Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Bavaria cruiser 40
Måltall: 0,9735
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12566
Richard von Mansfeldt Asheim
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Ruffen Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12566 NOR Rating: NOR 1,0304
|
|
Monica Lauritzen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Ruffen Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12566 NOR Rating: NOR 1,0304
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
RUFFEN
Richard von Mansfeldt Asheim
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Ruffen Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12566 NOR Rating: NOR 1,0304
|
|
Monica Lauritzen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Ruffen Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12566 NOR Rating: NOR 1,0304
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Richard von Mansfeldt Asheim, Asker Seilforening Monica Lauritzen, Mikael Stuen Bekkevold, Sarpsborg Seilforening Tommy Dyhr Petersen, Kajsa Biberg, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 400e
Måltall: 1,0304
|
|
|
|
|
|
|
NOR 9373
Gunnar Krogh-Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Happy Båtnavn: Happy Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9373 NOR Rating: NOR 1,0441
|
|
Hanne W. Anthonsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Happy Båtnavn: Happy Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9373 NOR Rating: NOR 1,0441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
HAPPY
Gunnar Krogh-Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Happy Båtnavn: Happy Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9373 NOR Rating: NOR 1,0441
|
|
Hanne W. Anthonsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Happy Båtnavn: Happy Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9373 NOR Rating: NOR 1,0441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gunnar Krogh-Hansen, Kongelig Norsk Seilforening Hanne W. Anthonsen, Kongelig Norsk Seilforening Irene Foss, Kongelig Norsk Seilforening Mounhime Ben Ayata, Agnes Hov Bjellvåg, Kirsten Hald, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0441
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12246
Torbjørn Holthe
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Go’ Tid Båtnavn: Go’ Tid 2 Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 12246 NOR Rating: NOR 1,0284
|
|
Jon Nilheim
Seilforening: Teamnavn: Go’ Tid Båtnavn: Go’ Tid 2 Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 12246 NOR Rating: NOR 1,0284
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GO’ TID 2
Torbjørn Holthe
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Go’ Tid Båtnavn: Go’ Tid 2 Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 12246 NOR Rating: NOR 1,0284
|
|
Jon Nilheim
Seilforening: Teamnavn: Go’ Tid Båtnavn: Go’ Tid 2 Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 12246 NOR Rating: NOR 1,0284
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torbjørn Holthe, Bærum Seilforening Jon Nilheim, Jens Hersløv, Magnus Rygner, Tommy Pedersen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 400
Måltall: 1,0284
|
|
|
|
|
|
|
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Wilda Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0298
|
|
Simen Hauland
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Wilda Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0298
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
WILDA
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Wilda Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0298
|
|
Simen Hauland
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Wilda Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0298
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Jerpetjøn, Nesodden Seilforening Simen Hauland, Nesodden Seilforening Kåre Bjørk, Nesodden Seilforening Maria Haug, Nesodden Seilforening Eirik Berg Maus, Oslo Seilforening Mari Blikkom, Nesodden Seilforening Andreas Tinglum Olsen, Nesodden Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: SO 409 Performance
Måltall: 1,0298
|
|
|
|
NOR 15392
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Grayce Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 15392 NOR Rating: NOR 1,0408
|
|
Trygve Isaksen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Grayce Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 15392 NOR Rating: NOR 1,0408
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GRAYCE
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Grayce Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 15392 NOR Rating: NOR 1,0408
|
|
Trygve Isaksen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Grayce Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 15392 NOR Rating: NOR 1,0408
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arne Engen, Oslo Seilforening Trygve Isaksen, Oslo Seilforening Nina Rismark, Oslo Seilforening Trude Myhrer, Bård Hernes, Oslo Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 400
Måltall: 1,0408
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GER 47
Lars Engvall
Seilforening: Halmstads Segelsällskap Teamnavn: Open 40 Events Båtnavn: Letto di Pletto Båttype: Akilaria 40 Seilnummer: GER 47 NOR Rating: GER 1,247
|
|
Otto Willhemsson
Seilforening: Råå-Helsingborgs Segelsällskap Teamnavn: Open 40 Events Båtnavn: Letto di Pletto Båttype: Akilaria 40 Seilnummer: GER 47 NOR Rating: GER 1,247
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 08:39:27 |
13:59:27 |
17:26:47 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LETTO DI PLETTO
Lars Engvall
Seilforening: Halmstads Segelsällskap Teamnavn: Open 40 Events Båtnavn: Letto di Pletto Båttype: Akilaria 40 Seilnummer: GER 47 NOR Rating: GER 1,247
|
|
Otto Willhemsson
Seilforening: Råå-Helsingborgs Segelsällskap Teamnavn: Open 40 Events Båtnavn: Letto di Pletto Båttype: Akilaria 40 Seilnummer: GER 47 NOR Rating: GER 1,247
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 08:39:27 |
13:59:27 |
17:26:47 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Engvall, Halmstads Segelsällskap Otto Willhemsson, Råå-Helsingborgs Segelsällskap Christian Backhausen, Halmstads Segelsällskap Jörgen Preuss, Halmstads Segelsällskap Mattias Dahlström, Helsingborg Yacht Club |
Klasse: Kjølbåter - Start Helsingør - SRS
Båttype: Akilaria 40
Måltall: 1,247
|
|
|
|
NOR 10140
Arne Hammersland
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: DILL Båtnavn: DILL Båttype: IMX-40 Seilnummer: NOR 10140 NOR Rating: NOR 1,0529
|
|
Bjørn Mordal
Seilforening: Molde Seilforening Teamnavn: DILL Båtnavn: DILL Båttype: IMX-40 Seilnummer: NOR 10140 NOR Rating: NOR 1,0529
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
DILL
Arne Hammersland
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: DILL Båtnavn: DILL Båttype: IMX-40 Seilnummer: NOR 10140 NOR Rating: NOR 1,0529
|
|
Bjørn Mordal
Seilforening: Molde Seilforening Teamnavn: DILL Båtnavn: DILL Båttype: IMX-40 Seilnummer: NOR 10140 NOR Rating: NOR 1,0529
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arne Hammersland, Bærum Seilforening Bjørn Mordal, Molde Seilforening Harald Walder, Bærum Seilforening Carsten Schanche, Kongelig Norsk Seilforening Erlend Haugland Næss, Arendals Seilforening Eivind Jenssen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: IMX-40
Måltall: 1,0529
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 15666
Jon Sverre Høiden
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: SONS OF HURRICANES Båtnavn: Gro Næss Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666 NOR Rating: NOR 1,0706
|
|
Gro Næss
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: SONS OF HURRICANES Båtnavn: Gro Næss Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666 NOR Rating: NOR 1,0706
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GRO NæSS
Jon Sverre Høiden
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: SONS OF HURRICANES Båtnavn: Gro Næss Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666 NOR Rating: NOR 1,0706
|
|
Gro Næss
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: SONS OF HURRICANES Båtnavn: Gro Næss Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666 NOR Rating: NOR 1,0706
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jon Sverre Høiden, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Gro Næss, Bundefjorden Seilforening Mathias Bertram, Nesodden Seilforening Joakim Imset, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Irene Skinnemoen, Bærum Seilforening Torstein Løwe, Larvik Seilforening Lill-Christin Steiro, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Kjersti Monsen, Gandsfjord Seilforening Thomas Vogt, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Sinergia 40
Måltall: 1,0706
|
|
|
|
NOR 13540
Aasmund Drolsum
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Magic Båtnavn: Magic Båttype: King40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 1,1025
|
|
Tom Olsen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Magic Båtnavn: Magic Båttype: King40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 1,1025
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MAGIC
Aasmund Drolsum
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Magic Båtnavn: Magic Båttype: King40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 1,1025
|
|
Tom Olsen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Magic Båtnavn: Magic Båttype: King40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 1,1025
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aasmund Drolsum, Bundefjorden Seilforening Tom Olsen, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Håvard Haugland, Bundefjorden Seilforening Nikolai Bakker, Stavanger Seilforening Eirik Gramnæs, Horten Seilforening Ole Aabye, Kongelig Norsk Seilforening Reidar Harju, Soon Seilforening Sverre Tangerud, Tønsberg Seilforening Tor Kjetil Pedersen, Trondhjems Seilforening Jørgen Gundersen, Soon Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: King40
Måltall: 1,1025
|
|
|
|
NOR 13472
Jan-Ivar Meldre
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Team Vaiana Båtnavn: Vaiana Båttype: Grand Soleil 4C Seilnummer: NOR 13472 NOR Rating: NOR 0,9918
|
|
Guro Meldre Pedersen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Team Vaiana Båtnavn: Vaiana Båttype: Grand Soleil 4C Seilnummer: NOR 13472 NOR Rating: NOR 0,9918
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VAIANA
Jan-Ivar Meldre
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Team Vaiana Båtnavn: Vaiana Båttype: Grand Soleil 4C Seilnummer: NOR 13472 NOR Rating: NOR 0,9918
|
|
Guro Meldre Pedersen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Team Vaiana Båtnavn: Vaiana Båttype: Grand Soleil 4C Seilnummer: NOR 13472 NOR Rating: NOR 0,9918
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan-Ivar Meldre, Holmestrand Seilforening Guro Meldre Pedersen, Holmestrand Seilforening Rune Thorvaldsen, Jon Tangen, Jens Wollebæk, Holmestrand Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: Grand Soleil 4C
Måltall: 0,9918
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12247
Ketil Hebnes
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: EXPON Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247 NOR Rating: NOR 1,0804
|
|
Frode Hebnes
Seilforening: Teamnavn: EXPON Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247 NOR Rating: NOR 1,0804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
HANSEMANN
Ketil Hebnes
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: EXPON Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247 NOR Rating: NOR 1,0804
|
|
Frode Hebnes
Seilforening: Teamnavn: EXPON Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247 NOR Rating: NOR 1,0804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ketil Hebnes, Oppegård Seilforening Frode Hebnes, Morten Andreassen, Kai Reidar Hegre, Tom Christensen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 470e
Måltall: 1,0804
|
|
|
|
|
|
|
NOR 15415
Pål Sture Skogfelt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: WALLAX Båtnavn: C'est nous! Båttype: First 40CR Seilnummer: NOR 15415 NOR Rating: NOR 1,0475
|
|
Petter Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: WALLAX Båtnavn: C'est nous! Båttype: First 40CR Seilnummer: NOR 15415 NOR Rating: NOR 1,0475
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
C'EST NOUS!
Pål Sture Skogfelt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: WALLAX Båtnavn: C'est nous! Båttype: First 40CR Seilnummer: NOR 15415 NOR Rating: NOR 1,0475
|
|
Petter Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: WALLAX Båtnavn: C'est nous! Båttype: First 40CR Seilnummer: NOR 15415 NOR Rating: NOR 1,0475
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Sture Skogfelt, Kongelig Norsk Seilforening Petter Nilsen, Kongelig Norsk Seilforening Marthine Skogfelt, Simen Rasmussen, Roar Breivik, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 40CR
Måltall: 1,0475
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 15678
Pål Klavenes
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Berenike Båtnavn: Berenike Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 15678 NOR Rating: NOR 1,0564
|
|
Nina Klavenes
Seilforening: Teamnavn: Berenike Båtnavn: Berenike Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 15678 NOR Rating: NOR 1,0564
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BERENIKE
Pål Klavenes
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Berenike Båtnavn: Berenike Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 15678 NOR Rating: NOR 1,0564
|
|
Nina Klavenes
Seilforening: Teamnavn: Berenike Båtnavn: Berenike Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 15678 NOR Rating: NOR 1,0564
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Klavenes, Brevik Seilforening Nina Klavenes, Siv Hauge, Sondre Ditlefsen, Beate Gronsund Andreassen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Elan 410
Måltall: 1,0564
|
|
|
|
NOR 37
Per H Movig
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bellatrix Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 37 NOR Rating: NOR 1,0324
|
|
morten Ulriksen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Bellatrix Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 37 NOR Rating: NOR 1,0324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BELLATRIX
Per H Movig
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bellatrix Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 37 NOR Rating: NOR 1,0324
|
|
morten Ulriksen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Bellatrix Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 37 NOR Rating: NOR 1,0324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Per H Movig, Bærum Seilforening morten Ulriksen, Hans Cappelen, Hans Olav Amundsen, Brynjulv Kløve, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Trym Kaas Kløve, Ole Petter Lassen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: X-41
Måltall: 1,0324
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11227
Frode Lund
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,0498
|
|
Tone Galaasen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,0498
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MANGO
Frode Lund
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,0498
|
|
Tone Galaasen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,0498
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frode Lund, Bærum Seilforening Tone Galaasen, Lina Galaasen Lund, Elma Galaasen Lund, Stein Løvstad, Kasper Dolmset Olsson, Filip Julius Devor, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Bavaria 42 Match
Måltall: 1,0498
|
|
|
|
NOR 8915
Otto Book
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Capriccio Båttype: Victory 42 Seilnummer: NOR 8915 NOR Rating: NOR 1,0107
|
|
Per Holt
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Capriccio Båttype: Victory 42 Seilnummer: NOR 8915 NOR Rating: NOR 1,0107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CAPRICCIO
Otto Book
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Capriccio Båttype: Victory 42 Seilnummer: NOR 8915 NOR Rating: NOR 1,0107
|
|
Per Holt
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Capriccio Båttype: Victory 42 Seilnummer: NOR 8915 NOR Rating: NOR 1,0107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Otto Book, Åsgårdstrand Seilforening Per Holt, Åsgårdstrand Seilforening Øystein Røed, Åsgårdstrand Seilforening Torbjørn Lunde, Åsgårdstrand Seilforening Anders Økstad Westrum, Åsgårdstrand Seilforening Marius Andersen, Åsgårdstrand Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Victory 42
Måltall: 1,0107
|
|
|
|
NOR 8311
Torger Lien
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baloo Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8311 NOR Rating: NOR 1,0298
|
|
Inge-Magnar Olerud
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baloo Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8311 NOR Rating: NOR 1,0298
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BALOO
Torger Lien
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baloo Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8311 NOR Rating: NOR 1,0298
|
|
Inge-Magnar Olerud
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baloo Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8311 NOR Rating: NOR 1,0298
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torger Lien, Asker Seilforening Inge-Magnar Olerud, Bærum Seilforening Henrik Olerud, Erik Thrane, Geir Reigstad, Bernt N. Bjordal, Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: X-412
Måltall: 1,0298
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11735
Martin Borg
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Trimar Sailing Team Båtnavn: Trimar 2 Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11735 NOR Rating: NOR 1,0568
|
|
Kristian Borg
Seilforening: Teamnavn: Trimar Sailing Team Båtnavn: Trimar 2 Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11735 NOR Rating: NOR 1,0568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TRIMAR 2
Martin Borg
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Trimar Sailing Team Båtnavn: Trimar 2 Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11735 NOR Rating: NOR 1,0568
|
|
Kristian Borg
Seilforening: Teamnavn: Trimar Sailing Team Båtnavn: Trimar 2 Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11735 NOR Rating: NOR 1,0568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Borg, Bærum Seilforening Kristian Borg, Casper Borg, Petter Borg, Alf Kjærheim Astrup, Lars Borg, Jakob Lindskog-Prytz, Pål Reiling Reinholdt, Rolf Jahren, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Bavaria 42 Match
Måltall: 1,0568
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11172
Iver Iversen
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Båtlaget Tango Båtnavn: Tango II Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172 NOR Rating: NOR 1,1015
|
|
Jakob Fahlstadius
Seilforening: Teamnavn: Båtlaget Tango Båtnavn: Tango II Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172 NOR Rating: NOR 1,1015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TANGO II
Iver Iversen
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Båtlaget Tango Båtnavn: Tango II Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172 NOR Rating: NOR 1,1015
|
|
Jakob Fahlstadius
Seilforening: Teamnavn: Båtlaget Tango Båtnavn: Tango II Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172 NOR Rating: NOR 1,1015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iver Iversen, Nesodden Seilforening Jakob Fahlstadius, Petr Vasilev, Egil Kjetil OIsen, Arne Lund Kvernheim, Per Robert Selstrøm, Thomas Vogt Oxo, Kongelig Norsk Seilforening Maren Lyngø Einvik, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Grand Soleil 42R
Måltall: 1,1015
|
|
|
|
NOR 9320
Eivind Bogerud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Empire Båtnavn: Empire Båttype: Bavaria 42 AC Seilnummer: NOR 9320 NOR Rating: NOR 0,9765
|
|
Vince Taksdal
Seilforening: Teamnavn: Empire Båtnavn: Empire Båttype: Bavaria 42 AC Seilnummer: NOR 9320 NOR Rating: NOR 0,9765
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EMPIRE
Eivind Bogerud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Empire Båtnavn: Empire Båttype: Bavaria 42 AC Seilnummer: NOR 9320 NOR Rating: NOR 0,9765
|
|
Vince Taksdal
Seilforening: Teamnavn: Empire Båtnavn: Empire Båttype: Bavaria 42 AC Seilnummer: NOR 9320 NOR Rating: NOR 0,9765
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eivind Bogerud, Bundefjorden Seilforening Vince Taksdal, Petter Løken, Stig Berge, Bartosz Czulinski, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Bavaria 42 AC
Måltall: 0,9765
|
|
|
|
NOR 12271
Ivar Christiansen
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: RaBalder Båttype: Sun Od 42,2 Seilnummer: NOR 12271 NOR Rating: NOR 0,9510
|
|
Pål Simen Hem
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: RaBalder Båttype: Sun Od 42,2 Seilnummer: NOR 12271 NOR Rating: NOR 0,9510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
RABALDER
Ivar Christiansen
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: RaBalder Båttype: Sun Od 42,2 Seilnummer: NOR 12271 NOR Rating: NOR 0,9510
|
|
Pål Simen Hem
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: RaBalder Båttype: Sun Od 42,2 Seilnummer: NOR 12271 NOR Rating: NOR 0,9510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ivar Christiansen, Brevik Seilforening Pål Simen Hem, Bjørn Gustavsen, Bernt Johan Eide, Bård Møller Johansen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Sun Od 42,2
Måltall: 0,9510
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DEN 8
Tue Steen Andersen
Seilforening: Snaptun Sejlklub Teamnavn: Tem FeOs Båtnavn: FeOs Båttype: Grand Soleil 43 Seilnummer: DEN 8 NOR Rating: DEN 510,6
|
|
Jonathan Christensen
Seilforening: Teamnavn: Tem FeOs Båtnavn: FeOs Båttype: Grand Soleil 43 Seilnummer: DEN 8 NOR Rating: DEN 510,6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 09:07:23 |
14:27:23 |
7381:25:55 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FEOS
Tue Steen Andersen
Seilforening: Snaptun Sejlklub Teamnavn: Tem FeOs Båtnavn: FeOs Båttype: Grand Soleil 43 Seilnummer: DEN 8 NOR Rating: DEN 510,6
|
|
Jonathan Christensen
Seilforening: Teamnavn: Tem FeOs Båtnavn: FeOs Båttype: Grand Soleil 43 Seilnummer: DEN 8 NOR Rating: DEN 510,6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 09:07:23 |
14:27:23 |
7381:25:55 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tue Steen Andersen, Snaptun Sejlklub Jonathan Christensen, Jonas Sørensen, Per Ole Johansen, Rikke Stegler, Louise Prahm, |
Klasse: Kjølbåter - Start Aarhus - Dansk Handicap
Båttype: Grand Soleil 43
Måltall: 510,6
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14760
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0583
|
|
Christian Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0583
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ILLUMINATI
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0583
|
|
Christian Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0583
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Håkon Hjorthøy, Asker Seilforening Christian Hjorthøy, Asker Seilforening Erik Aursnes Dammen, Kongelig Norsk Seilforening Lars Folkvard Giske, Ålesunds Seilforening Jason Turflinger, Karoline Evensen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Grand Soleil 43B
Måltall: 1,0583
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11791
Karl Erik Rønstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Aria Båttype: Bavaria42 Seilnummer: NOR 11791 NOR Rating: NOR 0,945
|
|
Magnus Mølsæter
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Aria Båttype: Bavaria42 Seilnummer: NOR 11791 NOR Rating: NOR 0,945
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ARIA
Karl Erik Rønstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Aria Båttype: Bavaria42 Seilnummer: NOR 11791 NOR Rating: NOR 0,945
|
|
Magnus Mølsæter
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Aria Båttype: Bavaria42 Seilnummer: NOR 11791 NOR Rating: NOR 0,945
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karl Erik Rønstad, Kongelig Norsk Seilforening Magnus Mølsæter, Mathias Færevaag, Marcus Kreutzer, Heine Krydsby, Håvard Rye, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: Bavaria42
Måltall: 0,945
|
|
|
|
NOR 14927
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Verdiløse menn Båtnavn: TAMARA Båttype: Jeanneau 439 Seilnummer: NOR 14927 NOR Rating: NOR 1,0631
|
|
Ivar Krøger
Seilforening: Teamnavn: Verdiløse menn Båtnavn: TAMARA Båttype: Jeanneau 439 Seilnummer: NOR 14927 NOR Rating: NOR 1,0631
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TAMARA
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Verdiløse menn Båtnavn: TAMARA Båttype: Jeanneau 439 Seilnummer: NOR 14927 NOR Rating: NOR 1,0631
|
|
Ivar Krøger
Seilforening: Teamnavn: Verdiløse menn Båtnavn: TAMARA Båttype: Jeanneau 439 Seilnummer: NOR 14927 NOR Rating: NOR 1,0631
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars-Fredrik Moe-Helgesen, Drøbaksund Seilforening Ivar Krøger, Jan Erik Jenssen, Ole-Marius Moe-Helgesen, Ståle Ingebrigtsen, Kim Hansen, Lars Henrik Olesen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Jeanneau 439
Måltall: 1,0631
|
|
|
|
|
|
|
NOR 8542
Odd Aandal
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Vela Felicia Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 8542 NOR Rating: NOR 1,0677
|
|
Jørgen Vangsnes
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Vela Felicia Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 8542 NOR Rating: NOR 1,0677
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VELA FELICIA
Odd Aandal
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Vela Felicia Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 8542 NOR Rating: NOR 1,0677
|
|
Jørgen Vangsnes
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Vela Felicia Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 8542 NOR Rating: NOR 1,0677
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Odd Aandal, Drøbaksund Seilforening Jørgen Vangsnes, Drøbaksund Seilforening Kjell Kristensen, Tor Eigil Robertsen, Sven Halvorsen, Drøbaksund Seilforening Jan Christian Abrahamsen, Drøbaksund Seilforening Stefan Jøfors, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Dynamic 43
Måltall: 1,0677
|
|
|
|
NOR 15771
Eskild Larsen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Frida G Båttype: Jeanneau SO 440 Seilnummer: NOR 15771 NOR Rating: NOR 1,0562
|
|
Kjell Clement Ludvigsen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Frida G Båttype: Jeanneau SO 440 Seilnummer: NOR 15771 NOR Rating: NOR 1,0562
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 20:40:45 |
24:00:45 |
25:21:43 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FRIDA G
Eskild Larsen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Frida G Båttype: Jeanneau SO 440 Seilnummer: NOR 15771 NOR Rating: NOR 1,0562
|
|
Kjell Clement Ludvigsen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Frida G Båttype: Jeanneau SO 440 Seilnummer: NOR 15771 NOR Rating: NOR 1,0562
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 20:40:45 |
24:00:45 |
25:21:43 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eskild Larsen, Bærum Seilforening Kjell Clement Ludvigsen, Arendals Seilforening Martin Tobiasson, Peter Blume, Preben Idsøe, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Jeanneau SO 440
Måltall: 1,0562
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12243
Calle Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Team Santa Båtnavn: Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,1423
|
|
Espen Guttormsen
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team Santa Båtnavn: Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,1423
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Calle Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Team Santa Båtnavn: Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,1423
|
|
Espen Guttormsen
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team Santa Båtnavn: Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,1423
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Calle Andersen, Asker Seilforening Espen Guttormsen, Soon Seilforening Claus Landmark, Soon Seilforening Beate Haugen, Cathrine ASndersen, Asker Seilforening Henrik Dahl, Anders Pedersen, Per Mathias krogholm, Færder Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Landmark 43
Måltall: 1,1423
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12443
Torkjel Valland
Seilforening: Bergens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,1415
|
|
Eirik Rosenberg
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,1415
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
WHITE SHADOW
Torkjel Valland
Seilforening: Bergens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,1415
|
|
Eirik Rosenberg
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,1415
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torkjel Valland, Bergens Seilforening Eirik Rosenberg, Aage Hedegaard Larsen, Karl Otto Book, Maren Magda Book, Stian Østlund, Stein-Åge Blakstad, Paul Ringheim, Håkon Sandvold, Knut Einar Lie Wasbrekke, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Landmark 43
Måltall: 1,1415
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13335
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Team Hyggen Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,0500
|
|
Morten Jancey
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Team Hyggen Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,0500
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
HYGGEN
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Team Hyggen Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,0500
|
|
Morten Jancey
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Team Hyggen Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,0500
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ole Gunnar Tveiten, Asker Seilforening Morten Jancey, Asker Seilforening Christian Steenfeldt-foss, Asker Seilforening Axel Heim Tveiten, Asker Seilforening Tom Roger Grovassbakk, Asker Seilforening Tore Kjellevand, Asker Seilforening Tora Margrete Kraggerud Grovassbakk, Asker Seilforening tale Kjellevand, Asker Seilforening Øyvind Anker Ekeberg, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 430e
Måltall: 1,0500
|
|
|
|
NOR 14489
Bjørn Strand Jacobsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Diva Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 14489 NOR Rating: NOR 1,0507
|
|
Christopher Rustad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Diva Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 14489 NOR Rating: NOR 1,0507
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
DIVA
Bjørn Strand Jacobsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Diva Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 14489 NOR Rating: NOR 1,0507
|
|
Christopher Rustad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Diva Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 14489 NOR Rating: NOR 1,0507
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn Strand Jacobsen, Bundefjorden Seilforening Christopher Rustad, Bundefjorden Seilforening Anne Elisabeth Serigstad, Bundefjorden Seilforening Gunder Valle, Konrad Nøkleby, Marte Haugen, David Øverby, Bundefjorden Seilforening Lars-Christian Andersson, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 430
Måltall: 1,0507
|
|
|
|
NOR 13924
Yngve Lindvig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Sjiraff Båtnavn: Sjiraff Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 13924 NOR Rating: NOR 1,0472
|
|
Anders Lindvig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Sjiraff Båtnavn: Sjiraff Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 13924 NOR Rating: NOR 1,0472
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SJIRAFF
Yngve Lindvig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Sjiraff Båtnavn: Sjiraff Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 13924 NOR Rating: NOR 1,0472
|
|
Anders Lindvig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Sjiraff Båtnavn: Sjiraff Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 13924 NOR Rating: NOR 1,0472
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngve Lindvig, Kongelig Norsk Seilforening Anders Lindvig, Kongelig Norsk Seilforening Johan Skylstad, Ålesunds Seilforening Johan Arild Evang, Lars Ivar Larsen, Bent Kverme, Kongelig Norsk Seilforening Olav Delphin, Thor Jørgen Kristiansen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 430
Måltall: 1,0472
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12538
EIVIND BAKKE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: TEAM MASITO Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538 NOR Rating: NOR 1,0477
|
|
Per Haugen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: TEAM MASITO Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538 NOR Rating: NOR 1,0477
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 19:07:29 |
22:37:29 |
23:42:14 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MASITO
EIVIND BAKKE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: TEAM MASITO Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538 NOR Rating: NOR 1,0477
|
|
Per Haugen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: TEAM MASITO Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538 NOR Rating: NOR 1,0477
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 19:07:29 |
22:37:29 |
23:42:14 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
EIVIND BAKKE, Bundefjorden Seilforening Per Haugen, Bundefjorden Seilforening Roger Kolstad, Bundefjorden Seilforening Mikael Heimonen, Bundefjorden Seilforening Pål Bakke, Bundefjorden Seilforening Dag Harald Østlie, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 430
Måltall: 1,0477
|
|
|
|
NOR 11444
Kristian Hersløv
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11444 NOR Rating: NOR 1,0845
|
|
Halvor seiløe Smith
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11444 NOR Rating: NOR 1,0845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SAFIR
Kristian Hersløv
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11444 NOR Rating: NOR 1,0845
|
|
Halvor seiløe Smith
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11444 NOR Rating: NOR 1,0845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Hersløv, Kongelig Norsk Seilforening Halvor seiløe Smith, Kristian Lunde, Eivind Bryne, Morten Riis, Harald Lillevik, Eyvind Aker, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Dufour 44
Måltall: 1,0845
|
|
|
|
NOR 11604
Thorstein Saanum
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Skagerrak Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604 NOR Rating: NOR 1,0748
|
|
Arnt-Olav Håøya
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Team Skagerrak Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604 NOR Rating: NOR 1,0748
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SKAGERRAK
Thorstein Saanum
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Skagerrak Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604 NOR Rating: NOR 1,0748
|
|
Arnt-Olav Håøya
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Team Skagerrak Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604 NOR Rating: NOR 1,0748
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thorstein Saanum, Kongelig Norsk Seilforening Arnt-Olav Håøya, Nesodden Seilforening Tomm Lunde, Kongelig Norsk Seilforening Håkon Goto, Kevin Tuttle, Einar Hansen, Kongelig Norsk Seilforening Magnus Evjum, Geir Horn, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Dufour 44
Måltall: 1,0748
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11189
Henning Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Team Helge Ingstad Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189 NOR Rating: NOR 1,0719
|
|
Arve Roaas
Seilforening: Teamnavn: Team Helge Ingstad Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189 NOR Rating: NOR 1,0719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 15:42:30 |
19:02:30 |
20:24:38 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
PIXELINE
Henning Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Team Helge Ingstad Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189 NOR Rating: NOR 1,0719
|
|
Arve Roaas
Seilforening: Teamnavn: Team Helge Ingstad Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189 NOR Rating: NOR 1,0719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 15:42:30 |
19:02:30 |
20:24:38 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henning Hansen, Drammens Seilforening Arve Roaas, Stine-Mari Sørhaug, Jørn Husmoen, Kristin Husby, Andreas Eieland, Trondhjems Seilforening Even Østheim, Øyvind Jelstad, Drammens Seilforening Caroline Brynhildsen, Frederik Fogstad, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: X-442 MK-1
Måltall: 1,0719
|
|
|
|
NOR 9558
Stig Waagbø
Seilforening: Molde Seilforening Teamnavn: Team Furia III Båtnavn: Furia III Båttype: X-442 Seilnummer: NOR 9558 NOR Rating: NOR 1,0642
|
|
Morten Skagen
Seilforening: Teamnavn: Team Furia III Båtnavn: Furia III Båttype: X-442 Seilnummer: NOR 9558 NOR Rating: NOR 1,0642
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FURIA III
Stig Waagbø
Seilforening: Molde Seilforening Teamnavn: Team Furia III Båtnavn: Furia III Båttype: X-442 Seilnummer: NOR 9558 NOR Rating: NOR 1,0642
|
|
Morten Skagen
Seilforening: Teamnavn: Team Furia III Båtnavn: Furia III Båttype: X-442 Seilnummer: NOR 9558 NOR Rating: NOR 1,0642
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stig Waagbø, Molde Seilforening Morten Skagen, Bjørnar Næss, Geir Oterhals, Kristian Backmann, Lars Stian Walle, Stig Nordal, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: X-442
Måltall: 1,0642
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14633
Frode Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Friskus VI Båttype: Hanse 445 Seilnummer: NOR 14633 NOR Rating: NOR 1,0581
|
|
Øyvind Brattum
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Friskus VI Båttype: Hanse 445 Seilnummer: NOR 14633 NOR Rating: NOR 1,0581
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FRISKUS VI
Frode Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Friskus VI Båttype: Hanse 445 Seilnummer: NOR 14633 NOR Rating: NOR 1,0581
|
|
Øyvind Brattum
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Friskus VI Båttype: Hanse 445 Seilnummer: NOR 14633 NOR Rating: NOR 1,0581
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frode Brattum, Asker Seilforening Øyvind Brattum, Vegard Brattum, Hans Petter Loose, Terje Gårdsmoen, Geir Hjorthaug, Martin Fagerlund, Vidar Lutnæs, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 445
Måltall: 1,0581
|
|
|
|
SWE 11902
David Jostrand
Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb Teamnavn: Kvitfjell Segelklubb Båtnavn: PIXIE 2 Båttype: Hanse 445 Seilnummer: SWE 11902 NOR Rating: SWE 1,054
|
|
Victor Jostrand
Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb Teamnavn: Kvitfjell Segelklubb Båtnavn: PIXIE 2 Båttype: Hanse 445 Seilnummer: SWE 11902 NOR Rating: SWE 1,054
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 13:15:15 |
18:35:15 |
19:35:28 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
PIXIE 2
David Jostrand
Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb Teamnavn: Kvitfjell Segelklubb Båtnavn: PIXIE 2 Båttype: Hanse 445 Seilnummer: SWE 11902 NOR Rating: SWE 1,054
|
|
Victor Jostrand
Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb Teamnavn: Kvitfjell Segelklubb Båtnavn: PIXIE 2 Båttype: Hanse 445 Seilnummer: SWE 11902 NOR Rating: SWE 1,054
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 13:15:15 |
18:35:15 |
19:35:28 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
David Jostrand, Lommabuktens Seglarklubb Victor Jostrand, Lommabuktens Seglarklubb Stig Tore Grønlien, Kvitfjell Seglarklubb Martin Nyman, Lommabuktens Seglarklubb Dan Tindberg, Lommabuktens Seglarklubb Kim André Grønlien, Kvitfjell Seglarklubb Fredrik Thor, Kvitfjell Seglarklubb |
Klasse: Kjølbåter - Start Helsingør - SRS
Båttype: Hanse 445
Måltall: 1,054
|
|
|
|
|
|
|
DEN 16305
Henrik Ottesen
Seilforening: Aalborg Sejlklub Teamnavn: Båtnavn: VALKIRIA Båttype: Dufour 45e Seilnummer: DEN 16305 NOR Rating: DEN 507,8000
|
|
Henrik Mørkholt
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: VALKIRIA Båttype: Dufour 45e Seilnummer: DEN 16305 NOR Rating: DEN 507,8000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 09:35:05 |
14:55:05 |
7575:23:19 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VALKIRIA
Henrik Ottesen
Seilforening: Aalborg Sejlklub Teamnavn: Båtnavn: VALKIRIA Båttype: Dufour 45e Seilnummer: DEN 16305 NOR Rating: DEN 507,8000
|
|
Henrik Mørkholt
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: VALKIRIA Båttype: Dufour 45e Seilnummer: DEN 16305 NOR Rating: DEN 507,8000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 09:35:05 |
14:55:05 |
7575:23:19 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Ottesen, Aalborg Sejlklub Henrik Mørkholt, Jacob Svendsen, Martin Romanius, Tommy Pedersen, Morten Svanekjær, Kim Bjerring, Kim Koldskov, |
Klasse: Kjølbåter - Start Aarhus - Dansk Handicap
Båttype: Dufour 45e
Måltall: 507,8000
|
|
|
|
SWE 15
Jonas Grander
Seilforening: Runmarö Yacht Club Teamnavn: Matador Båtnavn: Matador Båttype: Elliott 44 cr Seilnummer: SWE 15 NOR Rating: SWE 1,2078
|
|
Fredrik Nilsson
Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap Teamnavn: Matador Båtnavn: Matador Båttype: Elliott 44 cr Seilnummer: SWE 15 NOR Rating: SWE 1,2078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 13:27:40 |
16:37:40 |
20:04:58 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MATADOR
Jonas Grander
Seilforening: Runmarö Yacht Club Teamnavn: Matador Båtnavn: Matador Båttype: Elliott 44 cr Seilnummer: SWE 15 NOR Rating: SWE 1,2078
|
|
Fredrik Nilsson
Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap Teamnavn: Matador Båtnavn: Matador Båttype: Elliott 44 cr Seilnummer: SWE 15 NOR Rating: SWE 1,2078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 13:27:40 |
16:37:40 |
20:04:58 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Grander, Runmarö Yacht Club Fredrik Nilsson, Vikingarnas Segelsällskap Martin Strömberg, Göteborgs Kungl Segel Sällskap Marcus Böhme, Kungl Svenska Segel Sällskapet Thomas Bäckman, Kungl Svenska Segel Sällskapet Nina Bäckman, Kungl Svenska Segel Sällskapet Carl Urban, Kungl Svenska Segel Sällskapet Niklas Beckvid, Kungl Svenska Segel Sällskapet Cathrine Egnell, Kungl Svenska Segel Sällskapet Thomas Jönsson, Kungl Svenska Segel Sällskapet Tore Lewander, Kungl Svenska Segel Sällskapet thomas Blixt, Kungl Svenska Segel Sällskapet |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Elliott 44 cr
Måltall: 1,2078
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13853
Hans Christian Holst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Matchless Båtnavn: MATCHLESS 2 Båttype: IMX 45 Seilnummer: NOR 13853 NOR Rating: NOR 1,1266
|
|
Michael Borge
Seilforening: KNS Teamnavn: Matchless Båtnavn: MATCHLESS 2 Båttype: IMX 45 Seilnummer: NOR 13853 NOR Rating: NOR 1,1266
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MATCHLESS 2
Hans Christian Holst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Matchless Båtnavn: MATCHLESS 2 Båttype: IMX 45 Seilnummer: NOR 13853 NOR Rating: NOR 1,1266
|
|
Michael Borge
Seilforening: KNS Teamnavn: Matchless Båtnavn: MATCHLESS 2 Båttype: IMX 45 Seilnummer: NOR 13853 NOR Rating: NOR 1,1266
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hans Christian Holst, Kongelig Norsk Seilforening Michael Borge, KNS Alexander Fredrik Holst, KNS Jan Erik Marthinsen Marthinsen, KNS Svein Ramstad, KNS Lars Borge, KNS Andreas Berg Mobakken, KNS Christian Semb, Kongelig Norsk Seilforening Øystein Berglund, Fredrik Skjolden, Yngve Kristiansen, Mads Buøen, KNS Matihas Stangeby, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: IMX 45
Måltall: 1,1266
|
|
|
|
NOR 12591
Morten Ingebretsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Christian IV Båttype: Oceanis 46 Seilnummer: NOR 12591 NOR Rating: NOR 1,0167
|
|
Mathis Hordvei
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Christian IV Båttype: Oceanis 46 Seilnummer: NOR 12591 NOR Rating: NOR 1,0167
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CHRISTIAN IV
Morten Ingebretsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Christian IV Båttype: Oceanis 46 Seilnummer: NOR 12591 NOR Rating: NOR 1,0167
|
|
Mathis Hordvei
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Christian IV Båttype: Oceanis 46 Seilnummer: NOR 12591 NOR Rating: NOR 1,0167
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten Ingebretsen, Kongelig Norsk Seilforening Mathis Hordvei, Svein Landsverk, Svein Bæra, Henrik Hognestad, Nils Bendik Munthe Kaas, Rune Groven, Espen Samuelsen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Oceanis 46
Måltall: 1,0167
|
|
|
|
NOR 15594
Jørn Aalefjær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Ticora Båtnavn: Ticora III Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469 Seilnummer: NOR 15594 NOR Rating: NOR 0,9638
|
|
Jill Ytterstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Ticora Båtnavn: Ticora III Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469 Seilnummer: NOR 15594 NOR Rating: NOR 0,9638
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TICORA III
Jørn Aalefjær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Ticora Båtnavn: Ticora III Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469 Seilnummer: NOR 15594 NOR Rating: NOR 0,9638
|
|
Jill Ytterstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Ticora Båtnavn: Ticora III Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469 Seilnummer: NOR 15594 NOR Rating: NOR 0,9638
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jørn Aalefjær, Kongelig Norsk Seilforening Jill Ytterstad, Kongelig Norsk Seilforening Ingeborg Hoff Brækken, Kongelig Norsk Seilforening Per Øyvind Mork, Solrunn Dokken Mork, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Måltall: 0,9638
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12545
Thomas Robberstad
Seilforening: Stavanger Seilforening Teamnavn: Zorro Båtnavn: Zorro Båttype: Swan 45 Seilnummer: NOR 12545 NOR Rating: NOR 1,1409
|
|
Ståle Hirth
Seilforening: Stavanger Seilforening Teamnavn: Zorro Båtnavn: Zorro Båttype: Swan 45 Seilnummer: NOR 12545 NOR Rating: NOR 1,1409
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ZORRO
Thomas Robberstad
Seilforening: Stavanger Seilforening Teamnavn: Zorro Båtnavn: Zorro Båttype: Swan 45 Seilnummer: NOR 12545 NOR Rating: NOR 1,1409
|
|
Ståle Hirth
Seilforening: Stavanger Seilforening Teamnavn: Zorro Båtnavn: Zorro Båttype: Swan 45 Seilnummer: NOR 12545 NOR Rating: NOR 1,1409
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Robberstad, Stavanger Seilforening Ståle Hirth, Stavanger Seilforening Trond Lunde, Stavanger Seilforening Per Haugen, Oppegård Seilforening Pål Minde, Stavanger Seilforening Marius Hansen, Stavanger Seilforening Frederik Hansen, Stavanger Seilforening Caspar C Smith, Stavanger Seilforening Rune Aarthun, Gandsfjord Seilforening Sveinung Tjessheim, Haugesund Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Swan 45
Måltall: 1,1409
|
|
|
|
NOR 10438
NILSEN MO BIONG
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Gutta`s Party Crew Båtnavn: Gutta`s Båttype: Bavaria 44 Seilnummer: NOR 10438 NOR Rating: NOR 1,2600
|
|
Andreas Henriksen
Seilforening: Skiforeningen Teamnavn: Gutta`s Party Crew Båtnavn: Gutta`s Båttype: Bavaria 44 Seilnummer: NOR 10438 NOR Rating: NOR 1,2600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GUTTA`S
NILSEN MO BIONG
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Gutta`s Party Crew Båtnavn: Gutta`s Båttype: Bavaria 44 Seilnummer: NOR 10438 NOR Rating: NOR 1,2600
|
|
Andreas Henriksen
Seilforening: Skiforeningen Teamnavn: Gutta`s Party Crew Båtnavn: Gutta`s Båttype: Bavaria 44 Seilnummer: NOR 10438 NOR Rating: NOR 1,2600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NILSEN MO BIONG, Kongelig Norsk Seilforening Andreas Henriksen, Skiforeningen Marius Istvan Harlem-Nilsen, Kongelig Norsk Seilforening Simen Kjeldsberg, Rar Sæd Erlend Kjær, Brønøyas glade gutter |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: Bavaria 44
Måltall: 1,2600
|
|
|
|
NOR 15655
Øyvind Husby
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Naomi III Båttype: Hanse 455 Seilnummer: NOR 15655 NOR Rating: NOR 1,0575
|
|
Jon Anders Husby
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Naomi III Båttype: Hanse 455 Seilnummer: NOR 15655 NOR Rating: NOR 1,0575
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NAOMI III
Øyvind Husby
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Naomi III Båttype: Hanse 455 Seilnummer: NOR 15655 NOR Rating: NOR 1,0575
|
|
Jon Anders Husby
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Naomi III Båttype: Hanse 455 Seilnummer: NOR 15655 NOR Rating: NOR 1,0575
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Husby, Oppegård Seilforening Jon Anders Husby, Haakon Thaule-Hatt, Einar Jerpseth, Harald Bøhler, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 455
Måltall: 1,0575
|
|
|
|
NOR 15829
Øyvind Bangsund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Spirit Båtnavn: Negroni Båttype: Bavaria C45 Seilnummer: NOR 15829 NOR Rating: NOR 1,0662
|
|
Tonje Pettersen
Seilforening: Teamnavn: Team Spirit Båtnavn: Negroni Båttype: Bavaria C45 Seilnummer: NOR 15829 NOR Rating: NOR 1,0662
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NEGRONI
Øyvind Bangsund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Spirit Båtnavn: Negroni Båttype: Bavaria C45 Seilnummer: NOR 15829 NOR Rating: NOR 1,0662
|
|
Tonje Pettersen
Seilforening: Teamnavn: Team Spirit Båtnavn: Negroni Båttype: Bavaria C45 Seilnummer: NOR 15829 NOR Rating: NOR 1,0662
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Bangsund, Kongelig Norsk Seilforening Tonje Pettersen, Markus Pettersen, David Jeffrey, Mads Wold, Daniel Eliassen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Bavaria C45
Måltall: 1,0662
|
|
|
|
NOR 14211
Svenn Erik Forsstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Othilie Båttype: Bavaria 47Cruiser Seilnummer: NOR 14211 NOR Rating: NOR 1,0044
|
|
Anders Haugen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Othilie Båttype: Bavaria 47Cruiser Seilnummer: NOR 14211 NOR Rating: NOR 1,0044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
OTHILIE
Svenn Erik Forsstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Othilie Båttype: Bavaria 47Cruiser Seilnummer: NOR 14211 NOR Rating: NOR 1,0044
|
|
Anders Haugen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Othilie Båttype: Bavaria 47Cruiser Seilnummer: NOR 14211 NOR Rating: NOR 1,0044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Svenn Erik Forsstrøm, Kongelig Norsk Seilforening Anders Haugen, Kongelig Norsk Seilforening Jan Branæs, Wilhelm Bang, Christian Berggrav, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Måltall: 1,0044
|
|
|
|
NOR 15719
Kyrre Beenfeldt
Seilforening: Annen Teamnavn: Bellevue Båtnavn: Bellevue Båttype: Bavaria Vision 46 Seilnummer: NOR 15719 NOR Rating: NOR 0,9674
|
|
Christian Mo
Seilforening: Teamnavn: Bellevue Båtnavn: Bellevue Båttype: Bavaria Vision 46 Seilnummer: NOR 15719 NOR Rating: NOR 0,9674
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BELLEVUE
Kyrre Beenfeldt
Seilforening: Annen Teamnavn: Bellevue Båtnavn: Bellevue Båttype: Bavaria Vision 46 Seilnummer: NOR 15719 NOR Rating: NOR 0,9674
|
|
Christian Mo
Seilforening: Teamnavn: Bellevue Båtnavn: Bellevue Båttype: Bavaria Vision 46 Seilnummer: NOR 15719 NOR Rating: NOR 0,9674
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kyrre Beenfeldt, Annen Christian Mo, Niclas Fredman, Trondhjems Seilforening Mattias Andersson, Rune Roan, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: Bavaria Vision 46
Måltall: 0,9674
|
|
|
|
NOR 14444
Rolf eero Dyrnes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Will Båtnavn: Will Båttype: Ridas 46 ds Seilnummer: NOR 14444 NOR Rating: NOR 1,0614
|
|
Ulf Lønnemo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Will Båtnavn: Will Båttype: Ridas 46 ds Seilnummer: NOR 14444 NOR Rating: NOR 1,0614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
WILL
Rolf eero Dyrnes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Will Båtnavn: Will Båttype: Ridas 46 ds Seilnummer: NOR 14444 NOR Rating: NOR 1,0614
|
|
Ulf Lønnemo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Will Båtnavn: Will Båttype: Ridas 46 ds Seilnummer: NOR 14444 NOR Rating: NOR 1,0614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rolf eero Dyrnes, Kongelig Norsk Seilforening Ulf Lønnemo, Kongelig Norsk Seilforening Hege Engen, Kongelig Norsk Seilforening Jan Eriksen, Hadeland Kajakk og Krysserklubb Martin Johnson, Kongelig Norsk Seilforening Erlend Munkeby, Kongelig Norsk Seilforening Carl Henning Lippestad, Kollenhopp |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Ridas 46 ds
Måltall: 1,0614
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12117
Hallstein Mørk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Capraia III Båttype: Sweden Yacht 45 Seilnummer: NOR 12117 NOR Rating: NOR 1,0779
|
|
Håkon Teien
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Capraia III Båttype: Sweden Yacht 45 Seilnummer: NOR 12117 NOR Rating: NOR 1,0779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CAPRAIA III
Hallstein Mørk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Capraia III Båttype: Sweden Yacht 45 Seilnummer: NOR 12117 NOR Rating: NOR 1,0779
|
|
Håkon Teien
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Capraia III Båttype: Sweden Yacht 45 Seilnummer: NOR 12117 NOR Rating: NOR 1,0779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallstein Mørk, Kongelig Norsk Seilforening Håkon Teien, John Allison, RORC Kjetil Ruud, Oslo Seilforening Christopher Gibson, Leif Rathe, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Sweden Yacht 45
Måltall: 1,0779
|
|
|
|
NOR 14937
Andreas Skar
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: NewAge Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 14937 NOR Rating: NOR 1,0516
|
|
Lars Gunnar Aasuldsen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: NewAge Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 14937 NOR Rating: NOR 1,0516
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NEWAGE
Andreas Skar
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: NewAge Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 14937 NOR Rating: NOR 1,0516
|
|
Lars Gunnar Aasuldsen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: NewAge Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 14937 NOR Rating: NOR 1,0516
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Skar, Fredrikstad Seilforening Lars Gunnar Aasuldsen, Jan-Erik Ulven, Kjell Erik Johansen, Per Einar Dølvik, Trond Lohre, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: Hanse 470e
Måltall: 1,0516
|
|
|
|
NOR 10947
Mikkel Vislie
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Easygoing Båtnavn: Easygoing Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 10947 NOR Rating: NOR 1,1022
|
|
Knut Lind
Seilforening: Teamnavn: Easygoing Båtnavn: Easygoing Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 10947 NOR Rating: NOR 1,1022
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EASYGOING
Mikkel Vislie
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Easygoing Båtnavn: Easygoing Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 10947 NOR Rating: NOR 1,1022
|
|
Knut Lind
Seilforening: Teamnavn: Easygoing Båtnavn: Easygoing Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 10947 NOR Rating: NOR 1,1022
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Vislie, Bærum Seilforening Knut Lind, Aleksander V. Hovland, Fabian Stenberg, Kongelig Norsk Seilforening Dag Magnus Sørensen, Asker Seilforening Henrik Vislie, Halvard Broch-Due, Bærum Seilforening Trond Lome, Pål Even Jahren, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: X-46
Måltall: 1,1022
|
|
|
|
NOR 11461
Morten Halleraker
Seilforening: Kragerø Seilforening Teamnavn: Båtnavn: veslekuling Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11461 NOR Rating: NOR 1,1195
|
|
Edvard Haug
Seilforening: Kragerø Seilforening Teamnavn: Båtnavn: veslekuling Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11461 NOR Rating: NOR 1,1195
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VESLEKULING
Morten Halleraker
Seilforening: Kragerø Seilforening Teamnavn: Båtnavn: veslekuling Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11461 NOR Rating: NOR 1,1195
|
|
Edvard Haug
Seilforening: Kragerø Seilforening Teamnavn: Båtnavn: veslekuling Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11461 NOR Rating: NOR 1,1195
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten Halleraker, Kragerø Seilforening Edvard Haug, Kragerø Seilforening Lars Holøien, Kragerø Seilforening Anders Rønningstad, Kragerø Seilforening Mikkel Hatland, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 461
Måltall: 1,1195
|
|
|
|
NOR 4737
Stein Amundsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: 6etter40 Båtnavn: Blue Spirit Båttype: Oceanis 473 Seilnummer: NOR 4737 NOR Rating: NOR 0,9450
|
|
Leif Bjarne Haarde
Seilforening: Teamnavn: 6etter40 Båtnavn: Blue Spirit Båttype: Oceanis 473 Seilnummer: NOR 4737 NOR Rating: NOR 0,9450
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BLUE SPIRIT
Stein Amundsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: 6etter40 Båtnavn: Blue Spirit Båttype: Oceanis 473 Seilnummer: NOR 4737 NOR Rating: NOR 0,9450
|
|
Leif Bjarne Haarde
Seilforening: Teamnavn: 6etter40 Båtnavn: Blue Spirit Båttype: Oceanis 473 Seilnummer: NOR 4737 NOR Rating: NOR 0,9450
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stein Amundsen, Kongelig Norsk Seilforening Leif Bjarne Haarde, Henning Hanevold, Geir Arne Fossum, Jarle Becher, Knut Haarde, Tore Haddal Johansen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Oceanis 473
Måltall: 0,9450
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10804
BENGT DE Vylder Larsen
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Norbreez2 Båttype: First 47,7 Seilnummer: NOR 10804 NOR Rating: NOR 1,0434
|
|
Roal Egeland
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Norbreez2 Båttype: First 47,7 Seilnummer: NOR 10804 NOR Rating: NOR 1,0434
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NORBREEZ2
BENGT DE Vylder Larsen
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Norbreez2 Båttype: First 47,7 Seilnummer: NOR 10804 NOR Rating: NOR 1,0434
|
|
Roal Egeland
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Norbreez2 Båttype: First 47,7 Seilnummer: NOR 10804 NOR Rating: NOR 1,0434
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BENGT DE Vylder Larsen, Vågsbygd Seilforening Roal Egeland, Kristian Melling, Thor Erik Tretterud, Sten Ove Stening, Frode Lyngroth, Jan Otto Jansen, Bjørnar Haugland, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 47,7
Måltall: 1,0434
|
|
|
|
NOR 7616
Alexander Onstad Jørgensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Spirit Båtnavn: Coral Båttype: Grand Soleil 46 Seilnummer: NOR 7616 NOR Rating: NOR 1,0010
|
|
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Team Spirit Båtnavn: Coral Båttype: Grand Soleil 46 Seilnummer: NOR 7616 NOR Rating: NOR 1,0010
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CORAL
Alexander Onstad Jørgensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Spirit Båtnavn: Coral Båttype: Grand Soleil 46 Seilnummer: NOR 7616 NOR Rating: NOR 1,0010
|
|
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Team Spirit Båtnavn: Coral Båttype: Grand Soleil 46 Seilnummer: NOR 7616 NOR Rating: NOR 1,0010
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Onstad Jørgensen, Kongelig Norsk Seilforening Jon Ramm-Pettersen, Asker Seilforening Kim Christensen, Halvor Vaa Sætre, Asker Seilforening Nicolai Gjerding, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Grand Soleil 46
Måltall: 1,0010
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 15650
Tom Richard Rasmussen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team D. AMY Båtnavn: D AMY Båttype: Bavaria 50CR Seilnummer: NOR 15650 NOR Rating: NOR 0,9583
|
|
Frode Daniel Bergheim
Seilforening: Teamnavn: Team D. AMY Båtnavn: D AMY Båttype: Bavaria 50CR Seilnummer: NOR 15650 NOR Rating: NOR 0,9583
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
D AMY
Tom Richard Rasmussen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team D. AMY Båtnavn: D AMY Båttype: Bavaria 50CR Seilnummer: NOR 15650 NOR Rating: NOR 0,9583
|
|
Frode Daniel Bergheim
Seilforening: Teamnavn: Team D. AMY Båtnavn: D AMY Båttype: Bavaria 50CR Seilnummer: NOR 15650 NOR Rating: NOR 0,9583
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tom Richard Rasmussen, Kongelig Norsk Seilforening Frode Daniel Bergheim, Henrik Pedersen, Erik Eeg, Erik Nielsen, Frank Arild Hagen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: Bavaria 50CR
Måltall: 0,9583
|
|
|
|
NOR 12102
Jeppe von Düring
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: MY med venner Båtnavn: MY Båttype: Beneteau First 50 Seilnummer: NOR 12102 NOR Rating: NOR 1,047
|
|
Erling Teing
Seilforening: Teamnavn: MY med venner Båtnavn: MY Båttype: Beneteau First 50 Seilnummer: NOR 12102 NOR Rating: NOR 1,047
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MY
Jeppe von Düring
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: MY med venner Båtnavn: MY Båttype: Beneteau First 50 Seilnummer: NOR 12102 NOR Rating: NOR 1,047
|
|
Erling Teing
Seilforening: Teamnavn: MY med venner Båtnavn: MY Båttype: Beneteau First 50 Seilnummer: NOR 12102 NOR Rating: NOR 1,047
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeppe von Düring, Kongelig Norsk Seilforening Erling Teing, Lars Thorrud, Helge Husebys Haug, Harald Gefle, Sverre Pettlund, Soon Seilforening Per Kaarby, Espen Düring, Annicken Dedekam Råge, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: Beneteau First 50
Måltall: 1,047
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 5019
Jan Muren
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Proxdrive Båtnavn: Proxflyer Båttype: Club Swan 50 Seilnummer: NOR 5019 NOR Rating: NOR 1,3000
|
|
Nils M Kristensen
Seilforening: Røyken Seilforening Teamnavn: Proxdrive Båtnavn: Proxflyer Båttype: Club Swan 50 Seilnummer: NOR 5019 NOR Rating: NOR 1,3000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 11:43:30 |
14:53:30 |
19:21:33 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
PROXFLYER
Jan Muren
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Proxdrive Båtnavn: Proxflyer Båttype: Club Swan 50 Seilnummer: NOR 5019 NOR Rating: NOR 1,3000
|
|
Nils M Kristensen
Seilforening: Røyken Seilforening Teamnavn: Proxdrive Båtnavn: Proxflyer Båttype: Club Swan 50 Seilnummer: NOR 5019 NOR Rating: NOR 1,3000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 11:43:30 |
14:53:30 |
19:21:33 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Muren, Asker Seilforening Nils M Kristensen, Røyken Seilforening Henrik Terjessen, Stavanger Seilforening Kristian Ruth, Asker Seilforening Petter Muren, Asker Seilforening Lars Reidulff, Asker Seilforening Svein A Løtveit, Asker Seilforening Jostein Aker, Tønsberg Seilforening Birthe M Steensen, Horten Seilforening Audun Scheide, Asker Seilforening Ole J Rishoff, Asker Seilforening Terje Berntsen, Asker Seilforening Andreas Myhrvold, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Club Swan 50
Måltall: 1,3000
|
|
|
|
NOR 9050
Jon Letting
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lady XL Båttype: X-512 Seilnummer: NOR 9050 NOR Rating: NOR 1,1060
|
|
Åke Letting
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lady XL Båttype: X-512 Seilnummer: NOR 9050 NOR Rating: NOR 1,1060
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LADY XL
Jon Letting
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lady XL Båttype: X-512 Seilnummer: NOR 9050 NOR Rating: NOR 1,1060
|
|
Åke Letting
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lady XL Båttype: X-512 Seilnummer: NOR 9050 NOR Rating: NOR 1,1060
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jon Letting, Kongelig Norsk Seilforening Åke Letting, Kongelig Norsk Seilforening Berit Letting, Kongelig Norsk Seilforening Andreas Falck, Guri Verne, Erik Ruud, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: X-512
Måltall: 1,1060
|
|
|
|
NOR 7901
Trygve Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: CoCo Båtnavn: CoCo Båttype: Baltic Yachts 52 Seilnummer: NOR 7901 NOR Rating: NOR 1,1244
|
|
Per Tveiten
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: CoCo Båtnavn: CoCo Båttype: Baltic Yachts 52 Seilnummer: NOR 7901 NOR Rating: NOR 1,1244
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
COCO
Trygve Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: CoCo Båtnavn: CoCo Båttype: Baltic Yachts 52 Seilnummer: NOR 7901 NOR Rating: NOR 1,1244
|
|
Per Tveiten
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: CoCo Båtnavn: CoCo Båttype: Baltic Yachts 52 Seilnummer: NOR 7901 NOR Rating: NOR 1,1244
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trygve Gustavsen, Arendals Seilforening Per Tveiten, Arendals Seilforening Jørn vevstad, Arendals Seilforening Vidar M. Skjelstad, Øivind Aspaas, Jan Løschbrandt, Arendals Seilforening Jan Engeland, Roar Walderhaug, Martin Vevstad, Arendals Seilforening Sindre Sten Gustavsen, Arendals Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Baltic Yachts 52
Måltall: 1,1244
|
|
|
|
NOR 15576
Eirik Dahl
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Alle skal med! Båtnavn: Victoria II Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57 Seilnummer: NOR 15576 NOR Rating: NOR 1,1000
|
|
Endre Bjørnsen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Alle skal med! Båtnavn: Victoria II Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57 Seilnummer: NOR 15576 NOR Rating: NOR 1,1000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VICTORIA II
Eirik Dahl
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Alle skal med! Båtnavn: Victoria II Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57 Seilnummer: NOR 15576 NOR Rating: NOR 1,1000
|
|
Endre Bjørnsen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Alle skal med! Båtnavn: Victoria II Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57 Seilnummer: NOR 15576 NOR Rating: NOR 1,1000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirik Dahl, Asker Seilforening Endre Bjørnsen, Drøbaksund Seilforening Carl Knap, Asker Seilforening Frode Fiane, Per Smith-Meyer, Thomas Klevenberg, Toto Horvli, Øyvind Gjærde, Ronny Hansen, Arild Hekleberg, Christian Krefting, Andreas Kristoffersen, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57
Måltall: 1,1000
|
|
|
|
NOR 15260
Thor Arve Øveraasen
Seilforening: Gjøvik Seilforening Teamnavn: the snow professionals Båtnavn: Hemith IV Båttype: Swan 56 Seilnummer: NOR 15260 NOR Rating: NOR 1,0684
|
|
Odin Kvalvåg Dahlen
Seilforening: Gjøvik Seilforening Teamnavn: the snow professionals Båtnavn: Hemith IV Båttype: Swan 56 Seilnummer: NOR 15260 NOR Rating: NOR 1,0684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
HEMITH IV
Thor Arve Øveraasen
Seilforening: Gjøvik Seilforening Teamnavn: the snow professionals Båtnavn: Hemith IV Båttype: Swan 56 Seilnummer: NOR 15260 NOR Rating: NOR 1,0684
|
|
Odin Kvalvåg Dahlen
Seilforening: Gjøvik Seilforening Teamnavn: the snow professionals Båtnavn: Hemith IV Båttype: Swan 56 Seilnummer: NOR 15260 NOR Rating: NOR 1,0684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thor Arve Øveraasen, Gjøvik Seilforening Odin Kvalvåg Dahlen, Gjøvik Seilforening Hans Thomas Gefle, Audun Kristiansen, Lars Helge Hatlevik, Gjøvik Seilforening Jan Asstor Alm, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: Swan 56
Måltall: 1,0684
|
|
|
|
NOR 84
Bjørn William Lindgren
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Galactic Viking Båttype: Open 60 Seilnummer: NOR 84 NOR Rating: NOR 1,5356
|
|
Arne Lie
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Galactic Viking Båttype: Open 60 Seilnummer: NOR 84 NOR Rating: NOR 1,5356
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GALACTIC VIKING
Bjørn William Lindgren
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Galactic Viking Båttype: Open 60 Seilnummer: NOR 84 NOR Rating: NOR 1,5356
|
|
Arne Lie
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Galactic Viking Båttype: Open 60 Seilnummer: NOR 84 NOR Rating: NOR 1,5356
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn William Lindgren, Soon Seilforening Arne Lie, Dag Rune Wiksten, Larvik Seilforening Bjarte Løchen, Larvik Seilforening Jørn Spetalen, Larvik Seilforening Eirik Oxholm, Larvik Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Open 60
Måltall: 1,5356
|
|
|
|
|
|
|
NOR 15731
Kenneth Bjørklund
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: EnderPearl Båttype: CNB 76 Seilnummer: NOR 15731 NOR Rating: NOR 1,2475
|
|
Daniela Hedaya
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: EnderPearl Båttype: CNB 76 Seilnummer: NOR 15731 NOR Rating: NOR 1,2475
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 10:46:16 |
14:46:16 |
18:25:37 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ENDERPEARL
Kenneth Bjørklund
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: EnderPearl Båttype: CNB 76 Seilnummer: NOR 15731 NOR Rating: NOR 1,2475
|
|
Daniela Hedaya
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: EnderPearl Båttype: CNB 76 Seilnummer: NOR 15731 NOR Rating: NOR 1,2475
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
30.05.2019 10:46:16 |
14:46:16 |
18:25:37 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kenneth Bjørklund, Holmestrand Seilforening Daniela Hedaya, Kenneth Isaksen, Lisa Riise, Tonje Waaler, Nina Bjerkely, Ryan Cecil, Erik Asbjørnsen, Kaj Haagensen, Holmestrand Seilforening christen with, Asker Seilforening silje with, Asker Seilforening Øystein Misje, Holmestrand Seilforening Espen Fridtjof Hansen, Holmestrand Seilforening Jan Birger Lie, Holmestrand Seilforening Morten Mobråthen, Holmestrand Seilforening Gard Henning Lier, Holmestrand Seilforening Raymond Iversen, Holmestrand Seilforening Hedda Roll, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker
Båttype: CNB 76
Måltall: 1,2475
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 15159
Øystein Misje
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Karma Police Båttype: Shaw 9 Seilnummer: NOR 15159 NOR Rating: NOR 1,2156
|
|
Espen Fridtjof Hansen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Karma Police Båttype: Shaw 9 Seilnummer: NOR 15159 NOR Rating: NOR 1,2156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
KARMA POLICE
Øystein Misje
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Karma Police Båttype: Shaw 9 Seilnummer: NOR 15159 NOR Rating: NOR 1,2156
|
|
Espen Fridtjof Hansen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Karma Police Båttype: Shaw 9 Seilnummer: NOR 15159 NOR Rating: NOR 1,2156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øystein Misje, Holmestrand Seilforening Espen Fridtjof Hansen, Holmestrand Seilforening Jan Birger Lie, Holmestrand Seilforening Morten Mobråthen, Holmestrand Seilforening Gard Henning Lier, Holmestrand Seilforening Raymond Iversen, Holmestrand Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Shaw 9
Måltall: 1,2156
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11
lars aarum
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Teamnavn: Farrari Båtnavn: Farrari Båttype: Farr30 Seilnummer: NOR 11 NOR Rating: NOR 1,0588
|
|
stian aarum
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Teamnavn: Farrari Båtnavn: Farrari Båttype: Farr30 Seilnummer: NOR 11 NOR Rating: NOR 1,0588
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FARRARI
lars aarum
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Teamnavn: Farrari Båtnavn: Farrari Båttype: Farr30 Seilnummer: NOR 11 NOR Rating: NOR 1,0588
|
|
stian aarum
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Teamnavn: Farrari Båtnavn: Farrari Båttype: Farr30 Seilnummer: NOR 11 NOR Rating: NOR 1,0588
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
lars aarum, Sarpsborg Seilforening stian aarum, Sarpsborg Seilforening stian martinsen, Sarpsborg Seilforening børre ørseng, Sarpsborg Seilforening jonas monstad, Sarpsborg Seilforening Rune Stavn, Sarpsborg Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Marstrand - SRS
Båttype: Farr30
Måltall: 1,0588
|
|
|
|
NOR 26
Marius Andersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Pakalolo Sailing Team Båtnavn: Pakalolo II Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,0457
|
|
Siri Sømme
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Pakalolo Sailing Team Båtnavn: Pakalolo II Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,0457
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
PAKALOLO II
Marius Andersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Pakalolo Sailing Team Båtnavn: Pakalolo II Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,0457
|
|
Siri Sømme
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Pakalolo Sailing Team Båtnavn: Pakalolo II Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,0457
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Andersen, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Siri Sømme, Kongelig Norsk Seilforening Olaf Christensen, Magnus Halvorsen, Robert Pedersen, Line Andorsen, Kristian Vale, |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Farr 30
Måltall: 1,0457
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13882
Marius Frenvik Odberg
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: El Dragòn III Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13882 NOR Rating: NOR 0,9850
|
|
Øyvind Gjone
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: El Dragòn III Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13882 NOR Rating: NOR 0,9850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EL DRAGòN III
Marius Frenvik Odberg
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: El Dragòn III Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13882 NOR Rating: NOR 0,9850
|
|
Øyvind Gjone
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: El Dragòn III Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13882 NOR Rating: NOR 0,9850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Frenvik Odberg, Larvik Seilforening Øyvind Gjone, Larvik Seilforening Lars Jonas Ødegaard, Larvik Seilforening Glenn Stian Haugstad, Larvik Seilforening Christoffer Bjørnum, Larvik Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: A31
Måltall: 0,9850
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14392
Vidar Ljungstrøm
Seilforening: Grimstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Milen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 14392 NOR Rating: NOR 0,8854
|
|
Mila Ljungstrøm
Seilforening: Grimstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Milen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 14392 NOR Rating: NOR 0,8854
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MILEN
Vidar Ljungstrøm
Seilforening: Grimstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Milen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 14392 NOR Rating: NOR 0,8854
|
|
Mila Ljungstrøm
Seilforening: Grimstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Milen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 14392 NOR Rating: NOR 0,8854
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vidar Ljungstrøm, Grimstad Seilforening Mila Ljungstrøm, Grimstad Seilforening Aleksander Ljungstrøm, Grimstad Seilforening Mads Sætren, Grimstad Seilforening Thor Ludvig Thorsen, Grimstad Seilforening Lars Nicolay Løvdal, Grimstad Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Hanse 320
Måltall: 0,8854
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12488
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,9816
|
|
Morten Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,9816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LETHE
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,9816
|
|
Morten Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,9816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Knudsen, Moss Seilforening Morten Knudsen, Moss Seilforening Knut Aarseth, Erlend Ekvold, Jon Eilert Tveito, Bjørn Johansson, Arendals Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9816
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SWE 21
Jesper Folkesson
Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap Teamnavn: Båtnavn: Vindrus Båttype: XP33 Seilnummer: SWE 21 NOR Rating: SWE 1,047
|
|
Niklas Folkesson
Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap Teamnavn: Båtnavn: Vindrus Båttype: XP33 Seilnummer: SWE 21 NOR Rating: SWE 1,047
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VINDRUS
Jesper Folkesson
Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap Teamnavn: Båtnavn: Vindrus Båttype: XP33 Seilnummer: SWE 21 NOR Rating: SWE 1,047
|
|
Niklas Folkesson
Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap Teamnavn: Båtnavn: Vindrus Båttype: XP33 Seilnummer: SWE 21 NOR Rating: SWE 1,047
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jesper Folkesson, De Tio Öarnas Segelsällskap Niklas Folkesson, De Tio Öarnas Segelsällskap Axel Folkesson, De Tio Öarnas Segelsällskap Lukas Folkesson, De Tio Öarnas Segelsällskap Magnus Törnqvist, Billdals Kappseglingssällskap Per Törnqvist, Billdals Kappseglingssällskap |
Klasse: Kjølbåter - Start Marstrand - SRS
Båttype: XP33
Måltall: 1,047
|
|
|
|
NOR 10417
BÅRD JERVAN
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Mymlen Båtnavn: Mymlen Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 10417 NOR Rating: NOR 0,9404
|
|
Torgeir Svolsbru
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Mymlen Båtnavn: Mymlen Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 10417 NOR Rating: NOR 0,9404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MYMLEN
BÅRD JERVAN
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Mymlen Båtnavn: Mymlen Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 10417 NOR Rating: NOR 0,9404
|
|
Torgeir Svolsbru
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Mymlen Båtnavn: Mymlen Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 10417 NOR Rating: NOR 0,9404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BÅRD JERVAN, Larvik Seilforening Torgeir Svolsbru, Larvik Seilforening Jens Schweiss, Larvik Seilforening Tor Atle Odberg, Larvik Seilforening May Snevoll von Krogh, Larvik Seilforening Geo Von Krogh, Larvik Seilforening |
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
Båttype: Elan 333
Måltall: 0,9404
|
|
|
|
|
|
|
|
|