Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1
Total 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1
Total 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1

Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
Torkjell Tolo (Hardanger Seglklubb)
X-332 20:35:07 19:29:09 1 1
2 NOR-14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2
Total 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2
CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2
Total 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2

Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening)
Tor Lohne (Askøy Seilforening)
Hanse 325 22:15:39 20:16:30 2 2
3 NOR-10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376

Matthew Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3
Total 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3
SITAREN

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376

Matthew Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3
Total 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3

Terje Rise (Seilforeningen 1928)
Matthew Kallenberg (Seilforeningen 1928)
Maxi 1050 21:59:35 20:37:14 3 3
4 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4
Total 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4
MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4
Total 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4

Bjørn Rundhovde (Nordhordland Seilforening)
Arne Øi (Nordhordland Seilforening)
Aphrodite 101 23:35:26 20:43:44 4 4
5 NOR-11459

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421

Robin Ørnsrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5
Total 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5
NOVA

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421

Robin Ørnsrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5
Total 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5

Kristian Bekkenes (Askøy Seilforening)
Robin Ørnsrud (Askøy Seilforening)
Wasa 38 22:03:03 20:46:26 5 5
6 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6
Total 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6
Total 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6

Finn Espeseth (Askøy Seilforening)
Åse Espeseth (Askøy Seilforening)
Maxi 1050 24:08:09 22:35:28 6 6
7 NOR-11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7
Total 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7
ALNA II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7
Total 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7

Kjetil Skog (Askøy Seilforening)
Eivind Skog (Askøy Seilforening)
Hanse 341 24:25:24 22:40:19 7 7
8 NOR-11651

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8
Total 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8
BåTENVåR

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8
Total 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter (Askøy Seilforening)
Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening)
First 31.7 26:06:04 23:49:30 8 8
9 NOR-12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588

Bjørn Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
MARIANNE

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588

Bjørn Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Jarle Vika (Åsane Seilforening)
Bjørn Andersen (Åsane Seilforening)
Bavaria 33 DNF (11)
9 NOR-15567

Kåre Skjelanger

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397

Hans-Martin Zeil

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
TJORVEN

Kåre Skjelanger

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397

Hans-Martin Zeil

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Kåre Skjelanger (Nordhordland Seilforening)
Hans-Martin Zeil (Bergens Seilforening)
Bavaria 41 DNF (11)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-26 02:51:47Cache read