7. mai - 10. september 2019
Asker Seilforening Tirsdagsregatta 2019 (Joller, Brett og Andunge)
Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
Om regattaen
Seilingsbestemmelser inkl. kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
013
NOR 7
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 7
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 7
Henrik Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3747
Maria Bjørnerud Knap
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3747
Maria Bjørnerud Knap
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3747
Maria Bjørnerud Knap
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 13
Reidar Fosse
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Fantastica
Seilnummer:
NOR 13
FANTASTICA
Reidar Fosse
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Fantastica
Seilnummer:
NOR 13
Reidar Fosse
, Asker Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 3225
Eva Unhjem Johansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3225
Eva Unhjem Johansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3225
Eva Unhjem Johansen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3149
Silje Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Solstråle
Seilnummer:
NOR 3149
SOLSTRåLE
Silje Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Solstråle
Seilnummer:
NOR 3149
Silje Brattum
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3777 028
Ulrik Bjelland
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Black Pearl
Seilnummer:
NOR 3777 028
BLACK PEARL
Ulrik Bjelland
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Black Pearl
Seilnummer:
NOR 3777 028
Ulrik Bjelland
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 555
Stein Atle Haugerud DEN234
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 555
Stein Atle Haugerud DEN234
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 555
Stein Atle Haugerud DEN234
, Asker Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 123
Hans Oppegaard
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 123
Hans Oppegaard
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 123
Hans Oppegaard
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 164
Håvard Alstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Preben & Håvard
Seilnummer:
NOR 164
Preben Sparre-Enger
Seilforening:
Båtnavn:
Preben & Håvard
Seilnummer:
NOR 164
PREBEN & HåVARD
Håvard Alstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Preben & Håvard
Seilnummer:
NOR 164
Preben Sparre-Enger
Seilforening:
Båtnavn:
Preben & Håvard
Seilnummer:
NOR 164
Håvard Alstad
, Asker Seilforening
Preben Sparre-Enger,
Klasse: Andunge
NOR 11
Arne Refshauge
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 11
Arne Refshauge
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 11
Arne Refshauge
, Røyken Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 4155
Theodor GODHEIM
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4155
Theodor HERMANSEN
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4155
Theodor GODHEIM
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4155
Theodor HERMANSEN
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4155
Theodor GODHEIM
, Asker Seilforening
Theodor HERMANSEN,
Klasse: RS Feva
NOR 5969
Sebastian Tinholt
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5969
Alexander Dos Reis Babtista
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5969
Sebastian Tinholt
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5969
Alexander Dos Reis Babtista
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5969
Sebastian Tinholt
, Asker Seilforening
Alexander Dos Reis Babtista,
Klasse: RS Feva
NOR 3
Luca Schrader
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Luca
Seilnummer:
NOR 3
LUCA
Luca Schrader
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Luca
Seilnummer:
NOR 3
Luca Schrader
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
Last ned CSV fil