15. juni - 16. juni 2019
Norgescup NC3 2.4mR Gjøvik 15.-16. juni
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
018
NOR 129
Svein Jakob Amdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Amdals.no
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
AMDALS.NO
Svein Jakob Amdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Amdals.no
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Svein Jakob Amdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 130
Pål Bentsen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Snøhvit
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SNøHVIT
Pål Bentsen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Snøhvit
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Bentsen
, Stavanger Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 124
Rune Fjæreide
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Rune Fjæreide
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rune Fjæreide
, Bærum Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 137
Trond Sverre Førde
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Golddigger
Seilnummer:
NOR 137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GOLDDIGGER
Trond Sverre Førde
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Golddigger
Seilnummer:
NOR 137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Sverre Førde
, Bærum Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 142
Erling Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Litle Match
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LITLE MATCH
Erling Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Litle Match
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Gangdal
, Stord Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 133
anthony Hayers
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
SAYON
Seilnummer:
NOR 133
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SAYON
anthony Hayers
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
SAYON
Seilnummer:
NOR 133
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
anthony Hayers
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 132
Ola Herje jr.
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi X
Seilnummer:
NOR 132
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SIGGI X
Ola Herje jr.
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi X
Seilnummer:
NOR 132
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Herje jr.
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 118
Pål Kragset
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Sjøblomsten
Seilnummer:
NOR 118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SJøBLOMSTEN
Pål Kragset
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Sjøblomsten
Seilnummer:
NOR 118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Kragset
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 143
Bjarne Kristensen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Bjarne Kristensen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjarne Kristensen
, Grimstad Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 115
Andrè Liverud
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Bollis
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BOLLIS
Andrè Liverud
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Bollis
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andrè Liverud
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 122
Trond Mele
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Gemini III
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GEMINI III
Trond Mele
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Gemini III
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Mele
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 134
Arne Mølstad
Seilforening:
Gjøvik Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Arne Mølstad
Seilforening:
Gjøvik Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arne Mølstad
, Gjøvik Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 99
Rune Nor-Hansen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 99
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Rune Nor-Hansen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 99
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rune Nor-Hansen
, Stavanger Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 128
Bjørn Roar Pettersen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Lili
Seilnummer:
NOR 128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILI
Bjørn Roar Pettersen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Lili
Seilnummer:
NOR 128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Roar Pettersen
, Stavanger Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 114
Harald Rolfsnes
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
SIRIUS II
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SIRIUS II
Harald Rolfsnes
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
SIRIUS II
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Harald Rolfsnes
, Røyken Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 131
Lars Ove Seljebø
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
NonPlusUltra
Seilnummer:
NOR 131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NONPLUSULTRA
Lars Ove Seljebø
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
NonPlusUltra
Seilnummer:
NOR 131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Ove Seljebø
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 84
Reidar Sårheim
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Jan banan
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JAN BANAN
Reidar Sårheim
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Jan banan
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Reidar Sårheim
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 144
Thor Ludvig Thorsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thor Ludvig Thorsen
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thor Ludvig Thorsen
, Grimstad Seilforening
Klasse: 2.4 mR
Last ned CSV fil