Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR rating klasse A

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Askøy Rundt
1 NOR-4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8432

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8432
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:24:10 4:19:10 3:38:31 1
Total 17.08.2019 16:24:10 4:19:10 3:38:31 1
SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8432

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8432
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:24:10 4:19:10 3:38:31 1
Total 17.08.2019 16:24:10 4:19:10 3:38:31 1

Gordon Wright (Askøy Seilforening)
Albin Cumulus 4:19:10 3:38:31 1 1
2 NOR-11651

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9331
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:14:09 4:09:09 3:52:28 2
Total 17.08.2019 16:14:09 4:09:09 3:52:28 2
BåTENVåR

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9331
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:14:09 4:09:09 3:52:28 2
Total 17.08.2019 16:14:09 4:09:09 3:52:28 2

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter (Askøy Seilforening)
First 31.7 4:09:09 3:52:28 2 2
3 NOR-4665

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand 2
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9379

Finn I Birkeland

Seilforening:
Båtnavn: Ferdinand 2
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9379
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:20:30 4:15:30 3:59:38 3
Total 17.08.2019 16:20:30 4:15:30 3:59:38 3
FERDINAND 2

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand 2
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9379

Finn I Birkeland

Seilforening:
Båtnavn: Ferdinand 2
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9379
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:20:30 4:15:30 3:59:38 3
Total 17.08.2019 16:20:30 4:15:30 3:59:38 3

Trond Berntsen (Askøy Seilforening)
Wauquiez Pretorien 4:15:30 3:59:38 3 3
4 NOR-13951

Audun Midttveit

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 0,9052
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:30:30 4:25:30 4:00:19 4
Total 17.08.2019 16:30:30 4:25:30 4:00:19 4
STORMEN

Audun Midttveit

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
NOR Rating: NOR 0,9052
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:30:30 4:25:30 4:00:19 4
Total 17.08.2019 16:30:30 4:25:30 4:00:19 4

Audun Midttveit (Askøy Seilforening)
Hanse 320 4:25:30 4:00:19 4 4
5 NOR-7871

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
NOR Rating: NOR 0,8402

Lene Albæk

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
NOR Rating: NOR 0,8402
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 17:58:30 5:53:30 4:57:00 5
Total 17.08.2019 17:58:30 5:53:30 4:57:00 5
AMANTE

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
NOR Rating: NOR 0,8402

Lene Albæk

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
NOR Rating: NOR 0,8402
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 17:58:30 5:53:30 4:57:00 5
Total 17.08.2019 17:58:30 5:53:30 4:57:00 5

Terje Sætre (Nordhordland Seilforening)
Mørebas 33 5:53:30 4:57:00 5 5

NOR rating klasse B

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Askøy Rundt
1 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0087

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0087
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:35:18 3:35:18 3:37:10 1
Total 17.08.2019 15:35:18 3:35:18 3:37:10 1
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0087

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0087
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:35:18 3:35:18 3:37:10 1
Total 17.08.2019 15:35:18 3:35:18 3:37:10 1

Willy Forland (Ran Seilforening)
Elan 37 3:35:18 3:37:10 1 1
2 NOR-13343

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:54:21 3:54:21 3:45:12 2
Total 17.08.2019 15:54:21 3:54:21 3:45:12 2
JøLLE

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:54:21 3:54:21 3:45:12 2
Total 17.08.2019 15:54:21 3:54:21 3:45:12 2

Bjørn Normann (Ran Seilforening)
Dufour 34 performance 3:54:21 3:45:12 2 2
3 NOR-11240

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9830

Niels Tore Lerøen

Seilforening:
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:52:23 3:52:23 3:48:25 3
Total 17.08.2019 15:52:23 3:52:23 3:48:25 3
JENNY E.

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9830

Niels Tore Lerøen

Seilforening:
Båtnavn: Jenny E.
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:52:23 3:52:23 3:48:25 3
Total 17.08.2019 15:52:23 3:52:23 3:48:25 3

Øivind Fjeldsbø (Ran Seilforening)
First 36.7 3:52:23 3:48:25 3 3
4 NOR-15567

Kåre Skjelanger

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41 cruiser
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9687

Hans Martin Zeil

Seilforening:
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41 cruiser
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9687
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:34:53 4:34:53 4:26:16 4
Total 17.08.2019 16:34:53 4:34:53 4:26:16 4
TJORVEN

Kåre Skjelanger

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41 cruiser
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9687

Hans Martin Zeil

Seilforening:
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41 cruiser
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9687
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:34:53 4:34:53 4:26:16 4
Total 17.08.2019 16:34:53 4:34:53 4:26:16 4

Kåre Skjelanger (Nordhordland Seilforening)
Bavaria 41 cruiser 4:34:53 4:26:16 4 4
5 NOR-11364

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9562

Henrik Skjolda

Seilforening:
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:40:45 4:40:45 4:28:27 5
Total 17.08.2019 16:40:45 4:40:45 4:28:27 5
LIPSE

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9562

Henrik Skjolda

Seilforening:
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:40:45 4:40:45 4:28:27 5
Total 17.08.2019 16:40:45 4:40:45 4:28:27 5

Roald Skjoldal (Ran Seilforening)
Bavaria 36 AC (2001) 4:40:45 4:28:27 5 5
6 NOR-15751

Oskar Leirgulen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9974

Kjetil Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:32:23 4:32:23 4:31:40 6
Total 17.08.2019 16:32:23 4:32:23 4:31:40 6
DEEP SHIT

Oskar Leirgulen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9974

Kjetil Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:32:23 4:32:23 4:31:40 6
Total 17.08.2019 16:32:23 4:32:23 4:31:40 6

Oskar Leirgulen (Bergens Seilforening)
Seascape 27 4:32:23 4:31:40 6 6
7 NOR-11331

Agnete Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9441

Anja Wannag

Seilforening:
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
ALNA II

Agnete Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9441

Anja Wannag

Seilforening:
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Agnete Skog (Askøy Seilforening)
Hanse 341 DNF (9)
7 NOR-14569

Helge Asperheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9526
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
MORILD2

Helge Asperheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,9526
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Helge Asperheim (Askøy Seilforening)
Jeanneu Sun Fast 37 DNC (9)

NOR rating klasse C

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Askøy Rundt
1 NOR-11873

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0669

Morten Abedissen

Seilforening:
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:12:06 3:12:06 3:24:57 1
Total 17.08.2019 15:12:06 3:12:06 3:24:57 1
SCIROCCO III

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0669

Morten Abedissen

Seilforening:
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:12:06 3:12:06 3:24:57 1
Total 17.08.2019 15:12:06 3:12:06 3:24:57 1

Bernt Svendsen (Askøy Seilforening)
Grand Solei 45 ft 3:12:06 3:24:57 1 1
2 NOR-999

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,0910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:09:56 3:09:56 3:27:13 2
Total 17.08.2019 15:09:56 3:09:56 3:27:13 2
OLLIE

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ollie
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 999
NOR Rating: NOR 1,0910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:09:56 3:09:56 3:27:13 2
Total 17.08.2019 15:09:56 3:09:56 3:27:13 2

Svein Andre Hol (Askøy Seilforening)
X-41 OD 3:09:56 3:27:13 2 2
3 NOR-12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:15:09 3:15:09 3:27:51 3
Total 17.08.2019 15:15:09 3:15:09 3:27:51 3
SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:15:09 3:15:09 3:27:51 3
Total 17.08.2019 15:15:09 3:15:09 3:27:51 3

Fridtjov Bergmann (Bergens Seilforening)
First 44.7 3:15:09 3:27:51 3 3
4 NOR-19

Ola Mathias Johannessen jr.

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR 1,0213

Mathias L. Johannessen

Seilforening:
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR 1,0213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:35:46 3:35:46 3:40:21 4
Total 17.08.2019 15:35:46 3:35:46 3:40:21 4
STJERNEBRIS

Ola Mathias Johannessen jr.

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR 1,0213

Mathias L. Johannessen

Seilforening:
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR 1,0213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:35:46 3:35:46 3:40:21 4
Total 17.08.2019 15:35:46 3:35:46 3:40:21 4

Ola Mathias Johannessen jr. (Bergens Seilforening)
X-35 3:35:46 3:40:21 4 4
5 NOR-12048

John Kjellevold

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0304

Tom Hjellestad

Seilforening:
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:34:15 3:34:15 3:40:45 5
Total 17.08.2019 15:34:15 3:34:15 3:40:45 5
ASTRID SOFIE

John Kjellevold

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0304

Tom Hjellestad

Seilforening:
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:34:15 3:34:15 3:40:45 5
Total 17.08.2019 15:34:15 3:34:15 3:40:45 5

John Kjellevold (Bergens Seilforening)
Arcona 400 3:34:15 3:40:45 5 5
6 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0435
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:37:56 3:37:56 3:47:24 6
Total 17.08.2019 15:37:56 3:37:56 3:47:24 6
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0435
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:37:56 3:37:56 3:47:24 6
Total 17.08.2019 15:37:56 3:37:56 3:47:24 6

Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
First 40.7 3:37:56 3:47:24 6 6
7 NOR-10533

Petter Strømme

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: STORM
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10533
NOR Rating: NOR 1,0160

Tinus Strømme

Seilforening:
Båtnavn: STORM
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10533
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:45:42 3:45:42 3:49:18 7
Total 17.08.2019 15:45:42 3:45:42 3:49:18 7
STORM

Petter Strømme

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: STORM
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10533
NOR Rating: NOR 1,0160

Tinus Strømme

Seilforening:
Båtnavn: STORM
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10533
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:45:42 3:45:42 3:49:18 7
Total 17.08.2019 15:45:42 3:45:42 3:49:18 7

Petter Strømme (Milde Båtlag)
First 40.7 3:45:42 3:49:18 7 7
8 NOR-9000

Arild Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: XFram
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,1274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:48:10 3:48:10 4:17:14 8
Total 17.08.2019 15:48:10 3:48:10 4:17:14 8
XFRAM

Arild Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: XFram
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,1274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:48:10 3:48:10 4:17:14 8
Total 17.08.2019 15:48:10 3:48:10 4:17:14 8

Arild Hovland (Bergens Seilforening)
Farr 40 3:48:10 4:17:14 8 8
9 NOR-12793

Kjetil Monsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793
NOR Rating: NOR 1,0337

Thomas Kjøsnes

Seilforening:
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793
NOR Rating: NOR 1,0337
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
SUSANNE

Kjetil Monsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793
NOR Rating: NOR 1,0337

Thomas Kjøsnes

Seilforening:
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793
NOR Rating: NOR 1,0337
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Kjetil Monsen (Askøy Seilforening)
First 40,7 DNF (12)
9 NOR-10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: x-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
OBELIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: x-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening)
x-37 DNC (12)
9 NOR-11590

Thomas Magnussen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0292

Alex Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
PLUTO

Thomas Magnussen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0292

Alex Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

Thomas Magnussen (Milde Båtlag)
First 40.7 DNC (12)

NOR rating u/spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Askøy Rundt
1 NOR-12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8707
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:25:26 4:20:26 3:46:45 1
Total 17.08.2019 16:25:26 4:20:26 3:46:45 1
MARIANNE

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8707
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:25:26 4:20:26 3:46:45 1
Total 17.08.2019 16:25:26 4:20:26 3:46:45 1

Jarle Vika (Åsane Seilforening)
Bavaria 33 4:20:26 3:46:45 1 1
2 NOR-14783

Asle Aasen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Morgensol
Båttype: Hallberg Rassy
Seilnummer: NOR 14783
NOR Rating: NOR 0,8150

Solveig Aasen

Seilforening:
Båtnavn: Morgensol
Båttype: Hallberg Rassy
Seilnummer: NOR 14783
NOR Rating: NOR 0,8150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 17:19:37 5:14:37 4:16:24 2
Total 17.08.2019 17:19:37 5:14:37 4:16:24 2
MORGENSOL

Asle Aasen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Morgensol
Båttype: Hallberg Rassy
Seilnummer: NOR 14783
NOR Rating: NOR 0,8150

Solveig Aasen

Seilforening:
Båtnavn: Morgensol
Båttype: Hallberg Rassy
Seilnummer: NOR 14783
NOR Rating: NOR 0,8150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 17:19:37 5:14:37 4:16:24 2
Total 17.08.2019 17:19:37 5:14:37 4:16:24 2

Asle Aasen (Bergens Seilforening)
Hallberg Rassy 5:14:37 4:16:24 2 2

Shorthanded

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Askøy Rundt
1 NOR-11357

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043

Ove Lind

Seilforening:
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:35:41 3:30:41 3:39:44 1
Total 17.08.2019 15:35:41 3:30:41 3:39:44 1
KRABBELURE

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043

Ove Lind

Seilforening:
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 15:35:41 3:30:41 3:39:44 1
Total 17.08.2019 15:35:41 3:30:41 3:39:44 1

Henrik Wigers Larsen (Bergens Seilforening)
First 45f5 3:30:41 3:39:44 1 1
2 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9720

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:02:52 3:57:52 3:51:12 2
Total 17.08.2019 16:02:52 3:57:52 3:51:12 2
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9720

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:02:52 3:57:52 3:51:12 2
Total 17.08.2019 16:02:52 3:57:52 3:51:12 2

Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Elan 37 3:57:52 3:51:12 2 2
3 NOR-14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108

Tor Lohne

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:19:43 4:14:43 3:51:59 3
Total 17.08.2019 16:19:43 4:14:43 3:51:59 3
CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108

Tor Lohne

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:19:43 4:14:43 3:51:59 3
Total 17.08.2019 16:19:43 4:14:43 3:51:59 3

Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening)
Hanse 325 4:14:43 3:51:59 3 3
4 NOR-15384

Håvard Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9528
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:35:48 4:30:48 4:18:01 4
Total 17.08.2019 16:35:48 4:30:48 4:18:01 4
CHRISTIANE

Håvard Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9528
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:35:48 4:30:48 4:18:01 4
Total 17.08.2019 16:35:48 4:30:48 4:18:01 4

Håvard Berge (Askøy Seilforening)
Bavaria 46 Cruiser 4:30:48 4:18:01 4 4
5 NOR-15648

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8862

Nils Arvid Rønhovde

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
FRIDA

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8862

Nils Arvid Rønhovde

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5

Håkon Magne Fjæreide (Ran Seilforening)
Elan 362 DNC (8)
5 NOR-10304

Ivar Telle

Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag
Båtnavn: Silma
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 10304
NOR Rating: NOR 0,9896

Tore Mongstad

Seilforening:
Båtnavn: Silma
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 10304
NOR Rating: NOR 0,9896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
SILMA

Ivar Telle

Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag
Båtnavn: Silma
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 10304
NOR Rating: NOR 0,9896

Tore Mongstad

Seilforening:
Båtnavn: Silma
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 10304
NOR Rating: NOR 0,9896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5

Ivar Telle (Glesnes Ungdom- og idrettslag)
CB365 DNC (8)
5 NOR-14550

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0192

Ståle Olsen

Seilforening:
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0192
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
YABADOO

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0192

Ståle Olsen

Seilforening:
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0192
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5

Trond Wickman (Bergens Seilforening)
Hanse 430 DNC (8)

Turklasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Askøy Rundt
1 NOR-00000

Robert Johansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000

Per Sollesnes

Seilforening:
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 17:05:45 5:00:45 1
Total 17.08.2019 17:05:45 5:00:45 1000:40:39 1
BåTEN

Robert Johansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000

Per Sollesnes

Seilforening:
Båtnavn: Båten
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 00000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 17:05:45 5:00:45 1
Total 17.08.2019 17:05:45 5:00:45 1000:40:39 1

Robert Johansen (Askøy Seilforening)
Dufour 385 5:00:45 1 1
2 NOR-3806

Torfinn Heggland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Godemine
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 3806
NOR Rating: NOR 0,0000

Øystein Lønning

Seilforening:
Båtnavn: Godemine
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 3806
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 17:36:45 5:31:45 1
Total 17.08.2019 17:36:45 5:31:45 1000:40:39 2
GODEMINE

Torfinn Heggland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Godemine
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 3806
NOR Rating: NOR 0,0000

Øystein Lønning

Seilforening:
Båtnavn: Godemine
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 3806
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 17:36:45 5:31:45 1
Total 17.08.2019 17:36:45 5:31:45 1000:40:39 2

Torfinn Heggland (Ran Seilforening)
Comfortina 32 5:31:45 1 1
3 NOR-9739

Knut Hagen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Centena Milia
Båttype: Bavaria 37AC
Seilnummer: NOR 9739
NOR Rating: NOR 0,0000

Kjetil Rong

Seilforening:
Båtnavn: Centena Milia
Båttype: Bavaria 37AC
Seilnummer: NOR 9739
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:30:25 4:25:25 1
Total 17.08.2019 16:30:25 4:25:25 1000:40:39 3
CENTENA MILIA

Knut Hagen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Centena Milia
Båttype: Bavaria 37AC
Seilnummer: NOR 9739
NOR Rating: NOR 0,0000

Kjetil Rong

Seilforening:
Båtnavn: Centena Milia
Båttype: Bavaria 37AC
Seilnummer: NOR 9739
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:30:25 4:25:25 1
Total 17.08.2019 16:30:25 4:25:25 1000:40:39 3

Knut Hagen (Ran Seilforening)
Bavaria 37AC 4:25:25 1 1
4 NOR-11463

Nicholas Toynbee

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: IKAROS
Båttype: Bavaria 32 AC 01-05
Seilnummer: NOR 11463
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 17:01:13 4:56:13 1
Total 17.08.2019 17:01:13 4:56:13 1000:40:39 4
IKAROS

Nicholas Toynbee

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: IKAROS
Båttype: Bavaria 32 AC 01-05
Seilnummer: NOR 11463
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 17:01:13 4:56:13 1
Total 17.08.2019 17:01:13 4:56:13 1000:40:39 4

Nicholas Toynbee (Askøy Seilforening)
Bavaria 32 AC 01-05 4:56:13 1 1
5 NOR-9551

Joakim Myklebust

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: ODA
Båttype: Omega 28
Seilnummer: NOR 9551
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 18:21:20 6:16:20 1
Total 17.08.2019 18:21:20 6:16:20 1000:40:39 5
ODA

Joakim Myklebust

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: ODA
Båttype: Omega 28
Seilnummer: NOR 9551
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 18:21:20 6:16:20 1
Total 17.08.2019 18:21:20 6:16:20 1000:40:39 5

Joakim Myklebust (Hjellestad Seilforening)
Omega 28 6:16:20 1 1
6 NOR-9051

Ruben Zahlquist

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Janne - Vestlandskyss
Båttype: Sweeden Yacht
Seilnummer: NOR 9051
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:11:38 4:06:38 1
Total 17.08.2019 16:11:38 4:06:38 1000:40:39 6
JANNE - VESTLANDSKYSS

Ruben Zahlquist

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Janne - Vestlandskyss
Båttype: Sweeden Yacht
Seilnummer: NOR 9051
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 16:11:38 4:06:38 1
Total 17.08.2019 16:11:38 4:06:38 1000:40:39 6

Ruben Zahlquist (Ran Seilforening)
Sweeden Yacht 4:06:38 1 1
7 NOR-10703

ARNE  NILSEN

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Breiflabb
Båttype: Bavaria38AC
Seilnummer: NOR 10703
NOR Rating: NOR 0,0000

Ørjan Takle

Seilforening:
Båtnavn: Breiflabb
Båttype: Bavaria38AC
Seilnummer: NOR 10703
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 7
BREIFLABB

ARNE  NILSEN

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Breiflabb
Båttype: Bavaria38AC
Seilnummer: NOR 10703
NOR Rating: NOR 0,0000

Ørjan Takle

Seilforening:
Båtnavn: Breiflabb
Båttype: Bavaria38AC
Seilnummer: NOR 10703
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 7

ARNE  NILSEN (Askøy Seilforening)
Bavaria38AC DNF (14)
7 NOR-8292

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
NOR Rating: NOR 0,0000

Randi Ivarsøy

Seilforening:
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 7
EMBLA3

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
NOR Rating: NOR 0,0000

Randi Ivarsøy

Seilforening:
Båtnavn: Embla3
Båttype: Vand der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 7

Helge Ivarsøy (Askøy Seilforening)
Vand der Stadt DNF (14)
7 NOR-10524

Gerran Tangye

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Belladonna
Båttype: Bavaria 38AC
Seilnummer: NOR 10524
NOR Rating: NOR 0,0000

Arve Bjørndal

Seilforening:
Båtnavn: Belladonna
Båttype: Bavaria 38AC
Seilnummer: NOR 10524
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 7
BELLADONNA

Gerran Tangye

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Belladonna
Båttype: Bavaria 38AC
Seilnummer: NOR 10524
NOR Rating: NOR 0,0000

Arve Bjørndal

Seilforening:
Båtnavn: Belladonna
Båttype: Bavaria 38AC
Seilnummer: NOR 10524
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 7

Gerran Tangye (Ran Seilforening)
Bavaria 38AC DNC (14)
7 NOR-11267

Hans Petter Helgesen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hefring
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11267
NOR Rating: NOR 0,0000

Tove Huse Bjerkevoll

Seilforening:
Båtnavn: Hefring
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11267
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 7
HEFRING

Hans Petter Helgesen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hefring
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11267
NOR Rating: NOR 0,0000

Tove Huse Bjerkevoll

Seilforening:
Båtnavn: Hefring
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11267
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 7

Hans Petter Helgesen (Ran Seilforening)
Hanse 371 DNC (14)
7 NOR-8639

GEIR R. PEDERSEN

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Horizon Hunter
Båttype: GibSea 472
Seilnummer: NOR 8639
NOR Rating: NOR 0,0000

Irene Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Horizon Hunter
Båttype: GibSea 472
Seilnummer: NOR 8639
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 7
HORIZON HUNTER

GEIR R. PEDERSEN

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Horizon Hunter
Båttype: GibSea 472
Seilnummer: NOR 8639
NOR Rating: NOR 0,0000

Irene Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Horizon Hunter
Båttype: GibSea 472
Seilnummer: NOR 8639
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 7

GEIR R. PEDERSEN (Askøy Seilforening)
GibSea 472 DNC (14)
7 NOR-399

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000

Jan Rune Hopland

Seilforening:
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 7
ODONATA

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000

Jan Rune Hopland

Seilforening:
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 7

Bengt Åge Borge (Askøy Seilforening)
Dragonfly 800 Mk II DNC (14)
7 NOR-0

Atle Skintveit

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SIRIUS
Båttype: Jeanneau SO 509
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000

Sidsel Holmberg

Seilforening:
Båtnavn: SIRIUS
Båttype: Jeanneau SO 509
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 7
SIRIUS

Atle Skintveit

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SIRIUS
Båttype: Jeanneau SO 509
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000

Sidsel Holmberg

Seilforening:
Båtnavn: SIRIUS
Båttype: Jeanneau SO 509
Seilnummer: NOR 0
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 7

Atle Skintveit (Askøy Seilforening)
Jeanneau SO 509 DNC (14)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-07-16 05:34:13Cache read