Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating - 1.000 og over

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-15774

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR 1,0001

Hanna Molden

Seilforening:
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR 1,0001
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:24:06 3:24:06 3:24:07 1
Total 05.10.2019 15:24:06 3:24:06 3:24:07 1
PAPRIKA 2

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR 1,0001

Hanna Molden

Seilforening:
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR 1,0001
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:24:06 3:24:06 3:24:07 1
Total 05.10.2019 15:24:06 3:24:06 3:24:07 1

Per Højgaard Nielsen (Bergens Seilforening)
J88 3:24:06 3:24:07 1 1
2 NOR-11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0034

Terje Klyve

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0034
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:27:15 3:27:15 3:27:57 2
Total 05.10.2019 15:27:15 3:27:15 3:27:57 2
TUSSI

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0034

Terje Klyve

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0034
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:27:15 3:27:15 3:27:57 2
Total 05.10.2019 15:27:15 3:27:15 3:27:57 2

Paul Øyvind Mehammer (Os Seilforening)
Bavaria 38 Match 3:27:15 3:27:57 2 2
3 NOR-14550

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0301

Atle Marøen

Seilforening:
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:23:31 3:23:31 3:29:38 3
Total 05.10.2019 15:23:31 3:23:31 3:29:38 3
YABADOO

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0301

Atle Marøen

Seilforening:
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:23:31 3:23:31 3:29:38 3
Total 05.10.2019 15:23:31 3:23:31 3:29:38 3

Trond Wickman (Bergens Seilforening)
Hanse 430 3:23:31 3:29:38 3 3
4 NOR-11873

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0669

Marit Godø Dempsey

Seilforening:
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:18:37 3:18:37 3:31:54 4
Total 05.10.2019 15:18:37 3:18:37 3:31:54 4
SCIROCCO III

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0669

Marit Godø Dempsey

Seilforening:
Båtnavn: Scirocco III
Båttype: Grand Solei 45 ft
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:18:37 3:18:37 3:31:54 4
Total 05.10.2019 15:18:37 3:18:37 3:31:54 4

Bernt Svendsen (Askøy Seilforening)
Grand Solei 45 ft 3:18:37 3:31:54 4 4
5 NOR-11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0409

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0409
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:53:25 3:53:25 4:02:57 5
Total 05.10.2019 15:53:25 3:53:25 4:02:57 5
FRøKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0409

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0409
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:53:25 3:53:25 4:02:57 5
Total 05.10.2019 15:53:25 3:53:25 4:02:57 5

Morten Fotland (Bergens Seilforening)
First 40.7 3:53:25 4:02:57 5 5
6 NOR-14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0103

Kjell Overholdt

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0103
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:07:05 4:07:05 4:09:37 6
Total 05.10.2019 16:07:05 4:07:05 4:09:37 6
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0103

Kjell Overholdt

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0103
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:07:05 4:07:05 4:09:37 6
Total 05.10.2019 16:07:05 4:07:05 4:09:37 6

Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening)
DEHLER 38 4:07:05 4:09:37 6 6
7 NOR-11518

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0148

Svein Holm

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:18:10 4:18:10 4:21:59 7
Total 05.10.2019 16:18:10 4:18:10 4:21:59 7
TINA II

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0148

Svein Holm

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:18:10 4:18:10 4:21:59 7
Total 05.10.2019 16:18:10 4:18:10 4:21:59 7

SVEIN SKOGLUND (Os Seilforening)
Dufour 40 HR 4:18:10 4:21:59 7 7
8 NOR-15120

Joar Størksen

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120
NOR Rating: NOR 1,0181

Ernst Olav Helgesen

Seilforening:
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120
NOR Rating: NOR 1,0181
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 17:04:20 5:04:20 5:09:50 8
Total 05.10.2019 17:04:20 5:04:20 5:09:50 8
POLEPOLE

Joar Størksen

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120
NOR Rating: NOR 1,0181

Ernst Olav Helgesen

Seilforening:
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120
NOR Rating: NOR 1,0181
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 17:04:20 5:04:20 5:09:50 8
Total 05.10.2019 17:04:20 5:04:20 5:09:50 8

Joar Størksen (Haugesund Seilforening)
Jeanneau SO 439 5:04:20 5:09:50 8 8
9 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0435
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 17:10:09 5:10:09 5:23:38 9
Total 05.10.2019 17:10:09 5:10:09 5:23:38 9
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0435
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 17:10:09 5:10:09 5:23:38 9
Total 05.10.2019 17:10:09 5:10:09 5:23:38 9

Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
First 40.7 5:10:09 5:23:38 9 9
10 NOR-12048

John Kjellevold

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0304

Bjørn Hjellestad

Seilforening:
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
ASTRID SOFIE

John Kjellevold

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0304

Bjørn Hjellestad

Seilforening:
Båtnavn: Astrid Sofie
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: NOR 12048
NOR Rating: NOR 1,0304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

John Kjellevold (Bergens Seilforening)
Arcona 400 DNF (17)
10 NOR-8484

Frode Dybvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0505

Mariann Dybvik

Seilforening:
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0505
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
BLUES

Frode Dybvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0505

Mariann Dybvik

Seilforening:
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0505
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Frode Dybvik (Stord Seilforening)
Luffe 43 DNF (17)
10 NOR-160

Torstein Hellebust

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: x-35 OD
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0213

Trine Fossheim

Seilforening:
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: x-35 OD
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
HIMLALEITE

Torstein Hellebust

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: x-35 OD
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0213

Trine Fossheim

Seilforening:
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: x-35 OD
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Torstein Hellebust (Askøy Seilforening)
x-35 OD DNF (17)
10 NOR-15395

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: LYRA
Båttype: HANSE430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0235

Kjersti GULLBORG Sørvik Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: LYRA
Båttype: HANSE430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0235
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
LYRA

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: LYRA
Båttype: HANSE430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0235

Kjersti GULLBORG Sørvik Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: LYRA
Båttype: HANSE430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0235
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Are Pedersen (Stord Seilforening)
HANSE430 DNF (17)
10 NOR-10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X 37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
OBELIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X 37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening)
X 37 DNF (17)
10 NOR-11590

Thomas Magnussen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0292

Alexander Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
PLUTO

Thomas Magnussen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0292

Alexander Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Pluto
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11590
NOR Rating: NOR 1,0292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Thomas Magnussen (Milde Båtlag)
First 40.7 DNF (17)
10 NOR-11168

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
NOR Rating: NOR 1,0057

Torbjørn Haugsdal

Seilforening:
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
NOR Rating: NOR 1,0057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
SILIUS

Toril Haugsdal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
NOR Rating: NOR 1,0057

Torbjørn Haugsdal

Seilforening:
Båtnavn: Silius
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11168
NOR Rating: NOR 1,0057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Toril Haugsdal (Ran Seilforening)
Elan 37 DNF (17)

NOR Rating - Shorthanded

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-15894

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y LitleFRI
Båttype: Bone2013
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8830

Gerhard Eide Jr

Seilforening:
Båtnavn: S/Y LitleFRI
Båttype: Bone2013
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:12:50 3:12:50 2:50:16 1
Total 05.10.2019 15:12:50 3:12:50 2:50:16 1
S/Y LITLEFRI

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y LitleFRI
Båttype: Bone2013
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8830

Gerhard Eide Jr

Seilforening:
Båtnavn: S/Y LitleFRI
Båttype: Bone2013
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:12:50 3:12:50 2:50:16 1
Total 05.10.2019 15:12:50 3:12:50 2:50:16 1

John Bjordal (Stord Seilforening)
Bone2013 3:12:50 2:50:16 1 1
2 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9460

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:05:09 4:05:09 3:51:54 2
Total 05.10.2019 16:05:09 4:05:09 3:51:54 2
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9460

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:05:09 4:05:09 3:51:54 2
Total 05.10.2019 16:05:09 4:05:09 3:51:54 2

Per Aga (Os Seilforening)
Sun Fast 37 4:05:09 3:51:54 2 2
3 NOR-15648

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:28:01 4:28:01 3:57:30 3
Total 05.10.2019 16:28:01 4:28:01 3:57:30 3
FRIDA

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
NOR Rating: NOR 0,8862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:28:01 4:28:01 3:57:30 3
Total 05.10.2019 16:28:01 4:28:01 3:57:30 3

Håkon Magne Fjæreide (Ran Seilforening)
Elan 362 4:28:01 3:57:30 3 3
4 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9363

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9363
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:17:30 4:17:30 4:01:05 4
Total 05.10.2019 16:17:30 4:17:30 4:01:05 4
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9363

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9363
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:17:30 4:17:30 4:01:05 4
Total 05.10.2019 16:17:30 4:17:30 4:01:05 4

Finn Espeseth (Askøy Seilforening)
Maxi 1050 4:17:30 4:01:05 4 4
5 NOR-14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,8975
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 17:11:46 5:11:46 4:39:48 5
Total 05.10.2019 17:11:46 5:11:46 4:39:48 5
MARIE G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,8975
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 17:11:46 5:11:46 4:39:48 5
Total 05.10.2019 17:11:46 5:11:46 4:39:48 5

Ketil Greve (Stavanger Seilforening)
X-99 JR 5:11:46 4:39:48 5 5
6 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9761

Bjørn Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9761
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9761

Bjørn Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9761
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Jon Hardie (Milde Båtlag)
Crown 39 DNF (12)
6 NOR-15846

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin ll
Båttype: Bavaria vision
Seilnummer: NOR 15846
NOR Rating: NOR 0,9701

Kenneth Dahlberg

Seilforening:
Båtnavn: Moin ll
Båttype: Bavaria vision
Seilnummer: NOR 15846
NOR Rating: NOR 0,9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
MOIN LL

Leiv Henning Haugland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Moin ll
Båttype: Bavaria vision
Seilnummer: NOR 15846
NOR Rating: NOR 0,9701

Kenneth Dahlberg

Seilforening:
Båtnavn: Moin ll
Båttype: Bavaria vision
Seilnummer: NOR 15846
NOR Rating: NOR 0,9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Leiv Henning Haugland (Stord Seilforening)
Bavaria vision DNF (12)
6 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9720

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9720

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Elan 37 DNF (12)
6 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
X-332 DNF (12)
6 NOR-9362

Kjell Magnus Økland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807

Svein Olav Langåker

Seilforening:
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
XEM

Kjell Magnus Økland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807

Svein Olav Langåker

Seilforening:
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Kjell Magnus Økland (Bergens Seilforening)
X-362 Sport DNF (12)
6 NOR-4804

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Maxi Mixer racing
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 7
Total DNS 7
NICOLE

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Maxi Mixer racing
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 7
Total DNS 7

Henrik Birkeland (Os Seilforening)
Maxi Mixer racing DNS (12)

NOR Rating - t.o.m 0,999

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9864

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:22:51 3:22:51 3:20:05 1
Total 05.10.2019 15:22:51 3:22:51 3:20:05 1
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9864

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:22:51 3:22:51 3:20:05 1
Total 05.10.2019 15:22:51 3:22:51 3:20:05 1

Jan Vidar Nordstrand (Bergens Seilforening)
First 34.7 3:22:51 3:20:05 1 1
2 AFG-11074

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: AFG 11074
NOR Rating: AFG 0.9896

Erling Gangdal

Seilforening:
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: AFG 11074
NOR Rating: AFG 0.9896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:25:09 3:25:09 3:23:00 2
Total 05.10.2019 15:25:09 3:25:09 3:23:00 2
MATCH

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: AFG 11074
NOR Rating: AFG 0.9896

Erling Gangdal

Seilforening:
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: AFG 11074
NOR Rating: AFG 0.9896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 15:25:09 3:25:09 3:23:00 2
Total 05.10.2019 15:25:09 3:25:09 3:23:00 2

Rolf Granli Gangdal (Stord Seilforening)
Bavaria 35 Match 3:25:09 3:23:00 2 2
3 NOR-5263

Svein Inge Erland

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8632

Stian Erland

Seilforening:
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:29:46 4:29:46 3:52:51 3
Total 05.10.2019 16:29:46 4:29:46 3:52:51 3
NEFERTITI

Svein Inge Erland

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8632

Stian Erland

Seilforening:
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:29:46 4:29:46 3:52:51 3
Total 05.10.2019 16:29:46 4:29:46 3:52:51 3

Svein Inge Erland (Karmøy Seilforening)
Omega 34 4:29:46 3:52:51 3 3
4 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9715

Silje Føyen Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:07:25 4:07:25 4:00:21 4
Total 05.10.2019 16:07:25 4:07:25 4:00:21 4
SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9715

Silje Føyen Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:07:25 4:07:25 4:00:21 4
Total 05.10.2019 16:07:25 4:07:25 4:00:21 4

Roy Nilsen (Stord Seilforening)
J Sun Odyssey 40.3 4:07:25 4:00:21 4 4
5 NOR-13582

Øystein Forland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9857

Kari Hope

Seilforening:
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9857
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:16:34 4:16:34 4:12:53 5
Total 05.10.2019 16:16:34 4:16:34 4:12:53 5
MOJO

Øystein Forland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9857

Kari Hope

Seilforening:
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9857
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:16:34 4:16:34 4:12:53 5
Total 05.10.2019 16:16:34 4:16:34 4:12:53 5

Øystein Forland (Stord Seilforening)
Salona 37 4:16:34 4:12:53 5 5
6 NOR-15878

Asbjørn Sjøvoll

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Shakeos
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15878
NOR Rating: NOR 0,9685

Kari Sjøvoll

Seilforening:
Båtnavn: Shakeos
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15878
NOR Rating: NOR 0,9685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:25:31 4:25:31 4:17:09 6
Total 05.10.2019 16:25:31 4:25:31 4:17:09 6
SHAKEOS

Asbjørn Sjøvoll

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Shakeos
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15878
NOR Rating: NOR 0,9685

Kari Sjøvoll

Seilforening:
Båtnavn: Shakeos
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15878
NOR Rating: NOR 0,9685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:25:31 4:25:31 4:17:09 6
Total 05.10.2019 16:25:31 4:25:31 4:17:09 6

Asbjørn Sjøvoll (Stord Seilforening)
Hanse 385 4:25:31 4:17:09 6 6
7 NOR-6045

Rune Lodden

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
NOR Rating: NOR 0,9665

Inge Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
NOR Rating: NOR 0,9665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 17:53:48 5:53:48 5:41:56 7
Total 05.10.2019 17:53:48 5:53:48 5:41:56 7
SEA-GIRL

Rune Lodden

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
NOR Rating: NOR 0,9665

Inge Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
NOR Rating: NOR 0,9665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 17:53:48 5:53:48 5:41:56 7
Total 05.10.2019 17:53:48 5:53:48 5:41:56 7

Rune Lodden (Stord Seilforening)
Comfortina 36 5:53:48 5:41:56 7 7
8 NOR-5829

Dino Ivkovic

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9239

Michaela Weissova

Seilforening:
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9239
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
FESTINA LENTE

Dino Ivkovic

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9239

Michaela Weissova

Seilforening:
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9239
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Dino Ivkovic (Stord Seilforening)
FIRST CLASS 8 DNF (13)
8 NOR-13434

Hermod Opstvedt

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9897

Rolf Johan Vossgaard

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
MARLIN

Hermod Opstvedt

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9897

Rolf Johan Vossgaard

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Hermod Opstvedt (Os Seilforening)
Dehler 34 SV DNF (13)
8 NOR-12595

Erik Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9979

Tord Kaland

Seilforening:
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9979
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
SI-KI

Erik Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9979

Tord Kaland

Seilforening:
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9979
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Erik Kristoffersen (Bergens Seilforening)
Hanse 411 DNF (13)
8 NOR-14232

OTTO HÆGLAND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8777

Lasse Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
TAYO

OTTO HÆGLAND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8777

Lasse Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

OTTO HÆGLAND (Os Seilforening)
Linjett32 DNF (13)
8 NOR-15523

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9434
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8
MEMENTO MORI

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9434
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8

Knud Nagell Dahl (Stord Seilforening)
Hanse 350 DNS (13)

TUR

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-287

Viggo vea

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287
NOR Rating: NOR 0,0000

Grethe Tonheim

Seilforening:
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 17:43:15 5:43:15 1
Total 05.10.2019 17:43:15 5:43:15 1000:40:39 1
TUCANTANGO

Viggo vea

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287
NOR Rating: NOR 0,0000

Grethe Tonheim

Seilforening:
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 17:43:15 5:43:15 1
Total 05.10.2019 17:43:15 5:43:15 1000:40:39 1

Viggo vea (Karmøy Seilforening)
Lagoon 380 S2 5:43:15 1 1
2 NOR-9833

Kristjan Hallik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Athos
Båttype: Granada regina
Seilnummer: NOR 9833
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:29:32 4:29:32 1
Total 05.10.2019 16:29:32 4:29:32 1000:40:39 2
ATHOS

Kristjan Hallik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Athos
Båttype: Granada regina
Seilnummer: NOR 9833
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.10.2019 16:29:32 4:29:32 1
Total 05.10.2019 16:29:32 4:29:32 1000:40:39 2

Kristjan Hallik (Stord Seilforening)
Granada regina 4:29:32 1 1
3 NOR-10638

Ingmar Helland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Wild Goose
Båttype: ETAP 26i
Seilnummer: NOR 10638
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 3
WILD GOOSE

Ingmar Helland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Wild Goose
Båttype: ETAP 26i
Seilnummer: NOR 10638
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 3

Ingmar Helland (Stord Seilforening)
ETAP 26i DNF (4)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-26 08:45:36Cache read