Klasse: Laser 4.7 |
NOR 207832
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207832
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 206861
Ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 205718
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 19814
Tiliam Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 19814
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tiliam Strømme |
Ran Seilforening |
NOR 212552
Erland Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 212552
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erland Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 214943
Lucie Franssen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 214943
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lucie Franssen |
Stavanger Seilforening |
NOR 212563
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 212563
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 215912
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 215912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 206358
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Hjorth |
Askøy Seilforening |
NOR 206863
Lars Andre Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Andre Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 213130
Audun Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 213130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Iveland |
Haugesund Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 198148
Tinus Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tinus Strømme |
Ran Seilforening |
NOR 212553
Didrik Rødland Jelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 212553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Rødland Jelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207832
John-Øivind Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207832
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John-Øivind Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Optimist A og B |
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3691
Casper Opstvedt
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3691
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Opstvedt |
Åsane Seilforening |
NOR 3708
Magnus Sletten Hansen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3708
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Sletten Hansen |
Ran Seilforening |
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Rolland |
Åsane Seilforening |
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3829
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 4051
Emilie K. Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 4051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie K. Nilsen |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Optimist C |
NOR 3856
Ivar Berntsen Bringedal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ivar Berntsen Bringedal |
Ran Seilforening |
NOR 24
Karl Elstad
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karl Elstad |
Ran Seilforening |
NOR 3615
Andreas Bekkenes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Bekkenes |
Åsane Seilforening |
NOR 3499
Isabell Skoge
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3499
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isabell Skoge |
Ran Seilforening |
NOR 0000
William Søderstrøm
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Søderstrøm |
Ran Seilforening |
NOR 0000
Ada Kirste
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ada Kirste |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |