Hovedsponsor
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Tracking
Tracking Asker Rundt 202
Om regattaen
Havneplan og sosialt liv
Invitasjon og kunngjøring
Bespisning i Holmsbu
Oppslagstavle
Digital oppslagstavle
Tilbakelevering av trackere.
Endring i seilingsbestemmelsene I
Endring i seilingsbestemmelsene II
Premieutdeling
For deltagerne
Asker Rundt vs Covid-19
Seilingsbestemmelsene
For publikum
Hva Seilmagasinet skriver
Lene Conradi om Askers nye kyst
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
049
NOR 7006
Tommy Bergman
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Luringen
Båttype:
Finngulf 39
Seilnummer:
NOR 7006
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LURINGEN
Tommy Bergman
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Luringen
Båttype:
Finngulf 39
Seilnummer:
NOR 7006
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tommy Bergman
, Asker Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Finngulf 39
Måltall:
NOR 10701
Geir Kristensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
OutOfOffice
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 10701
NOR Rating:
NOR 0,9739
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:40:42
6:40:42
6:30:14
17
Total
15.08.2020 18:40:42
6:40:42
6:30:14
17
OUTOFOFFICE
Geir Kristensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
OutOfOffice
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 10701
NOR Rating:
NOR 0,9739
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:40:42
6:40:42
6:30:14
17
Total
15.08.2020 18:40:42
6:40:42
6:30:14
17
Geir Kristensen
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9739
NOR 141
Ole Aabel
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Wii
Båttype:
Platou 25
Seilnummer:
NOR 141
NOR Rating:
NOR 0,8775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
WII
Ole Aabel
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Wii
Båttype:
Platou 25
Seilnummer:
NOR 141
NOR Rating:
NOR 0,8775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Aabel
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: Platou 25
Måltall: 0,8775
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Fritt Fram!
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 10240
NOR Rating:
NOR 1,0237
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:07:41
6:07:41
6:16:23
12
Total
15.08.2020 18:07:41
6:07:41
6:16:23
12
FRITT FRAM!
Audun Gjøstein
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Fritt Fram!
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 10240
NOR Rating:
NOR 1,0237
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:07:41
6:07:41
6:16:23
12
Total
15.08.2020 18:07:41
6:07:41
6:16:23
12
Audun Gjøstein
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0237
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Vindtora
Båttype:
Pogo 8.50
Seilnummer:
NOR 13724
NOR Rating:
NOR 0,9109
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:47:17
6:47:17
6:10:59
9
Total
15.08.2020 18:47:17
6:47:17
6:10:59
9
VINDTORA
Christian Stensholt
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Vindtora
Båttype:
Pogo 8.50
Seilnummer:
NOR 13724
NOR Rating:
NOR 0,9109
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:47:17
6:47:17
6:10:59
9
Total
15.08.2020 18:47:17
6:47:17
6:10:59
9
Christian Stensholt
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: Pogo 8.50
Måltall: 0,9109
NOR 11285
Frank Sandberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tusså
Båttype:
Sun Fast 35
Seilnummer:
NOR 11285
NOR Rating:
NOR 0,9438
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 19:00:47
7:00:47
6:37:08
19
Total
15.08.2020 19:00:47
7:00:47
6:37:08
19
TUSSå
Frank Sandberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tusså
Båttype:
Sun Fast 35
Seilnummer:
NOR 11285
NOR Rating:
NOR 0,9438
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 19:00:47
7:00:47
6:37:08
19
Total
15.08.2020 19:00:47
7:00:47
6:37:08
19
Frank Sandberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: Sun Fast 35
Måltall: 0,9438
NOR 10576
Petter Hegle
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
FARRout
Båttype:
Farr395
Seilnummer:
NOR 10576
NOR Rating:
NOR 1,0610
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:46:08
5:46:08
6:07:14
8
Total
15.08.2020 17:46:08
5:46:08
6:07:14
8
FARROUT
Petter Hegle
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
FARRout
Båttype:
Farr395
Seilnummer:
NOR 10576
NOR Rating:
NOR 1,0610
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:46:08
5:46:08
6:07:14
8
Total
15.08.2020 17:46:08
5:46:08
6:07:14
8
Petter Hegle
, Holmestrand Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: Farr395
Måltall: 1,0610
NOR 14919
Øystein Skjønborg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Minion
Båttype:
Faurby 396E
Seilnummer:
NOR 14919
NOR Rating:
NOR 0,9180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:59:23
6:59:23
6:24:59
15
Total
15.08.2020 18:59:23
6:59:23
6:24:59
15
MINION
Øystein Skjønborg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Minion
Båttype:
Faurby 396E
Seilnummer:
NOR 14919
NOR Rating:
NOR 0,9180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:59:23
6:59:23
6:24:59
15
Total
15.08.2020 18:59:23
6:59:23
6:24:59
15
Øystein Skjønborg
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: Faurby 396E
Måltall: 0,9180
NOR 11310
Håvar Haug
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Vilja
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 11310
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VILJA
Håvar Haug
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Vilja
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 11310
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Håvar Haug
, Bærum Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 4 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall:
NOR 14760
Håkon Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Illuminati
Båttype:
Grand Soleil 43B
Seilnummer:
NOR 14760
NOR Rating:
NOR 1,0334
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:45:21
5:45:21
5:56:53
4
Total
15.08.2020 17:45:21
5:45:21
5:56:53
4
ILLUMINATI
Håkon Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Illuminati
Båttype:
Grand Soleil 43B
Seilnummer:
NOR 14760
NOR Rating:
NOR 1,0334
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:45:21
5:45:21
5:56:53
4
Total
15.08.2020 17:45:21
5:45:21
5:56:53
4
Håkon Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: Grand Soleil 43B
Måltall: 1,0334
NOR 15425
Bjørn Dalen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Marlin
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
NOR 15425
NOR Rating:
NOR
Marius Rødde
Seilforening:
Båtnavn:
Marlin
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
NOR 15425
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MARLIN
Bjørn Dalen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Marlin
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
NOR 15425
NOR Rating:
NOR
Marius Rødde
Seilforening:
Båtnavn:
Marlin
Båttype:
Arcona 380
Seilnummer:
NOR 15425
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Dalen
, Bærum Seilforening
Marius Rødde,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Arcona 380
Måltall:
NOR 14022
Ida Rogowska
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Appétit
Båttype:
First 27.7s
Seilnummer:
NOR 14022
NOR Rating:
NOR 0,8899
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 19:17:57
7:17:57
6:29:43
16
Total
15.08.2020 19:17:57
7:17:57
6:29:43
16
APPéTIT
Ida Rogowska
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Appétit
Båttype:
First 27.7s
Seilnummer:
NOR 14022
NOR Rating:
NOR 0,8899
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 19:17:57
7:17:57
6:29:43
16
Total
15.08.2020 19:17:57
7:17:57
6:29:43
16
Ida Rogowska
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: First 27.7s
Måltall: 0,8899
NOR 12063
Ole-Petter Laksholm
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Indy
Båttype:
SO36i Perf
Seilnummer:
NOR 12063
NOR Rating:
NOR
Vibeke Horgen Laksholm
Seilforening:
Båtnavn:
Indy
Båttype:
SO36i Perf
Seilnummer:
NOR 12063
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
INDY
Ole-Petter Laksholm
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Indy
Båttype:
SO36i Perf
Seilnummer:
NOR 12063
NOR Rating:
NOR
Vibeke Horgen Laksholm
Seilforening:
Båtnavn:
Indy
Båttype:
SO36i Perf
Seilnummer:
NOR 12063
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ole-Petter Laksholm
, Soon Seilforening
Vibeke Horgen Laksholm,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 4 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: SO36i Perf
Måltall:
NOR 12312
Jan Nic. Langfeldt
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Fadernes beslutning
Båttype:
LYS
Seilnummer:
NOR 12312
NOR Rating:
NOR 0,9312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 19:39:15
7:39:15
7:07:39
21
Total
15.08.2020 19:39:15
7:39:15
7:07:39
21
FADERNES BESLUTNING
Jan Nic. Langfeldt
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Fadernes beslutning
Båttype:
LYS
Seilnummer:
NOR 12312
NOR Rating:
NOR 0,9312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 19:39:15
7:39:15
7:07:39
21
Total
15.08.2020 19:39:15
7:39:15
7:07:39
21
Jan Nic. Langfeldt
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: LYS
Måltall: 0,9312
NOR 3841
John Bjørn Fossdal
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Con Moto
Båttype:
Maxi Fenix
Seilnummer:
NOR 3841
NOR Rating:
NOR 0,7851
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 19:54:25
7:54:25
6:12:27
10
Total
15.08.2020 19:54:25
7:54:25
6:12:27
10
CON MOTO
John Bjørn Fossdal
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Con Moto
Båttype:
Maxi Fenix
Seilnummer:
NOR 3841
NOR Rating:
NOR 0,7851
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 19:54:25
7:54:25
6:12:27
10
Total
15.08.2020 19:54:25
7:54:25
6:12:27
10
John Bjørn Fossdal
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: Maxi Fenix
Måltall: 0,7851
NOR 10203
Yngve Lønmo
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Jakobine
Båttype:
J/92
Seilnummer:
NOR 10203
NOR Rating:
NOR 0,9319
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:16:20
6:16:20
5:50:42
3
Total
15.08.2020 18:16:20
6:16:20
5:50:42
3
JAKOBINE
Yngve Lønmo
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Jakobine
Båttype:
J/92
Seilnummer:
NOR 10203
NOR Rating:
NOR 0,9319
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:16:20
6:16:20
5:50:42
3
Total
15.08.2020 18:16:20
6:16:20
5:50:42
3
Yngve Lønmo
, Hurum Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: J/92
Måltall: 0,9319
NOR 12243
Calle Andersen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
WindGame
Båttype:
Landmark 43
Seilnummer:
NOR 12243
NOR Rating:
NOR
Cathrine Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
WindGame
Båttype:
Landmark 43
Seilnummer:
NOR 12243
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
WINDGAME
Calle Andersen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
WindGame
Båttype:
Landmark 43
Seilnummer:
NOR 12243
NOR Rating:
NOR
Cathrine Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
WindGame
Båttype:
Landmark 43
Seilnummer:
NOR 12243
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Calle Andersen
, Asker Seilforening
Cathrine Andersen,
Christian Wang,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 7 LOA - 13 - 13,99 meter
Båttype: Landmark 43
Måltall:
NOR 32
Vidar Hagen
Seilforening:
ABF
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
Bavaria 32 cruser
Seilnummer:
NOR 32
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VILJE
Vidar Hagen
Seilforening:
ABF
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
Bavaria 32 cruser
Seilnummer:
NOR 32
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vidar Hagen
, ABF
Klasse: Kjølbåter - Klasse 3 LOA 9 - 9,99
Båttype: Bavaria 32 cruser
Måltall:
NOR 11110
wolfgang eichstetter
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Lupona
Båttype:
Kron
Seilnummer:
NOR 11110
NOR Rating:
NOR 0,8930
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 19:29:38
7:29:38
6:41:31
20
Total
15.08.2020 19:29:38
7:29:38
6:41:31
20
LUPONA
wolfgang eichstetter
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Lupona
Båttype:
Kron
Seilnummer:
NOR 11110
NOR Rating:
NOR 0,8930
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 19:29:38
7:29:38
6:41:31
20
Total
15.08.2020 19:29:38
7:29:38
6:41:31
20
wolfgang eichstetter
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: Kron
Måltall: 0,8930
NOR 12466
Jon Moholth
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Mia Mara
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 12466
NOR Rating:
NOR 0,9835
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:10:47
6:10:47
6:04:39
7
Total
15.08.2020 18:10:47
6:10:47
6:04:39
7
MIA MARA
Jon Moholth
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Mia Mara
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 12466
NOR Rating:
NOR 0,9835
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:10:47
6:10:47
6:04:39
7
Total
15.08.2020 18:10:47
6:10:47
6:04:39
7
Jon Moholth
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9835
NOR 10388
Torgeir Sten Askvig
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Jambo
Båttype:
J/109
Seilnummer:
NOR 10388
NOR Rating:
NOR 0,9805
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:53:36
5:53:36
5:46:42
2
Total
15.08.2020 17:53:36
5:53:36
5:46:42
2
JAMBO
Torgeir Sten Askvig
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Jambo
Båttype:
J/109
Seilnummer:
NOR 10388
NOR Rating:
NOR 0,9805
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:53:36
5:53:36
5:46:42
2
Total
15.08.2020 17:53:36
5:53:36
5:46:42
2
Torgeir Sten Askvig
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: J/109
Måltall: 0,9805
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Cruella
Båttype:
Sun Fast 3200
Seilnummer:
NOR 13533
NOR Rating:
NOR 0,9523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:54:30
6:54:30
6:34:43
18
Total
15.08.2020 18:54:30
6:54:30
6:34:43
18
CRUELLA
Eira Naustvik
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Cruella
Båttype:
Sun Fast 3200
Seilnummer:
NOR 13533
NOR Rating:
NOR 0,9523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:54:30
6:54:30
6:34:43
18
Total
15.08.2020 18:54:30
6:54:30
6:34:43
18
Eira Naustvik
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: Sun Fast 3200
Måltall: 0,9523
NOR 15461
Colin Campbell
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Flying Scotsman
Båttype:
Sin Fast 3600
Seilnummer:
NOR 15461
NOR Rating:
NOR
Edward Campbell
Seilforening:
Båtnavn:
Flying Scotsman
Båttype:
Sin Fast 3600
Seilnummer:
NOR 15461
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FLYING SCOTSMAN
Colin Campbell
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Flying Scotsman
Båttype:
Sin Fast 3600
Seilnummer:
NOR 15461
NOR Rating:
NOR
Edward Campbell
Seilforening:
Båtnavn:
Flying Scotsman
Båttype:
Sin Fast 3600
Seilnummer:
NOR 15461
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Colin Campbell
, Drøbaksund Seilforening
Edward Campbell,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Sin Fast 3600
Måltall:
NOR 12512
Ketil Samuelsen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Endorfine
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 12512
NOR Rating:
NOR
Stine Lien
Seilforening:
Båtnavn:
Endorfine
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 12512
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ENDORFINE
Ketil Samuelsen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Endorfine
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 12512
NOR Rating:
NOR
Stine Lien
Seilforening:
Båtnavn:
Endorfine
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 12512
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ketil Samuelsen
, Asker Seilforening
Stine Lien,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 3 LOA 9 - 9,99
Båttype: Elan 340
Måltall:
NOR 15896
Dag Sørensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Selah
Båttype:
Hanse 320
Seilnummer:
NOR 15896
NOR Rating:
NOR
Annette Sørensen
Seilforening:
Båtnavn:
Selah
Båttype:
Hanse 320
Seilnummer:
NOR 15896
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SELAH
Dag Sørensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Selah
Båttype:
Hanse 320
Seilnummer:
NOR 15896
NOR Rating:
NOR
Annette Sørensen
Seilforening:
Båtnavn:
Selah
Båttype:
Hanse 320
Seilnummer:
NOR 15896
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dag Sørensen
, Bærum Seilforening
Annette Sørensen,
Siri Sørensen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 3 LOA 9 - 9,99
Båttype: Hanse 320
Måltall:
NOR 15839
Elling Rishoff
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Godevenner
Båttype:
Oceanis 51.1
Seilnummer:
NOR 15839
NOR Rating:
NOR 1,1533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:32:51
5:32:51
6:23:52
14
Total
15.08.2020 17:32:51
5:32:51
6:23:52
14
GODEVENNER
Elling Rishoff
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Godevenner
Båttype:
Oceanis 51.1
Seilnummer:
NOR 15839
NOR Rating:
NOR 1,1533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:32:51
5:32:51
6:23:52
14
Total
15.08.2020 17:32:51
5:32:51
6:23:52
14
Elling Rishoff
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: Oceanis 51.1
Måltall: 1,1533
NOR 14415
Tore Glen Berg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Green Magic
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14415
NOR Rating:
NOR
Jon E. Sannes
Seilforening:
Båtnavn:
Green Magic
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14415
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GREEN MAGIC
Tore Glen Berg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Green Magic
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14415
NOR Rating:
NOR
Jon E. Sannes
Seilforening:
Båtnavn:
Green Magic
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14415
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tore Glen Berg
, Asker Seilforening
Jon E. Sannes,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 4 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: Elan 350
Måltall:
NOR 15556
Bror Berge
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Simplicity
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15556
NOR Rating:
NOR
Lars Dessen
Seilforening:
Båtnavn:
Simplicity
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15556
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SIMPLICITY
Bror Berge
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Simplicity
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15556
NOR Rating:
NOR
Lars Dessen
Seilforening:
Båtnavn:
Simplicity
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15556
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bror Berge
, Asker Seilforening
Lars Dessen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Solaris 37
Måltall:
NOR 11712
Jan Iverin
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
L'iverin
Båttype:
Bavaria 42 match
Seilnummer:
NOR 11712
NOR Rating:
NOR
Kim Marzano
Seilforening:
Båtnavn:
L'iverin
Båttype:
Bavaria 42 match
Seilnummer:
NOR 11712
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
L'IVERIN
Jan Iverin
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
L'iverin
Båttype:
Bavaria 42 match
Seilnummer:
NOR 11712
NOR Rating:
NOR
Kim Marzano
Seilforening:
Båtnavn:
L'iverin
Båttype:
Bavaria 42 match
Seilnummer:
NOR 11712
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Iverin
, Holmestrand Seilforening
Kim Marzano,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 6 LOA 12 - 12,99 meter
Båttype: Bavaria 42 match
Måltall:
NOR 9945
Eli Rikter Wiborg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Jåla og Jolla
Båttype:
Carrera Helmsman
Seilnummer:
NOR 9945
NOR Rating:
NOR
Rolv Wiborg Karlsen
Seilforening:
Båtnavn:
Jåla og Jolla
Båttype:
Carrera Helmsman
Seilnummer:
NOR 9945
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JåLA OG JOLLA
Eli Rikter Wiborg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Jåla og Jolla
Båttype:
Carrera Helmsman
Seilnummer:
NOR 9945
NOR Rating:
NOR
Rolv Wiborg Karlsen
Seilforening:
Båtnavn:
Jåla og Jolla
Båttype:
Carrera Helmsman
Seilnummer:
NOR 9945
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eli Rikter Wiborg
, Asker Seilforening
Rolv Wiborg Karlsen,
Karl Andreas Rikter Wiborg,
Justine Rikter Wiborg,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Carrera Helmsman
Måltall:
NOR 11440
Jan Sylte
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
occasionè
Båttype:
Bavaria Match 35
Seilnummer:
NOR 11440
NOR Rating:
NOR
Cathrine Fossnes
Seilforening:
Båtnavn:
occasionè
Båttype:
Bavaria Match 35
Seilnummer:
NOR 11440
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
OCCASIONè
Jan Sylte
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
occasionè
Båttype:
Bavaria Match 35
Seilnummer:
NOR 11440
NOR Rating:
NOR
Cathrine Fossnes
Seilforening:
Båtnavn:
occasionè
Båttype:
Bavaria Match 35
Seilnummer:
NOR 11440
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Sylte
, Drøbaksund Seilforening
Cathrine Fossnes,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 4 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: Bavaria Match 35
Måltall:
USA 40777
Svenn Erik Hansen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
First Tracks
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
USA 40777
NOR Rating:
USA
Peter Høeg
Seilforening:
Båtnavn:
First Tracks
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
USA 40777
NOR Rating:
USA
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FIRST TRACKS
Svenn Erik Hansen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
First Tracks
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
USA 40777
NOR Rating:
USA
Peter Høeg
Seilforening:
Båtnavn:
First Tracks
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
USA 40777
NOR Rating:
USA
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Svenn Erik Hansen
, Drammens Seilforening
Peter Høeg,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: First 40.7
Måltall:
NOR 15735
John Moen
Seilforening:
Ullern Seilforening
Båtnavn:
merlin 2
Båttype:
Dehler 34
Seilnummer:
NOR 15735
NOR Rating:
NOR
Kristine Sara
Seilforening:
Båtnavn:
merlin 2
Båttype:
Dehler 34
Seilnummer:
NOR 15735
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MERLIN 2
John Moen
Seilforening:
Ullern Seilforening
Båtnavn:
merlin 2
Båttype:
Dehler 34
Seilnummer:
NOR 15735
NOR Rating:
NOR
Kristine Sara
Seilforening:
Båtnavn:
merlin 2
Båttype:
Dehler 34
Seilnummer:
NOR 15735
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Moen
, Ullern Seilforening
Kristine Sara,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 4 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: Dehler 34
Måltall:
NOR 13900
Øistein Skyberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mornings
Båttype:
Hanse 400e
Seilnummer:
NOR 13900
NOR Rating:
NOR
Are Høgastøl
Seilforening:
Båtnavn:
Mornings
Båttype:
Hanse 400e
Seilnummer:
NOR 13900
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MORNINGS
Øistein Skyberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mornings
Båttype:
Hanse 400e
Seilnummer:
NOR 13900
NOR Rating:
NOR
Are Høgastøl
Seilforening:
Båtnavn:
Mornings
Båttype:
Hanse 400e
Seilnummer:
NOR 13900
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øistein Skyberg
, Asker Seilforening
Are Høgastøl,
Bård Bakkejord,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Hanse 400e
Måltall:
NOR 15670
Harald Walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Mika
Båttype:
JPK 10.80
Seilnummer:
NOR 15670
NOR Rating:
NOR 1,0134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:54:18
5:54:18
5:59:02
5
Total
15.08.2020 17:54:18
5:54:18
5:59:02
5
MIKA
Harald Walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Mika
Båttype:
JPK 10.80
Seilnummer:
NOR 15670
NOR Rating:
NOR 1,0134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:54:18
5:54:18
5:59:02
5
Total
15.08.2020 17:54:18
5:54:18
5:59:02
5
Harald Walder
, Bærum Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: JPK 10.80
Måltall: 1,0134
NOR 7701
Terje Storm Hvam
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Voi Voi
Båttype:
Bavaria 37AC
Seilnummer:
NOR 7701
NOR Rating:
NOR
Victoria Emilie Lie
Seilforening:
Båtnavn:
Voi Voi
Båttype:
Bavaria 37AC
Seilnummer:
NOR 7701
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VOI VOI
Terje Storm Hvam
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Voi Voi
Båttype:
Bavaria 37AC
Seilnummer:
NOR 7701
NOR Rating:
NOR
Victoria Emilie Lie
Seilforening:
Båtnavn:
Voi Voi
Båttype:
Bavaria 37AC
Seilnummer:
NOR 7701
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terje Storm Hvam
, Asker Seilforening
Victoria Emilie Lie,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Bavaria 37AC
Måltall:
NOR 9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Jokerman
Båttype:
X-50
Seilnummer:
NOR 9779
NOR Rating:
NOR 1,1321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:20:15
5:20:15
6:02:33
6
Total
15.08.2020 17:20:15
5:20:15
6:02:33
6
JOKERMAN
Per Ottar Skaaret
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Jokerman
Båttype:
X-50
Seilnummer:
NOR 9779
NOR Rating:
NOR 1,1321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:20:15
5:20:15
6:02:33
6
Total
15.08.2020 17:20:15
5:20:15
6:02:33
6
Per Ottar Skaaret
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: X-50
Måltall: 1,1321
NOR 10954
Carl Hjalmar Knap
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Julia
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 10954
NOR Rating:
NOR
Arne Hjalmar Knap
Seilforening:
Båtnavn:
Julia
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 10954
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JULIA
Carl Hjalmar Knap
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Julia
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 10954
NOR Rating:
NOR
Arne Hjalmar Knap
Seilforening:
Båtnavn:
Julia
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 10954
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carl Hjalmar Knap
, Asker Seilforening
Arne Hjalmar Knap,
Petter Engstrøm,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Bavaria 38 Match
Måltall:
NOR 9979
Peter Holm
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Ripstick
Båttype:
J 92
Seilnummer:
NOR 9979
NOR Rating:
NOR 0,9302
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:44:27
6:44:27
6:16:13
11
Total
15.08.2020 18:44:27
6:44:27
6:16:13
11
RIPSTICK
Peter Holm
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Ripstick
Båttype:
J 92
Seilnummer:
NOR 9979
NOR Rating:
NOR 0,9302
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 18:44:27
6:44:27
6:16:13
11
Total
15.08.2020 18:44:27
6:44:27
6:16:13
11
Peter Holm
, Bærum Seilforening
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: J 92
Måltall: 0,9302
NOR 6647
Harald Hauglin
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Hydra
Båttype:
First Class 8
Seilnummer:
NOR 6647
NOR Rating:
NOR
Kristian Ellingsberg
Seilforening:
Båtnavn:
Hydra
Båttype:
First Class 8
Seilnummer:
NOR 6647
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HYDRA
Harald Hauglin
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Hydra
Båttype:
First Class 8
Seilnummer:
NOR 6647
NOR Rating:
NOR
Kristian Ellingsberg
Seilforening:
Båtnavn:
Hydra
Båttype:
First Class 8
Seilnummer:
NOR 6647
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Harald Hauglin
, Hurum Seilforening
Kristian Ellingsberg,
Klasse: Kjølbåter - klasse 1 LOA 7 - 7,99 meter
Båttype: First Class 8
Måltall:
NOR 6373
Hjalmar Håland
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
LeviOsa
Båttype:
Finngulf 31
Seilnummer:
NOR 6373
NOR Rating:
NOR
Frøya Håland
Seilforening:
Båtnavn:
LeviOsa
Båttype:
Finngulf 31
Seilnummer:
NOR 6373
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LEVIOSA
Hjalmar Håland
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
LeviOsa
Båttype:
Finngulf 31
Seilnummer:
NOR 6373
NOR Rating:
NOR
Frøya Håland
Seilforening:
Båtnavn:
LeviOsa
Båttype:
Finngulf 31
Seilnummer:
NOR 6373
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hjalmar Håland
, Asker Seilforening
Frøya Håland,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 3 LOA 9 - 9,99
Båttype: Finngulf 31
Måltall:
NOR 11796
Thomas Martinsen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Roxy
Båttype:
X-46
Seilnummer:
NOR 11796
NOR Rating:
NOR 1,0725
Adele Martinsen
Seilforening:
Båtnavn:
Roxy
Båttype:
X-46
Seilnummer:
NOR 11796
NOR Rating:
NOR 1,0725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:53:05
5:53:05
6:18:40
13
Total
15.08.2020 17:53:05
5:53:05
6:18:40
13
ROXY
Thomas Martinsen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Roxy
Båttype:
X-46
Seilnummer:
NOR 11796
NOR Rating:
NOR 1,0725
Adele Martinsen
Seilforening:
Båtnavn:
Roxy
Båttype:
X-46
Seilnummer:
NOR 11796
NOR Rating:
NOR 1,0725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:53:05
5:53:05
6:18:40
13
Total
15.08.2020 17:53:05
5:53:05
6:18:40
13
Thomas Martinsen
, Asker Seilforening
Adele Martinsen,
Bodil Martinsen,
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: X-46
Måltall: 1,0725
NOR 15144
Pål Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
NOR Rating:
NOR
Edvard Stiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BORN TO RUN
Pål Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
NOR Rating:
NOR
Edvard Stiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Stiansen
, Asker Seilforening
Edvard Stiansen,
Peder Stiansen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 7 LOA - 13 - 13,99 meter
Båttype: Xp-44
Måltall:
NOR 15788
Marius Løken
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Off Course
Båttype:
Dehler 44
Seilnummer:
NOR 15788
NOR Rating:
NOR
Trude Skau Løken
Seilforening:
Båtnavn:
Off Course
Båttype:
Dehler 44
Seilnummer:
NOR 15788
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
OFF COURSE
Marius Løken
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Off Course
Båttype:
Dehler 44
Seilnummer:
NOR 15788
NOR Rating:
NOR
Trude Skau Løken
Seilforening:
Båtnavn:
Off Course
Båttype:
Dehler 44
Seilnummer:
NOR 15788
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Løken
, Røyken Seilforening
Trude Skau Løken,
Leander Skau Løken,
Adelene Skau Løken,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 7 LOA - 13 - 13,99 meter
Båttype: Dehler 44
Måltall:
NOR 15980
Andreas Tinglum
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Anamin
Båttype:
Jeanneau SO409
Seilnummer:
NOR 15980
NOR Rating:
NOR
Amund Tinglum
Seilforening:
Båtnavn:
Anamin
Båttype:
Jeanneau SO409
Seilnummer:
NOR 15980
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ANAMIN
Andreas Tinglum
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Anamin
Båttype:
Jeanneau SO409
Seilnummer:
NOR 15980
NOR Rating:
NOR
Amund Tinglum
Seilforening:
Båtnavn:
Anamin
Båttype:
Jeanneau SO409
Seilnummer:
NOR 15980
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Tinglum
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Amund Tinglum,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Jeanneau SO409
Måltall:
NOR 14927
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
TAMARA
Båttype:
Jeanneau
Seilnummer:
NOR 14927
NOR Rating:
NOR
Gina Lillemork Nilsen
Seilforening:
Båtnavn:
TAMARA
Båttype:
Jeanneau
Seilnummer:
NOR 14927
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TAMARA
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
TAMARA
Båttype:
Jeanneau
Seilnummer:
NOR 14927
NOR Rating:
NOR
Gina Lillemork Nilsen
Seilforening:
Båtnavn:
TAMARA
Båttype:
Jeanneau
Seilnummer:
NOR 14927
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
, Drøbaksund Seilforening
Gina Lillemork Nilsen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 6 LOA 12 - 12,99 meter
Båttype: Jeanneau
Måltall:
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
WilDa
Båttype:
SO 409 Performance
Seilnummer:
NOR 15628
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
WILDA
Kristian Jerpetjøn
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
WilDa
Båttype:
SO 409 Performance
Seilnummer:
NOR 15628
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristian Jerpetjøn
, Nesodden Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: SO 409 Performance
Måltall:
NOR 39
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn:
SailLogic
Båttype:
X-41
Seilnummer:
NOR 39
NOR Rating:
NOR 1,0655
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:25:07
5:25:07
5:46:24
1
Total
15.08.2020 17:25:07
5:25:07
5:46:24
1
SAILLOGIC
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn:
SailLogic
Båttype:
X-41
Seilnummer:
NOR 39
NOR Rating:
NOR 1,0655
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
15.08.2020 17:25:07
5:25:07
5:46:24
1
Total
15.08.2020 17:25:07
5:25:07
5:46:24
1
Anette Melsom Myhre
, Oslofjorden Seilklubb
Klasse: Shorthanded - Singlehanded
Båttype: X-41
Måltall: 1,0655
NOR 13372
Ole Fredrik Melleby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
NOR Rating:
NOR
Filip Solbakken-Melleby
Seilforening:
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SANA
Ole Fredrik Melleby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
NOR Rating:
NOR
Filip Solbakken-Melleby
Seilforening:
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ole Fredrik Melleby
, Asker Seilforening
Filip Solbakken-Melleby,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 3 LOA 9 - 9,99
Båttype: First 31.7
Måltall:
Last ned CSV fil