Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Doublehanded fra 1.000

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-12443

Eirik Rosenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1176

Aage Hedegaard-Larsen

Seilforening:
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:18:10 2:03:10 2:17:39 1
Total 03.10.2020 14:18:10 2:03:10 2:17:39 1
WHITE SHADOW

Eirik Rosenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1176

Aage Hedegaard-Larsen

Seilforening:
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:18:10 2:03:10 2:17:39 1
Total 03.10.2020 14:18:10 2:03:10 2:17:39 1

Eirik Rosenberg (Bergens Seilforening)
Landmark 43 2:03:10 2:17:39
2 NOR-13430

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: VENI VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0233

Martin Hope

Seilforening:
Båtnavn: VENI VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0233
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:32:19 2:17:19 2:20:30 2
Total 03.10.2020 14:32:19 2:17:19 2:20:30 2
VENI VI

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: VENI VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0233

Martin Hope

Seilforening:
Båtnavn: VENI VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0233
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:32:19 2:17:19 2:20:30 2
Total 03.10.2020 14:32:19 2:17:19 2:20:30 2

Lars Henrik Hjellestad (Bergens Seilforening)
Hanse 430e 2:17:19 2:20:30
3 NOR-15951

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 42
Seilnummer: NOR 15951
NOR Rating: NOR 1,0452

Kjell Ove Bruås

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 42
Seilnummer: NOR 15951
NOR Rating: NOR 1,0452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:29:48 2:14:48 2:20:53 3
Total 03.10.2020 14:29:48 2:14:48 2:20:53 3
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 42
Seilnummer: NOR 15951
NOR Rating: NOR 1,0452

Kjell Ove Bruås

Seilforening:
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 42
Seilnummer: NOR 15951
NOR Rating: NOR 1,0452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:29:48 2:14:48 2:20:53 3
Total 03.10.2020 14:29:48 2:14:48 2:20:53 3

Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening)
DEHLER 42 2:14:48 2:20:53
4 NOR-15067

Lars Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Majuca
Båttype: Bavaria 46
Seilnummer: NOR 15067
NOR Rating: NOR 1,0131

Arild Hovland

Seilforening:
Båtnavn: Majuca
Båttype: Bavaria 46
Seilnummer: NOR 15067
NOR Rating: NOR 1,0131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:35:44 2:20:44 2:22:34 4
Total 03.10.2020 14:35:44 2:20:44 2:22:34 4
MAJUCA

Lars Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Majuca
Båttype: Bavaria 46
Seilnummer: NOR 15067
NOR Rating: NOR 1,0131

Arild Hovland

Seilforening:
Båtnavn: Majuca
Båttype: Bavaria 46
Seilnummer: NOR 15067
NOR Rating: NOR 1,0131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:35:44 2:20:44 2:22:34 4
Total 03.10.2020 14:35:44 2:20:44 2:22:34 4

Lars Hovland (Bergens Seilforening)
Bavaria 46 2:20:44 2:22:34
5 NOR-11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0268

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0268
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:41:05 2:26:05 2:29:59 5
Total 03.10.2020 14:41:05 2:26:05 2:29:59 5
FRØKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0268

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0268
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:41:05 2:26:05 2:29:59 5
Total 03.10.2020 14:41:05 2:26:05 2:29:59 5

Morten Fotland (Bergens Seilforening)
First 40.7 2:26:05 2:29:59
6 NOR-15395

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460

Pål S Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:45:19 2:30:19 2:37:13 6
Total 03.10.2020 14:45:19 2:30:19 2:37:13 6
LYRA

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460

Pål S Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:45:19 2:30:19 2:37:13 6
Total 03.10.2020 14:45:19 2:30:19 2:37:13 6

Are Pedersen (Stord Seilforening)
Hanse 430 2:30:19 2:37:13
7 NOR-11518

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0030

Bjarte Bergtun

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:51:48 2:36:48 2:37:16 7
Total 03.10.2020 14:51:48 2:36:48 2:37:16 7
TINA II

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0030

Bjarte Bergtun

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:51:48 2:36:48 2:37:16 7
Total 03.10.2020 14:51:48 2:36:48 2:37:16 7

SVEIN SKOGLUND (Os Seilforening)
Dufour 40 HR 2:36:48 2:37:16

Doublehanded t.o.m. 0.999

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-11074

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9692

Leif Rune Gravdal

Seilforening:
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:35:54 2:20:54 2:16:33 3
Total 03.10.2020 14:35:54 2:20:54 2:16:33 1
MATCH

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9692

Leif Rune Gravdal

Seilforening:
Båtnavn: Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:35:54 2:20:54 2:16:33 3
Total 03.10.2020 14:35:54 2:20:54 2:16:33 1

Rolf Granli Gangdal (Stord Seilforening)
Bavaria 35 Match 2:20:54 2:16:33
2 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:36:44 2:21:44 2:20:07 4
Total 03.10.2020 14:36:44 2:21:44 2:20:07 2
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:36:44 2:21:44 2:20:07 4
Total 03.10.2020 14:36:44 2:21:44 2:20:07 2

Willy Forland (Ran Seilforening)
Elan 37 2:21:44 2:20:07
3 NOR-11460

Kenneth O. Aase

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Najaden
Båttype: Rhapsody 34
Seilnummer: NOR 11460
NOR Rating: NOR 0,8728

Rune Åsegg

Seilforening:
Båtnavn: Najaden
Båttype: Rhapsody 34
Seilnummer: NOR 11460
NOR Rating: NOR 0,8728
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:57:33 2:42:33 2:21:52 5
Total 03.10.2020 14:57:33 2:42:33 2:21:52 3
NAJADEN

Kenneth O. Aase

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Najaden
Båttype: Rhapsody 34
Seilnummer: NOR 11460
NOR Rating: NOR 0,8728

Rune Åsegg

Seilforening:
Båtnavn: Najaden
Båttype: Rhapsody 34
Seilnummer: NOR 11460
NOR Rating: NOR 0,8728
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:57:33 2:42:33 2:21:52 5
Total 03.10.2020 14:57:33 2:42:33 2:21:52 3

Kenneth O. Aase (Bergens Seilforening)
Rhapsody 34 2:42:33 2:21:52
4 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:47:15 2:32:15 2:22:36 6
Total 03.10.2020 14:47:15 2:32:15 2:22:36 4
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:47:15 2:32:15 2:22:36 6
Total 03.10.2020 14:47:15 2:32:15 2:22:36 4

Finn Espeseth (Askøy Seilforening)
Maxi 1050 2:32:15 2:22:36
5 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:46:36 2:31:36 2:23:09 7
Total 03.10.2020 14:46:36 2:31:36 2:23:09 5
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:46:36 2:31:36 2:23:09 7
Total 03.10.2020 14:46:36 2:31:36 2:23:09 5

Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
X-332 2:31:36 2:23:09
6 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595

Siri Matre

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:44:14 2:29:14 2:23:11 8
Total 03.10.2020 14:44:14 2:29:14 2:23:11 6
SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595

Siri Matre

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:44:14 2:29:14 2:23:11 8
Total 03.10.2020 14:44:14 2:29:14 2:23:11 6

Roy Nilsen (Stord Seilforening)
J Sun Odyssey 40.3 2:29:14 2:23:11
7 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:48:17 2:33:17 2:24:22 9
Total 03.10.2020 14:48:17 2:33:17 2:24:22 7
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:48:17 2:33:17 2:24:22 9
Total 03.10.2020 14:48:17 2:33:17 2:24:22 7

Per Aga (Os Seilforening)
Jeanneau SunFast 37 2:33:17 2:24:22
8 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738

Bjørn Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:46:07 2:31:07 2:27:09 10
Total 03.10.2020 14:46:07 2:31:07 2:27:09 8
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738

Bjørn Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:46:07 2:31:07 2:27:09 10
Total 03.10.2020 14:46:07 2:31:07 2:27:09 8

Jon Hardie (Milde Båtlag)
Crown 39 2:31:07 2:27:09
9 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:48:19 2:33:19 2:28:07 11
Total 03.10.2020 14:48:19 2:33:19 2:28:07 9
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:48:19 2:33:19 2:28:07 11
Total 03.10.2020 14:48:19 2:33:19 2:28:07 9

Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Elan 37 2:33:19 2:28:07
10 NOR-6045

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
NOR Rating: NOR 0,9319

Inge Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
NOR Rating: NOR 0,9319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:55:05 2:40:05 2:29:10 12
Total 03.10.2020 14:55:05 2:40:05 2:29:10 10
SEA-GIRL

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
NOR Rating: NOR 0,9319

Inge Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
NOR Rating: NOR 0,9319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:55:05 2:40:05 2:29:10 12
Total 03.10.2020 14:55:05 2:40:05 2:29:10 10

sigurd utbjoe (Stord Seilforening)
Comfortina 36 2:40:05 2:29:10
11 NOR-15523

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:56:25 2:41:25 2:30:59 13
Total 03.10.2020 14:56:25 2:41:25 2:30:59 11
MEMENTO MORI

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:56:25 2:41:25 2:30:59 13
Total 03.10.2020 14:56:25 2:41:25 2:30:59 11

Knud Nagell Dahl (Stord Seilforening)
Hanse 350 2:41:25 2:30:59
12 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:07:40 2:52:40 2:46:18 14
Total 03.10.2020 15:07:40 2:52:40 2:46:18 12
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:07:40 2:52:40 2:46:18 14
Total 03.10.2020 15:07:40 2:52:40 2:46:18 12

Jan Vidar Nordstrand (Bergens Seilforening)
First 34.7 2:52:40 2:46:18
13 NOR-19

Mathias Johannessen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR 0,9960

Aleksander Haaland

Seilforening:
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 00:00:00 -12:-15:00 -12:-12:-3 DNF 1
Total DNF 13
STJERNEBRIS

Mathias Johannessen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR 0,9960

Aleksander Haaland

Seilforening:
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: x-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 00:00:00 -12:-15:00 -12:-12:-3 DNF 1
Total DNF 13

Mathias Johannessen (Bergens Seilforening)
x-35 DNF
13 NOR-15774

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR 0,9718

Martin Højgaard Molden

Seilforening:
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR 0,9718
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 00:00:00 -12:-15:00 -11:-54:-16 DNS 2
Total DNS 13
PAPRIKA 2

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR 0,9718

Martin Højgaard Molden

Seilforening:
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR 0,9718
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 00:00:00 -12:-15:00 -11:-54:-16 DNS 2
Total DNS 13

Per Højgaard Nielsen (Bergens Seilforening)
J88 DNS

Singlehanded

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:00:29 2:45:29 2:28:26 1
Total 03.10.2020 15:00:29 2:45:29 2:28:26 1
MARIE G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:00:29 2:45:29 2:28:26 1
Total 03.10.2020 15:00:29 2:45:29 2:28:26 1

Ketil Greve (Stavanger Seilforening)
X-99 JR 2:45:29 2:28:26
2 NOR-14477

Svein Louis Bersaas

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR 0,8512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:15:44 3:00:44 2:33:50 2
Total 03.10.2020 15:15:44 3:00:44 2:33:50 2
MARTINE

Svein Louis Bersaas

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR 0,8512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:15:44 3:00:44 2:33:50 2
Total 03.10.2020 15:15:44 3:00:44 2:33:50 2

Svein Louis Bersaas (Haugesund Seilforening)
HR 310 3:00:44 2:33:50
3 NOR-4804

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,9101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:07:26 2:52:26 2:36:55 3
Total 03.10.2020 15:07:26 2:52:26 2:36:55 3
NICOLE

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,9101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:07:26 2:52:26 2:36:55 3
Total 03.10.2020 15:07:26 2:52:26 2:36:55 3

Henrik Birkeland (Os Seilforening)
Mixer 2:52:26 2:36:55

Sportsbåt

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-560

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: NORmal
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 560
NOR Rating: NOR 0,9354

Jon Lund

Seilforening:
Båtnavn: NORmal
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 560
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:48:30 1
Total 03.10.2020 14:48:30 1000:40:39 3
NORMAL

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: NORmal
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 560
NOR Rating: NOR 0,9354

Jon Lund

Seilforening:
Båtnavn: NORmal
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 560
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:48:30 1
Total 03.10.2020 14:48:30 1000:40:39 3

Ingvald Miljeteig (Stord Seilforening)
Melges 24 2:33:30 2:23:35
2 NOR-15106

Åshild Giving

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Vlastovka
Båttype: J24
Seilnummer: NOR 15106
NOR Rating: NOR 0,838

Erling Tyse

Seilforening:
Båtnavn: Vlastovka
Båttype: J24
Seilnummer: NOR 15106
NOR Rating: NOR 0,838
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:07:10 1
Total 03.10.2020 15:07:10 1000:40:39 4
VLASTOVKA

Åshild Giving

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Vlastovka
Båttype: J24
Seilnummer: NOR 15106
NOR Rating: NOR 0,838

Erling Tyse

Seilforening:
Båtnavn: Vlastovka
Båttype: J24
Seilnummer: NOR 15106
NOR Rating: NOR 0,838
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:07:10 1
Total 03.10.2020 15:07:10 1000:40:39 4

Åshild Giving (Stord Seilforening)
J24 2:52:10 2:24:16
3 NOR-5267

Noah Antonsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Norwegian Wood
Båttype: Miniton, one off
Seilnummer: NOR 5267
NOR Rating: NOR 0,8163

Torodd Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Norwegian Wood
Båttype: Miniton, one off
Seilnummer: NOR 5267
NOR Rating: NOR 0,8163
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:20:48 1
Total 03.10.2020 15:20:48 1000:40:39 1
NORWEGIAN WOOD

Noah Antonsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Norwegian Wood
Båttype: Miniton, one off
Seilnummer: NOR 5267
NOR Rating: NOR 0,8163

Torodd Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Norwegian Wood
Båttype: Miniton, one off
Seilnummer: NOR 5267
NOR Rating: NOR 0,8163
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:20:48 1
Total 03.10.2020 15:20:48 1000:40:39 1

Noah Antonsen (Stord Seilforening)
Miniton, one off 3:05:48 2:31:40
4 NOR-15894

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y LitleFRI
Båttype: Bavaria One
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:16:06 1
Total 03.10.2020 15:16:06 1000:40:39 2
S/Y LITLEFRI

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y LitleFRI
Båttype: Bavaria One
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:16:06 1
Total 03.10.2020 15:16:06 1000:40:39 2

John Bjordal (Stord Seilforening)
Bavaria One 3:01:06 2:41:10

TUR-klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-6854

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,8585

Bjørn Tønnesen

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,8585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:28:26 3:13:26 2:46:03 1
Total 03.10.2020 15:28:26 3:13:26 2:46:03 1
FRI

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,8585

Bjørn Tønnesen

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,8585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:28:26 3:13:26 2:46:03 1
Total 03.10.2020 15:28:26 3:13:26 2:46:03 1

Arne Kjell Nilsen (Bergens Seilforening)
Sadler 34 3:13:26 2:46:03

Uten spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-12595

Erik Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9503

Tord Kaland

Seilforening:
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9503
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:39:11 2:24:11 2:17:01 1
Total 03.10.2020 14:39:11 2:24:11 2:17:01 1
SI-KI

Erik Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9503

Tord Kaland

Seilforening:
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9503
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:39:11 2:24:11 2:17:01 1
Total 03.10.2020 14:39:11 2:24:11 2:17:01 1

Erik Kristoffersen (Bergens Seilforening)
Hanse 411 2:24:11 2:17:01
2 NOR-631

Helge Stokstad

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Fønix
Båttype: Scampi 30
Seilnummer: NOR 631
NOR Rating: NOR 0,8107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:15:20 3:00:20 2:26:11 2
Total 03.10.2020 15:15:20 3:00:20 2:26:11 2
FøNIX

Helge Stokstad

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Fønix
Båttype: Scampi 30
Seilnummer: NOR 631
NOR Rating: NOR 0,8107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 15:15:20 3:00:20 2:26:11 2
Total 03.10.2020 15:15:20 3:00:20 2:26:11 2

Helge Stokstad (Nordhordland Seilforening)
Scampi 30 3:00:20 2:26:11
3 NOR-13582

Øystein Forland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9733

Kari Hope

Seilforening:
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9733
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:51:19 2:36:19 2:32:08 3
Total 03.10.2020 14:51:19 2:36:19 2:32:08 3
MOJO

Øystein Forland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9733

Kari Hope

Seilforening:
Båtnavn: MoJo
Båttype: Salona 37
Seilnummer: NOR 13582
NOR Rating: NOR 0,9733
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:51:19 2:36:19 2:32:08 3
Total 03.10.2020 14:51:19 2:36:19 2:32:08 3

Øystein Forland (Stord Seilforening)
Salona 37 2:36:19 2:32:08
4 NOR-15384

Håvard Kvalvik Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9531
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:58:31 2:43:31 2:35:50 4
Total 03.10.2020 14:58:31 2:43:31 2:35:50 4
CHRISTIANE

Håvard Kvalvik Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Christiane
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
NOR Rating: NOR 0,9531
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.10.2020 14:58:31 2:43:31 2:35:50 4
Total 03.10.2020 14:58:31 2:43:31 2:35:50 4

Håvard Kvalvik Berge (Askøy Seilforening)
Bavaria 46 Cruiser 2:43:31 2:35:50
Last ned CSV fil


Last updated: 2021-06-03 20:05:55Cache read