Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Express

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-211

Andre Tandrevold

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Fars Cortina
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 211
NOR Rating: NOR

Geir nn

Seilforening:
Båtnavn: Fars Cortina
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 211
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:52:04 4:52:04 4:52:04 1
Total 21.06.2020 16:52:04 4:52:04 4:52:04 1
FARS CORTINA

Andre Tandrevold

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Fars Cortina
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 211
NOR Rating: NOR

Geir nn

Seilforening:
Båtnavn: Fars Cortina
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 211
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:52:04 4:52:04 4:52:04 1
Total 21.06.2020 16:52:04 4:52:04 4:52:04 1

Andre Tandrevold (Stavanger Seilforening
Geir nn ())
Express 4:52:04 4:52:04 1 1
2 NOR-898

Snorre (andre) Risa

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Happy Tuna
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 898
NOR Rating: NOR

Stian Andre Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Happy Tuna
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 898
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:54:31 4:54:31 4:54:31 2
Total 21.06.2020 16:54:31 4:54:31 4:54:31 2
HAPPY TUNA

Snorre (andre) Risa

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Happy Tuna
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 898
NOR Rating: NOR

Stian Andre Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Happy Tuna
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 898
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:54:31 4:54:31 4:54:31 2
Total 21.06.2020 16:54:31 4:54:31 4:54:31 2

Snorre (andre) Risa (Stavanger Seilforening
Stian Andre Wathne ())
Express 4:54:31 4:54:31 2 2
3 NOR-68

trygve wiig

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Aktiv HMS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 68
NOR Rating: NOR

Lars Christian Blaich

Seilforening:
Båtnavn: Aktiv HMS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 68
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:00:43 5:00:43 5:00:43 3
Total 21.06.2020 17:00:43 5:00:43 5:00:43 3
AKTIV HMS

trygve wiig

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Aktiv HMS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 68
NOR Rating: NOR

Lars Christian Blaich

Seilforening:
Båtnavn: Aktiv HMS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 68
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:00:43 5:00:43 5:00:43 3
Total 21.06.2020 17:00:43 5:00:43 5:00:43 3

trygve wiig (Seilforeningen 1928
Lars Christian Blaich ())
Express 5:00:43 5:00:43 3 3
4 NOR-146

Kjell ove usken

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: XO 28
Båttype:
Seilnummer: NOR 146
NOR Rating: NOR

Victor Hovland

Seilforening:
Båtnavn: XO 28
Båttype:
Seilnummer: NOR 146
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:01:20 5:01:20 5:01:20 4
Total 21.06.2020 17:01:20 5:01:20 5:01:20 4
XO 28

Kjell ove usken

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: XO 28
Båttype:
Seilnummer: NOR 146
NOR Rating: NOR

Victor Hovland

Seilforening:
Båtnavn: XO 28
Båttype:
Seilnummer: NOR 146
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:01:20 5:01:20 5:01:20 4
Total 21.06.2020 17:01:20 5:01:20 5:01:20 4

Kjell ove usken (Seilforeningen 1928
Victor Hovland ())
5:01:20 5:01:20 4 4
5 NOR-314

Philip Mullis

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Snøgg
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 314
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:01:58 5:01:58 5:01:58 5
Total 21.06.2020 17:01:58 5:01:58 5:01:58 5
SNøGG

Philip Mullis

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Snøgg
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 314
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:01:58 5:01:58 5:01:58 5
Total 21.06.2020 17:01:58 5:01:58 5:01:58 5

Philip Mullis (Seilforeningen 1928)
Express 5:01:58 5:01:58 5 5
6 NOR-155

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: express
Seilnummer: NOR 155
NOR Rating: NOR

Reidar Gilje-Sørnes

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: express
Seilnummer: NOR 155
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
EUREKA

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: express
Seilnummer: NOR 155
NOR Rating: NOR

Reidar Gilje-Sørnes

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: express
Seilnummer: NOR 155
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Terje Gilje-Sørnes (Gandsfjord Seilforening)
Reidar Gilje-Sørnes ()
express DNC (7)

NorRating m spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11065

Nils Bøe

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Tellus
Båttype: Bavaria Match 38
Seilnummer: NOR 11065
NOR Rating: NOR 1,0101

Torbjørn Axsland

Seilforening:
Båtnavn: Tellus
Båttype: Bavaria Match 38
Seilnummer: NOR 11065
NOR Rating: NOR 1,0101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:24:45 4:24:45 4:27:25 1
Total 21.06.2020 16:24:45 4:24:45 4:27:25 1
TELLUS

Nils Bøe

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Tellus
Båttype: Bavaria Match 38
Seilnummer: NOR 11065
NOR Rating: NOR 1,0101

Torbjørn Axsland

Seilforening:
Båtnavn: Tellus
Båttype: Bavaria Match 38
Seilnummer: NOR 11065
NOR Rating: NOR 1,0101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:24:45 4:24:45 4:27:25 1
Total 21.06.2020 16:24:45 4:24:45 4:27:25 1

Nils Bøe (Gandsfjord Seilforening
Torbjørn Axsland ()
Arve Jaathun ())
Bavaria Match 38 4:24:45 4:27:25 1 1
2 NOR-14202

Anders Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0903

Per Seim

Seilforening:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:08:37 4:08:37 4:31:04 2
Total 21.06.2020 16:08:37 4:08:37 4:31:04 2
FRI FLYT

Anders Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0903

Per Seim

Seilforening:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:08:37 4:08:37 4:31:04 2
Total 21.06.2020 16:08:37 4:08:37 4:31:04 2

Anders Gjesdal (Stavanger Seilforening
Per Seim ()
NN NN ())
First 44.7 4:08:37 4:31:04 2 2
3 NOR-5662

Helge Sondresen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Marco Polo
Båttype: Nessy 94
Seilnummer: NOR 5662
NOR Rating: NOR 0,9119
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:05:42 5:05:42 4:38:46 3
Total 21.06.2020 17:05:42 5:05:42 4:38:46 3
MARCO POLO

Helge Sondresen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Marco Polo
Båttype: Nessy 94
Seilnummer: NOR 5662
NOR Rating: NOR 0,9119
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:05:42 5:05:42 4:38:46 3
Total 21.06.2020 17:05:42 5:05:42 4:38:46 3

Helge Sondresen (Gandsfjord Seilforening)
Nessy 94 5:05:42 4:38:46 3 3
4 NOR-563

Trond Huth

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Aniston
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 563
NOR Rating: NOR 0,9885

Arne Rise

Seilforening:
Båtnavn: Aniston
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 563
NOR Rating: NOR 0,9885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:42:35 4:42:35 4:39:20 4
Total 21.06.2020 16:42:35 4:42:35 4:39:20 4
ANISTON

Trond Huth

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Aniston
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 563
NOR Rating: NOR 0,9885

Arne Rise

Seilforening:
Båtnavn: Aniston
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 563
NOR Rating: NOR 0,9885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:42:35 4:42:35 4:39:20 4
Total 21.06.2020 16:42:35 4:42:35 4:39:20 4

Trond Huth (Seilforeningen 1928
Arne Rise ())
X-99 4:42:35 4:39:20 4 4
5 NOR-11555

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9992

Ragnar Skjølingstad

Seilforening:
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9992
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:40:06 4:40:06 4:39:52 5
Total 21.06.2020 16:40:06 4:40:06 4:39:52 5
MITHRANDIR

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9992

Ragnar Skjølingstad

Seilforening:
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9992
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:40:06 4:40:06 4:39:52 5
Total 21.06.2020 16:40:06 4:40:06 4:39:52 5

Harald Gellein (Stavanger Seilforening
Ragnar Skjølingstad ()
Kjetil Østbø ())
First 36.7 4:40:06 4:39:52 5 5
6 NOR-7358

Matthias Tristl

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Rainbow
Båttype: Rainbow 42
Seilnummer: NOR 7358
NOR Rating: NOR 1,0207

Simon Baumann

Seilforening:
Båtnavn: Rainbow
Båttype: Rainbow 42
Seilnummer: NOR 7358
NOR Rating: NOR 1,0207
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:43:22 4:43:22 4:49:13 6
Total 21.06.2020 16:43:22 4:43:22 4:49:13 6
RAINBOW

Matthias Tristl

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Rainbow
Båttype: Rainbow 42
Seilnummer: NOR 7358
NOR Rating: NOR 1,0207

Simon Baumann

Seilforening:
Båtnavn: Rainbow
Båttype: Rainbow 42
Seilnummer: NOR 7358
NOR Rating: NOR 1,0207
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:43:22 4:43:22 4:49:13 6
Total 21.06.2020 16:43:22 4:43:22 4:49:13 6

Matthias Tristl (Stavanger Seilforening
Simon Baumann ()
Bjørn Aage Krane ())
Rainbow 42 4:43:22 4:49:13 6 6
7 NOR-11271

Tore Amdal

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Tjuvstart
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 11271
NOR Rating: NOR 0,8729

David Mazziotta

Seilforening:
Båtnavn: Tjuvstart
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 11271
NOR Rating: NOR 0,8729
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:33:20 5:33:20 4:50:58 7
Total 21.06.2020 17:33:20 5:33:20 4:50:58 7
TJUVSTART

Tore Amdal

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Tjuvstart
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 11271
NOR Rating: NOR 0,8729

David Mazziotta

Seilforening:
Båtnavn: Tjuvstart
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 11271
NOR Rating: NOR 0,8729
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:33:20 5:33:20 4:50:58 7
Total 21.06.2020 17:33:20 5:33:20 4:50:58 7

Tore Amdal (Seilforeningen 1928
David Mazziotta ()
Neil McIver ())
Hanse 312 5:33:20 4:50:58 7 7
8 NOR-11713

Einar Kverneland

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Four To Match
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0464

Reidar Gilje Sørnes

Seilforening:
Båtnavn: Four To Match
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:44:09 4:44:09 4:57:20 8
Total 21.06.2020 16:44:09 4:44:09 4:57:20 8
FOUR TO MATCH

Einar Kverneland

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Four To Match
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0464

Reidar Gilje Sørnes

Seilforening:
Båtnavn: Four To Match
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11713
NOR Rating: NOR 1,0464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 16:44:09 4:44:09 4:57:20 8
Total 21.06.2020 16:44:09 4:44:09 4:57:20 8

Einar Kverneland (Gandsfjord Seilforening
Reidar Gilje Sørnes ()
Kurt Gausel ())
Bavaria 42 Match 4:44:09 4:57:20 8 8
9 NOR-14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9158
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MARIE G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9158
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ketil Greve (Stavanger Seilforening)
X-99 JR DNC (10)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-06-22 08:44:58Cache read