Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating - u spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-5175

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,8360

Per Gunnar Østervold

Seilforening:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,8360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:31:31 4:26:31 5:16:21 1
Total 12.09.2020 15:31:31 4:26:31 5:16:21 1
KRISTINA

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,8360

Per Gunnar Østervold

Seilforening:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,8360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:31:31 4:26:31 5:16:21 1
Total 12.09.2020 15:31:31 4:26:31 5:16:21 1

ØYSTEIN KR. NILSEN (Vågsbygd Seilforening
Per Gunnar Østervold ())
Omega 30 4:26:31 5:16:21 1 1
2 NOR-3626

Ole Inge Pettersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 36
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,929

bjørn Abrahamsen

Seilforening:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 36
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:15:55 4:10:55 5:19:55 2
Total 12.09.2020 15:15:55 4:10:55 5:19:55 2
FELICIA

Ole Inge Pettersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 36
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,929

bjørn Abrahamsen

Seilforening:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 36
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:15:55 4:10:55 5:19:55 2
Total 12.09.2020 15:15:55 4:10:55 5:19:55 2

Ole Inge Pettersen (Vågsbygd Seilforening
bjørn Abrahamsen ())
Wasa 36 4:10:55 5:19:55 2 2
3 NOR-4604

Gunnar Anderssen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Linus
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 4604
NOR Rating: NOR 0,9184

Kenneth Aadland

Seilforening:
Båtnavn: Linus
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 4604
NOR Rating: NOR 0,9184
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:23:25 4:18:25 5:29:28 3
Total 12.09.2020 15:23:25 4:18:25 5:29:28 3
LINUS

Gunnar Anderssen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Linus
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 4604
NOR Rating: NOR 0,9184

Kenneth Aadland

Seilforening:
Båtnavn: Linus
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 4604
NOR Rating: NOR 0,9184
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:23:25 4:18:25 5:29:28 3
Total 12.09.2020 15:23:25 4:18:25 5:29:28 3

Gunnar Anderssen (Vågsbygd Seilforening
Kenneth Aadland ())
Wasa 360 4:18:25 5:29:28 3 3
4 NOR-15805

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria Vision 46
Seilnummer: NOR 15805
NOR Rating: NOR 0,9517

Ben Litvak

Seilforening:
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria Vision 46
Seilnummer: NOR 15805
NOR Rating: NOR 0,9517
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:29:14 4:24:14 6:08:04 4
Total 12.09.2020 15:29:14 4:24:14 6:08:04 4
CRISOLINE

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria Vision 46
Seilnummer: NOR 15805
NOR Rating: NOR 0,9517

Ben Litvak

Seilforening:
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria Vision 46
Seilnummer: NOR 15805
NOR Rating: NOR 0,9517
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:29:14 4:24:14 6:08:04 4
Total 12.09.2020 15:29:14 4:24:14 6:08:04 4

Bjørn Stien (Vågsbygd Seilforening
Ben Litvak ())
Bavaria Vision 46 4:24:14 6:08:04 4 4
5 NOR-10967

Geir Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Amalie
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 10967
NOR Rating: NOR 0,9910

Daniel Lindevik

Seilforening:
Båtnavn: Amalie
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 10967
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:26:10 4:21:10 6:09:48 5
Total 12.09.2020 15:26:10 4:21:10 6:09:48 5
AMALIE

Geir Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Amalie
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 10967
NOR Rating: NOR 0,9910

Daniel Lindevik

Seilforening:
Båtnavn: Amalie
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 10967
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:26:10 4:21:10 6:09:48 5
Total 12.09.2020 15:26:10 4:21:10 6:09:48 5

Geir Lindevik (Vågsbygd Seilforening
Daniel Lindevik ())
Dufour 40 4:21:10 6:09:48 5 5
6 NOR-32

Slawomir Kukielka

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Juliama
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 16:26:00 5:21:00 6:28:43 6
Total 12.09.2020 16:26:00 5:21:00 6:28:43 6
JULIAMA

Slawomir Kukielka

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Juliama
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 16:26:00 5:21:00 6:28:43 6
Total 12.09.2020 16:26:00 5:21:00 6:28:43 6

Slawomir Kukielka (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 32 5:21:00 6:28:43 6 6

Short Hand med flyvende seil

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-413

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8336

Christoffer Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8336
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:37:48 4:12:48 4:43:08 1
Total 12.09.2020 15:37:48 4:12:48 4:43:08 1
FIXIT

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8336

Christoffer Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8336
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:37:48 4:12:48 4:43:08 1
Total 12.09.2020 15:37:48 4:12:48 4:43:08 1

Øystein Spetland (Mandal Seilforening
Christoffer Christensen ())
Express 4:12:48 4:43:08 1 1
2 NOR-11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9725

Kristofer Bjørnå

Seilforening:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:09:12 3:44:12 4:54:09 2
Total 12.09.2020 15:09:12 3:44:12 4:54:09 2
TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9725

Kristofer Bjørnå

Seilforening:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:09:12 3:44:12 4:54:09 2
Total 12.09.2020 15:09:12 3:44:12 4:54:09 2

Rune Pedersen (Vågsbygd Seilforening
Kristofer Bjørnå ())
First 36.7 3:44:12 4:54:09 2 2
3 NOR-10804

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,3300

Kristian Melling

Seilforening:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,3300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 14:44:43 3:19:43 4:56:58 3
Total 12.09.2020 14:44:43 3:19:43 4:56:58 3
NORBREEZ2

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,3300

Kristian Melling

Seilforening:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,3300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 14:44:43 3:19:43 4:56:58 3
Total 12.09.2020 14:44:43 3:19:43 4:56:58 3

BENGT DE Vylder Larsen (Vågsbygd Seilforening
Kristian Melling ())
First 47,7 3:19:43 4:56:58 3 3
4 NOR-7608

RUNE NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Contrast 362
Seilnummer: NOR 7608
NOR Rating: NOR 0,9340

Bendik Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Allegro
Båttype: Contrast 362
Seilnummer: NOR 7608
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:44:44 4:19:44 5:23:22 4
Total 12.09.2020 15:44:44 4:19:44 5:23:22 4
ALLEGRO

RUNE NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Contrast 362
Seilnummer: NOR 7608
NOR Rating: NOR 0,9340

Bendik Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Allegro
Båttype: Contrast 362
Seilnummer: NOR 7608
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.09.2020 15:44:44 4:19:44 5:23:22 4
Total 12.09.2020 15:44:44 4:19:44 5:23:22 4

RUNE NILSEN (Vågsbygd Seilforening
Bendik Nilsen ())
Contrast 362 4:19:44 5:23:22 4 4
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-09-23 18:26:50Cache read