Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Nor rating - u spinnaker + familie

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng 1- 12.082- 19.083- 26.084- 02.095- 09.096- 16.097- 23.098- 25.09
1 NOR-10967

Geir Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Amalie
Båttype: Dufour
Seilnummer: NOR 10967
NOR Rating: NOR 0,9772
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:52:07 1:12:07 1:10:28 1
Total 12.08.2020 18:52:07 1:12:07 1:10:28 1
AMALIE

Geir Lindevik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Amalie
Båttype: Dufour
Seilnummer: NOR 10967
NOR Rating: NOR 0,9772
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:52:07 1:12:07 1:10:28 1
Total 12.08.2020 18:52:07 1:12:07 1:10:28 1

Geir Lindevik (Vågsbygd Seilforening)
Dufour 9 1341211DNC (14)
2 NOR-5175

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
KRISTINA

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Kristina
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
NOR Rating: NOR 0,836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

ØYSTEIN KR. NILSEN (Vågsbygd Seilforening)
Omega 30 9 DNC (14)1121DNF (14)31
3 NOR-32

Slawomir Kukielka

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Juliama
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,8689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 19:14:56 1:34:56 1:22:29 3
Total 12.08.2020 19:14:56 1:34:56 1:22:29 3
JULIAMA

Slawomir Kukielka

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Juliama
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 32
NOR Rating: NOR 0,8689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 19:14:56 1:34:56 1:22:29 3
Total 12.08.2020 19:14:56 1:34:56 1:22:29 3

Slawomir Kukielka (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 32 30 36DNC (14)55DNF (14)83
4 NOR-6221

Jens Rigelle

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Ele
Båttype: Bumerang 32
Seilnummer: NOR 6221
NOR Rating: NOR 0,8386
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
ELE

Jens Rigelle

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Ele
Båttype: Bumerang 32
Seilnummer: NOR 6221
NOR Rating: NOR 0,8386
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Jens Rigelle (Vågsbygd Seilforening)
Bumerang 32 38 DNC (14)DNC (14)584DNC (14)52
5 NOR-3626

Ole Inge Pettersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Felucia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
FELUCIA

Ole Inge Pettersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Felucia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Ole Inge Pettersen (Vågsbygd Seilforening)
Wasa 360 40 DNC (14)233DNF (14)DNF (14)4DNC (14)
6 NOR-4440

ove Mæland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: goodwill
Båttype: omega 34
Seilnummer: NOR 4440
NOR Rating: NOR 0,9106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
GOODWILL

ove Mæland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: goodwill
Båttype: omega 34
Seilnummer: NOR 4440
NOR Rating: NOR 0,9106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

ove Mæland (Vågsbygd Seilforening)
omega 34 53 DNC (14)567DNC (14)DNF (14)7DNC (14)
7 NOR-15805

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria Vision 46
Seilnummer: NOR 15805
NOR Rating: NOR 0,9517
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 19:06:07 1:26:07 1:21:57 2
Total 12.08.2020 19:06:07 1:26:07 1:21:57 2
CRISOLINE

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Bavaria Vision 46
Seilnummer: NOR 15805
NOR Rating: NOR 0,9517
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 19:06:07 1:26:07 1:21:57 2
Total 12.08.2020 19:06:07 1:26:07 1:21:57 2

Bjørn Stien (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria Vision 46 54 2DNC (14)7DNC (14)3DNC (14)DNC (14)DNC (14)
8 NOR-15026

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
BOLETTE

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Frank Sørensen (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 38 62 DNC (14)DNC (14)24DNC (14)DNF (14)DNC (14)DNC (14)
9 NOR-265

Ed Streeter

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Cunning Stunts
Båttype: International Canoe
Seilnummer: NOR 265
NOR Rating: NOR 0,883
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
CUNNING STUNTS

Ed Streeter

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Cunning Stunts
Båttype: International Canoe
Seilnummer: NOR 265
NOR Rating: NOR 0,883
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Ed Streeter (Vågsbygd Seilforening)
International Canoe 64 DNC (14)DNC (14)DNC (14)6DNC (14)DNF (14)2DNC (14)
10 NOR-4474

Terje Antonisen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Telima
Båttype: Willing
Seilnummer: NOR 4474
NOR Rating: NOR 0,828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
TELIMA

Terje Antonisen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Telima
Båttype: Willing
Seilnummer: NOR 4474
NOR Rating: NOR 0,828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Terje Antonisen (Christianssands Seilforening)
Willing 74 DNC (14)4DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)
11 NOR-10049

Eirik Straume

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Flyt
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 10049
NOR Rating: NOR 0,8962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
FLYT

Eirik Straume

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Flyt
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 10049
NOR Rating: NOR 0,8962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Eirik Straume (Vågsbygd Seilforening)
Comfortina 35 76 DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)6DNC (14)
12 NOR15352-15045

Jesper E Magnussen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Glory Days II
Båttype: Vision 42
Seilnummer: NOR15352 15045
NOR Rating: NOR15352 0,925
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
GLORY DAYS II

Jesper E Magnussen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Glory Days II
Båttype: Vision 42
Seilnummer: NOR15352 15045
NOR Rating: NOR15352 0,925
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Jesper E Magnussen (Vågsbygd Seilforening)
Vision 42 84 DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)
13 NOR-399

Christian Webersik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Joanna
Båttype: Triss Magnum
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,933
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
JOANNA

Christian Webersik

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Joanna
Båttype: Triss Magnum
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR 0,933
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Christian Webersik (Vågsbygd Seilforening)
Triss Magnum 84 DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNC (14)DNF (14)DNC (14)DNC (14)

Short hand

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng 1- 12.082- 19.083- 26.084- 02.095- 09.096- 16.097- 23.098- 25.09
1 NOR-154

Jon A Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: X-Bitpro
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 154
NOR Rating: NOR 0,8336
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:40:27 1:05:27 0:54:33 1
Total 12.08.2020 18:40:27 1:05:27 0:54:33 1
X-BITPRO

Jon A Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: X-Bitpro
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 154
NOR Rating: NOR 0,8336
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:40:27 1:05:27 0:54:33 1
Total 12.08.2020 18:40:27 1:05:27 0:54:33 1

Jon A Houge (Christianssands Seilforening)
Albin Express 9 1321101DNC (20)
2 NOR-357

Morten Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:44:27 1:09:27 1:04:57 6
Total 12.08.2020 18:44:27 1:09:27 1:04:57 6
T20%C

Morten Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:44:27 1:09:27 1:04:57 6
Total 12.08.2020 18:44:27 1:09:27 1:04:57 6

Morten Sørensen (Vågsbygd Seilforening)
Melges 24 24 6732DNC (20)042
3 NOR-10129

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9478
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:38:53 1:03:53 1:00:32 3
Total 12.08.2020 18:38:53 1:03:53 1:00:32 3
TJANGS

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9478
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:38:53 1:03:53 1:00:32 3
Total 12.08.2020 18:38:53 1:03:53 1:00:32 3

Bjørn Sødal (Christianssands Seilforening)
X-332 29 3849DNC (20)023
4 NOR-1362

Gunnar Amtedal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Flaks
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9077
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:39:14 1:04:14 0:58:18 2
Total 12.08.2020 18:39:14 1:04:14 0:58:18 2
FLAKS

Gunnar Amtedal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Flaks
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9077
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:39:14 1:04:14 0:58:18 2
Total 12.08.2020 18:39:14 1:04:14 0:58:18 2

Gunnar Amtedal (Vågsbygd Seilforening)
J80 48 241DNC (20)DNC (20)0DNC (20)1
5 NOR-163

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8336
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:48:14 1:13:14 1:01:02 4
Total 12.08.2020 18:48:14 1:13:14 1:01:02 4
TEAM RABALDER

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8336
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:48:14 1:13:14 1:01:02 4
Total 12.08.2020 18:48:14 1:13:14 1:01:02 4

Kjell Sverre Langenes (Søgne Seilforening)
Express 57 4274DNC (20)0DNC (20)DNC (20)
6 NOR-11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

Rune Pedersen (Vågsbygd Seilforening)
First 36,7 72 DNC (20)DNC (20)DNC (20)7203DNC (20)
7 NOR-9825

ODDVAR LARSEN

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Zephyr
Båttype: Elvström 10,5
Seilnummer: NOR 9825
NOR Rating: NOR 0,896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
ZEPHYR

ODDVAR LARSEN

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Zephyr
Båttype: Elvström 10,5
Seilnummer: NOR 9825
NOR Rating: NOR 0,896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

ODDVAR LARSEN (Søgne Seilforening)
Elvström 10,5 77 DNC (20)656DNC (20)0DNC (20)DNC (20)
8 NOR-396

Thorstein Hanssen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: MØY
Båttype: OKSØ 32
Seilnummer: NOR 396
NOR Rating: NOR 0,8132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:55:09 1:20:09 1:05:10 7
Total 12.08.2020 18:55:09 1:20:09 1:05:10 7
MØY

Thorstein Hanssen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: MØY
Båttype: OKSØ 32
Seilnummer: NOR 396
NOR Rating: NOR 0,8132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:55:09 1:20:09 1:05:10 7
Total 12.08.2020 18:55:09 1:20:09 1:05:10 7

Thorstein Hanssen (Christianssands Seilforening)
OKSØ 32 79 7111110DNF (20)0DNC (20)DNC (20)
9 NOR-14988

Edward Streeter

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Stargazer
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 0,9621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
STARGAZER

Edward Streeter

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Stargazer
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 0,9621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

Edward Streeter (Vågsbygd Seilforening)
Seascape 27 80 DNC (20)106DNC (20)40DNC (20)DNC (20)
10 NOR-249

Jan Otto Jahnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Brio
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 249
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
BRIO

Jan Otto Jahnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Brio
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 249
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

Jan Otto Jahnsen (Vågsbygd Seilforening)
Melges 24 81 DNC (20)588DNC (20)0DNC (20)DNC (20)
11 NOR-133

Erling Lynne

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Dragen
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 133
NOR Rating: NOR 0,97
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
DRAGEN

Erling Lynne

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Dragen
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 133
NOR Rating: NOR 0,97
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

Erling Lynne (Vågsbygd Seilforening)
Soling 82 DNC (20)13DNC (20)DNC (20)306DNC (20)
12 NOR-575

Erik Børresen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Syntax Error
Båttype: Musto Skiff
Seilnummer: NOR 575
NOR Rating: NOR 0,994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
SYNTAX ERROR

Erik Børresen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Syntax Error
Båttype: Musto Skiff
Seilnummer: NOR 575
NOR Rating: NOR 0,994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

Erik Børresen (Vågsbygd Seilforening)
Musto Skiff 82 DNC (20)994DNF (20)0DNC (20)DNC (20)
13 NOR-463

Geir Odmar Heldal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Libido
Båttype: Mustoskiff
Seilnummer: NOR 463
NOR Rating: NOR 0,994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
LIBIDO

Geir Odmar Heldal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Libido
Båttype: Mustoskiff
Seilnummer: NOR 463
NOR Rating: NOR 0,994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

Geir Odmar Heldal (Christianssands Seilforening)
Mustoskiff 83 DNC (20)1DNC (20)2DNC (20)0DNC (20)DNC (20)
14 NOR-218

Eirik Tveiten Ødegård

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Petit Soleil
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 218
NOR Rating: NOR 0,8336
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
PETIT SOLEIL

Eirik Tveiten Ødegård

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Petit Soleil
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 218
NOR Rating: NOR 0,8336
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

Eirik Tveiten Ødegård (Christianssands Seilforening)
Albin Express 89 DNC (20)1410DNC (20)DNC (20)05DNC (20)
15 NOR-451

Rolf Nossum

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Demi Sec
Båttype: Musto Skiff
Seilnummer: NOR 451
NOR Rating: NOR 0,994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
DEMI SEC

Rolf Nossum

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Demi Sec
Båttype: Musto Skiff
Seilnummer: NOR 451
NOR Rating: NOR 0,994
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

Rolf Nossum (Vågsbygd Seilforening)
Musto Skiff 103 DNC (20)12DNC (20)11DNC (20)0DNC (20)DNC (20)
16 NOR-14918

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9363
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:42:45 1:07:45 1:03:26 5
Total 12.08.2020 18:42:45 1:07:45 1:03:26 5
ALMAZI

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9363
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:42:45 1:07:45 1:03:26 5
Total 12.08.2020 18:42:45 1:07:45 1:03:26 5

Egil Tjomsås (Vågsbygd Seilforening)
Elan 340 105 5DNC (20)DNC (20)DNC (20)DNC (20)0DNC (20)DNC (20)
17 NOR-134

Jan D. Wahl

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Pauline
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 134
NOR Rating: NOR 0,766
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
PAULINE

Jan D. Wahl

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Pauline
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 134
NOR Rating: NOR 0,766
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

Jan D. Wahl (Vågsbygd Seilforening)
Yngling 107 DNC (20)15DNC (20)12DNC (20)0DNC (20)DNC (20)
18 NOR-13490

Jan Otto Jahnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13490
NOR Rating: NOR 0,86
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:56:30 1:21:30 1:10:05 8
Total 12.08.2020 18:56:30 1:21:30 1:10:05 8
HANSEN

Jan Otto Jahnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13490
NOR Rating: NOR 0,86
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.08.2020 18:56:30 1:21:30 1:10:05 8
Total 12.08.2020 18:56:30 1:21:30 1:10:05 8

Jan Otto Jahnsen (Vågsbygd Seilforening)
Hanse 320 108 8DNC (20)DNC (20)DNC (20)DNC (20)0DNC (20)DNC (20)
19 NOR-7608

RUNE NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Contrast 362
Seilnummer: NOR 7608
NOR Rating: NOR 0,916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9
ALLEGRO

RUNE NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Contrast 362
Seilnummer: NOR 7608
NOR Rating: NOR 0,916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 9
Total DNC 9

RUNE NILSEN (Vågsbygd Seilforening)
Contrast 362 120 DNC (20)DNC (20)DNC (20)DNC (20)DNC (20)0DNC (20)DNC (20)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-09-28 12:22:29Cache read