Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
Tracking
TracTrac - Asker Rundt
Om regattaen
Havneplass og sosialt liv
Oppslagstavle
Følg med på
For deltagerne
Banekoordinater Liten klasse
Banekoordinater Stor klasse
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
046
NOR 8399
Ståle Lidsheim
Seilforening:
Privat
Båtnavn:
8399
Båttype:
First Class 8
Seilnummer:
NOR 8399
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
8399
Ståle Lidsheim
Seilforening:
Privat
Båtnavn:
8399
Båttype:
First Class 8
Seilnummer:
NOR 8399
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ståle Lidsheim
, Privat
Klasse: Kjølbåter - klasse 02 LOA 7 - 7,99 meter
Båttype: First Class 8
Måltall:
NOR 321
Brynjar Knut Eggesbø
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Bella
Båttype:
Forgus 321
Seilnummer:
NOR 321
Brage Jostein Eggesbø
Seilforening:
Båtnavn:
Bella
Båttype:
Forgus 321
Seilnummer:
NOR 321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BELLA
Brynjar Knut Eggesbø
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Bella
Båttype:
Forgus 321
Seilnummer:
NOR 321
Brage Jostein Eggesbø
Seilforening:
Båtnavn:
Bella
Båttype:
Forgus 321
Seilnummer:
NOR 321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Brynjar Knut Eggesbø
, Asker Seilforening
Brage Jostein Eggesbø,
Amalie Eggesbø,
Maja Eggesbø,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 04 LOA 9 - 9,99
Båttype: Forgus 321
Måltall:
NOR 16028
Geir Melby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Blå
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 16028
Ola Melby
Seilforening:
Båtnavn:
Blå
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 16028
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BLå
Geir Melby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Blå
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 16028
Ola Melby
Seilforening:
Båtnavn:
Blå
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 16028
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Melby
, Asker Seilforening
Ola Melby,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Dehler 38
Måltall:
NOR 15144
Pål Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
Valborg Mogen Stiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BORN TO RUN
Pål Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
Valborg Mogen Stiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Stiansen
, Asker Seilforening
Valborg Mogen Stiansen,
Pål Terje Christensen,
Kari Sjøl,
Stig Andresen,
Hege Fagerheim,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 08 LOA - 13 - 13,99 meter
Båttype: Xp-44
Måltall:
NED 8517
Finn Jakob Enger
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Brutus
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
NED 8517
Jan Ruud
Seilforening:
Båtnavn:
Brutus
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
NED 8517
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BRUTUS
Finn Jakob Enger
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Brutus
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
NED 8517
Jan Ruud
Seilforening:
Båtnavn:
Brutus
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
NED 8517
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Jakob Enger
, Asker Seilforening
Jan Ruud,
Klasse: Kjølbåter - klasse 02 LOA 7 - 7,99 meter
Båttype: Platu 25
Måltall:
NOR 15036
Nikolai Halle
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Careen
Båttype:
Elan 400s
Seilnummer:
NOR 15036
Lars Bjerke
Seilforening:
Båtnavn:
Careen
Båttype:
Elan 400s
Seilnummer:
NOR 15036
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CAREEN
Nikolai Halle
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Careen
Båttype:
Elan 400s
Seilnummer:
NOR 15036
Lars Bjerke
Seilforening:
Båtnavn:
Careen
Båttype:
Elan 400s
Seilnummer:
NOR 15036
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nikolai Halle
, Asker Seilforening
Lars Bjerke,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Elan 400s
Måltall:
NOR 11001
Albert Roll
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Easy Match
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11001
Frode Brattum
Seilforening:
Båtnavn:
Easy Match
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EASY MATCH
Albert Roll
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Easy Match
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11001
Frode Brattum
Seilforening:
Båtnavn:
Easy Match
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albert Roll
, Asker Seilforening
Frode Brattum,
Frank Larsen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Bavaria 38 Match
Måltall:
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Exciter
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 5952
Rebecca Daly
Seilforening:
Båtnavn:
Exciter
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 5952
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EXCITER
Oddvar Eide
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Exciter
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 5952
Rebecca Daly
Seilforening:
Båtnavn:
Exciter
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 5952
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oddvar Eide
, Hurum Seilforening
Rebecca Daly,
Frode Bjerke,
Trygve Trengreid,
Øivind Bergh,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: Scanmar 33
Måltall:
NOR 15858
André Sønstrød
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Felicia
Båttype:
Jeanneau SO 409
Seilnummer:
NOR 15858
Hanna Østebrøtø
Seilforening:
Båtnavn:
Felicia
Båttype:
Jeanneau SO 409
Seilnummer:
NOR 15858
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FELICIA
André Sønstrød
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Felicia
Båttype:
Jeanneau SO 409
Seilnummer:
NOR 15858
Hanna Østebrøtø
Seilforening:
Båtnavn:
Felicia
Båttype:
Jeanneau SO 409
Seilnummer:
NOR 15858
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
André Sønstrød
, Drammens Seilforening
Hanna Østebrøtø,
Elias Benjaminsen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Jeanneau SO 409
Måltall:
USA 40777
Svenn Erik Hansen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
First Tracks
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
USA 40777
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FIRST TRACKS
Svenn Erik Hansen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
First Tracks
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
USA 40777
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Svenn Erik Hansen
, Drammens Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: First 40.7
Måltall:
NOR 9868
Gard Børresen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Flash IV
Båttype:
Beneteau First 40,7
Seilnummer:
NOR 9868
Kristian Råen
Seilforening:
Båtnavn:
Flash IV
Båttype:
Beneteau First 40,7
Seilnummer:
NOR 9868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FLASH IV
Gard Børresen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Flash IV
Båttype:
Beneteau First 40,7
Seilnummer:
NOR 9868
Kristian Råen
Seilforening:
Båtnavn:
Flash IV
Båttype:
Beneteau First 40,7
Seilnummer:
NOR 9868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gard Børresen
, Asker Seilforening
Kristian Råen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Beneteau First 40,7
Måltall:
NOR 8802
Thomas Wiken
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Floke
Båttype:
Scanner 391
Seilnummer:
NOR 8802
Kristina Hem Wiken
Seilforening:
Båtnavn:
Floke
Båttype:
Scanner 391
Seilnummer:
NOR 8802
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FLOKE
Thomas Wiken
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Floke
Båttype:
Scanner 391
Seilnummer:
NOR 8802
Kristina Hem Wiken
Seilforening:
Båtnavn:
Floke
Båttype:
Scanner 391
Seilnummer:
NOR 8802
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Wiken
, Asker Seilforening
Kristina Hem Wiken,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Scanner 391
Måltall:
NOR 4040
Tom Todler
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Fram VIII
Båttype:
Haf Ton
Seilnummer:
NOR 4040
Leif Nagel-Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
Fram VIII
Båttype:
Haf Ton
Seilnummer:
NOR 4040
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FRAM VIII
Tom Todler
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Fram VIII
Båttype:
Haf Ton
Seilnummer:
NOR 4040
Leif Nagel-Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
Fram VIII
Båttype:
Haf Ton
Seilnummer:
NOR 4040
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Todler
, Bundefjorden Seilforening
Leif Nagel-Dahl,
Ole Johan Tollefsen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 04 LOA 9 - 9,99
Båttype: Haf Ton
Måltall:
NOR 12243
Calle Andersen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
GAME
Båttype:
Landmark 43
Seilnummer:
NOR 12243
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GAME
Calle Andersen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
GAME
Båttype:
Landmark 43
Seilnummer:
NOR 12243
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Calle Andersen
, Asker Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 08 LOA - 13 - 13,99 meter
Båttype: Landmark 43
Måltall:
NOR 15917
Morten Myhre
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Hermine
Båttype:
Bavaria 35 Cruicer
Seilnummer:
NOR 15917
Ivan Winje
Seilforening:
Båtnavn:
Hermine
Båttype:
Bavaria 35 Cruicer
Seilnummer:
NOR 15917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HERMINE
Morten Myhre
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Hermine
Båttype:
Bavaria 35 Cruicer
Seilnummer:
NOR 15917
Ivan Winje
Seilforening:
Båtnavn:
Hermine
Båttype:
Bavaria 35 Cruicer
Seilnummer:
NOR 15917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Morten Myhre
, Røyken Seilforening
Ivan Winje,
Eivind Fremstad,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: Bavaria 35 Cruicer
Måltall:
NOR 6647
Harald Hauglin
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Hydra
Båttype:
First Class 8
Seilnummer:
NOR 6647
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HYDRA
Harald Hauglin
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Hydra
Båttype:
First Class 8
Seilnummer:
NOR 6647
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Harald Hauglin
, Hurum Seilforening
Klasse: Kjølbåter - klasse 02 LOA 7 - 7,99 meter
Båttype: First Class 8
Måltall:
NOR 11541
Geir Inge Juriks
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
JJ Flash
Båttype:
J-109
Seilnummer:
NOR 11541
Cecilia Løyning Stokkeland
Seilforening:
Båtnavn:
JJ Flash
Båttype:
J-109
Seilnummer:
NOR 11541
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JJ FLASH
Geir Inge Juriks
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
JJ Flash
Båttype:
J-109
Seilnummer:
NOR 11541
Cecilia Løyning Stokkeland
Seilforening:
Båtnavn:
JJ Flash
Båttype:
J-109
Seilnummer:
NOR 11541
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Inge Juriks
, Kongelig Norsk Seilforening
Cecilia Løyning Stokkeland,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: J-109
Måltall:
NOR 14784
Andreas Abildgaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Kårstua
Båttype:
Elan 310
Seilnummer:
NOR 14784
Stein Thoresen
Seilforening:
Båtnavn:
Kårstua
Båttype:
Elan 310
Seilnummer:
NOR 14784
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KåRSTUA
Andreas Abildgaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Kårstua
Båttype:
Elan 310
Seilnummer:
NOR 14784
Stein Thoresen
Seilforening:
Båtnavn:
Kårstua
Båttype:
Elan 310
Seilnummer:
NOR 14784
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Abildgaard
, Kongelig Norsk Seilforening
Stein Thoresen,
Olav Andreas Abildgaard,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 04 LOA 9 - 9,99
Båttype: Elan 310
Måltall:
NOR 11712
Jan Iverin
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
L'iverin
Båttype:
Bavaria 42 match
Seilnummer:
NOR 11712
Lise Iren Iverin
Seilforening:
Båtnavn:
L'iverin
Båttype:
Bavaria 42 match
Seilnummer:
NOR 11712
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
L'IVERIN
Jan Iverin
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
L'iverin
Båttype:
Bavaria 42 match
Seilnummer:
NOR 11712
Lise Iren Iverin
Seilforening:
Båtnavn:
L'iverin
Båttype:
Bavaria 42 match
Seilnummer:
NOR 11712
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Iverin
, Holmestrand Seilforening
Lise Iren Iverin,
Kim Marzano,
Marianne Thomassen,
Trond Thomassen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 07 LOA 12 - 12,99 meter
Båttype: Bavaria 42 match
Måltall:
NOR 6373
Hjalmar Håland
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
LeviOsa
Båttype:
Finngulf
Seilnummer:
NOR 6373
Frøya Håland
Seilforening:
Båtnavn:
LeviOsa
Båttype:
Finngulf
Seilnummer:
NOR 6373
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LEVIOSA
Hjalmar Håland
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
LeviOsa
Båttype:
Finngulf
Seilnummer:
NOR 6373
Frøya Håland
Seilforening:
Båtnavn:
LeviOsa
Båttype:
Finngulf
Seilnummer:
NOR 6373
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hjalmar Håland
, Asker Seilforening
Frøya Håland,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 04 LOA 9 - 9,99
Båttype: Finngulf
Måltall:
NOR 14710
John Harald Henriksen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Livlig
Båttype:
Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer:
NOR 14710
Kjell Hundeide
Seilforening:
Båtnavn:
Livlig
Båttype:
Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer:
NOR 14710
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LIVLIG
John Harald Henriksen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Livlig
Båttype:
Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer:
NOR 14710
Kjell Hundeide
Seilforening:
Båtnavn:
Livlig
Båttype:
Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer:
NOR 14710
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Harald Henriksen
, Bærum Seilforening
Kjell Hundeide,
Herman Henriksen,
Nicholas Hundeide,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 03 LOA 8 - 8,99 meter
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Måltall:
NOR 11110
Wolfgang Eichstetter
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Lupona
Båttype:
Kron
Seilnummer:
NOR 11110
Henrik Hudby
Seilforening:
Båtnavn:
Lupona
Båttype:
Kron
Seilnummer:
NOR 11110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LUPONA
Wolfgang Eichstetter
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Lupona
Båttype:
Kron
Seilnummer:
NOR 11110
Henrik Hudby
Seilforening:
Båtnavn:
Lupona
Båttype:
Kron
Seilnummer:
NOR 11110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Wolfgang Eichstetter
, Asker Seilforening
Henrik Hudby,
Gunnar Ebner,
Tore Krøgenes,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 04 LOA 9 - 9,99
Båttype: Kron
Måltall:
NOR 11315
Geir Konsmo
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Lynx
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 11315
Marit Kristine Liverud
Seilforening:
Båtnavn:
Lynx
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 11315
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LYNX
Geir Konsmo
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Lynx
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 11315
Marit Kristine Liverud
Seilforening:
Båtnavn:
Lynx
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 11315
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Konsmo
, Bærum Seilforening
Marit Kristine Liverud,
Bjørn Jenssen,
Audun Konsmo,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: X-37
Måltall:
NOR 11310
Håvar Haug
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Matchine
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 11310
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MATCHINE
Håvar Haug
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Matchine
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 11310
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Håvar Haug
, Bærum Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall:
NOR 15689
Christian Huse
Seilforening:
Hyggen IF - Seiling
Båtnavn:
MAVERICK
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
NOR 15689
Uwe Schindler
Seilforening:
Båtnavn:
MAVERICK
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
NOR 15689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MAVERICK
Christian Huse
Seilforening:
Hyggen IF - Seiling
Båtnavn:
MAVERICK
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
NOR 15689
Uwe Schindler
Seilforening:
Båtnavn:
MAVERICK
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
NOR 15689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Huse
, Hyggen IF - Seiling
Uwe Schindler,
Gaute Bergseng,
Klasse: Kjølbåter - klasse 02 LOA 7 - 7,99 meter
Båttype: Seascape 24
Måltall:
NOR 15735
John Moen
Seilforening:
Ullern Seilforening
Båtnavn:
merlin 2
Båttype:
Dehler 34
Seilnummer:
NOR 15735
Kristine Sara
Seilforening:
Båtnavn:
merlin 2
Båttype:
Dehler 34
Seilnummer:
NOR 15735
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MERLIN 2
John Moen
Seilforening:
Ullern Seilforening
Båtnavn:
merlin 2
Båttype:
Dehler 34
Seilnummer:
NOR 15735
Kristine Sara
Seilforening:
Båtnavn:
merlin 2
Båttype:
Dehler 34
Seilnummer:
NOR 15735
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Moen
, Ullern Seilforening
Kristine Sara,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: Dehler 34
Måltall:
NOR 10116
Emil Hagan
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
No Excuse
Båttype:
IMX40
Seilnummer:
NOR 10116
Petter Albreksen
Seilforening:
Båtnavn:
No Excuse
Båttype:
IMX40
Seilnummer:
NOR 10116
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NO EXCUSE
Emil Hagan
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
No Excuse
Båttype:
IMX40
Seilnummer:
NOR 10116
Petter Albreksen
Seilforening:
Båtnavn:
No Excuse
Båttype:
IMX40
Seilnummer:
NOR 10116
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Hagan
, Bærum Seilforening
Petter Albreksen,
Thomas Grevstad,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 07 LOA 12 - 12,99 meter
Båttype: IMX40
Måltall:
NOR 11440
Jan Ivar Sylte
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
occasionè
Båttype:
Bavaria Match 35
Seilnummer:
NOR 11440
Cathrine Fossnes
Seilforening:
Båtnavn:
occasionè
Båttype:
Bavaria Match 35
Seilnummer:
NOR 11440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
OCCASIONè
Jan Ivar Sylte
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
occasionè
Båttype:
Bavaria Match 35
Seilnummer:
NOR 11440
Cathrine Fossnes
Seilforening:
Båtnavn:
occasionè
Båttype:
Bavaria Match 35
Seilnummer:
NOR 11440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Ivar Sylte
, Drøbaksund Seilforening
Cathrine Fossnes,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: Bavaria Match 35
Måltall:
NOR 33004
Ole-Petter Laksholm
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Popcorn
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33004
Vibeke Horgen Laksholm
Seilforening:
Båtnavn:
Popcorn
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33004
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
POPCORN
Ole-Petter Laksholm
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Popcorn
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33004
Vibeke Horgen Laksholm
Seilforening:
Båtnavn:
Popcorn
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33004
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ole-Petter Laksholm
, Soon Seilforening
Vibeke Horgen Laksholm,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 04 LOA 9 - 9,99
Båttype: Sun Fast 3300
Måltall:
NOR 33002
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
PRETTY FAST
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33002
Gina Lillemork Nilsen
Seilforening:
Båtnavn:
PRETTY FAST
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33002
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PRETTY FAST
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
PRETTY FAST
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33002
Gina Lillemork Nilsen
Seilforening:
Båtnavn:
PRETTY FAST
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33002
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
, Drøbaksund Seilforening
Gina Lillemork Nilsen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 04 LOA 9 - 9,99
Båttype: Sun Fast 3300
Måltall:
NOR 10954
Carl Hjalmar Knap
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Pura Vida
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 10954
Endre Bjørnsen
Seilforening:
Båtnavn:
Pura Vida
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 10954
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PURA VIDA
Carl Hjalmar Knap
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Pura Vida
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 10954
Endre Bjørnsen
Seilforening:
Båtnavn:
Pura Vida
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 10954
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carl Hjalmar Knap
, Asker Seilforening
Endre Bjørnsen,
Lars Gaden,
Eirik Dahl,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Bavaria 38 Match
Måltall:
NOR 13833
Pål Bratbak
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Riders on the storm
Båttype:
Archambault 35
Seilnummer:
NOR 13833
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RIDERS ON THE STORM
Pål Bratbak
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Riders on the storm
Båttype:
Archambault 35
Seilnummer:
NOR 13833
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Bratbak
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: Archambault 35
Måltall:
NOR 3650
Gunnar Pharo
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Sailaway
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
NOR 3650
Harald Rove
Seilforening:
Båtnavn:
Sailaway
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
NOR 3650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SAILAWAY
Gunnar Pharo
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Sailaway
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
NOR 3650
Harald Rove
Seilforening:
Båtnavn:
Sailaway
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
NOR 3650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gunnar Pharo
, Asker Seilforening
Harald Rove,
Morten Gjølberg,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 04 LOA 9 - 9,99
Båttype: Albin Nova
Måltall:
NOR 15556
Bror Berge
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Simplicity
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15556
Line Sundet
Seilforening:
Båtnavn:
Simplicity
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SIMPLICITY
Bror Berge
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Simplicity
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15556
Line Sundet
Seilforening:
Båtnavn:
Simplicity
Båttype:
Solaris 37
Seilnummer:
NOR 15556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bror Berge
, Asker Seilforening
Line Sundet,
Lars Dessen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Solaris 37
Måltall:
NOR 14037
Tobias Brodtkorb
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Slappa
Båttype:
X34
Seilnummer:
NOR 14037
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SLAPPA
Tobias Brodtkorb
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Slappa
Båttype:
X34
Seilnummer:
NOR 14037
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Brodtkorb
, Holmestrand Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: X34
Måltall:
NOR 12815
Kaj Berge
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
So What IV
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 12815
Ellen Sæther
Seilforening:
Båtnavn:
So What IV
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 12815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SO WHAT IV
Kaj Berge
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
So What IV
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 12815
Ellen Sæther
Seilforening:
Båtnavn:
So What IV
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 12815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kaj Berge
, Bergens Seilforening
Ellen Sæther,
TBA TBA,
TBA TBA,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Arcona 400
Måltall:
NOR 16030
Claes Eliasson
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Spirit
Båttype:
BAVARIA C38
Seilnummer:
NOR 16030
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SPIRIT
Claes Eliasson
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Spirit
Båttype:
BAVARIA C38
Seilnummer:
NOR 16030
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Claes Eliasson
, Asker Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: BAVARIA C38
Måltall:
NOR 10580
Eirik Nordli
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
STAKKATO
Båttype:
First 27.7
Seilnummer:
NOR 10580
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
STAKKATO
Eirik Nordli
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
STAKKATO
Båttype:
First 27.7
Seilnummer:
NOR 10580
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eirik Nordli
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 03 LOA 8 - 8,99 meter
Båttype: First 27.7
Måltall:
NOR 15976
Anders Haugen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Toolitle 4.4
Båttype:
Seascape 18
Seilnummer:
NOR 15976
Lars Haugen
Seilforening:
Båtnavn:
Toolitle 4.4
Båttype:
Seascape 18
Seilnummer:
NOR 15976
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TOOLITLE 4.4
Anders Haugen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Toolitle 4.4
Båttype:
Seascape 18
Seilnummer:
NOR 15976
Lars Haugen
Seilforening:
Båtnavn:
Toolitle 4.4
Båttype:
Seascape 18
Seilnummer:
NOR 15976
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Haugen
, Oslo Seilforening
Lars Haugen,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 01 LOA 6 - 6,99 meter
Båttype: Seascape 18
Måltall:
NOR 15753
Frank Jensen
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Tur I
Båttype:
Beneteau Oceanis 38
Seilnummer:
NOR 15753
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TUR I
Frank Jensen
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Tur I
Båttype:
Beneteau Oceanis 38
Seilnummer:
NOR 15753
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frank Jensen
, Røyken Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Beneteau Oceanis 38
Måltall:
NOR 8542
Odd Aandal
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Vela Felicia
Båttype:
Dynamic 43
Seilnummer:
NOR 8542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VELA FELICIA
Odd Aandal
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Vela Felicia
Båttype:
Dynamic 43
Seilnummer:
NOR 8542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Odd Aandal
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Klasse 08 LOA - 13 - 13,99 meter
Båttype: Dynamic 43
Måltall:
NOR 36
Vidar Hagen
Seilforening:
Nks
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
Bavaria 36
Seilnummer:
NOR 36
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VILJE
Vidar Hagen
Seilforening:
Nks
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
Bavaria 36
Seilnummer:
NOR 36
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vidar Hagen
, Nks
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: Bavaria 36
Måltall:
NOR 14628
Tormod S. Petersen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Vindfang
Båttype:
HP1030
Seilnummer:
NOR 14628
Inger Bucher
Seilforening:
Båtnavn:
Vindfang
Båttype:
HP1030
Seilnummer:
NOR 14628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VINDFANG
Tormod S. Petersen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Vindfang
Båttype:
HP1030
Seilnummer:
NOR 14628
Inger Bucher
Seilforening:
Båtnavn:
Vindfang
Båttype:
HP1030
Seilnummer:
NOR 14628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tormod S. Petersen
, Nesodden Seilforening
Inger Bucher,
Erik Eriksen,
Pawel Krzeminski,
Jørgen Næss,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter
Båttype: HP1030
Måltall:
NOR 13063
Ole Aabel
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Wii 2
Båttype:
Farr 30
Seilnummer:
NOR 13063
Bente Vikenes
Seilforening:
Båtnavn:
Wii 2
Båttype:
Farr 30
Seilnummer:
NOR 13063
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
WII 2
Ole Aabel
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Wii 2
Båttype:
Farr 30
Seilnummer:
NOR 13063
Bente Vikenes
Seilforening:
Båtnavn:
Wii 2
Båttype:
Farr 30
Seilnummer:
NOR 13063
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ole Aabel
, Asker Seilforening
Bente Vikenes,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 04 LOA 9 - 9,99
Båttype: Farr 30
Måltall:
NOR 10535
Allan Bjørnstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Windsong
Båttype:
Jenneau Sun Oddysee 37
Seilnummer:
NOR 10535
Inger Lene Løvstad
Seilforening:
Båtnavn:
Windsong
Båttype:
Jenneau Sun Oddysee 37
Seilnummer:
NOR 10535
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
WINDSONG
Allan Bjørnstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Windsong
Båttype:
Jenneau Sun Oddysee 37
Seilnummer:
NOR 10535
Inger Lene Løvstad
Seilforening:
Båtnavn:
Windsong
Båttype:
Jenneau Sun Oddysee 37
Seilnummer:
NOR 10535
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Allan Bjørnstad
, Asker Seilforening
Inger Lene Løvstad,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter
Båttype: Jenneau Sun Oddysee 37
Måltall:
NOR 2457
Lotta Jonsson
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Yess
Båttype:
First 31,7
Seilnummer:
NOR 2457
Tommy Bergman
Seilforening:
Båtnavn:
Yess
Båttype:
First 31,7
Seilnummer:
NOR 2457
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
YESS
Lotta Jonsson
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Yess
Båttype:
First 31,7
Seilnummer:
NOR 2457
Tommy Bergman
Seilforening:
Båtnavn:
Yess
Båttype:
First 31,7
Seilnummer:
NOR 2457
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lotta Jonsson
, Asker Seilforening
Tommy Bergman,
Klasse: Kjølbåter - Klasse 04 LOA 9 - 9,99
Båttype: First 31,7
Måltall:
Last ned CSV fil