Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: NOR rating Family - Kort bane
NOR 15392

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420

Ivar Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grayce

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420

Ivar Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 400 Arne Engen Oslo Seilforening 1,042
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: NOR rating Family - Lang bane
NOR 8716

Asgeir Nilsen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Albatross
Båttype: Maxi 84
Seilnummer: NOR 8716
NOR Rating: NOR 0,8139

Felix Anker Klein

Seilforening:
Båtnavn: Albatross
Båttype: Maxi 84
Seilnummer: NOR 8716
NOR Rating: NOR 0,8139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albatross

Asgeir Nilsen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Albatross
Båttype: Maxi 84
Seilnummer: NOR 8716
NOR Rating: NOR 0,8139

Felix Anker Klein

Seilforening:
Båtnavn: Albatross
Båttype: Maxi 84
Seilnummer: NOR 8716
NOR Rating: NOR 0,8139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Maxi 84 Asgeir Nilsen Drammens Seilforening 0,814
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: NOR rating Family - Medium lang bane
NOR 11850

Vegard Pettersen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Stella Rosso
Båttype: C&C115
Seilnummer: NOR 11850
NOR Rating: NOR 1,0270

Simen Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Stella Rosso
Båttype: C&C115
Seilnummer: NOR 11850
NOR Rating: NOR 1,0270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Stella Rosso

Vegard Pettersen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Stella Rosso
Båttype: C&C115
Seilnummer: NOR 11850
NOR Rating: NOR 1,0270

Simen Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Stella Rosso
Båttype: C&C115
Seilnummer: NOR 11850
NOR Rating: NOR 1,0270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
C&C115 Vegard Pettersen Holmestrand Seilforening 1,027
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Shorthand - Kort bane
NOR 9781

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Indigo
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9781
NOR Rating: NOR 0,0000

Christian Holden

Seilforening:
Båtnavn: Indigo
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9781
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Indigo

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Indigo
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9781
NOR Rating: NOR 0,0000

Christian Holden

Seilforening:
Båtnavn: Indigo
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9781
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40.7 Thor Erik Karlsen Horten Seilforening 0,000
NOR 10753

Magnus Heiervang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crax
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 10753
NOR Rating: NOR 0,8732

Knut Weberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crax
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 10753
NOR Rating: NOR 0,8732
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Crax

Magnus Heiervang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crax
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 10753
NOR Rating: NOR 0,8732

Knut Weberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crax
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 10753
NOR Rating: NOR 0,8732
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-79 Magnus Heiervang Kongelig Norsk Seilforening 0,873
NOR 3459

Andreas Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Firefox
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 3459
NOR Rating: NOR 0,0000

Peder Raahauge

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Firefox
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 3459
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Firefox

Andreas Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Firefox
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 3459
NOR Rating: NOR 0,0000

Peder Raahauge

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Firefox
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 3459
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-79 Andreas Erik Karlsen Horten Seilforening 0,000
NOR 15159

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,1772

Erling Fæste

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,1772
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Karma Police

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,1772

Erling Fæste

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,1772
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Shaw 9 Øystein Misje Holmestrand Seilforening 1,177
NOR 26

Tore Kandahl

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Destin
Båttype: Fareast 28r
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 0,9906

Nils Ajer Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Destin
Båttype: Fareast 28r
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 0,9906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Destin

Tore Kandahl

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Destin
Båttype: Fareast 28r
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 0,9906

Nils Ajer Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Destin
Båttype: Fareast 28r
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 0,9906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fareast 28r Tore Kandahl Asker Seilforening 0,991
NOR 570

Jonas Alexander Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: DivertaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 570
NOR Rating: NOR 0,8394

Erik Woo Nøren

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: DivertaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 570
NOR Rating: NOR 0,8394
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DivertaX

Jonas Alexander Sørlie

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: DivertaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 570
NOR Rating: NOR 0,8394

Erik Woo Nøren

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: DivertaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 570
NOR Rating: NOR 0,8394
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albin Express Jonas Alexander Sørlie Nesodden Seilforening 0,839
NOR 5975

Sindre Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Brunhildur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5975
NOR Rating: NOR 0,0000

Eivind Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Brunhildur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5975
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Brunhildur

Sindre Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Brunhildur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5975
NOR Rating: NOR 0,0000

Eivind Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Brunhildur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5975
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-79 Sindre Bakke Bundefjorden Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: Shorthand - Lang bane
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,987
NOR 15788

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0812

Truls Haug

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0812
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Off Course

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0812

Truls Haug

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0812
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 44 Marius Løken Røyken Seilforening 1,081
NOR 15836

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40R
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 0,0000

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40R
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Crumbles

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40R
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 0,0000

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40R
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40R Vilhelm Vardøy Kongelig Norsk Seilforening 0,000
NOR 11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9946

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9946
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JJ Flash

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9946

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9946
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J-109 Geir Inge Juriks Kongelig Norsk Seilforening 0,995
NOR 15036

Nikolai Halle

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 9,9890

Lars Bjerke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 9,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Careen

Nikolai Halle

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 9,9890

Lars Bjerke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 9,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 400s Nikolai Halle Bærum Seilforening 9,989
NOR 12119

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9290

Knut berg-Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9290

Knut berg-Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hallberg-Rassy 43 Bjørn Børresen Bærum Seilforening 0,929
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 0,0000

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 0,0000

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening 0,000
NOR 8104

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: JEANNEAU 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0302

Peder Brand

Seilforening:
Båtnavn: Fri
Båttype: JEANNEAU 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0302
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fri

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: JEANNEAU 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0302

Peder Brand

Seilforening:
Båtnavn: Fri
Båttype: JEANNEAU 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0302
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JEANNEAU 51 Jo G. Brand Kongelig Norsk Seilforening 1,030
NOR 15415

Pål Sture Skogfelt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Cest nous
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 0,9650

Marthine Skogfelt

Seilforening:
Båtnavn: Cest nous
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cest nous

Pål Sture Skogfelt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Cest nous
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 0,9650

Marthine Skogfelt

Seilforening:
Båtnavn: Cest nous
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40CR Pål Sture Skogfelt Kongelig Norsk Seilforening 0,965
NOR 15811

Andreas Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yani
Båttype: Marten 49
Seilnummer: NOR 15811
NOR Rating: NOR 1,2173

Martin Sending

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Yani
Båttype: Marten 49
Seilnummer: NOR 15811
NOR Rating: NOR 1,2173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Yani

Andreas Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yani
Båttype: Marten 49
Seilnummer: NOR 15811
NOR Rating: NOR 1,2173

Martin Sending

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Yani
Båttype: Marten 49
Seilnummer: NOR 15811
NOR Rating: NOR 1,2173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marten 49 Andreas Jansen Kongelig Norsk Seilforening 1,217
Deltagere i klassen: 10
 
Klasse: Shorthand - Medium lang bane
NOR 15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0120

Christine Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0120

Christine Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JPK 10.80 HARALD WALDER Bærum Seilforening 1,012
NOR 11444

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0690

Kristian Lunde

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SAFIR

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0690

Kristian Lunde

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 44 Kristian Hersløv Kongelig Norsk Seilforening 1,069
NOR 12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9553

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lethe

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9553

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Øyvind Knudsen Moss Seilforening 0,955
NOR 10166

Emil Hagan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NoExcuse
Båttype: IMX40
Seilnummer: NOR 10166
NOR Rating: NOR 1,0693

Thomas Grevstad

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NoExcuse
Båttype: IMX40
Seilnummer: NOR 10166
NOR Rating: NOR 1,0693
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NoExcuse

Emil Hagan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NoExcuse
Båttype: IMX40
Seilnummer: NOR 10166
NOR Rating: NOR 1,0693

Thomas Grevstad

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NoExcuse
Båttype: IMX40
Seilnummer: NOR 10166
NOR Rating: NOR 1,0693
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IMX40 Emil Hagan Bærum Seilforening 1,069
NOR 33001

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Hyrrokkin
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33001
NOR Rating: NOR 0,0000

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Hyrrokkin
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33001
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hyrrokkin

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Hyrrokkin
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33001
NOR Rating: NOR 0,0000

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Hyrrokkin
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33001
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 3300 Sigmund Andre Hertzberg Oslofjorden Seilklubb 0,000
NOR 11289

Fred-Johan Pettersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Brisen III
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 11289
NOR Rating: NOR 0,9096

Steinar Glomnes

Seilforening:
Båtnavn: Brisen III
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 11289
NOR Rating: NOR 0,9096
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Brisen III

Fred-Johan Pettersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Brisen III
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 11289
NOR Rating: NOR 0,9096

Steinar Glomnes

Seilforening:
Båtnavn: Brisen III
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 11289
NOR Rating: NOR 0,9096
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau Sun Fast 37 Fred-Johan Pettersen Bundefjorden Seilforening 0,910
NOR 10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 0,0000

Erik Berentsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 0,0000

Erik Berentsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IMX-40 Arne Hammersland Bærum Seilforening 0,000
NOR 14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0340

Christian Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Illuminati

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0340

Christian Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grand Soleil 43B Håkon Hjorthøy Asker Seilforening 1,034
NOR 15447

Tron Gevelt

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odesey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 0,9779

Ronny Pettersen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odesey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 0,9779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ailia

Tron Gevelt

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odesey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 0,9779

Ronny Pettersen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odesey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 0,9779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun odesey 409 Tron Gevelt Drammens Seilforening 0,978
NOR 16327

Kristian Fæste

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Go Fæste II
Båttype: First 24 SE
Seilnummer: NOR 16327
NOR Rating: NOR 0,9900

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Go Fæste II
Båttype: First 24 SE
Seilnummer: NOR 16327
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Go Fæste II

Kristian Fæste

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Go Fæste II
Båttype: First 24 SE
Seilnummer: NOR 16327
NOR Rating: NOR 0,9900

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Go Fæste II
Båttype: First 24 SE
Seilnummer: NOR 16327
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 24 SE Kristian Fæste Fredrikstad Seilforening 0,990
NOR 15393

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9687

Andreas Lawson

Seilforening:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9687
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Redline

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9687

Andreas Lawson

Seilforening:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9687
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 3200 Erik Lawson Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,969
AFG 33002

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: PRETTY FAST
Båttype: Jeanneau 3300
Seilnummer: AFG 33002
NOR Rating: AFG 0,0000

Christen With

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: PRETTY FAST
Båttype: Jeanneau 3300
Seilnummer: AFG 33002
NOR Rating: AFG 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
PRETTY FAST

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: PRETTY FAST
Båttype: Jeanneau 3300
Seilnummer: AFG 33002
NOR Rating: AFG 0,0000

Christen With

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: PRETTY FAST
Båttype: Jeanneau 3300
Seilnummer: AFG 33002
NOR Rating: AFG 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau 3300 Lars-Fredrik Moe-Helgesen Drøbaksund Seilforening 0,000
NOR 10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0392

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0392
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xbox

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0392

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0392
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IMX 40 Fredrik Holm Kongelig Norsk Seilforening 1,039
NOR 10954

Carl Hjalmar Knap

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Pura Vida
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 10954
NOR Rating: NOR 0,0000

Ole Melleby

Seilforening:
Båtnavn: Pura Vida
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 10954
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pura Vida

Carl Hjalmar Knap

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Pura Vida
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 10954
NOR Rating: NOR 0,0000

Ole Melleby

Seilforening:
Båtnavn: Pura Vida
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 10954
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 38 Match Carl Hjalmar Knap Asker Seilforening 0,000
NOR 16085

Kristian Notto

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Surfin´Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 0,0000

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Båtnavn: Surfin´Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Surfin´Lady

Kristian Notto

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Surfin´Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 0,0000

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Båtnavn: Surfin´Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan S5 Kristian Notto Kongelig Norsk Seilforening 0,000
NOR 12102

Jeppe von Düring

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MY
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0813

Hans Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MY
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0813
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MY

Jeppe von Düring

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MY
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0813

Hans Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MY
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0813
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 50 Jeppe von Düring Kongelig Norsk Seilforening 1,081
NOR 15425

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0212

Håkon Haarr

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marlin

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0212

Håkon Haarr

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 380 Bjørn Dalen Bærum Seilforening 1,021
NOR 13859

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9770

Pia Andersen91754659

Seilforening:
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sirkus

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9770

Pia Andersen91754659

Seilforening:
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 370 Finn Thon Bærum Seilforening 0,977
NOR 10083

Stian Henriksen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JERRY
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9268

Lars Gomnes

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JERRY
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9268
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JERRY

Stian Henriksen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JERRY
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9268

Lars Gomnes

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JERRY
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9268
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/92 Stian Henriksen Asker Seilforening 0,927
NOR 10947

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0831

Henrik Vislie

Seilforening:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0831
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Easygoing

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0831

Henrik Vislie

Seilforening:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0831
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-46 Mikkel Vislie Bærum Seilforening 1,083
NOR 28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9580

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9580

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SunFast 3200 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening 0,958
NOR 12050

Claus Landmark

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Xelene
Båttype: X - 50
Seilnummer: NOR 12050
NOR Rating: NOR 0,0000

Geir Begby

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Xelene
Båttype: X - 50
Seilnummer: NOR 12050
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xelene

Claus Landmark

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Xelene
Båttype: X - 50
Seilnummer: NOR 12050
NOR Rating: NOR 0,0000

Geir Begby

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Xelene
Båttype: X - 50
Seilnummer: NOR 12050
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X - 50 Claus Landmark Soon Seilforening 0,000
NOR 5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8900

Trygve Trengereid

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Exciter

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8900

Trygve Trengereid

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening 0,890
NOR 13882

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9588

Ole Martin Bergstad Christiansen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9588
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
El Dragòn III

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9588

Ole Martin Bergstad Christiansen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9588
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
A31 Marius Frenvik Odberg Larvik Seilforening 0,959
NOR 10886

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Jolla
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10886
NOR Rating: NOR 0,9277

Bjarte Løchen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Jolla
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10886
NOR Rating: NOR 0,9277
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jolla

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Jolla
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10886
NOR Rating: NOR 0,9277

Bjarte Løchen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Jolla
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10886
NOR Rating: NOR 0,9277
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/92 Dag Rune Wiksten Larvik Seilforening 0,928
NOR 12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 0,9909

Aksel Andreassen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 0,9909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bris

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 0,9909

Aksel Andreassen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 0,9909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 370 RAGNAR ANDREASSEN Bundefjorden Seilforening 0,991
NOR 13724

Christian Stenholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9091

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9091
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vindtora

Christian Stenholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9091

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9091
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pogo 8,50 Christian Stenholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,909
NOR 9779

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1300

Thomas Nilson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jokerman

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1300

Thomas Nilson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-50 Per Ottar Skaaret Asker Seilforening 1,130
NOR 12510

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0150

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Breezin

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0150

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-40 Morten Gaarud Kongelig Norsk Seilforening 1,015
NOR 15560

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1278

Frode Johansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1278
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Snakkas

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1278

Frode Johansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1278
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aquatich 40 Per Sortedal Brevik Seilforening 1,128
NOR 997

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
NOR Rating: NOR 0,8500

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
NOR Rating: NOR 0,8500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xrex

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
NOR Rating: NOR 0,8500

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
NOR Rating: NOR 0,8500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Express Børre Søraas-Sæther Nesodden Seilforening 0,850
NOR 14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0309

Vegard Brattum

Seilforening:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Friskus VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0309

Vegard Brattum

Seilforening:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 445 Frode Brattum Asker Seilforening 1,031
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0118

Annelise Kullmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0118

Annelise Kullmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SO 409 Performance Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 1,012
NOR 12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,0000

Vegard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ragnhild

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,0000

Vegard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 31.7 Edvard Aspelund Bundefjorden Seilforening 0,000
NOR 88

Yngve Amundsen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Akhillevs
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 0,9962

Åsmund Svendsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Akhillevs
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 0,9962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Akhillevs

Yngve Amundsen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Akhillevs
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 0,9962

Åsmund Svendsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Akhillevs
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 0,9962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-35 Yngve Amundsen Ullern Seilforening 0,996
NOR 10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9196

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jakobine

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9196

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/92 Yngve Lønmo Hurum Seilforening 0,920
NOR 26

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo ||
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 0,9906

Elsie Lehre

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo ||
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 0,9906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pakalolo ||

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo ||
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 0,9906

Elsie Lehre

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo ||
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 0,9906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Farr 30 Marius Andersen Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,991
NOR 9505

Axel Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Xoco
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9505
NOR Rating: NOR 0,0000

Emil Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Xoco
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9505
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xoco

Axel Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Xoco
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9505
NOR Rating: NOR 0,0000

Emil Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Xoco
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9505
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-362 Sport Axel Nissen-Lie Nesøya Seilforening 0,000
NOR 202

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0120

Kyrre Laugerud Moe

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vortex

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0120

Kyrre Laugerud Moe

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-35 Martin Moe Kongelig Norsk Seilforening 1,012
NOR 14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0095

Guro Steine

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0095
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marialene

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0095

Guro Steine

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0095
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Steinar Jørgensen Drøbaksund Seilforening 1,010
NOR 12057

Morten Westberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Jenna
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 12057
NOR Rating: NOR 0,0000

Lars Petter Hagen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jenna
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 12057
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jenna

Morten Westberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Jenna
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 12057
NOR Rating: NOR 0,0000

Lars Petter Hagen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jenna
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 12057
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grand Soleil 37 Morten Westberg Kongelig Norsk Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 41
 
Klasse: Singlehand - Medium lang bane
NOR 16052

Dionisio Mendiola

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: India Julieta
Båttype: ALC 35
Seilnummer: NOR 16052
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
India Julieta

Dionisio Mendiola

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: India Julieta
Båttype: ALC 35
Seilnummer: NOR 16052
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ALC 35 Dionisio Mendiola Kongelig Norsk Seilforening 0,000
NOR 10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FARRout

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Farr395 Petter Hegle Holmestrand Seilforening 0,000
NOR 5674

Erik Johan Worsøe Eriksen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Piva 3
Båttype: X-95
Seilnummer: NOR 5674
NOR Rating: NOR 0,9033
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Piva 3

Erik Johan Worsøe Eriksen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Piva 3
Båttype: X-95
Seilnummer: NOR 5674
NOR Rating: NOR 0,9033
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-95 Erik Johan Worsøe Eriksen Nesodden Seilforening 0,903
NOR 13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cruella

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 3200 Eira Naustvik Asker Seilforening 0,952
NOR 4658

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,9024
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lady Stardust

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,9024
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albin Nova Mikael Khei Sarpsborg Seilforening 0,902
NOR 11285

Frank Sandberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9448
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tusså

Frank Sandberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9448
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 35 Frank Sandberg Kongelig Norsk Seilforening 0,945
NOR 15839

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: Oceanis 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1527
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Godevenner

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: Oceanis 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1527
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oceanis 51.1 Elling Rishoff Asker Seilforening 1,153
NOR 15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Feelgood

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 430 Christer Lie Bærum Seilforening 1,066
Deltagere i klassen: 8
Last ned CSV fil


Last updated: 2021-05-10 23:52:14Cache read