Klasse: NOR Rating - LITEN BÅT |
NOR 5763
Rolf Hermansen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: HANNE MARIE Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 5763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HANNE MARIE
Rolf Hermansen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: HANNE MARIE Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 5763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Omega 34 |
Rolf Hermansen |
Ran Seilforening |
NOR 4352
Gry Hunstad
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: SHIRAZ Båttype: Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Gordon Wright
Seilforening: Båtnavn: SHIRAZ Båttype: Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SHIRAZ
Gry Hunstad
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: SHIRAZ Båttype: Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Gordon Wright
Seilforening: Båtnavn: SHIRAZ Båttype: Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cumulus |
Gry Hunstad |
Askøy Seilforening |
NOR 7106
Axel Sømme
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: ANITRA Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 7106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ANITRA
Axel Sømme
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: ANITRA Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 7106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maxi 999 |
Axel Sømme |
Ran Seilforening |
NOR 11651
Anne-Gurine Fjeldsbø
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: BÅTENVÅR Båttype: First 36.7 LR Seilnummer: NOR 11651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BÅTENVÅR
Anne-Gurine Fjeldsbø
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: BÅTENVÅR Båttype: First 36.7 LR Seilnummer: NOR 11651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 36.7 LR |
Anne-Gurine Fjeldsbø |
Askøy Seilforening |
NOR 14447
Frode T. Haugland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: CALLUNA Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
CALLUNA
Frode T. Haugland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: CALLUNA Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 325 |
Frode T. Haugland |
Askøy Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: NOR Rating - MIDDELS BÅT |
NOR 12577
Mats Mæland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: VELELLA Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12577
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
VELELLA
Mats Mæland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: VELELLA Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12577
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Swedestar 370 |
Mats Mæland |
Ran Seilforening |
NOR 13343
Bjørn Normann
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: JØLLE Båttype: Dufour 34 Performance Seilnummer: NOR 13343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JØLLE
Bjørn Normann
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: JØLLE Båttype: Dufour 34 Performance Seilnummer: NOR 13343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dufour 34 Performance |
Bjørn Normann |
Ran Seilforening |
NOR 11240
Øyvind Fjeldsbø
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: JENNY E Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 11240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JENNY E
Øyvind Fjeldsbø
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: JENNY E Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 11240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 36.7 |
Øyvind Fjeldsbø |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: NOR Rating - STOR BÅT |
NOR 203
Jan Henrik Nordeide
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: RANEGUTT II Båttype: X-35 OD Seilnummer: NOR 203
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RANEGUTT II
Jan Henrik Nordeide
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: RANEGUTT II Båttype: X-35 OD Seilnummer: NOR 203
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X-35 OD |
Jan Henrik Nordeide |
Ran Seilforening |
NOR 178
Sigurd Boasson
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: LNX Båttype: X-35 OD Seilnummer: NOR 178
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
LNX
Sigurd Boasson
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: LNX Båttype: X-35 OD Seilnummer: NOR 178
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X-35 OD |
Sigurd Boasson |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: NOR Rating - UTEN SPINNAKER |
NOR 14798
Torbjørn Kaland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: MADELEINE Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 14798
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MADELEINE
Torbjørn Kaland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: MADELEINE Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 14798
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 36 |
Torbjørn Kaland |
Askøy Seilforening |
NOR 12232
Frank Nyheim
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: CAROLINA AV ASKØEN Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 12232
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
CAROLINA AV ASKØEN
Frank Nyheim
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: CAROLINA AV ASKØEN Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 12232
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 400 |
Frank Nyheim |
Askøy Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |