4. september - 5. september 2021
Kretsmesterskap Knarr
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Invitasjon
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
009
NOR 142
Lars Jårvik
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Ole Hausberg
Seilforening:
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LUSCINIA II
Lars Jårvik
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Ole Hausberg
Seilforening:
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Jårvik
, Bergens Seilforening
Ole Hausberg,
Klasse: Knarr
NOR 126
Geir Bjarne Myre
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 126
Toril Salen
Seilforening:
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ANASTASIA
Geir Bjarne Myre
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 126
Toril Salen
Seilforening:
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Bjarne Myre
, Bergens Seilforening
Toril Salen,
Jacob Myre,
Klasse: Knarr
NOR 131
Andre Farstad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Havglytt
Seilnummer:
NOR 131
Petter Strømme
Seilforening:
Båtnavn:
Havglytt
Seilnummer:
NOR 131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HAVGLYTT
Andre Farstad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Havglytt
Seilnummer:
NOR 131
Petter Strømme
Seilforening:
Båtnavn:
Havglytt
Seilnummer:
NOR 131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andre Farstad
, Bergens Seilforening
Petter Strømme,
Håkon Løland,
Klasse: Knarr
NOR 29
Finn Totland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Trude Kjos Falkenberg
Seilforening:
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JASMIN
Finn Totland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Trude Kjos Falkenberg
Seilforening:
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Totland
, Bergens Seilforening
Trude Kjos Falkenberg,
Olav Haukås,
John Urban Ringstad,
Klasse: Knarr
NOR 115
Harald Fiksdal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
tomas fiksdal
Seilforening:
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HELGA
Harald Fiksdal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
tomas fiksdal
Seilforening:
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Harald Fiksdal
, Bergens Seilforening
tomas fiksdal,
Klasse: Knarr
NOR 124
Georg von Erpecom
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Christa von Erpecom
Seilforening:
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
IRINA III
Georg von Erpecom
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Christa von Erpecom
Seilforening:
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Georg von Erpecom
, Kongelig Norsk Seilforening
Christa von Erpecom,
Klasse: Knarr
NOR 135
Lars Hvidsten
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Ingvar Pilskog
Seilforening:
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FEI
Lars Hvidsten
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Ingvar Pilskog
Seilforening:
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Hvidsten
, Bergens Seilforening
Ingvar Pilskog,
Jan Møller- Nielsen,
Klasse: Knarr
NOR 144
Bjørn Ole Raknes
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Cyprina
Seilnummer:
NOR 144
Inge Raknes
Seilforening:
Båtnavn:
Cyprina
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CYPRINA
Bjørn Ole Raknes
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Cyprina
Seilnummer:
NOR 144
Inge Raknes
Seilforening:
Båtnavn:
Cyprina
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Ole Raknes
, Bergens Seilforening
Inge Raknes,
Thor Schonning,
Klasse: Knarr
NOR 143
Johan G Hvide
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Audun Haldorsen
Seilforening:
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CARPE DIEM
Johan G Hvide
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Audun Haldorsen
Seilforening:
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johan G Hvide
, Bergens Seilforening
Audun Haldorsen,
Klasse: Knarr
Last ned CSV fil