Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
024
NOR 3615
Andreas Bekkenes
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3615
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Bekkenes
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3615
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Bekkenes
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3663
Vita Storm Oehme
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Julestjernen
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JULESTJERNEN
Vita Storm Oehme
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Julestjernen
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vita Storm Oehme
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Pink Santa
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PINK SANTA
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Pink Santa
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Henriette Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3750
Olav Møen Nygaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Venkivann
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VENKIVANN
Olav Møen Nygaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Venkivann
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Møen Nygaard
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3828
Isak Møen Nygaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Møen Nygaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Møen Nygaard
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3852
Viktor Møen Nygaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Viktor Møen Nygaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Viktor Møen Nygaard
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3178
Sofus Kongshavn Frønsdal
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3178
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofus Kongshavn Frønsdal
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3178
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofus Kongshavn Frønsdal
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1
Anna Kongshavn Frønsdal
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Kongshavn Frønsdal
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Kongshavn Frønsdal
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1
Henny Fimland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henny Fimland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henny Fimland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3377
Clementine Gurvin Rekeland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3377
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Clementine Gurvin Rekeland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3377
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Clementine Gurvin Rekeland
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3830
Nhoa Hames Mæland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nhoa Hames Mæland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nhoa Hames Mæland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3642
Knut Bernhard Vikøy
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Bernhard
Seilnummer:
NOR 3642
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BERNHARD
Knut Bernhard Vikøy
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Bernhard
Seilnummer:
NOR 3642
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knut Bernhard Vikøy
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3742
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3742
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3742
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3993
Magnus Bjørgo
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3993
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Bjørgo
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3993
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Bjørgo
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3614
Ingrid Rød
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Rød
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Rød
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3126
Leon Pitula
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Leon Pitula
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Leon Pitula
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3521
Maja Bjørnsdottir
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maja Bjørnsdottir
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maja Bjørnsdottir
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0
Ingrid Elise Glattetre-Henriksen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Elise Glattetre-Henriksen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Elise Glattetre-Henriksen
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett
NOR 3911
Ingrid Isrenn Andreassen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Isrenn Andreassen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Isrenn Andreassen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3461
Maja Giak
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Stjerneskudd
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
STJERNESKUDD
Maja Giak
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Stjerneskudd
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maja Giak
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0
Nikolaj Frydenlund-Moldestad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nikolaj Frydenlund-Moldestad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nikolaj Frydenlund-Moldestad
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1
Stina Gravdal
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
NOR 1
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NOR 1
Stina Gravdal
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
NOR 1
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stina Gravdal
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3936
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Santa Tracker
Seilnummer:
NOR 3936
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SANTA TRACKER
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Santa Tracker
Seilnummer:
NOR 3936
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Bøthun Havnen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3776
Anine Søfting Samal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3776
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anine Søfting Samal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3776
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anine Søfting Samal
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
Last ned CSV fil