19. mars - 20. mars 2022
Treningssamling Joller og brett
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
026
NOR 215910
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 215910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Hjorth
, Askøy Seilforening
Klasse: ILCA 6
NOR 3663
Vita Storm Oehme
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vita Storm Oehme
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist U13 + U15
NOR 3377
Clementine Gurvin Rekeland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3377
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Clementine Gurvin Rekeland
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist rekrutt
NOR 3776
Anine Søfting Samal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3776
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anine Søfting Samal
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist rekrutt
NOR 00
Aurora Elisabeth Nyegaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aurora Elisabeth Nyegaard
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett
NOR 11111
Magnus Bjørgo
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 11111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Bjørgo
, Bergens Seilforening
Klasse: ILCA 4
NOR 11111
Sofie Bjørgo
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 11111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofie Bjørgo
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett
NOR 3828
Isak Møen Nygaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Møen Nygaard
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist rekrutt
NOR 148
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: ILCA 6
NOR 00
Ingrid Glattetre-Henriksen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Glattetre-Henriksen
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett
NOR 1
Olivia Lothe
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olivia Lothe
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett
NOR 207832
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 207832
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Tollevik Garvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: ILCA 6
NOR 3936
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3936
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Bøthun Havnen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist U13 + U15
NOR 220087
Emilie K. Nilsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 220087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie K. Nilsen
, Ran Seilforening
Klasse: ILCA 6
NOR 215912
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 215912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: ILCA 6
NOR 3190
Andreas Klepsvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Klepsvik
, Ran Seilforening
Klasse: 1 dag
NOR 211307
Tinus Strømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 211307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tinus Strømme
, Ran Seilforening
Klasse: ILCA 6
NOR 211307
Tiliam Strømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 211307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tiliam Strømme
, Ran Seilforening
Klasse: ILCA 6
NOR 209763
Erland Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erland Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: ILCA 6
NOR 3461
Maja Giak
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maja Giak
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist U13 + U15
NOR 3820
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist U13 + U15
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Henriette Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist U13 + U15
NOR 3615
Andreas Bekkenes
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3615
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Bekkenes
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist U13 + U15
NOR 3178
Sofus Kongshavn Frønsdal
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3178
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofus Kongshavn Frønsdal
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist U13 + U15
NOR 4045
Sjur Ø. Heggernes
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 4045
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sjur Ø. Heggernes
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist U13 + U15
NOR 4012
Casper Opstvedt
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 4012
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Casper Opstvedt
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist U13 + U15
Last ned CSV fil