Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForening
Klasse: Flerskrog
NOR 399M

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ODONATA
Båttype: Dragonfly 800 mk2
Seilnummer: NOR 399M
ODONATA

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ODONATA
Båttype: Dragonfly 800 mk2
Seilnummer: NOR 399M
Dragonfly 800 mk2 Bengt Åge Borge Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: NOR Rating - LITEN BÅT
NOR 12093

Stig Aaberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: AMI
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: NOR 12093
AMI

Stig Aaberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: AMI
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: NOR 12093
First 31.7 LR Stig Aaberg Ran Seilforening
NOR 14447

Frode T. Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: CALLUNA
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
CALLUNA

Frode T. Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: CALLUNA
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
Hanse 325 Frode T. Haugland Askøy Seilforening
NOR 11651

Anne-Gurine Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: BÅTENVÅR
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: NOR 11651
BÅTENVÅR

Anne-Gurine Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: BÅTENVÅR
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: NOR 11651
First 31.7 LR Anne-Gurine Gjøsæter Askøy Seilforening
NOR 4352

Gry Hunstad & Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SHIRAZ
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
SHIRAZ

Gry Hunstad & Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SHIRAZ
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
Cumulus Gry Hunstad & Gordon Wright Askøy Seilforening
NOR 5763

Rolf Hermansen & Petter Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: HANNE MARIE
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
HANNE MARIE

Rolf Hermansen & Petter Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: HANNE MARIE
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Omega 34 Rolf Hermansen & Petter Hermansen Ran Seilforening
NOR 15648

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: FRIDA
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
FRIDA

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: FRIDA
Båttype: Elan 362
Seilnummer: NOR 15648
Elan 362 Håkon Magne Fjæreide Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 6
 
Klasse: NOR Rating - MIDDELS BÅT
NOR 13343

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: JØLLE
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 13343
JØLLE

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: JØLLE
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 13343
Dufour 34 Performance Bjørn Normann Ran Seilforening
NOR 10272

Svein Holmefjord

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: REGINA II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10272
REGINA II

Svein Holmefjord

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: REGINA II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10272
First 36.7 Svein Holmefjord Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: NOR Rating - STOR BÅT
NOR 160

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: HIMLALEITE
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 160
HIMLALEITE

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: HIMLALEITE
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 160
X-35 OD Torbjørn Halvorsen Askøy Seilforening
NOR 203

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: RANEGUTT II
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 203
RANEGUTT II

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: RANEGUTT II
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 203
X-35 OD Jan Henrik Nordeide Ran Seilforening
NOR 11356

Bjørn Vie

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: NEMO
Båttype: Elan 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11356
NEMO

Bjørn Vie

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: NEMO
Båttype: Elan 37 dyp kjøl
Seilnummer: NOR 11356
Elan 37 dyp kjøl Bjørn Vie Ran Seilforening
NOR 12793

Kjetil Monsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SUSANNE
Båttype: First 40.7 grunn kjøl
Seilnummer: NOR 12793
SUSANNE

Kjetil Monsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SUSANNE
Båttype: First 40.7 grunn kjøl
Seilnummer: NOR 12793
First 40.7 grunn kjøl Kjetil Monsen Askøy Seilforening
NOR 178

Svein Boasson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LNX
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 178
LNX

Svein Boasson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: LNX
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 178
X-35 OD Svein Boasson Ran Seilforening
NOR 12577

Mats Mæland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: VELELLA
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12577
VELELLA

Mats Mæland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: VELELLA
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12577
Swedestar 370 Mats Mæland Ran Seilforening
NOR 10852

Knut Erik Hjort

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: OBELIX
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
OBELIX

Knut Erik Hjort

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: OBELIX
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
X-37 Knut Erik Hjort Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: NOR Rating - UTEN SPINNAKER
NOR 14798

Torbjørn Kaland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: MADELEINE
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 14798
MADELEINE

Torbjørn Kaland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: MADELEINE
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 14798
Bavaria 36 Torbjørn Kaland Ran Seilforening
NOR 15384

Håvard Kvalvik Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: CHRISTIANE
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
CHRISTIANE

Håvard Kvalvik Berge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: CHRISTIANE
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 15384
Bavaria 46 Cruiser Håvard Kvalvik Berge Askøy Seilforening
NOR 12232

Frank Nyhavn

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: CAROLINA AV ASKØEN
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 12232
CAROLINA AV ASKØEN

Frank Nyhavn

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: CAROLINA AV ASKØEN
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 12232
Hanse 400 Frank Nyhavn Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 3
 
Klasse: Tur & Hav - TUR
NOR 11873

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SCIROCCO III
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 11873
SCIROCCO III

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SCIROCCO III
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 11873
Grand Soleil 45 Bernt Svendsen Askøy Seilforening
NOR 12522

Harald Blø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: ANITRA
Båttype: Hanse 37e
Seilnummer: NOR 12522
ANITRA

Harald Blø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: ANITRA
Båttype: Hanse 37e
Seilnummer: NOR 12522
Hanse 37e Harald Blø Ran Seilforening
NOR 15412

Ørjan Neverdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: UNGE FRØKEN
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 15412
UNGE FRØKEN

Ørjan Neverdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: UNGE FRØKEN
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 15412
Omega 34 Ørjan Neverdal Askøy Seilforening
NOR 16154

Jon Andreas Bygstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: SIRIUS
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 16154
SIRIUS

Jon Andreas Bygstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: SIRIUS
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 16154
Bavaria 38 Jon Andreas Bygstad Ran Seilforening
NOR 4665

Trond Nesmann Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: FERDINAN ii
Båttype: Pretorien 35
Seilnummer: NOR 4665
FERDINAN ii

Trond Nesmann Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: FERDINAN ii
Båttype: Pretorien 35
Seilnummer: NOR 4665
Pretorien 35 Trond Nesmann Berntsen Askøy Seilforening
NOR 5212

Bård Breivik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 5212
NN

Bård Breivik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 5212
Contrast 36 Bård Breivik Askøy Seilforening
NOR 11782

Per Fretheim

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn:
Båttype: Rocky Ocean 36
Seilnummer: NOR 11782

Per Fretheim

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn:
Båttype: Rocky Ocean 36
Seilnummer: NOR 11782
Rocky Ocean 36 Per Fretheim Voss Siglarlaug
Deltagere i klassen: 7
Last ned CSV fil


Last updated: 2022-09-21 18:30:09Cache read