|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
025 |
|
|
Tiril Markussen Prydz |
Klasse: Nybegynner med båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Sondre Bratrud |
Klasse: Nybegynner med båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Ole Smedsrud-Skeid |
Klasse: Nybegynner med båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Jens Conradi-Tollefsen |
Klasse: Nybegynner uten båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Frikk Løw nielsen-berg |
Klasse: Nybegynner med båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Felix Løw nielsen-berg |
Klasse: Videregående med båtleie (14.-16. Juli)
|
|
|
|
|
Markus Rosander Hafsteen |
Klasse: Nybegynner uten båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Fredrik Hellerud |
Klasse: Nybegynner uten båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Thomas Hellerud |
Klasse: Videregående uten båtleie (14.-16. Juli)
|
|
|
|
|
Saga Stokkeland Koefoed |
Klasse: Videregående uten båtleie (14.-16. Juli)
|
|
|
|
|
Sivert Roaas |
Klasse: Videregående uten båtleie (14.-16. Juli)
|
|
|
|
|
Ola Kjos Brecke |
Klasse: Nybegynner med båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Magnus Kjos Brecke |
Klasse: Nybegynner med båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Fredrik Tåsåsen |
Klasse: Nybegynner med båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Thomas Sheehy |
Klasse: Nybegynner med båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Filippa Maalø Thoresen |
Klasse: Nybegynner uten båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Sebastian Maalø Thoresen |
Klasse: Videregående uten båtleie (14.-16. Juli)
|
|
|
|
|
Cornelia Christensen |
Klasse: Videregående med båtleie (14.-16. Juli)
|
|
|
|
|
Oscar Finstad-Sollie |
Klasse: Nybegynner med båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Victoria Hvidsten |
Klasse: Videregående uten båtleie (14.-16. Juli)
|
|
|
|
|
Ena Inger Tærud |
Klasse: Videregående uten båtleie (14.-16. Juli)
|
|
|
|
|
Billie Bang-Hansen |
Klasse: Videregående med båtleie (14.-16. Juli)
|
|
|
|
|
Knut Frederiksen |
Klasse: Nybegynner med båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
August Myklebust Leopolder |
Klasse: Nybegynner med båtleie (13.-15. Juli)
|
|
|
|
|
Pernille Ringnes |
Klasse: Videregående uten båtleie (14.-16. Juli)
|
|
|