20. august 2022
Ytterøya Rundt
Påmelding
Endre påmelding
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Ytterøya Rundt 2022
For deltagerne
Endre påmelding
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Båttype
Skipper
Forening
HCP
Klasse: NOR Rating
NOR 9580
Svein Aasan
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Effie Marconi
Båttype:
Bavaria 37 AC
Seilnummer:
NOR 9580
NOR Rating:
NOR 0,9271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Effie Marconi
Svein Aasan
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Effie Marconi
Båttype:
Bavaria 37 AC
Seilnummer:
NOR 9580
NOR Rating:
NOR 0,9271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bavaria 37 AC
Svein Aasan
Innherred Seilforening
0,927
NOR 11843
Runar Søråsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Bitches Brew
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 11843
NOR Rating:
NOR 0,9618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bitches Brew
Runar Søråsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Bitches Brew
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 11843
NOR Rating:
NOR 0,9618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
First 34.7
Runar Søråsen
Trondhjems Seilforening
0,962
NOR 13937
Jan Eivind Stenhaug
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Mustang Sally
Båttype:
Bavaria 38 match
Seilnummer:
NOR 13937
NOR Rating:
NOR 1,0090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mustang Sally
Jan Eivind Stenhaug
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Mustang Sally
Båttype:
Bavaria 38 match
Seilnummer:
NOR 13937
NOR Rating:
NOR 1,0090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bavaria 38 match
Jan Eivind Stenhaug
Malvik og Stjørdal Seilforening
1,009
NOR 14151
Morten Bjerkholt
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Hera
Båttype:
Dufour 40
Seilnummer:
NOR 14151
NOR Rating:
NOR 1,0123
Søren Folvik
Seilforening:
Båtnavn:
Hera
Båttype:
Dufour 40
Seilnummer:
NOR 14151
NOR Rating:
NOR 1,0123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hera
Morten Bjerkholt
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Hera
Båttype:
Dufour 40
Seilnummer:
NOR 14151
NOR Rating:
NOR 1,0123
Søren Folvik
Seilforening:
Båtnavn:
Hera
Båttype:
Dufour 40
Seilnummer:
NOR 14151
NOR Rating:
NOR 1,0123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dufour 40
Morten Bjerkholt
Malvik og Stjørdal Seilforening
1,012
Deltagere i klassen: 4
Klasse: Tur & Hav - Uten målebrev
NOR 13983
Helge Moe
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Indianna
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 13983
NOR Rating:
NOR
Stein Erik Sætermo
Seilforening:
Båtnavn:
Indianna
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 13983
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Indianna
Helge Moe
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Indianna
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 13983
NOR Rating:
NOR
Stein Erik Sætermo
Seilforening:
Båtnavn:
Indianna
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 13983
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elan 340
Helge Moe
Trondhjems Seilforening
0,000
NOR 10514
Torbjørn Skei
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Brisen
Båttype:
Sweden Yahct 45
Seilnummer:
NOR 10514
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Brisen
Torbjørn Skei
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Brisen
Båttype:
Sweden Yahct 45
Seilnummer:
NOR 10514
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sweden Yahct 45
Torbjørn Skei
Innherred Seilforening
0,000
NOR 4432
Arne Hansen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Milska
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 4432
NOR Rating:
NOR
Terje Faanes
Seilforening:
Båtnavn:
Milska
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 4432
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milska
Arne Hansen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Milska
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 4432
NOR Rating:
NOR
Terje Faanes
Seilforening:
Båtnavn:
Milska
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 4432
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Omega 34
Arne Hansen
Trondhjems Seilforening
0,000
NOR 15972
Jann-Magnar Fiskvik
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Unda Maris II
Båttype:
Dufour 32 Classic
Seilnummer:
NOR 15972
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Unda Maris II
Jann-Magnar Fiskvik
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Unda Maris II
Båttype:
Dufour 32 Classic
Seilnummer:
NOR 15972
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dufour 32 Classic
Jann-Magnar Fiskvik
Innherred Seilforening
0,000
NOR 10411
Arne Talseth
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Ariel
Båttype:
Hanse 411
Seilnummer:
NOR 10411
NOR Rating:
NOR
Martin Reitan
Seilforening:
Båtnavn:
Ariel
Båttype:
Hanse 411
Seilnummer:
NOR 10411
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ariel
Arne Talseth
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Ariel
Båttype:
Hanse 411
Seilnummer:
NOR 10411
NOR Rating:
NOR
Martin Reitan
Seilforening:
Båtnavn:
Ariel
Båttype:
Hanse 411
Seilnummer:
NOR 10411
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanse 411
Arne Talseth
Innherred Seilforening
0,000
Deltagere i klassen: 5
Last ned CSV fil